placeholder
"

Minions

" araması için 114 sonuç listeleniyor
Minions Bob Peluş Çiftgöz Kısa 18 cm
MinionsBob Peluş Çiftgöz Kısa 18 cm
(13)
Bob Peluş Çiftgöz Kısa 18 cm
29,99 TL
Sepete Git

Minions Modelleri ile Çocukları Şımartın

Hayatımıza 2010 yılında Çılgın Hırsız filmiyle giren minik yaratıkların Minions hikâyesi çok eski zamanlardan başlamaktadır ve hatta zamanın başlangıcından beri devam etmektedir. Minionlar tek hücreli sarı organizmalar olarak doğdular, denizlerde evrimleşerek ve zaman içinde gelişerek her zaman efendilerin en çılgınına ve en kötüsüne hizmet etmeyi görev edindiler. Tarih boyunca, eski Mısırlı firavunlar, diktatörler ve vampirler de dâhil olmak üzere farklı ustalara hizmet ettiler. Aslında küçük sarı köleler olan Minions, aslında hepsinin farklı birer yeteneği olan sevimli karakterlerdir. Kötü bir patrona hizmet etmek istedikleri için büyük bir ciddiyetle hareket ederler ancak çoğu zaman kolayca dikkatleri dağıldığı ve genellikle de beceriksiz ve sakar oldukları için başarısız olurlar. Onların bu tuhaf ve sevimli halleri hem büyükleri, hem de küçükleri eğlenceli Minions dünyasına büyük bir ilgiyle çekmektedir. Onlar için anlaşılabilir olan anlamsız bir dili kullanarak iletişim kurarlar ve maceraları böylece başlar. Minions karakterleri, hizmet edecek kimseyi bulamayınca büyük bir depresyona girdiler ama Kevin adlı minyonun bir planı vardı. Genç asi Stuart ve sevimli minik Bob ile birlikte kardeşlerinin izinden gideceği kötü bir patron bulmak üzere işe koyuldular. Böylece herkesin sevgilisi olan Minions maceraları başlamış oldu. Zamanda eğlenceli ve sevimli bir yolculuğa büyükler ve küçükler, minions karakterleri ile birlikte çıkmaya hazırlandılar. Filmler, ilk çıktığı günden bugüne kadar çok büyük bir hayran kitlesine sahip oldu ve fenomen haline geldi. Minions maceraları hem küçüklerin, hem de büyüklerin hayran olduğu, ilgi duyduğu ve sevdiği maceralar haline geldi. Beşinci filmi tamamlandığında seyircisi ile buluşmayı bekleyen bu sevimli ve sarı yaratıklar, insanların hayatında uzun bir süre yer bulacak gibi gözükmektedir. Yuvarlak, iri gözlü, minik, sarı renkli minions karakterleri, tasarımları itibariyle birer oyuncağa benzemeleri nedeniyle çocukların ilgisini çekmektedir. Yetişkinler tarafından da adeta bir çocuk sevimliliğinde oldukları için ilgi görmektedir. Filmlerin tamamındaki senaryo ve mesajların bazıları ise yetişkinlerin anlayabileceği espriler ile birleşince adeta bir tema haline gelmektedir. Bu da Minions konseptli ürünlere olan ilgiyi artırmaktadır. Her yaştan insan bu eğlenceli dünyaya ilgi duymaktadır. Evlerini, odalarını, kendi alanlarını ve çocuklarının özel günlerini süslemek isteyen herkes için bu Minions karakterleri ve ürünleri, her zaman eşlik etmeye hazırdır.

Minions Özellikleri

Minions Özellikleri

Minions yakın bir geçmişte insanların hayatına bir animasyon olarak girmiş olan küçük, sevimli ve sarı renkli karakterleri anlatan bir hikâyeye sahiptir. Tüm dünyada hem yetişkinler, hem de çocuklar tarafından çok sevilmiş ve beğenilmiştir. Ailecek izlenebilecek filmler kategorisinde her zaman en başlarda yer almaktadır. İnsanlar tarafından bugün bile hala oldukça fazla ilgi görmektedir. Özellikle çocuklar onların küçük, sarı ve sevimli hallerine ve onları üzerinde görebilecekleri ürünlere her zaman ilgi duymaktadır. Minions ürünleri, bu nedenle her zaman tercih edilebilecek çeşitli özelliklere sahip, yüksek kaliteli ve dayanıklı olması gereken ürünlerdir. En sevilen Minions karakterlerinden olan Bob, Kevin ve Stuart aklınıza gelebilecek pek çok farklı üründe bir arada sıklıkla görebileceğiniz karakterlerdir. Minions Bob, Kevin, Stuart ve Gru ile birlikte farklı karakterleri de farklı ürünlerde bulabilirsiniz. Minions Gru karakteri yuvarlak gözlükleri ve diş telleri ile çok sevimlidir. Minions Kevin ise uzun boyu ve saçlarıyla dikkat çeker. Filmlerin izleyicisine tanıttığı yeni karakterler ile birlikte yeni ürünler de üretilmektedir. Minions oyuncakları, çocukların ilgisini fazlasıyla çektiği için ailelerin sıklıkla tercih ettiği oyuncaklar haline gelmektedir. Çocuklar kadar yetişkinlerin de evlerinde, iş yerlerinde, arabalarında ve benzeri yerlerde kullanabileceği konseptli ürünlerdir. Peluş oyuncakları ofislerde, küçük figürleri arabalarda ya da minions kalemleri her an yanlarında taşımaları için üretilen farklı ürünleri bulmak mümkündür. Çocukların bulunabileceği her yerde onların ilgisini çekmek için hazır beklemekte olan minions sarı rengin enerjisiyle çocuklarınızın hayal dünyası için pek çok farklı ürün ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır. Minions karakterlerinin nasıl bir kültürel fenomen haline geldiğini cevaplamak çok kolay olmasa da belirli özellikleri onları insanların günlük hayatlarının bir parçası yapmaya yetti. Minions karakterleri, sahip oldukları eğlenceli hallerin yanı sıra internet çağında da insanların karşısına kolaylıkla çıkmak için tasarlanmış gibi teknolojiye uyarlar. Eğlenceli minions kesitlerinden oluşan gifler, stickerlar, mobil oyunlar, arka plan tasarımları ve benzeri pek çok şey ilgi çekici animasyon karakterlerini insanların hayatlarının her anına kolaylıkla yerleştirmektedir.

Minions Ürünleri

Minions Ürünleri

Minions ürünleri, pek çok farklı çeşide ve kullanım amacına sahiptir. Çocuğunuz birbirinden farklı minions ürünlerini günün her anında üzerinde ve yanında kolaylıkla taşıyabilir. Çocuklar için giyimden ayakkabıya, kırtasiye malzemelerinden oyuncağa kadar birçok ürünü bulmak gerçekten çok kolay. Ayrıca yetişkinlerin de satın alıp saklamak isteyeceği oyuncaklar da müşterisini beklemektedir. Çocuklar uyurken en sevdiği çizgi film karakteri ile rüyalara dalmak isteyebilir. Bu noktada onlar için üretilmiş minions pijama, pijama altı ve pijama takımı en değerli varlığınızın yani çocuğunuzun uyuduğu her an yanında olmak için hazır. Ayrıca onların yataklarını süslemek için üretilmiş olan minions yastık ve minions nevresim takımı da evinizde olmak için sabırsızlanıyor. Minions tişört, deniz şortu, çorap ve benzeri giyim ürünlerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. Sneaker ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı, casual ayakkabı ya da bot çocuğunuzun ihtiyacını ve zevkini birleştirip aynı anda hem sizin, hem de çocuğunuzun isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minions baskılı panduf ve terlikler de çocuklarınız için üretilmektedir. Kırtasiye ürünleri olarak kalem, silgi, defter, kâğıt ve kalem gibi eğitim için gerekli malzemeler, çocuklar için birer büyük ihtiyaçtır. Eğitimde ve iş hayatındaki her alanda işlerimizi yaparken ihtiyacımız olan ve bize yardımcı olan kırtasiye ürünleri çantalarda, kalem kutularında, masamızın üzerinde, dolaplarda, evlerde veya ofislerde yer almaktadır. Çocuklar için hazırlanan kırtasiye setlerine Minions karakterleriyle beraber ulaşmak çok kolay. Tükenmez kalem, defter, ajanda, kalem kutusu ve okul çantası gibi minions ürünleri de sizin ve çocuklarınızın kullanımınıza hazır beklemektedir. Çocuğunuzun beslenmesi için her türlü sağlıklı yiyeceği ve içeceği içine koyabileceğiniz Minions çanta içine defter, kalem, kitap, suluk ve benzeri her şeyi koyabileceğiniz Minions sırt çantası veya valiz bavul kategorilerinin herhangi birinden isteğinize göre satın alabileceğiniz çeşit çeşit ürünler mevcuttur.

Özel günler, doğum günleri ya da konsept kutlamalar için kullanabileceğiniz parti malzemelerini ve süslerini Minions karakterlerinin sevimli enerjileri ile eğlenceli anlarınıza renk katabilirsiniz. Çocukların odasını ve hayal dünyasını renklendirecek Minions duvar kâğıdı çeşitleri ile isteğinizi kolaylıkla başarabilirsiniz. Oyuncaklar çocuk gelişiminin en önemli parçalarındandır. Çocukların farklı alanlarda gelişmeleri için çok önemlidir. Oyuncaklar hem çocukları eğlendirmeli, hem de bilişsel düşünme, fiziksel beceri kazanma, problem çözme, sayılar, dil gibi temel yetenekleri bulmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmalıdır. Doktorların oyuncaklarla çocukların ilişkisi ilgili tavsiyeleri genellikle bu yöndedir. Dikkatli bir şekilde seçilen oyuncaklar, çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimlerini sağlıklı bir şekilde yaşamaları için büyük ölçüde teşvik edici olmaktadır. Çocukların doğum sonrası sosyal becerilerinin gelişmesinde, bilişsel beceriler kazanmasında, konuşma ve dil gelişiminin tamamlanmasında, motor becerilerinin gelişmesinde ve mantık ile hayal gücü kavramlarını keşfetmesinde oldukça önemlidir. Oyuncaklar, çocukların ilgisini büyüme dönemlerinin her aşamasında çekmeyi başarmaktadır. Bu noktada ilgi duyulan arabalar, bebekler, süper kahramanlar, çizgi film karakterleri ve benzeri eşyalar çocukların özellikle onlarla iletişim kurması nedeniyle çok büyük önem taşımaktadır. İlk yayınlandığı günden bugüne kadar adeta bir fenomen haline gelen Minions, çocukların da sevgilisi olmayı başarmaktadır. Daha küçük yaş grupları için üretilen Minions oyuncakları içerisinde Minions peluş ürünlerinden Minions kostüm çeşitlerine kadar pek çok farklı oyuncak arasından çocuğunuz için en güzel ürünleri bulabilirsiniz. Örneğin; çocuğunuza alacağınız peluş bir Minions onun için harikadır çünkü ona nasıl kucaklanacağını, nasıl sarılacağını ve nasıl sevileceğini öğretirler ve bu onların keşfetmesi gereken en temel adımlardan biridir. Oyuncak bebek ve aksesuarları sadece çocuklarınız için değil yetişkin koleksiyoncular için de üretilen oyuncaklardandır. Hobi ve Minions figür oyuncakları da aynı şekilde küçük figürler halinde üretilmektedir. Minions oyuncak peluş ürünleri ile her yaş grubundaki çocuk için oldukça güvenli ve kullanışlıdır. Minions lego ve yapı oyuncakları ise çocukların lego ile oynama sevdasını sevimli, küçük, sarı yaratıkların enerjisi ile birleştirmesini sağlar.

Minions Hediyelik Ürünler

Minions Hediyelik Ürünler

Hediye en basit anlamı ile değer verilen bir insanı mutlu etmek amacıyla kullandığımız bir tür araçtır. Karşıdaki insanı mutlu etmek için bir araç olarak kullanacağımız hediye aslında hem hediyeyi veren, hem de hediyeyi alan kişinin duygularına hitap eder. Önemli ya da özel günlerde veya hiç beklenmedik bir anda gelen hediyeyi almak insanın içini sımsıcak yapıveren bir eylemdir. Sevdiğimiz insanlara hediye vermenin mutluluğu da zaten bir başkadır. İçimizden geldiği için hediye almak karşılıklı olarak olumlu duyguları artırarak etkiler. Hediyenin ne kadar küçük ya da ne kadar büyük olduğu önemli değildir çünkü etkisi zaten çok büyük olmaktadır. Yetişkinler birbirine hediye vermek istediğinde Minions hediyelik ürünler farklı, eğlenceli ve samimi birer hediye olabilir. Hediye vereceğiniz insan eğer gerçekten bir Minions fanıysa, aldığı hediye karşısında çocuk gibi havaya uçabilir. Odasını, yatağını, ofisini, arabasını ve benzeri herhangi bir mekânı sevimli bir Minions ile renklendirir ve aldığınız hediye her zaman onunla kalarak olumlu enerjileri kendisine çekmesini sağlar. Bir minions peluş, minions yastık ya da minions anahtarlık ne olduğu fark etmeyen herhangi bir minions hediye ile sevdiklerinizi kolaylıkla mutlu edebilirsiniz. Konu çocuklar olunca ise hediye seçerken unutmamanız gerekenlerin olduğu ve dikkat gerektiren bir gruba hediye alınacağını bilmek gerekir. Bu noktada hediye alacağınız çocuğun yaş grubu çok önemlidir. Küçük parçalar içeren hediyeler boğulma tehlikesi yaratacağı için bunun bilincinde olabilecek gruptaki çocuklar için almakta fayda vardır. Aynı şekilde peluş oyuncaklar, belli bir grup çocuk için iyi olabilecekken daha küçük bebekler için bir anlam ifade etmeyeceğini bilmek gerekir.

Çocuklar kendilerine hediye alınmasından en fazla hoşlanan kişiler oldukları için dikkat etmeniz gereken şey ise beğenecekleri hediyeleri seçmenizde fayda olduğunu bilmektir. Çılgın Hırsız ve Minions filmleri ile eğlenmiş, onların sevimli dünyasına girmiş, küçük ve sarı yaratıklarla arkadaş olabilmiş çocuklar için en güzel hediyeleri, minions hediyelik ürünler arasından dilediğinizi seçerek alabilirsiniz. Eğlenceli animasyon filmleriyle hem büyüklerin, hem de küçüklerin yani tüm dünyanın sevgilisi haline gelen Minions, birbirinden farklı ve kullanışlı ürünleriyle sizleri bekliyor. Minions efsanesi, sizlerin ve çocuklarınızın hayatını renklendirecek çeşitli ürünlere sahip. Bugüne kadar filmleri milyonlarca kez izlenen, oyunları indirilme rekorları kıran, karakterlerin birebir kopyalarından milyonlarca adet satılan Minions, birbirinden farklı ürünleriyle efsane olmaya devam etmektedir. Genç yaşlı herkesi kendine hayran bırakan Minions, film alanında efsane olduğu gibi oyun ve diğer sektörlerde de kendini göstermeye kararlı. Bu sevimli, küçük, sarı karakterler, yüzden fazla şirketle lisans anlaşması imzalayarak birden fazla alanda efsane olmaya kararlı gibi gözüküyor. Oyuncaklar, kostümler, masa oyunları, hava yolu şirketleri, diğer süper kahraman filmleri, yemek zincirleri ve benzeri şirketler ile anlaşarak hayran kitlesinin isteklerini karşılamaya devam ediyor. Tüm insanlar birçok nedenden dolayı onları severler ancak çekiciliğinin özünde daha derin bir şey vardır. Minions, hem çocuksu bir ruhu, hem de iyiliği ve kötülüğü aynı anda içinde barındıran yetişkinleri tasvir ettikleri için efsane olmayı başardı. Daha çok saf kimliklere ve saf duygulara sahip oldukları için sempati kazandı. Minions, dikkatlerini dağıtmaya eğilimlidirler ama sürekli olarak da birine adanmışlardır. Bencil olabilirler ama aynı zamanda ortak bir hedefe ulaşmak için birlikte çalışma konusunda da istekli olabilirler. Bu karakterler görüldüğü gibi aynı çocuklar gibi komik ve harikalar. Çocuklar da kendi içinde Minions ile kendilerini tanırlar ve onları severler böylece bir bağ kurabilirler. Yine onlar gibi anlaşılmayan bir dille konuşurlar. Meyve yemeye hatta yaramazlık yapmaya da fazlasıyla bayılırlar. İnsanların onları bu kadar sevmesi ve efsane haline gelmelerinin bunlar gibi birçok sebebi vardır. Minions efsaneleri ile günün her anında karşılaşmanız mümkündür. Televizyon ya da sosyal reklamlarında sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu sevimli kahramanların her an yanınızda olmasını isterseniz Trendyol güvencesiyle birbirinden farklı Minions karakterlerine sahip olabilirsiniz.