placeholder
"

Tırnak Makası

" araması için 3458 sonuç listeleniyor
Anchor Kartela 2li Tırnak Makası
AnchorKartela 2li Tırnak Makası
(1192)
Kartela 2li Tırnak Makası
19 TL
Sepete Git
Anchor Çelik Tırnak Makası 2 Li
AnchorÇelik Tırnak Makası 2 Li
(264)
Çelik Tırnak Makası 2 Li
19,90 TL
Sepete Git
SYBELLE KOZMETİK 3 Adet Kaş Usturası
SYBELLE KOZMETİK3 Adet Kaş Usturası
(30)
3 Adet Kaş Usturası
16,20 TL
Sepete Git

Tırnak Makası

Tırnakları kısaltmak ya da şekle sokmak için kategoride farklı fonksiyonlara sahip çok çeşitli tırnak makasları bulunuyor. Tırnak bakımı hem sağlık hem de görünüm olarak büyük önem taşıyor. Uygun makası seçmek içinse size oldukça fazla çeşit sağlanıyor. Kendiniz, evcil hayvanınız, bebeğiniz veya herhangi hassas bir durum için birçok makas Trendyol avantajları ve farkıyla sunuluyor.

Tırnak Makası Nedir? Ne İşe Yarar?

Tırnak makası uzayan tırnakları kesmenizi sağlayan bir araçtır ve tırnakların fazla uzamasının önüne geçmek için kullanılır. Tırnakların bakımı hem görünüm hem sağlık açısından büyük önem taşıyor. Düzgün ve bakımlı tırnaklar ile kendinizi çok daha mutlu hissederken dış görünümünüze de özenli bir hava katıyorsunuz. Estetik açıdan insanların tırnaklarının düzgün, bakımlı ve şekilli olması olumlu bir izlenim oluşturuyor. Tırnak makası ile tırnaklarınızı uygun ve güvenli olarak kısaltırken, güzel şekilde biçimlendirebilirsiniz. Hayvanlar ve bebekler için de özel tırnak makasları bulunuyor. Her türde tırnak makası üretiliyor; en uygun olanını seçip istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre ihtiyacınız olan tırnak makasını Trendyol güvencesi ile kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Tırnak makası çeşitleri arasında bebek ve yetişkin tırnak makasları, batık,mantar ve sorunlu tırnaklar için makaslar bulunuyor. Aynı zamanda seyahat anında pratik şekilde kullabileceğiniz özel amaçlı tırnak makasları da satışa sunuluyor. Hayvan, tavşan, inek, yavru kedi, yavru köpek, büyükbaş hayvan tırnak makası için farklı özellikteki tırnak makaslarını satın alabilirsiniz. Bakım ürünlerinde kalite ön plana çıkıyor. İhtiyacınıza uygun tırnak makası modelleri Trendyol'da sizlerle buluşuyor. Birçok çeşidin bulunduğu tırnak makasları kategorisinde kendiniz ve sevdikleriniz için ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz. Her bir tırnak makasına ait detay özellikler ise ürün sayfasında yer alıyor.

Tırnak makaslarına set olarak da ulaşmanız mümkün oluyor. Yine çok sayıda farklı amaçlara yönelik üretilen tırnak makaslarını set halinde ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Işıklı tırnak makası ve elektrikli tırnak makası da pratik özellikleriyle dikkat çekiyor. Ekstra özellikleri ile imal edilen ürünler tırnak kesiminizi daha da kolaylaştırıyor. Sorunlu tırnaklara sahipseniz buna yönelik üretilen tırnak makaslarını kategoride bulabilirsiniz. Batık sorunları, mantar problemleri, kalın tırnak vb. durumlar için özel makaslar satılıyor. Bu makaslar ile daha güvenli ve iyi sonuçlar alınıyor. Hassas işlemler için çok çeşitli makaslar bulunuyor.

Hayvanlar için Özel Tırnak Makasları

Hayvanlar, sıklıkla tırnak törpüleme ihtiyacı duyuyorlar. Doğa şartlarında yaşayan hayvanlar dış koşullarda bu ihtiyaçlarını içgüdüsel olarak ve kendiliğinden gideriyorlar ancak evcil hayvanlar için aynı durum geçerli olmuyor. Evde yaşayan hayvan dostlarınıza tırnak bakımı yapmazsanız eşyalara tırnaklarını törpüleyebilmek için eşyalara zarar verebiliyorlar. Evcil hayvanların tırnaklarının kesimi sağlıkları ve rahat etmeleri bakımından da önem taşıyor. Uzun tırnaklarının kesilmesi oyun amaçlı bile olsa sizlere istemeden zarar vermelerini önlüyor. Bu nedenle başta kedi ve köpek olmak üzere birlikte yaşadığınız hayvan dostlarınızın tırnaklarını Trendyol ürünleri ile uygun biçimde kesme olanağınız bulunuyor.

Kediler tırnaklarını sıklıkla özellikle sert cisimler üzerinde törpüleme ihtiyaçları duyuyorlar. Kedi tırnak makası çeşitleri ile kedilerinizin tırnaklarını buna uygun bir ürün ile acıtmadan kısaltabilirsiniz. Klasik model bir makas seçebileceğiniz gibi kavisli kesim ucu bulunan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Köpeklerinizin de hem ayak sağlıkları hem de zeminlere, mobilyalara zarar vermemeleri için köpek tırnak makası ile tırnakları kesilebiliyor. İşlemler hızlı ve kolay şekilde yapılıyor; köpeğinizi rahatsız edip korkutmadan bu ürünler ile onların tırnaklarına bakım uygulayabilirsiniz. Köpekler için kaliteli ve uygun tırnak makasları avantajlı şekilde satılıyor. Dilerseniz Trendyol'da büyük ırk köpek tırnak makası modellerini de bulabilirsiniz. Evcil hayvan olarak kuş besliyorsanız tırnaklarını kesmek için özel tırnak makaslarını kullanabilirsiniz. Muhabbet kuşu, papağan, kanarya tırnak makası çeşitleri Trendyol farkı ile uygun koşullarla satılıyor. Tırnak bakımına en çok ihtiyaç duyan hayvanlar arasında bulunan kuşlar, anatomilerine uygun olarak üretilmiş bu makaslar sayesinde çok rahatlıyorlar. Özellikle papağanların tırnakları papağan tırnak makası sayesinde bakımlı bir görünüme kavuşuyor.

Trendyol'da yalnızca evcil hayvanlar için değil büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için de özel tırnak makasları yer alıyor. Koyun tırnak makası çok satılan ürünler arasında bulunuyor. Küçükbaş koyun tırnak makası fiyatı indirimli olarak ve uygun şartlarla sizlere sunuluyor. Sık sık kampanyalı olarak ürünler sizlerle buluşuyor. Koyun keçi tırnak makası küçük baş hayvanların anatomilerine uygun biçimde üretiliyor; özel modeller müşterilerimiz için getiriliyor. Hayvan, tavşan, inek, yavru kedi, yavru köpek, büyükbaş hayvan tırnak makası da müşteriler tarafından en sık tercih edilen makas çeşitleri arasına giriyor. İnek gibi beslediğiniz büyükbaş türündeki hayvanların da tırnak kesimlerinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Onlar için özel imal edilmiş tırnak makasları ile istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Tırnak Kesimi ve Bakımını Kolaylaştıran Otomatik Tırnak Makası

Otomatik tırnak makası, tırnaklarınızı yatağına zarar vermeden hızlı ve güvenli olarak kesiyor. Elektrikli tırnak makası özellikle yaşlılar ve çocuklar için de çok uygun bir ürün olarak değerlendiriliyor. Bu makas ile güvenli biçimde tırnaklar kesilip, düzeltilebiliyor. İsteğinize göre bazı modellerin içinde dahili led ışığı da bulunuyor ve kesim işleminiz için size büyük kolaylık sağlıyor. Elektrikli bebek tırnak makası ve ışıklı tırnak makası gibi modeller ile bebeğiniz uyurken bile onu rahatsız etmeden tırnaklarını güvenli şekilde kesebilirsiniz. Karanlıkta dahi kesim yapmak ışık özelliği sayesinde mümkün oluyor. Elektrikli tırnak makasları tırnaklarınızı bir bölümüyle keserken, diğer tarafıyla da kırpıyor. Bu ürün ile tırnaklarınızı oldukça düzgün biçimde şekillendirme şansına sahip oluyorsunuz. Bebekler, yaşlılar ve çocuklar için kullanımında da elle kesime göre kullanıcılar genellikle daha memnun kalıyorlar. Düzgün, şekilli ve sağlıklı tırnaklara otomatik tırnak kesim makası ile ulaşabilirsiniz.

Hassas Kullanıma Uygun, Bebekler için Tırnak Makasları

Bebek tırnak makası hassas bir cilde ve tırnak yapısına sahip olan bebekler için üretiliyor ve kullanıcılara güven sunuyor. Bebeklerin tırnakları onlar için özel olarak imal edilen tırnak makasları ile kesilebiliyor. Trendyol güvencesi ile kategoride birçok tırnak makası modelleri bebekleriniz için satışa sunuluyor. Bebekler için tırnak makası çeşitlerine hem tek tek hem de set halinde sahip oluyorsunuz. Bebek tırnak makası seti içinde modele göre bebeğin el ve tırnak bakımını kolaylıkla yapmaya yönelik ürünler bulunuyor. Farklı modellerde tırnak makasları, tırnak törpüsü ve fırçası vb. ürünlere set sayesinde bir arada sahip olabilirsiniz. Başkasının tırnaklarını kesmek genellikle birçok kişi için zor oluyor; özellikle bebeklerin tırnaklarını keserken çok daha özenli davranmak gerekiyor. Bebeklerin hassasiyetini de göz önüne alınarak üretilen çeşit çeşit tırnak makasları ile içiniz rahat ederken, çocuğunuzun tırnaklarını pratik ve düzgün biçimde kesebilirsiniz. Bebekler aynı zamanda çeşitli hastalıklara, mikrop kapmaya daha açık oluyorlar. Tırnak makaslarının sürekli sterilize edilmesi gerekirken, kullanılan ürün malzemesine de birçok ebeveyn dikkat ediyor. Paslanmaz çelikten üretilen tırnak makasları bebekler için daha uygun görülüyor. Bebek tırnak makası tarak seti de Trendyol aracılığıyla sizlere sunuluyor.

Sorunlu Tırnaklar için Tırnak Makası Modelleri

Tırnaklarınızda sorun bulunuyorsa çeşitli problemlere göre imal edilmiş tırnak makasları bulabilirsiniz. Örneğin batıklar birçok kişi için büyük bir problem oluşturuyor. Batıklarda tırnaklar yatağına doğru uzayarak kişiye acı veriyor. Başparmakta daha sık görülen batıklar, ayak tırnağının kenarının veya köşesinin kıvrılarak etrafındaki cilde gömülmesi ile meydana geliyor. Batık tırnak makası ile bu tipteki bir tırnak güvenli ve acısız biçimde kesiliyor. Batık tırnak aparatı ve batık tırnak düzeltme makası da sizler için sunuluyor. Batık tırnak çıkartma amaçlı özel setler de kategoride yer alıyor. Orijinal çelik malzeme tercih ediyorsanız buna yönelik olarak çeşitli modeller bulunuyor.

Kalın tırnaklar ise tırnakları kesmeyi zorlaştıran bir başka sorun olarak ortaya çıkıyor. Kalın tırnaklar için tırnak makası alarak bu problemi kolaylıkla çözebilirsiniz. Kalın tırnaklara yönelik olarak üretilen bu makaslar genelde büyük boyda oluyor ve uçları da buna göre tasarlanıyor. Kalın tırnak makası ile kalınlaşmış tırnaklar kolaylıkla kavranıyor ve acısız şekilde kesiliyor. Mantar ise tırnakların şeklini en çok bozan sağlık sorunları arasında yer alıyor. Mantarlar tırnakları deforme ediyor, görüntüsünü hem renk hem şekil olarak bozuyor. Bu enfeksiyonda tırnakların kalınlaşmasına da sıklıkla rastlanıyor. Mantarlı tırnak makası bu amaçla üretiliyor ve çoğunlukla pense tırnak makası biçiminde oluyor. Mantar nedeniyle tırnak kesiminde zorlananlar bu tarzdaki modelleri sıklıkla satın alıyor ve ürünlerden memnun kaldıklarını ifade ediyorlar. Yaşlıların tırnak kesim ve bakımları da daha fazla özen gerektiriyor; yaşla beraber tırnakların yapısı bozuluyor ve genellikle tırnaklar kalınlaşıyorlar. Yaşlılar için tırnak makası modelleri kategoride indirimli olarak satışa sunuluyor. Bu makaslar sayesinde yaşlıların tırnakları güvenli ve pratik şekilde kesilip, şekillendirilebiliyor.

Tırnak Makası Tavsiyeleri

Tırnak makası çeşitleri ve fonksiyonları çok geniş bir alanda müşterilere sunuluyor. Bu nedenle hangi ürünün ne kadar iyi olduğu konusunda birçok kullanıcı tırnak makası tavsiye yorumlarını takip ediyor. Trendyol ürünleri kullanıcılardan yüksek puanlar ve olumlu değerlendirmeler almaya devam ediyor. Tırnak makası çeşitleri kullanım amacına, yaşa, cinsiyete göre üretilip, satılıyor. Kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun ürünü öncelikle amacına göre değerlendirmek daha etkili sonuçlar almanızı sağlıyor. Örneğin yeni doğan bebeklerin tırnak kesimi en hassas durumlardan birini oluşturuyor ve yeni doğan tırnak makası ürünlerinin kullanılması daha güvenli olarak değerlendiriliyor. Sitede bebek ürünleri birçok kullanıcı için çok pratik olanaklar sunuyor. Işıklı makaslar ise hem sizin hem başka birinin tırnaklarının kesiminde etkili oluyor. Hatta sitede Trendyol müşterilerinin favori ürünlerinden biri olarak ışıklı kedi tırnak makası çok sık tercih ediliyor. Tırnak kesiminde alanı daha geniş görmek istiyorsanız büyüteçli tırnak makası, büyüteçli bebek tırnak makası ürünleri de bu amaçla piyasaya sürülüyor. Tırnakların yan kısmını kesmek için ayrı bir ürün modeli buluyor. Yan tırnak makası kavisli özel uçlu ağzı ile tırnakların yanlarını kolayca kesmenizi sağlıyor. Makas özellikle tırnak ile cilt eti arasındaki kenarı kavrıyor. Deforme olan tırnaklar için sıklıkla tavsiye ediliyor. Kötü görünümler rahatlıkla yok ediliyor ve istenen sonuçlar alınıyor. Tırnak eti makası ile tırnaklarınızın yan ve dip kısımlarında oluşan derileri kesip alabilirsiniz. Buradaki küçük tırnakçıkları da bu ürün ile temizlemeniz mümkün oluyor. Bu işlemi yaptığınızda hem tırnaklarınız daha sağlıklı bir hale geliyor hem de yaptığınız pedikür ve manikür uygulamaları daha estetik görünüyor. Ayrıca pedikür tırnak makası ile pediküre uygun şekilde de tırnaklarınınızı kesebilir veya pedikür tırnak makasıyla ayak tırnaklarınızı istediğiniz bakımlı görünüme kavuşturabilirsiniz.

Tırnak Makası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tırnak makası seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunuyor. Alacağınız tırnak makasının boyutunun tırnak yapınıza göre tercih edilmesi önem taşıyor. Ayak tırnakları genelde daha kalın ve büyük olduklarından büyük tırnak makası ile bu tırnakları daha iyi şekilde kesebilirsiniz. Ayak tırnak makası modelleri ağırlıklı olarak büyük boyutta ve düz uçlu oluyor. Güçlü yapıdaki tırnaklara daha uygun olan bu makaslar farklı türleri ile sizlerle sunuluyor. El tırnaklarınız daha ince ve narin olduklarından ötürü bunların kesiminde ise kaliteli, küçük tırnak makası vb. tercih ediliyor. Tırnaklarınız için en doğru ürünün seçilmesi, onların deforme olmaması, çatlama ve soyulmalara yol açmaması için de büyük önem taşıyor. Tırnak tipi de en iyi modelin tercih edilmesinde rol oynuyor. Tırnak makasınızı seçerken kullanacağınız ürünün gücünün tırnak tipinizle uyumlu olması gerekiyor. İnce uçlu ve hassas tırnak makasları narin, yumuşak tırnakları daha güvenli olarak kesiyor. Büyük ağızlı tırnak makası, tırnak makası büyük boy vb. ürünler de daha güçlü, sert yapıdaki kalın tırnaklar için uygun üretiliyor. Doğru güce sahip makası seçtiğinizde tırnağınızın sadece kesimi değil uzama aşaması da daha sağlıklı oluyor.

El tırnakları için daha iyi olan kesimler oval ve yuvarlakken, ayak tırnaklarına ise düz form kesim daha uygun oluyor. Kavisli, düz, şekilli, kerpeten, küt uçlu, hazneli, düz kesen tırnak makası modelleri tercihinize göre Trendyol farkı ile avantajlı olarak satılıyor. Geniş bir yelpazede birçok model arasından şekilli tırnak makası seçiminizi yapabilirsiniz. Kerpeten tırnak makası ile tırnaklarınıza şekil verebilirsiniz. Batan tırnaklar için tırnak makası ile manikür ve pedikür işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. Tırnaklarınızı keserken makası kaydırma gibi bir sorun yaşıyorsanız tırnak makası zinciri olan modeller size bu konuda yardımcı oluyor. Parmağınıza geçirdiğiniz zincir ile makasın kaymasını önleyebilirsiniz. Pratik ve fonksiyonel bir kullanım imkanı sağlayan zincirli tırnak makasları pek çok kişinin favorileri arasında yer alıyor. Birçok farklı zincirli tırnak makası modeli sitede bulunuyor. Çocuk, bebek ve yaşlıların tırnaklarını keserken tereddüt ediyorsanız yine zincirli tırnak makası çeşitlerini kullanabileceğiniz gibi otomatik ve elektrikli olarak çalışan veya pilli modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler daha güvenli ve pratik bir kesim imkanı sunuyor. Hassas kişiler için Trendyol farkıyla çeşit çeşit ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bakımlı ve Sağlıklı Tırnaklar için Tırnak Makası Setleri

Tırnaklarınızın sağlığı, güvenli ve pratik biçimde kesilip bakımlarının yapılması için çeşit çeşit tırnak makası modelleri bulunuyor. Tırnak makası seti ile daha kapsamlı ve çok yönlü olarak ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu setlerin içerikleri ürüne göre değişiyor. İhtiyacınıza ve tercihinize bağlı olarak istediğiniz set kısa sürede size ulaşıyor. Trendyol fırsatları doğrultusunda pedikür, manikür, tırnak eti kesme makası, paslanmaz çelik tırnak makası bu setlerin bir kısmında yer alıyor. Tırnak makası takımı indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayak ve el tırnaklarınızın kesimi, bakımı için ihtiyacınız olan birçok ürünü kampanyalı setler aracılığıyla elde edebilirsiniz. Günümüzde tırnak bakımına erkekler de büyük önem veriyorlar. Erkek tırnak makası seti birçok ihtiyacınızı karşılıyor; size estetik ve sağlıklı tırnaklara sahip olma imkanı sunuyor. Modeller arasında cımbız tırnak makası seti ve pilli tırnak makası da bulunuyor. Kesim aşamasından önce tırnaklara düzenli olarak bakım yapmanız ise uygulama sonuçlarının çok daha etkili olmasını sağlıyor.

Tırnak Makaslarında Uygun Fiyat Fırsatları

Tırnak makaslarında ve setlerde Trendyol fırsatları sunuluyor! Sık sık düzenlenen kampanyalar sayesinde müşterilere uygun koşullarla birçok modele sahip olma imkanı sağlanıyor. Değişik oranlarda yapılan indirimler ile ergonomik tırnak makası çeşitlerini satın alabiliyorsunuz. Tırnak makası fiyatları Trendyol'da oldukça avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Tırnaklarınızın kesimi, uzaması ve en iyi biçimde şekillenmesi için doğru ürünün seçilmesi büyük önem taşıyor. Estetik, çekici ve en sağlıklı şekilde bakımı yapılmış tırnaklar için kaliteli malzemelerden üretilen modeller Trendyol farkıyla sunuluyor. Kullanım amacınıza göre bir ya da birden fazla ürünü kategoride inceleyerek sizin ihtiyacınızı karşılayacak olanlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bebekler, yaşlılar, yetişkinler, çocuklar, evcil hayvanlar, büyükbaş/küçükbaş hayvanlar, mantarlı ve sorunlu tırnaklar için çok çeşitli ve fonksiyonel ürünler kategoride yer alıyor. Manuel tırnak makasların yanı sıra pilli tırnak makasları da bulunuyor. Seyahat için özel bir tırnak makası veya tırnak makası seti arayanlar içinse uçakta tırnak makası modelleri sunuluyor. Tırnak makaslarının malzemelerinin kaliteli tırnak makası olması özellikle paslanmaz çelikten üretilmesi sağlık açısından daha güvenli görülüyor. Hassas durumlara, kişilere ve canlılara karşı özel imal edilen makasları Trendyol aracılığıyla üstelik uygun fiyatlarla temin edebilir, ekonomik fiyatlardan siz de hemen yararlanabilirsiniz.