placeholder
"

Miele

" araması için 164 sonuç listeleniyor

Miele

Miele ile Ev İşleri Artık Çok Kolay

Miele, köklü bir marka olarak 1910 yılından bu yana elektrik motoruna sahip olan çamaşır makinesi üretmeye başlayan öncü markalardan bir tanesidir. Markanın üretimleri arasında ev işlerini kolaylaştıran küçük ve büyük ev aletleri bulunmaktadır. Ev işlerinde en büyük yardımcı olarak çamaşır makineleri, kurutma makineleri, süpürgeler, beyaz eşyalar ve buna benzer elektronik üretimleri yapmaktadır. Günlük işlerde büyük yardımcı olarak ifade edilebilecek Miele çamaşır makinesi modelleri farklı teknik özellikleri ile dikkat çekmektedir. Su kontrol sistemleri, emaye ön yüzeyleri, 20 yıl dayanıklılık testi, miktar otomatı gibi teknik özelliklere sahiptir. Su kontrol sistemi olarak ifade edilen sistem, su musluğunda bir çift slenoid vanası bulunur. Birinci vana arızalanması halinde ikincisi ise akışı kesmek için tasarlanmıştır. Çift cidarlı besleme hortumları ile yüksek koruma özelliği sunmaktadır. Çamaşır makineleri ön yüzeyleri emayeli olan, asit ve korozyonlara karşı dayanıklılık gösterir. Kolay temizlenen ve solmayan yapıları vardır. Çamaşır makineleri bütün talepleri karşılayabilmek için tasarım aşamalarında zorlu testlerden geçer. Bu testlerden bir tanesi de çamaşır makinelerinin 10.000 saat boyunca yıkama yapıyor olmasıdır. Markanın ürettiği çamaşır makinelerinin çoğu akıllı bir miktar otomatıyla çalışır. Bu özellikleri ile on anki çamaşır miktarını belirleyerek, muhteşem bir yıkama için gereken su ve enerjiyi harcar. Makinelerdeki kazanların sahip olduğu petekli yapılar ile kumaş ve kazan yüzeyleri ince bir su film meydana getirir. Çamaşırlar, bu yüzeylerin üstünde nazik bir şekilde kayarak, optimum düzeyde koruma sağlar. Ev işlerinde günlük temizlik rutinlerinde en sık ihtiyaç duyulan aletlerden bir tanesi de elektrik süpürgeleridir. Miele süpürge modelleri, kablosuz, toz torbalı, toz torbasız, temizlik robotu olarak ayrılmaktadır. Kablosuz elektrik süpürgeleri, standart elektrik süpürgeleri kadar güçlü olan ve yüksek vortex emiş teknolojisi ile çalışan süpürgelerdir. Ayrıca gereksinimleri karşılayacak kadar ergonomik bir tasarımı da vardır. Toz torbalı olarak satışa sunulan elektrik süpürgeleri, tasarruflu bir temizlik olanağı sunar. İşlevsel çalışma yapısı ve üniversal süpürge ayağı olan makinelerdir. Teleskop boruları oldukça konforlu ve rahat yükseklik ayarı bulunmaktadır. Toz torbasız olarak satışı sağlanan elektrik süpürgeleri ise, toz hazneleri tek el hareketi ile yukarıdan alınabilmektedir. Hazne tek bir düğme ile dikey bir şekilde boşaltılır. Yenilikçi sensorlar ile tasarlanan süpürgelerin, kendiliğinden temizleme özellikleri otomatik etkinleşmektedir. Süpürgeler arasında yerini alan temizlik robotları, ön kamera sistemi ile nesneleri algılamaktadır. Engellere karşı olan mesafesini de çok iyi ayarlar. Hızlı ya da sert zeminler de güçlü bir performans sergiler.

Son Teknolojik Miele Ürünlerinden Yararlanın

Teknoloji git gide değişen ve gelişen bir durumdur. Markanın kendi teknolojisi ile üretim sağladığı ev aletleri, farklı teknik donanımlar ile tasarlanmıştır. Evdeki işleri kolaylaştıracak ev işlerini daha kolay bir şekilde yapmaya yarayan aletler üretmektedir. Bu durum ise teknolojik faaliyetleri ev aletleri üzerinde üstün yöntemler ile kullanarak mümkün hale getiriyor. Miele elektrik süpürgesi modelleri, eşsiz tasarım özgürlüğü ile donatılmış ürünlerdir. İster kablosuz ister kablolu olsun, ev temizliğinde muhteşem performansı ile uzun süreli temizlik olanağı sunar. Ayrıca sağlamlıkları ile uzun ömürlü bir kullanıma da olanak sağlayacaktır. Yemek yemek, günlük rutinlerden bir tanesi ve vazgeçilmez bir durumdur. Bu nedenle, yemeklerin buzdolabında muhafaza edilmesi önemlidir. Üstün teknolojileri ile üretilen Miele buzdolabı farklı kullanım alanlarına göre marjinal özelliklerde tasarlanmıştır. Soğutucu dondurucu ve içecek dolapları, solo soğutucular, solo dondurucular, ankastre soğutucular, ankastre dondurucular, tezgâh altı dolaplar ve içecek dolapları olarak değişkenlik göstermektedir. Buzdolaplarının genellikle gıdalar için mükemmel verimli depolama alanları bulunmaktadır. Buzdolabının bütün alanlarında eşit bir şekilde sıcaklığı sağlayarak, aktif bir çalışma kapasitesi sunar. Böylece hangi seviye olursa olsun gıdaların saklanması bir hayli kolay olacaktır. Yani alt ya da üst sınıfın sıcaklıkları da aynı ve orantılı bir şekilde dağıtılmaktadır. Buzdolaplarının iç kapakları bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Yüksek kaliteli plastikler sayesinde çizilmelere, sıcaklıkları ve birtakım kimyasallara karşı dayanıklılığını korur. Yemek pişirdikten sonra bulaşıkların yıkanması rutinde her gün yapılan ev işleri arasındadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte bulaşık makineleri yardımıyla bulaşıklar yıkanmaktadır. Markanın geliştirdiği Miele bulaşık makinesi AutoDos özellikli, Solo, ankastre, tam ankastre bulaşık makineleri olarak ayrılmaktadır. Makinelerin genel özellikleri arasında, geç başlatma, kalan süre göstergeleri, konforlu iç sepet tasarımı, ergonomik tutamaklar gibi özellikler vardır. Gecikmeli başlatma özelliği ile programların başlangıçları 24 saate kadar önceden programlanabilmektedir. Böylece bulaşık makinelerini istenilen zaman ve saat aralıklarında kullanabilmek mümkündür. Kalan süre göstergeleri ile de programın süresini azalarak ekranda görerek hareket edilir. Tasarlanan sepetler, katlanabilir sıraya çok kolay bir şekilde yerleşebilir şekilde tasarlanmıştır. Böylece modern ve şık görünümlü bir kullanım sağlanacaktır.

Miele ile İnovatif Tasarımlar Fark Yaratıyor

Markanın üretim faaliyetlerini yenilikçi ve inovatif teknolojiler ile imal ettiği söylenebilir. Teknolojik yeniliklerin getirileri arasında yer alan ve son zamanlarda çok sık tercih edilen Miele kurutma makinesi ısı pompaları sayesinde yüksek enerjili çalışma potansiyeli gösterir. Böylelikle çamaşırlar, tasarruflu bir şekilde kurutulmaktadır. Isı pompası olarak tasarlanan teknolojinin düşük sıcaklıkları sayesinde çamaşırların değerli liflerini korumaya yardımcı olur. Bu özellik ile hassa tekstiller rahatlıkla kurutulacaktır. Kurutma işlemi sağlanırken, sızdırmazlık ve cihazların az nemli kurutma havaları bulunmaktadır. Bu havanın sızması kondense etkisini de yüksek tutar. Bunun yanı sıra kapalı olan alanlarda yüksek nem kaybı olması kötü bir durum olduğundan dolayı küf oluşabilmektedir. Makinelerin çok yüksek teknolojili sızdırmazlık özellikleri ile kondense verimlilik oranını maksimum biçimde sunar. Lezzetli kekler, yemekler ve yapmak için çoğunlukla fırınlardan destek alınmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen Miele fırın modelleri, solo buharlı, ankastre fırınlar, mikrodalgalı buharlı ankastreler, solo mikrodalga fırınlar, kompakt mikrodalga fırınlar, kombi buharlı fırınlar olarak farklı kullanım özelliklerine göre ayrılır. Ayrıca ocak ve kombi setleri de üretilen modeller arasındadır. Kullanıcı dostu olan fırınlar, zaman ayarları ve durum bildirgeleri gösterimi ile muhteşem çalışma performansına sahiptir. Çok rahat olan ve kolay temizlenen imkânı tanıyan fırınlardır. Fırınlardaki geniş iç hacimler, pişirme ya da kızartma tutkularını genişletecek özelliklerdedir. Aynı zamanda ihtiyaçlara uygun olarak boyutlar sunan üretimler de bulunmaktadır. Her zaman emniyetli bir şekilde kullanıldığı için evde küçük çocukların korumasını da sağlar. Ayrıca ön bölümünde yer alan cihaz soğutma sistemleri yardımıyla da fırının bütün yüzeyi serin bir şekilde kalır. Miele beyaz eşya alanında kendini göstermiş markalardan bir tanesidir. Beyaz eşyaların teknolojik faaliyetlere uyumlu olarak üretilmeleri ve teknik özellikleri dikkat çekicidir. Beyaz eşyalar arasında yerini alan fırınlar, LCD ekranları ile her ayarı rahatlıkla görebilmeye yardımcı olur. Fırınların yemek pişirdikten sonra yapışma ve kurutma gibi olumsuz özellikleri yoktur. Bu sebeple de temizliği bir hayli kolaydır. Bazı fırın modelleri ise kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Bu işlem, piroliz program olarak ifade edilen sistemdir. En önemli özelliklerden bir tanesi de nem ilaveli pişirme işlemidir.

Hayatın Her Alanına Dokunan Miele Ürünleri

Günlük hayatta teknolojik faaliyetlere duyulan ihtiyaçlar oldukça fazladır. İnovatif ve yenilikçi üretimleri ile dikkat çeken markanın, evin birçok alanında rahatlıkla kullanılabilecek aletler ürettiği söylenebilir. Temizlik, yemek, eğlence ve bu anlamda akla gelebilecek her aleti üretir. Miele kahve makinesi modelleri de bu üretimlerden bir tanesidir. Pişirilecek kahvenin türüne göre değişkenlik gösteren aletler bulunmaktadır. Espresso, Cappuccino, Türk kahvesi ve buna benzer olarak sayılabilecek birçok kahveyi pişirme özelliği vardır. Kahve makineleri de ankastre ve solo olarak üretilen aletlerdir. Solo üretimli kahve makineleri, kahve tutkunları için harika ürünlerdir. Kahve tutkunları için süt köpüğü yaparak, Cappuccinatore gibi kahveleri yüksek performans ile pişirir. Aromatik sistemli olan makineler, kişi sayısına göre kahve hazırlar. Espresso, latte, sıcak süt, toz kahve, sıcak su gibi hazneleri vardır. Temizleme programı sayesinde rahatlıkla temizliği sağlanır. Kişisel ayarlar ise yüksekliği ve ayarlanabilir akıtma musluğu ile kullanılır. Kahve makinesi üretimleri arasında yer alan Miele ankastre ürünler, çekirdek sistem ile çalışır. Opsiyonel su bağlama imkanları ve işlevsel kahve pişirme modları ile harika bir performans sunar. Espresso, kahve, double kahve, büyük kahve, cappucino, double cappucino, sıcak süt, süt köpüğü, latte, çay gibi içecekleri pişirmekte ustadır. Tek tuş ile iki kişilik bir porsiyon rahatlıkla pişer. Ayrıca toz kahve hazırlayabilme özelliği de vardır. Ankastre kahve makinelerinin programlama işlemleri, 10 adet kişisel profil olarak ayarlanabilir. Bunun yanı sıra saat ve tarih göstergeleri de bulunur. Özel olarak tasarlanmış temizleme programları sayesinde rahatça temizlenir. Aletlerin sistemleri tam otomatik kireçten arındırdığı için sağlıklı kahveler içilebilmektedir. Bu makineler yardımı ile hızlı ve kısa sürede lezzet kahveler hazırlanacaktır. Ev temizliğinin yanı sıra kıyafet bakımında da üretim faaliyetlerini sürdüren markanın farklı opsiyonlara sahip ütü üretimleri de vardır. Miele ütü modelleri farklı teknolojik özellikleri ile tasarlanmıştır. Ütüler, buharlı ütü ve rulo ütü olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Buharlı ütüler, yüksek buhar kapasiteleri ile askıda bulunan giysileri bile rahatlıkla ütüler. Petek dokulu tabanlı kombinleme ütü olarak da ifade edilen ürünler, masasındaki yükseklik ayarı ile boya göre sabitlenebilir. Rulo ütü olarak satışı sağlanan ürünler, akıllı ütüleme teknolojisi ile çalışır. Hızlı buhar için ikili bir şekilde tank teknolojileri vardır. Boş su tank göstergeleri olan aletler, yatak çarşaflarını ve masa örtülerini zahmetsiz bir şekilde ütüler. Ayrıca tişört, kot, spor kıyafet gibi bazı ürünleri de kısa sürede ütüleyecektir.

Dayanıklı Miele Ev Aletlerinden Yararlanın

Miele Türkiye üretimleri, evde ihtiyaç duyulan küçük ev aletleri ve diğer ekipmanların imalatını senelerdir başarılı bir şekilde yapmaktadır. Çoğu ev aletinin dayanıklılık testi ile imal edildiği söylenebilir. A’dan Z’ye ev içinde bütün ihtiyaçları, teknolojik yenilikler kullanılarak karşılayan markanın, üretim yapısındaki sağlamlık dikkat çekicidir. Ev temizliğinden kıyafet temizliğine, yemek pişirmekten ısınma cihazlarına kadar birçok alanda faaliyetlerini başarıyla devam ettirmektedir. Yemek pişirmek, kahve yapmak, mutfakta verimli vakitler geçirmek için Miele mutfak aletleri ile artık mutfakta daha az ve verimli zaman geçirebilmek mümkündür. Bulaşık makineleri, fırınlar, davlumbazlar, kahve makineleri, ocak kombi setler, buzdolabı, dondurucular gibi birçok ürün bulunmaktadır. Mutfak temizliği ya da yemek pişirme işlemleri sırasında verimli vakitler geçirebilmeye yarayan aletler, sağlam ve işlevsel kullanımlarıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca teknolojik gelişimlerin tam anlamıyla izlenerek, üretim aşamalarının tamamlanmasından dolayı, zorlayıcı mutfak işleri kolaylaşmaktadır. Büyük yükü mutfak aletleri alarak, sorunsuz uzun ömürlü kullanımlar sağlanmaktadır. Elektronik üretimlerin yanı sıra elektronik aletlerin bakımı için de birçok seçenek bulunmaktadır. Miele mutfak seti 5’li deterjan set, ankastre bakım seti gibi ürünler, mutfak temizliği için büyük bir öneme sahiptir. Mutfak setleri, elektronik bakımında muhakkak bulunması gereken içeriklerdir. Set olarak üretimi sağlanan ankastre ve ocak setleri de ürün kategorisi içinde yer almaktadır. Birçok kullanım alanı düşünülerek, tasarlanan setler, kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak özelliklerdedir. İhtiyaç duyulacak olan ürün kategorileri arasında yer alan birçok aleti, Miele outlet bölümünden de bulabilmek mümkündür. Çünkü bu alanda evin farklı odalarına uygun, temizlik, kıyafet bakımı, yemek muhafaza ürünleri ve buna benzer üretimler vardır. Farklı kategorilerde hizmet alınabilecek olan elektronikler, outlet kısmında donanımsal özellikler inovatif yapıda tasarlanmıştır. Bu kategorilerden birkaç tanesi de şu şekilde sıralanabilir: çamaşır temizlik bakım ürünleri, caps temizlik bakım ürünleri, bulaşık makinesi ve bakım ürünleri, TwinDos cihazlar için temizlik ürünleri, kahve makinesi ve bakım ürünleri, kurutma makinesi, fırınlar ve bakım ürünleri olarak kategorize edilebilir. Bu elektroniklerin aynı zamanda bakımının yapılması ömürlerinin daha da uzamasına yardımcı olmaktadır.

Miele Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Küçük ev aletleri, beyaz eşya ve diğer bakım ürünleri üretiminde dev bir marka olan Miele’nin farklı alanlarda kullanılabilecek cihaz imalatları vardır. Bu alanlar için elektronik üretimleri şu şekilde sıralanabilir: elektrik süpürgeleri, toz torbaları, çamaşır ve kurutma makineleri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, kahve makineleri, fırınlar, ocak ve kombi setler, temizlik ve bakım ürünleri, davlumbazlar, vakumlama çekmeceleri, ısıtma çekmeceleri, ütüler, dondurucu ve soğutucular, içecek dolapları, aksesuarlar, Miele setler, aspratör, mikrodalga fırınlar, kireç önleyici, yüzey temizleyici, buharlı ütüler, yumuşatıcı, bulaşık tuzu ve Miele yedek parça ürünleri olarak ifade edilebilir. Üretim kategorilerini git gide genişleten markanın, kaliteli ve sağlam yapısı da beğeni toplayan özelliklerden bir tanesidir. Aletlerin alındığı günden itibaren ömürlük olarak kullanımı sağlanmaktadır. Ayrıca üretimleri arasında yerini alan Miele turbo başlık elektrik süpürgelerine takılan süpürme başlıklarıdır. Kullanışlı turbo fırçası sayesinde döşeme ve halıların üzerindeki saç ya da tüylerin kolaylıkla temizlenebilmesine yardımcı olur. Herhangi bir bağlantı olmadan çekme gücü gösteren ve direk kumanda ile geniş süpürge ayağına sahiptir. Ayrıca evde evcil hayvanları olanlar için de ideal başlıklardır. Halı, koltuk, döşeme üstündeki tüyleri rahatlıkla içine çeker. Böylece can sıkan tüylerin yapışma durumu da ortadan kalkmış olur. Döşemelere uygun olarak üretilen başlıklar, bütün Miele süpürgeleri için uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca yedek hava sürgüleri ile emiş gücünü artırır ve yapışmaz. Üretilen aletlerin fiyat aralıkları da belli başlı durumlara göre değişkenlik gösterir. Kaliteli ve sağlam yapıya sahip olan aletler, hayatın bütün alanlarında etkin bir şekilde kullanılacak çeşitliliktedir. Miele fiyat aralıkları da model, teknik donanım, kullanım alanları, teknolojik yetkinlik, seri özellikleri, büyüklük, güç özellikleri gibi bazı durumlara göre belirlenir. Fiyatlar, herkesin alım gücüne hitap edecek oranlarda ayarlanmıştır. Zaman zaman ev aletleri üzerinde yapılan Miele kampanya olanakları ile de uygun fiyatlar ile ihtiyaç duyulan aleti alabilmek mümkün olacaktır. Kampanya olanakları, belli başlı ev aletleri üzerinde yüksek indirim oranları ile gösterilerek, büyük ödeme kolaylığı sağlanır. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra ayrıca ihtiyaçlara hitap eden ve işlevsel kullanımlarıyla ilk tercih edilen markalardandır. Sağlam yapılı ev aletlerini sayfamız üzerinden kontrol ederek satın alabilirsiniz.