"

Mio

" araması için 902 sonuç listeleniyor
MİO Termal Battaniye

MioTermal Battaniye

(3792)
Termal Battaniye
14,90 TL
Sepete Git
MİO Kedi Tarağı Ve Tırnak Makası

MioKedi Tarağı Ve Tırnak Makası

(1828)
Kedi Tarağı Ve Tırnak Makası
42 TL
Sepete Git
MİO Termal Battaniye

MioTermal Battaniye

(367)
Termal Battaniye
15,46 TL
Sepete Git
MİO Mio Kedi Konservesi Kuzu Etli 415 GR

MioMio Kedi Konservesi Kuzu Etli 415 GR

99,90 TL
Sepete Git
MİO Kedi Kumu 5 Lt Marsilya Sabunu

MioKedi Kumu 5 Lt Marsilya Sabunu

(23)
75 TL
15 TL
/lt
Sepete Git
MİO Mio Kuzu Etli Köpek Konservesi 415 gr

MioMio Kuzu Etli Köpek Konservesi 415 gr

89,90 TL
Sepete Git
MİO Yuvarlak Mama Kabı - Medium

MioYuvarlak Mama Kabı - Medium

65,90 TL
Sepete Git
MİO KAPALI KEDİ TUVALETİ
Kargo Bedava

MioKAPALI KEDİ TUVALETİ

289 TL
Sepete Git
MİO Kedi Tuvaleti
Kargo Bedava

MioKedi Tuvaleti

(6)
Kedi Tuvaleti
350 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaliteli ve Doğal Mio Ürünleri Trendyol’da!

Mio kedi ve köpeklerin mama, bakım ürünü gibi ihtiyaçlarını karşılayan bir markadır. Mio nedir sorusunun yanıtı olarak hayvan malzemeleri üreten bir marka olduğu söylenebilir. Marka, ürünlerinde hayvan sağlığını koruyucu içerikler kullanır. Kedi mumu, kedi maması, kedi tuvaleti, konserve mama, su kapları, kedi oyuncakları, köpek kemiği, taşıma çantası, köpek şampuanı gibi pek çok Mio markalı ürün bulunur. Ürünler hayvanların günlük yaşamını sürdürmesine, barınma ve beslenme ihtiyacını gidermesine yardımcı olur. Evcil hayvanınızı yanınızda taşırken Mio kedi ve köpek taşıma çantalarını kullanabilirsiniz. Şeffaf, hava aldıran çanta modelleri evcil hayvanınızı güvenle taşımanızı sağlar. Mio temizlik ürünleri hem yavru kedilerin hem de köpeklerin temizlenmesini kolaylaştırır. Temizlik sırasında evcil hayvanlara uygun şampuan, yıkama eşyası, tarak, fırça, havlu gibi pek çok malzemeyi kullanabilirsiniz. Köpeğinizin beslenmesi için farklı aromalara sahip köpek mamalarını edinebilirsiniz. Köpeklerin bağışıklık sistemini düzenleyen pek çok mama bulunur. Köpek kemikleri farklı uzunluklara sahiptir. Kemikler çiğneme ihtiyacını giderir. Yenilebilir ve sağlıklı içeriğe sahip kemikleri inceleyerek evcil hayvanınız için uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri satın alabilirsiniz. Tüm köpekler için uygun kemik çeşidi bulunur. Kemik üretimi sırasında zararlı kimyasal malzemeler kullanılmaz. Kedilerin ev içerisinde tuvalet eğitimi kazanması için farklı aromalarda kumlar kullanılır. Mio mama çeşitleri kuru ve yaş olarak iki tipten oluşur. Farklı koku, aroma ve besinlerden elde edilen konserve Mio kedi maması yorumları ve puanlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Evcil Hayvanları için Mio Beslenme ve Bakım Ürünleri

Evcil Hayvanları için Mio Beslenme ve Bakım Ürünleri

Kedi ve köpeklerin hijyenik bir ortamda yaşaması, yaşadıkları alanda ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla pek çok malzeme kullanılır. Mio temizlik ve bakım ürünleri, mama modelleri evcil hayvanların ihtiyacını karşılar. Mio kedi kumu paketlerinde farklı tipte kum çeşitleri kullanılır. Kumların kalınlığı ve kokuları değişiklik gösterir. Kedinizin hoşuna gidebilecek kumları edinerek ona uygun bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede kedinizin tuvalet ihtiyacını rahatlıkla gidermesine destek olabilirsiniz. Ürünler pudra ince, aloe vera kokulu, Marsilya sabunu kokulu, aktif karbonlu, lavanta kokulu, portakallı gibi pek çok seçenekten oluşur. Kedinin kendini rahat ve güvenli hissetmesi, tuvalet ihtiyacını kolayca karşılaması için uygun bir kum kabı edinebilirsiniz. Kum kabı içerisine malzemeyi ekleyerek hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip kedi kumları marka tarafından organik bentonit, sepiolit, diatomit maddelerden elde edilir. Ürünler doğal içeriğiyle evcil hayvanların sağlığını korur. Mio kedi maması modelleri içerisinde farklı besin çeşitleri kullanılır. Kuzu etli, tavuklu, ton ve deniz balıklı, somonlu, hindili, av etli gibi mama seçenekleri deneyebilirsiniz. Mamalar kedinin yaşına göre de değişiklik gösterir. Yavru ve yetişkinler için iki tipte mama üretilir. Ürünlerin ağırlığı 0-5 kg ve 10-15 kg aralıklarındadır. Balık, ciğer, kırmızı et ve tavuk aromalı Mio köpek maması seçeneklerini inceleyerek evcil hayvanınızın sevdiği lezzetleri satın alabilirsiniz. Doğal bir diş fırçası işlevine sahip olan köpek kemikleri, çiğneme ihtiyacını karşılar. Ayrıca ağız içerisinde tartar oluşumunu engelleyerek ağız kokusu gibi olumsuz durumları ortadan kaldırır. Kemikler ördekli, tavuklu, kırmızı etli aromalara sahiptir. Oyun, çiğneme, yenilebilir olmak üzere üç tip kemik bulunur. Ürünlerin boyutu, paket içerisinde yer alan kemik sayısı, gramı farklılık gösterir. Köpeğinizin ağız yapısına, yaşına uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Köpek oyuncakları arasında top, kemik, topuz başı, top başlı halka, diş ipi gibi ürünler bulunur. Stres diş ipleri evcil hayvanınızın dişlerinin geliştiği dönemde diğer insanlara ve hayvanlara saldırmaması için kullanabileceğiniz bir üründür. Tasmalar ise gezdirme sırasında kullanılan, evcil hayvanınızın kaçmasını önleyen ve kontrol altına almanıza olanak tanıyan ürünlerdir. Trendyol’da Mio etiketiyle bulunan tasma, kemik, kum, tuvalet kabı gibi pek çok ürüne dair güncel fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Mio Kedi ve Köpek Aksesuarı Modelleri

Mio Kedi ve Köpek Aksesuarı Modelleri

Kedi ve köpeklerin temizlik, barınma, beslenme gibi zorunlu ihtiyaçlarını karşılarken bazı eşyalar kullanılır. Bunlar fırça, tarak, şampuan, kum, mama, kap gibi ürünlerdir. Ürünler doğal ve sağlığa zararsız içeriklere sahiptir. Hayvanlar gelişim sürecinde başka aksesuarlara da ihtiyaç duyar. Ağız ve diş gelişimi için köpeklerde kemik kullanılır. Kedilerin tırmalama alışkanlığı için tırmalama duvarları, evleri tercih edilir. Tırnak makası, tuvalet, kum kabı, halı, çim, vitamin gibi pek çok ürün Mio tarafından müşterilere sunulur. Mio kedi tuvaleti kapları farklı tasarımlara sahiptir. Açılabilir filtreli, önü paspaslı, kapalı, şeffaf pek çok tuvalet modeli mevcuttur. Ürünlerin yanında kum kürekleri de kullanılır. Kum kürekleri yardımıyla kumu dökebilir, kirlenen kumu kolaylıkla alarak yenileyebilirsiniz. Belirli aralıklarla kum değişimi sağlamanız gerekir. Kedilerin tırmalama alışkanlıklarına karşı önlem almak için Mio kedi tırnak makası kullanabilirsiniz. Kedinizin gelişim sürecinde tırnaklarını kullanmasını sağlamak için tırmalama aksesuarları edinebilirsiniz. Desenli tırmalama ürünlerinde farklı renk, şekil ve doku özellikleri bulunur. Hayvanlarınıza belirli bir alan tanımak ve o alan içerisinde oyun oynamalarını sağlamak için çitleri kullanabilirsiniz. Köpek çitleri farklı ölçülere sahiptir. Kullanacağınız alanın ölçülerini belirleyerek ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Aksesuarlar arasında kum kürekleri, yıkama fırçaları, fırça ve taraklar yer alır. Farklı ihtiyaçları karşılayan Mio ürünlerini inceleyebilir, evcil hayvanınızın yaşına yönelik bir seçimde bulunabilirsiniz. Köpeğinizi gezdirirken tasma kullanarak kaçma, insanlara saldırma, kaybolma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Onu kontrol altına alarak gideceğiniz yöne doğru yönlendirebilirsiniz. Mio halı seçenekleri farklı ebatlara, desenlere ve renklere sahiptir. Ürünler kaymaz taban seçenekleriyle kolay bir kullanım sağlar. Mio yaş kedi maması, köpek çiti, kemik, tuvalet kabı, kum, tırnak makası, elbise, vitamin, tasma gibi ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mio Hayvan Ürünleri

Uygun Fiyatlı Mio Hayvan Ürünleri

Mio yavru kedi maması çeşitleri %99.5 tozdan arınmış, %100 doğal ve çevre dostu ürünlerdir. Mama çeşitleri tekli veya çoklu şekilde satışa sunulur. Çoklu alımlar yaparak kampanyalardan yararlanabilir, ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Vitamin ve minerallere sahip olan mamalar, kedinizin sağlığını korumaya yardımcı olur. Ürünler, her öğünde tüketime uygundur. İçerisinde ham protein, ham yağ, ham selüloz, ham kül yer alır. A, E, C, D, K vitaminleri kullanılarak kedilerin bağışıklığı desteklenir. Mio yaş mama içerisinde doğal besinler ve vitaminler kullanılır. Yaş mama, kuru olanlara göre daha jelimsi bir yapıya sahiptir. Ürünler hayvanların su alımını kolaylaştırır. Kuru mama diş sağlığına yardımcı olurken, yaş mamalar yeme konusunda teşvik sağlayarak beslenme sürecini olumlu etkiler. Mio yaş mama yorum değerlendirmelerinden faydalanarak ürünler hakkında detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Yavru kedilerin doğumdan sonra korunmaya ve bakıma ihtiyacı vardır. Bu süreçte hastalanmaması, mikrop kapmaması, sağlıklı bir şekilde büyümesi için yavru bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Ürünler arasında süt tozu yer alır. Süt tozu karışımları doğumdan itibaren kediye ihtiyacı olan vitamini ve minerali sağlar. Evcil hayvanınıza uyun bir yatak edinebilir, markaya ait yumuşak yataklarda uyumasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede eve alışma sürecinin olumlu olur ve hayvanınızın uyku kalitesi artar. Kedi kumu modellerinde doğal koku kontrolü bulunur. Bu sayede kokulu içeriğe sahip mamalar kedilerin sağlığını olumsuz etkilemez. Temizleme işleminde kolaylık sağlayan, yüksek su tutma kapasitesine sahip, kum kaplarını kuru tutan kum seçenekleri mevcuttur. Ürünler süper topaklanma gösterdiğinden kap içerisinden kolaylıkla alınarak temizlenebilir. Ekonomik tüketim sağlayarak hayvanlarınızın tüketim süresini uzatır. İçerisinde yüksek kalite organik bentonitten malzemesi bulunur. Mio markalı tüm ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.