Marka
Fırça Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mixup

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Bakımlı Bir Cilt İçin Mixup Modelleri Sizlerle

Mixup, oldukça renkli ambalajlara sahip ürün çeşitliliğiyle satışa sunulur. Genellikle doğal ürün üretimi ile dikkat çeker. Markanın ilk amacı kalıcı bir fayda sağlayabilmesidir. Kaliteli içeriği sayesinde oldukça uzun süreli bakımı hedefler. Geçici basit uygulamaların önüne geçmeyi amaçlar. Dikkat çeken bir diğer özelliği ise hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmesidir. Bu konuda oldukça hassas olan marka, müşteriler tarafından olumlu olarak karşılanır. Gelen istekler ve talepler doğrultusunda kendisini geliştirerek yeni ürünleri üretmeyi ana hedef olarak belirler. Oldukça geniş bir ürün kategorisine sahiptir. Cilt bakımı malzemelerinin yanı sıra saç şekillendirici ürünler de mevcuttur. Jöle ve macun formunda saçlarınızı şekillendirebileceğiniz çeşitler vardır. Doğal, proteinli, ekstra tutuş sağlayan şekillendiricileri tercih edebilirsiniz. Mixup stick wax sayesinde kolay bir kullanım ile istediğiniz tarzda şekillendirme yapabilirsiniz. Ürünleri kullanan müşteriler tarafından oluşturulan Mixup tavsiye ve yorumları değerlendirerek karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Saç şekillendirme işlemine destek olarak Mixup tarak sayesinde ürünlerin sizin için etkili bir performans sunmasını sağlayabilirsiniz. Bu taraklar karışan saçları hızlı bir şekilde açma özelliği ile bilinir. Beğeni toplayan birçok ürüne sahip olan marka sıklıkla tercih edilir. Kişisel bakımlarınızı markanın sürekli yenilenen modelleri sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Vücudunuz için bu bakımlar önemlidir. Zaman içinde soğuk ve sıcak gibi olumsuz hava koşullarından tahriş olan cildiniz bakıma ihtiyaç duyabilir. Markanın modelleri arasında ihtiyacınız olan bakım malzemelerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve temiz içerikli ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Çeşitli kişisel bakım ürünleri arasından ihtiyacınız olan Mixup ürünlerini kolaylıkla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Mixup Modelleri

Beğeni Toplayan Mixup Modelleri

Her türlü ihtiyaca yönelik olan aynı zamanda birçok bütçeye uygun olmayı hedefleyerek üretilen Mixup modelleri arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kaş şekillendirici, tırnak bakım yağı, saç şekillendirici, el peelingi, onarıcı kremler, saç fırçası ve tarağı, şampuan gibi her türlü kişisel bakım ürünleri vardır. Mixup sulphur adlı ürün, el ve ayaklar için bakım yapmanıza yardımcı olur. Tırnakların kırılmadan sağlıklı uzamasına imkan verir. Ev ortamında etkili ve pratik bir manikür deneyimi için bu ürünü tercih edebilirsiniz. İçeriğinde bulunan mentol sayesinde hoş bir koku sağlar ve kötü kokuları engelleyebilir. Dermatolojik testleri gerçekleştirilen ürünler cildinize iyi bir bakım sunar. Az bir miktar ürünle bile bakımınızı etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Mixup peeling sayesinde el ve ayaklarınız için iyi bir bakım sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki kafein sayesinde cildinizi hem yeniler hem de canlandırır. El ve ayaklardaki ölü derileri temizler. Gün boyu kaybedilen nemi bu ürün sayesinde kazanabilirsiniz. İçerisindeki E vitamini ile elleriniz oldukça bakımlı, canlı ve bebeksi bir yumuşaklığa kavuşabilir. Ürünleri kullanan müşteriler tarafından oluşturulan Mixup yorum ve değerlendirmelerden de yararlanarak oldukça etkili performans sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Mixup kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler sayesinde ürünlerle ilgili fikir edinebilirsiniz. Vücudunuz için gerekli her türlü bakım malzemesi sayesinde tüm vücudunuzu güzel bir şekilde temiz ve bakımlı tutabilirsiniz. Günlük yaşam veya özel günler için şık bir şekilde hazırlandıktan sonra Mixup saç ürünlerini de kullanarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Tarak ile saçınızı kolay bir şekilde tarayabilir ardından güzel bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Bireyler tarafından sık şekilde tercih edilen Mixup kaş şekillendirici ile kaşlarınızı hacimli, güzel bir görünüme kavuşturabilir ardından makyajınızı tamamlayabilirsiniz. İçerik konusunda temiz ve özenli üretilen ürünler sayesinde günlük bakımınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapılmadan uygun ortamlarda üretilen ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Marka, renkli ambalajları sayesinde oldukça eğlenceli tasarımlar ortaya koyar. Markanın sade ve anlaşılır bir ambalaj tercihi vardır. Kolay anlaşılır, sade bir dil kullanılarak hazırlanan ürünlerin üzerinde kullanma talimatları bulunur. İçerik bilgilerinin ve kullanım talimatlarının net bir şekilde anlatımı sayesinde ihtiyaç duyduğunda bu talimatları okuyabilir, ürünleri kolayca kullanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Mixup Ürünleri

Dikkat Çeken Mixup Ürünleri

Vücudunuzun günlük ihtiyacı olan nem ve bakımı rahatlıkla sağlayabileceğiniz çeşitler markada mevcuttur. Mixup magic butter saçlarınızın ihtiyaç duyduğu özenli bakımı sağlamanıza yardımcı olabilir. İçerisinde bulunan 12 farklı yağ sayesinde saçlarınızı onararak bakımını sağlar ve ekstra bir durulama işlemi gerektirmez. Herhangi bir yağlı his bırakmazken güçlü ve bakımlı bir saç görünümüne yardımcı olur. Magic butter; zararlı güneş ışınlarına, tuz oranı yüksek deniz suyuna ya da saç şekillendirmelerinde maruz kalınan yüksek ısıya karşı oldukça etkili bir koruma fırsatı sağlayabilir. Eğer saçlarınızda boya varsa bu ürün sayesinde rengini koruyabilirsiniz. Aynı zamanda hoş kokusu sayesinde gün boyu saçlarınızın güzel kokmasına yardımcı olabilir. Etkili birçok özelliği sayesinde magic butter çeşidi Mixup saç kremi kategorisinde adından söz ettirir. Mixup tırnak bakım yağı sayesinde tırnaklarınızın ihtiyaç duyduğu manikürü ve günlük bakımı kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu sayede güzel görünen ve sağlıklı uzayan bakımlı tırnaklara kavuşabilirsiniz. Herhangi bir kuaför ve güzellik salonuna ihtiyaç duymadan evde Mixup ürünleri sayesinde manikür işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir davete giderken veya günlük yapmanız gereken saç bakımlarına destek olarak kullanabileceğiniz Mixup hair brush sayesinde, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu hacmi verebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri olan çeşitler, her türlü zevke hitap edebilir. Birçok kişi tarafından yapılan değerlendirmelere göre saçları kırmadan kolay bir şekilde karışıklığını açmaya yardımcı olur. Özenle üretilen yapısı sayesinde elde kolay tutulur ve sorunsuz bir şekilde saçlarınızı taramanıza yardımcı olur. Mixup fırça ile ihtiyaç duyduğunuz ufak dokunuşları da tamamlayabilirsiniz. Bu sayede bütün bir bakımı rahatlıkla bu ürünlerle gerçekleştirebilirsiniz. El, ayak, yüz ve saç bakımlarının ardından yüzünüz için önemli olan kaşlarınızı da etkili bir biçimde şekillendirebilirsiniz. Mixup kaş ürünleri ile kaşlarınızı isterseniz sabitleyebilir isterseniz de tarayabilirsiniz.

Avantajlı Mixup Fiyat Fırsatları

Avantajlı Mixup Fiyat Fırsatları

Mixup professional serisine ait olan çeşitleri kullanarak yapılan bakımların cildinize ve saçınıza oldukça fazla yararı bulunur. Bu bakımlar sayesinde gün boyu maruz kalınan olumsuz durumlardan kurtulabilir ve sizi rahatlatan iyi bir bakıma kavuşabilirsiniz. Belirli dönemlerde yapılan Mixup indirim fırsatlarını değerlendirerek ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun olarak tasarlanan ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Markaya ait bütün bakım malzemelerini Trendyol üzerinden Mixup online şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz. Ürünlere ait görselleri, özellikleri ve göz alıcı ambalajları inceleyerek isteğinize göre karar verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu bu marka çok satılanlar arasında kendine yer bulur. Hem fiyat konusunda hem de etkili bakım sunma konusunda gayet yeterlidir. Özel olarak belirli dönemlerde geçerli Mixup kampanya ve avantajlar sayesinde bütçenize uygun bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Temiz, doğal içerik, etkili bakım ve kolay bir uygulama sunan vegan çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Ürünleri kullanan müşterilerin deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz. Sizin için özenle hazırlanan Mixup çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Belirli dönemlerde sunulan uygun Mixup fiyat fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınıza yönelik bir alışveriş yapabilirsiniz. Uzun raf ömrü ve ambalajların iyi muhafaza edebilmesi sayesinde sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Güvenle tercih edilen markaya ait çeşitliliği ihtiyacınıza yönelik olarak tercih ederek deneyebilirsiniz. Günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz yüz, saç, el ve ayaklar için özel içeriğe sahip olarak üretilen çeşitli vitamin ve besleyici yağlar ile desteklenen ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu vitamin, mineral ve yağlar sayesinde vücudunuzu besleyerek ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilirsiniz. Kişisel bakım ihtiyaçlarınız için Mixup satın alırken Trendyol’u gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.