Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Renk
Defter Tipi
Kağıt Boyutu
Kapak Türü
Sayfa Sayısı
Sayfa Tipi
Tel Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Minnoş Dükkan

" araması için 42 sonuç listeleniyor
Minnoş Dükkan Ayıcık Şekilli Not Defteri

Minnoş DükkanAyıcık Şekilli Not Defteri

59 TL
Sepete Git
Minnoş Dükkan Surprise Puzzle Silgi

Minnoş DükkanSurprise Puzzle Silgi

80 TL
Sepete Git

Kaliteli ve Binbir Çeşit Minnoş Dükkan Ürünleri Trendyol’da

Minnoş Dükkan, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini karşılamayı hedefleyen bir markadır. Hediyelik eşyalardan kırtasiye ihtiyaçlarına kadar her çeşit ürün grubunda hizmet sunar. Ürün çeşitliliği, birbirinden farklı kategorilere göz atan müşterilerin de işini kolaylaştırır. Ürün çeşitliliği artarken kalitenin aynı oranda kalması önemli bir detaydır. Kaliteli ürün her zaman bir adım öne geçer. Gün geçtikçe farklılaşan talepler sonucu, Minnoş Dükkan yeni ürünleri keyifli tasarımlarıyla dikkat çeker. Kırtasiye malzemeleri yaş grubu ayırmaksızın, pek çok insana hitap eder. Renkli, hoş kokulu silgiler ya da göz alıcı kapak tasarımlarına sahip defterler ilgi çeken ürünlerin başında gelir. Defter ve ajanda kullanımı okul ve iş hayatında önemli yeri olan bir alışkanlıktır. Ders sırasında öğretmenin söylediği detayları deftere, önemli bir toplantıda konuşulacak konuları ise ajandanıza kaydedebilirsiniz. Minnoş Dükkan defterleri farklı kullanım alanları için pek çok seçenek sunar. Defter seçiminde kapağın yapıldığı malzeme ve kalitesi, kullanım ömrünü etkiler. Markanın defter çeşitlerinde karton ya da sert kapak alternatifleri bulunur. Silgi, kırtasiye malzemeleri arasında ilgi gören bir üründür. Okul çağındaki çocuklar da sık sık silgi kullanırlar. Küçük yaş gruplarının kullandığı kırtasiye malzemelerinin sağlık açısından zararlı olmaması anne babalar için önemlidir. Sağlıklı malzemelerin tercih edildiği Minnoş Dükkan silgilerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hediye Seçerken Çeşit Arayanların Tercihi Minnoş Dükkan

Hediye Seçerken Çeşit Arayanların Tercihi Minnoş Dükkan

Her yaştan insan doğum günü, yıldönümü ya da herhangi bir özel günde kendisine hediye verilmesinden hoşlanır. Üstelik kullanışlı ve anlamlı olması, hediyeyi daha da güzel yapar. Aradığı hediyeyi zorlanmadan bulanlar için, hediye almak da vermek gibi eğlenceli hale gelir. Ürün çeşitliliği sayesinde, seçilen parçalarla oluşturulan Minnoş Dükkan sürpriz paket, hediye seçme işini kolaylaştırır. Okula yeni başlayanlar için Minnoş Dükkan uçlu kalemleri içinden, eğlenceli tasarımları seçerek hoş bir hediye hazırlayabilirsiniz. Markanın uçlu kalemlerinden versatil özelliğine sahip olanlar, tek bir kalemde farklı işlemler için kullanım avantajı sağlar. Kullanılan ucu değiştirerek, aynı kalem ile hem yazı yazabilir hem de eskiz çalışmaları yapabilirsiniz. Her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı sevenler dışarı çıkarken yanına fazla eşya almayı tercih eder. Yanında çok eşya ile gezenler için, Minnoş Dükkan çanta çeşitlerinden kullanışlı bir model bulmak kolay olur. Günümüzde çanta yapımında değişik malzemeler kullanılır. Kadife, bez kumaş ya da silikon, markanın tercih ettiği malzemelere örnek olarak verilir. Alışverişini kendi poşetiyle yapmayı seven müşteriler için bez çanta modelleri, kullanışlı bir seçenektir. Marka, bez çantalarda eğlenceli bir hava oluşturmak için dijital baskı tekniğini kullanır. Soğuk su ile tersten yıkanan çantalar, özelliğini kaybetmeden yıllarca kullanılır. Çocuğu okula giden aileler için okulda kullanılan malzemelerin sağlıklı ve kaliteli malzemeden üretilmesi önemli bir detaydır. Minnoş Dükkan kırtasiye ürünlerinde tercih ettiği kaliteli ve sağlıklı malzemeler sayesinde, anne babaların içini rahatlatır. Aileler, okula gidip gelirken kullanılan çantanın çocukları için konforlu olmasına önem verir. Minnoş Dükkan okul çantası, öğrencilerin rahatı için sırt desteğine yardımcı sünger panel ve ayarlanabilir kayış içerir. Firmanın yeterli bölme sayısına sahip çantaları, birçok eşyayı sığdırmada kolaylık sağlar. Almak istediği üründe olmasını istediği özellikleri belirleyen müşteriler, alışverişlerini zorlanmadan yapar. Ürün yelpazesinde çeşitliliğe önem veren marka, fazla vakti olmayan müşterilere zaman tasarrufunda avantaj sağlar. İhtiyacınız olan ürüne karar verdikten sonra Trendyol’un kullanışlı filtreleme özelliğini kullanabilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Minnoş Dükkan Ürünleri

Hayatı Kolaylaştıran Minnoş Dükkan Ürünleri

Eşyaların dağınık durduğu ortamlar göz yorucu ve dikkat dağıtıcı etki yapar. Dikkati dağılanların, ders çalışması ya da işini yapması zorlaşır. Düzenli olmayan alanlarda ihtiyaç duyulan eşyayı bulmak zaman alır. Ofis masası ya da çalışma masalarında tercih edilen Minnoş Dükkan kalemlik, eşyaları aradığınızda kolayca bulmanıza yardımcı olur. Markanın kalemliklerinde bulunan bölmeler makas, zımba, not defteri gibi parçaların masada düzenli bir şekilde durmasını sağlar. Sağlam ve kırılmaz malzemeden yapılan ürün, uzun süreli kullanma imkanı sunar. İnsanların sahip olduğu alışkanlıklar, bazen avantaj kazandırır. Ev ya da araba anahtarını yanına almayı unutanlar için, anahtarlık kullanma alışkanlığı hayatı kolaylaştırır. Eğlenceli ve renkli tasarımların kullanıldığı Minnoş Dükkan anahtarlıkları sayesinde anahtarlarınızı yanınızdan ayırmak istemezsiniz. Kararma yapmayan, sağlam malzemeden üretilen anahtarlıklardan, istediğiniz şık ya da komik figürlü modeli Trendyol sayesinde bulabilirsiniz. Marka, günün büyük bir kısmında kullanılan telefonlar için de çeşitli aksesuarlar sunar. Şarj kablolarının kurtarıcısı kablo koruyucu parçalar, telefon kılıfları ve telefon kulaklığı kılıfları bu aksesuarlar arasına girer. Çizilmelere ve düşmelere karşı telefonları korumak amacıyla kılıf kullanmak, kullanışlı bir seçenek olarak düşünülür. Minnoş Dükkan telefon kılıfı çeşitlerinden seçtiğiniz, telefonunuzla uyumlu bir model darbe ve çizilmelerin zararını en aza indirir. Kablo koruyucu ve kılıflarda malzeme olarak silikon seçimi kolay kopma ve kırılmayı önler. Bazı alışverişlerde incelenen model ile ilgili merak edilen detaylar da olur. Trendyol’un ürün yorumlama özelliği ile Minnoş Dükkan alışverişinizde aklınıza takılan detaylar için diğer müşterilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu kolay alışveriş imkanı ile sahip olduğunuz ve kullanma deneyiminde bulunduğunuz ürünler hakkında diğer müşterilere yol gösterici olması için yorum bırakabilirsiniz.

Keyifli Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Minnoş Dükkan

Keyifli Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Minnoş Dükkan

Markanın sahip olduğu ürün ve fiyat çeşitliliği müşterilerin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Geniş bir aralığa sahip Minnoş Dükkan fiyatları, istenilen ürüne kolaylıkla ulaşmaya yardımcı olur. Tasarlanan bir parçada başlangıçta belirlenen fiyat, ürünün farklı fonksiyonlara sahip olmasını sağlayacak modellerinin üretilmesi sonucu değişiklik gösterir. Minnoş Dükkan kalem çeşitlerinde, modeller farklılaştıkça fiyatlar da farklılaşır. Uçlu kalemler için farklı, Minnoş Dükkan fosforlu kalemler için farklı fiyatlar sunulur. Defterlerde ise sayfa sayısı ve kapaklarında tercih edilen malzeme çeşidi farklı fiyat aralığı oluşmasına yol açar. Bazı defterlerin kapak tasarımında kullanılan kabartma detayı da ücretlerin değişiklik göstermesini sağlar. Trendyol ayrıcalığı, farklılaşan fiyatlarda en avantajlısını bulmaya yardımcı olur. Müşteriye sunulan çanta, kalemlik, silgi ve daha pek çok parçada önem verilen kaliteli ve sağlıklı malzeme seçimi, markanın farkını farkı ortaya çıkarır. Özellikle küçük yaş gruplarındaki öğrencilerin aileleri silgi, kalem gibi ağıza sokulabilen parçalarda boyamayan ve sağlığa zararı olmayan özelliğe önem verir. Markanın sağlığa zararı olmayan malzeme tercihi anne babaların ilgisini çeker. Kullanışlı ve dayanıklı malzemeler kullanıldığında ürünlerin kullanım ömürleri de artar. Metal malzeme detayının kullanıldığı parçaların, paslanmaz ve kolay kırılmaz özellikte olması önem verilen detaylardandır. Kullanım yeri ve süresine göre çanta gibi bazı ürünlerin temizlenmesi gerekir. Markanın uygun fiyatlarla sahip olunan bez çantaları, belirtilen soğuk su ile ters çevirerek yıkama adımları uygulandığında uzun süreli kullanım deneyimi sunar. Bez çantalar üzerine yapılan baskıların kapladığı alan ve içerdiği detaylar fiyatların değişiklik göstermesine yol açar. Ürünleri deneyen müşterilerin yaptığı Minnoş Dükkan yorumlarını inceleyerek markanın farkını anlayabilir ve kalitesinden yararlanabilirsiniz. Trendyol ayrıcalığı ile siz de istediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.