placeholder
"

Mima

" araması için 373 sonuç listeleniyor
Mima Starter Pack 2g
KARGO BEDAVA
MimaStarter Pack 2g
4.042 TL
Sepete Git

Mima Modelleri ile Bebekler Çok Daha Rahat

Ebeveynler için en değerlileri çocukları için en güvenilir marka ve hizmeti aradıkları bir gerçek. Özellikle bebeklik döneminde, korunmaya çok açık çocuklar için güvenlik ve konfor aynı anda aranır. Mima bebek arabası güvenlik ve konfor ikilisini aynı anda sağlayan bir marka. Özellikle Mima xari travel sistem bebek arabası ebeveynlerin en çok tercih ettiği çok amaçlı kullanılabilen bir mekanizmaya sahiptir. 15 saniye gibi kısa bir sürede portbebeye dönüşebilen bebek arabası oldukça sağlam ve kullanışlı malzemelerden yapılmıştır.

Miniklere En Güvenli Ürünler

Miniklere En Güvenli Ürünler

Dayanıklı olmasının yanı sıra şekil alabilir özelliğe sahip EVA’dan hazırlanan bebek arabası, çocuklar için oldukça korunaklı bir çerçeve oluşturuyor. İki kademeli yükseklik ayarı ve üç kademeli sırt ayarı ile çocuğunuz yatar- uzanır- oturur pozisyonda, yol durumuna göre yüksek ve alçak gezi turları yapabilecek. Ayrıca yine yol deneyimini en konforlu ve güvenilir hale dönüştürmek için ön tekerlekleri üç yüz altmış derece dönüş kapasitesine sahiptir. Arka tekerlekler ise sabit yol tutuş imkanı verirken, engebeli yollara da uyum sağlar. Süspansiyon sistemi sayesinde çocuğun engebeli ya da bozuk yolda çok sarsılmadan gezisine devam etmesini sağlar. Nefes alır kumaş kullanımı sayesinde soğuk havalarda tamamen kapalı kalsa da çocuk havasız kalmayacaktır. Aynı şekilde yaz aylarında araba içinde aşırı terleme durumu yine hava alan kumaşlar sayesinde önlenecektir. Kullanılan kumaşın bir diğer önemli özelliği ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Çocuk arabalarında en çok görülebilecek yemek dökme, kusma gibi küçük kazaları iz bırakmadan atlatabilen bir kumaş dokusuna sahiptir. Ayrıca beş kademeli olarak ayarlanabilen emniyet kemeri, çocuğun vücuduna uygun bir kullanım amacını tamamlamaktadır. Olası kazayı önlemek için çocuğu kavramayı amaçlayan katmanlı kemer yapısı ile güvenli bir yolculuk keyfi yapabilirsiniz.

Tasarımı Dünyaca Ünlü Mima

Tasarımı Dünyaca Ünlü Mima

Bir başka çok tercih edilen ürün ise Mima zigi bebek arabasıdır. Kendileri de iki çocuk sahibi Hollandalı tasarımcılar, Davy ve Yolanda tarafından hazırlanan Mima ürünleri emin ellerde tasarlanıyor. Almanya, Paris ve Milano’da başarılı tasarımlara imza atan ikili, çocuk arabası tasarımıyla kendi deneyimlerinden yola çıkarak ebeveynlere hizmet etmek istemişler. Günümüz ebeveyn ve çocuklarının ihtiyacına cevaben pratik ve zarif bir ürün olarak tasarlanmıştır. Tasarımının ön planında olan sağlamlılık ve pratikliğinin göstergelerinden biri kolay katlanabilir özelliğidir. Çoğu ebeveyn için tek elle bebek arabası katlamak oldukça zordur. Ancak Mima puset serileri bu konuda oldukça pratiktir. Bir elle bebeğinizi tutarken diğer elinizle pratik katlama özelliğinin yanı sıra hava yollarında kabul gören bir bagaj ölçüsüne sahiptir. Sadece karayolundaki rahatlığını değil her türlü ulaşımda bebeğinizle yapacağınız güvenli ve pratik yolculuğunuza eşlik eden bir marka olarak Mima karşımıza çıkıyor.Ayrıca Mima aksesuar, Mima ikiz bebek arabası, Mima baston bebek arabası, Mima ana kucağı ve Mima bebek arabası yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Yemek Masasında Yer Açın

Yemek Masasında Yer Açın

Mima masa sandalyesi alışılmışın dışında tasarımıyla yemek masalarında ailecek oturma fırsatı veriyor. Özellikle mima moon mama sandalyesi adıyla bulabileceğiniz markanın bu ürünü konfor ve estetik dizaynı bir arada sunuyor. Alışılmış kaba, büyük bebek masalarının dışında bir görünüme sahip ve oldukça dayanıklıdır. Alışılmışın dışında olan mima yemek sandalyesi uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. 45 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan sandalye sadece bebeklik döneminde değil çocuğunuz büyüdükçe de kullanmaya devam edebileceğinizin garantisini vermektedir. Bebeklik ve çocukluk dönemlerine uygun oturma pozisyonlarının ayarlanabileceği üç ayrı aşamalı bir sisteme sahiptir. Eni 55 yüksekliği 64 santim olan sandalye uzun yıllar kullanma garantisiyle avantajlı bir alışveriş imkanı sunuyor.