İlgili Kategoriler
Uzunluk
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Türü
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Metal Cetvel

" araması için 152 sonuç listeleniyor
Sgs Alüminyum Gönye Su Terazili 250 mm

SgsAlüminyum Gönye Su Terazili 250 mm

161,02 TL
Sepete Git
Rox 0198 Çift Taraflı Çelik Cetvel 150 mm

Rox0198 Çift Taraflı Çelik Cetvel 150 mm

146,25 TL
Sepete Git
Mas 2330 Çelik Cetvel 30 Cm

Mas2330 Çelik Cetvel 30 Cm

92,34 TL
Sepete Git
P Parla Geoderik Cetvel 32 cm
Kargo Bedava

P ParlaGeoderik Cetvel 32 cm

210 TL
Sepete Git

Dayanıklı Metal Cetvel Seçenekleri Trendyol'da!

Metal cetvel, genel olarak çizgileri düzgün çizmeye ve ölçü almaya yarar. Üretildiği maddeye göre derecesi farklı olsa da genelde sağlam ve düz bir yapıda bulunur. Bu ölçü aletinin kullanımına pek çok alanda rastlanır. Öğrencilerin okulda geometri ve resim dersi için tercih ettikleri bu ölçü aletinin terzilik, inşaat ya da teknik çizim gerektiren mimari gibi alanlarda dahi kullanımı yaygındır. Mas metal cetvel modeli, makine parçalarının doğru boyutlarda kesilmesi veya işlenmesi için kullanılır. Ayrıca bu seçenekler, hassas ölçümler gerektiren aletlerin yapımında da tercih edilir. Cetvellerin ölçülerinde genel olarak iki tip kullanılır. Bu tipler bölüntülerine göre inç ya da metrik sistemli olarak birbirlerinden ayrılır. Metrik bölüntülü ölçü aletinde cm’ler uzun çizgilerle belirtilir. Mm’ler ise kısa çizgi ile gösterilir. Ölçü aleti genel olarak bir metreden daha küçük ölçülerde üretilir. Bu ölçü aleti çeşitlerinin ağır iş ve sağlamlık gerektiren iş alanlarının birçok kolunda kullanımı sıklıkla görülür. Metal ağırlık cetveli, en çok tercih edilenler arasındadır. Dayanıklı yapısı ve işlevsel özellikleri nedeni ile tercih edilen bu ölçü aletlerinin birbirinden kullanışlı pek çok seçeneği bulunur. Kullanıldığı alanın gerektirdiği özelliklere sahip olan modellerden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Metal cetveli online bir şekilde satın almak isterseniz Trendyol’a göz atabilirsiniz. Ayrıca buradan metal cetvel yorumlarına ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli Metal Cetvel Çeşitleri

Kaliteli Metal Cetvel Çeşitleri

Farklı uzunluk ve şekillerde üretilen metal cetvel çeşitleri bulunur. Bu ölçü aletleri ahşap, metal ya da plastik gibi birçok malzemeden üretilir. Model ve yapıldığı malzeme kullanılacak olan iş ile alana göre farklılık gösterir. Çizim ve ölçümde de işe yarayan bir alet olan çizelge oldukça kullanışlı yapıya sahiptir. Bundan dolayı çoğu alanda kullanılır. Bu tür cetveller güçlü ve kullanışlı yapısı sayesinde insanların tercih ettiği ve memnun kaldıkları çizelge çeşitlerinden biri konumunda bulunur. Trendyol’daki metal çizelge ürünlerinden ihtiyacınıza tam olarak cevap veren ve memnun kalacağınız bir seçenek bulabilirsiniz. Çizelge modelleri arasındaki en önemli kriterlerden biri çizelgenin uzunluğudur. Bir metrenin üzerinde modelleri bulunduğu gibi oldukça kısa uzunlukta olan birçok model bulabilirsiniz. Metal cetvel 30 cm, 50 cm, 20 cm, 15 cm, 10 cm ve daha pek çok boyutta bulunan model seçenekleri vardır. Metal cetvel 1 metre altında bulunan modelleri küçük alanlarda da elverişli olduğu için insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. 100 cm çizelge özellikle inşaat alanında sıklıkla kullanılır. Çizelgelerin ayrımında uzunluğunun yanı sıra üretildiği şekiller de büyük önem taşır. Genel olarak yapıldıkları şeklin ismini alan çizelgelerin kullanım alanlarına göre taşıdıkları avantajlar bulunur. Bu nedenle her çizelge çeşidinin kullanıldığı alanlar az çok bellidir. Metal T cetveli birçok alanda kullanılsa dahi koordinatları yazmadaki elverişliliği sebebi ile çizimin çok önemli olduğu mühendislikte de sıklıkla tercih edilir. Metal gönye cetvel de dik açılı yapısı ile çizimin önemli olduğu alanlarda kullanılır. Metal cetvel modelleri, bazı alanlarda ekstra aranan bir özellik olan esnekliğe sahiptir. Esnek yapıda olan cetveller sağladıkları avantaj sayesinde insanların olumlu baktıkları modellerdir. Bir çizelge çeşidinin yetmediği durumlarla da karşılaşılabilir. Birden fazla çizelge çeşidine ihtiyaç duyulan durumlar için metal cetvel seti ürünlerini de Trendyol’da bulabilirsiniz. Bu ürünler ve çok daha fazla seçeneği inceleyip sizin için en uygun tercihi yapabilirsiniz. Seçim sürecinde metal cetvel tavsiyelerinden de faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı Metal Cetvel Avantajları

Kullanışlı Metal Cetvel Avantajları

Metal cetveller, kullanım kolaylığı ve güçlü bir madde olması sebebiyle pek çok alanda avantaj sağlar. Ayrıca büyük cetveller daha büyük işlerde kullanılarak avantaj sağlanır. 30 cm metal cetvel gibi modeller daha küçük işlerde avantajlı hale gelebilir. Bu cetvellerin uçları da kendi içerisinde değişiklik gösterebilir. Düz, sert ya da esnek yapıda bulunan çizelge uçları ile farklı yerlerde de kullanılabilir. Esnek uçlu bir çizelge ile düz bir alanın ölçüsü alınabilir veya çizilebilir. Kavisli alanlar için de aynı işlemleri yerine getirebilir. Çetin bir yapıda olması ağır işlerin veya makinelerin bulunduğu alanlarda dahi kullanılmasına fırsat sağlar. İnşaatlarda genellikle sağlam ve büyük çizelgelere ihtiyaç duyulur. Metalden yapılmış bir çizelge ile kesme işlemleri daha rahat biçimde yapılabilir. Cetvelin modeline de bağlı olarak değişen kullanım alanlarında birçok seçenek sunarak avantaj sağlar. Metal L cetvel ile düz çizim gerektiren işlerin yanı sıra dik açı gerektirenler yapılabilir. Metal cetvel fiyatları pek çok ürün seçeneği bulunmasından dolayı oldukça geniş ve makul bir düzeyde bulunur. Hem çok sayıda ürün hem de fiyat seçeneklerinin uygun olması sayesinde insanların sıklıkla tercihleri arasında yer alır. Metal üçgen cetvelin yapımı ve kullanıldığı alanlar diğer modeller ile bir olmayabilir. Bu nedenle modele karar verilmeden dikkatli araştırma yapılması gerekir. Bu sayede çizelgeden yüksek verim alınması sağlanabilir. Birden fazla çizelge gerektiren işler için tek olarak metal cetvel satın almak yerine takım halinde satılan ürünler kolaylık sağlar. Metal çizelge takımı fiyatları çizelge modellerini tek tek almak yerine toplu bir şekilde alma fırsatı sağlar. Birçok farklı modelin birbirinden uygun fiyat seçeneklerini Trendyol’da bulup bütçeniz için en makul tercihi yapabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Metal Cetvel Seçenekleri

Birbirinden Farklı Metal Cetvel Seçenekleri

Metal cetvelin kullanımı her geçen gün yaygınlaşır. Birçok alanda kullanılabilmesi sayesinde insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Metal cetvel kullananlar birçok model arasında seçim yapabileceğinden dolayı oldukça memnundurlar. Metal cetvel boyutları, kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilir. Ancak genellikle 15 cm, 30 cm, 50 cm ya da 1 metre gibi uzunluklarda üretilir. Bazı özel amaçlı cetveller daha küçük veya daha büyük olabilir. Metal çizelgelerin genişlikleri değişkendir. Ancak çoğu model yaklaşık olarak 2 ya da 3 cm genişliğindedir. Ayrıca bazı modellerde bir tarafı santimetre diğer tarafı ise inç birimi ile ölçülüdür. Tam ihtiyacınıza uygun çizelge modelinin oldukça dayanıklı ve uzun kullanım ömrü olan metalden yapılanlarından istiyorsanız Trendyol’da bulunan modellere göz atabilirsiniz. Metal periyodik cetvel modelinden bir başkasına kadar pek çok çeşit bulunur. Birçok farklı modelde bulunması sayesinde diğer seçenekleri de inceleyip en doğru seçimi yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne pek çok marka seçeneği ile birlikte en cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun çizelge modelini sipariş vererek size özel metal cetvel kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bunlara ek olarak metal çizelge tavsiyelerini okuyarak daha detaylı bilgilere ulaşabilir böylece kararınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un metal cetvel indirimlerinden faydalanıp böylece ürünleri daha cazip fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu çizelgelerin kullanışlılığı sayesinde insanlar tarafından oldukça tercih edilen bir seçenektir. Özellikle inşaat, mühendislik, mimarlık ve diğer endüstriyel faaliyetlerde sıklıkla kullanılır. Ölçüm yapmak için sert bir yüzeyin üzerine yerleştirilir. Modeller; nesnelerin boyutlarını ya da uzunluklarını hızlı ve doğru bir şekilde ölçmek için kullanılır. Ayrıca keskin bir kenarı olduğu için kesme işlemleri sırasında da kullanılabilir. Tüm modelleri inceleyip dilediğiniz gibi seçimde bulunabilirsiniz.