placeholder
"

MK Publications

" araması için 1182 sonuç listeleniyor

MK Publications ile Dil Öğrenmenin En Keyifli Hali

Birçok insan, çeşitli amaçlarla yabancı dil öğrenir. Popüler ve en çok tercih edilen dillerden biri de İngilizcedir. Dünya genelinde konuşulduğu için, birçok insanın tercihi de bu dilden yana olur. MK Publications binlerce farklı İngilizce yayın ile dil öğrenme sürecine katkıda bulunur. Yayınlar arasında her yaşa hitap eden içerikler bulmak mümkündür. Kendi başına dil öğrenme sürecine başlamak, okul eğitimini pekiştirmek, bilgilerini tazelemek isteyen herkes için ayrı ayrı seçenekler bulunur. Konu anlatım kitaplarından hikayelere, romandan deneme yazılarına, görsel içeriği yoğun olan eğlenceli tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesini dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Dünya klasikleri gibi nitelikli ve bilinen eserleri İngilizce olarak okuyabilirsiniz. Özellikle orijinal dili İngilizce olan eserleri, orijinal haliyle okumak size kültürel ve edebi anlamda da birçok katkı sağlayabilir. 1. seviyeden 6. seviyeye kadar olan hikaye kitabı setler arasından bilgi düzeyinize uygun olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Belirli sınavlara yönelik olarak çalışıyorsanız, buna uygun birçok alternatif de bulmanız mümkündür. MK Publications stage 5 yayınları ile hem akademik hem de edebi anlamda İngilizce seviyenizi arttırabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa, onun seviyesine uygun kitaplar ile erken yaşta dil öğrenmesi için destek olabilirsiniz. MK Publications stage 1 içerikleri çocuklar için uygun olabilir. Kelime kartları, belli konuların öğretimi için özel tasarlanan yayınlara da dilerseniz göz atabilirsiniz. Trendyol’da dil öğrenim sürecine katkısı olabilecek birçok eser bulabilirsiniz

MK Publications Kitapları

MK Publications Kitapları

Eğer herhangi bir dili yeni öğrenmeye başlıyorsanız, konu anlatımlı kitaplar ilk başvurmanız gereken kaynaklar arasında yer alır. Yayınevinin konu anlatımlı kitapları ile sağlam bir temel atarak sürece başlayabilir ve bilginizi daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. Türkçe açıklamalı konu anlatım kitapları, çalışmalarınız sırasında size kolaylık sağlar. Konu anlatımı yanında kelime öğrenimine destek olan flashcard modellerinde de göz atabilirsiniz. Kelime öğretimini görsellerle destekleyen bu kartlar, İngilizce öğrenmek isteyen herkes için faydalıdır. Flash cardlar ile kıyafetler, hayvanlar, ev eşyaları, vücudun bölümleri, ulaşım araçlar, meyve ve sebzeler, renkler, sayılar ve geometrik şekiller, yiyecek ve içecekler, meslekler ve zıt anlamlı kelimeleri öğrenebilirsiniz. Konu anlatım kitabı ve flashcard setini bir arada alarak oldukça keyifli bir şekilde çalışabilirsiniz. Çalıştığınız konular ile ilgili kelimeleri kelime kartları ile pekiştirebilirsiniz. MK Publications yayınları konu anlatım kitaplarının içeriği ve tasarımı oldukça ilgi çekicidir. Öğreneceğiniz konuların sıralı bir şekilde olan listesini görebilirsiniz. Görsellerle desteklenen konu anlatımı, sürecin daha eğlenceli ve ilgi çekici hale gelmesine katkıda bulunur. Aydınlık sayfa yapısı sayesinde yazıları daha rahat bir şekilde okuyabilirsiniz. Kelime öğrenmek de bu sürecin oldukça önemli bir parçasıdır. Dilbilgisinde belli bir seviyeye geldikten sonra yavaş yavaş kelime öğrenmeye başlayabilirsiniz. Yayınevinin kelime kitaplarında sunduğu çeşitlilik de sizi memnun eder. Sınavlarda çoğunlukla çıkan kelimelerin seçildiği, phrasal verb olarak geçen birleşik fiiller, eş ve zıt anlamlı kavramları içeren eserler arasından seçim yapabilirsiniz. MK Publications stage 2 veya kendi seviyenize uygun hikaye kitapları ile daha çok pratik yapabilirsiniz. Bazı konu anlatım kitapları set halinde satılır ve set içerisinde hikaye kitapları da bulunur. Dilerseniz bu setleri tercih ederek tek bir paket içerisinde birçok esere sahip olabilirsiniz. Her set içerisinde farklı hikaye kitapları vardır. Daha çok ilginizi çeken kitapların olduğu paketi tercih edebilirsiniz. Her seviyeye uygun konu anlatımı ve kelime öğretimi kitaplarını Trendyol kampanyaları ile oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Görsel içeriklerin yoğun olduğu eğlenceli anlatımlar ile keyifli bir öğrenme süreci yaşayabilirsiniz.

MK Publications İngilizce Roman ve Hikaye Seçenekleri

MK Publications İngilizce Roman ve Hikaye Seçenekleri

Kendi ana dilinizde veya öğrenmekte olduğunuz yabancı dilde kitap okumak, kelime haznesinin genişlemesine çok büyük ve olumlu bir etki eder. Bunun yanı sıra, o dilin edebiyat ve tarihi ile ilgili de dolaylı veya dolaysız yoldan bilgi edinmenizi sağlar. Özellikle yabancı dilde okuduğunuz kitaplarda, öğrendiğiniz kuralları ve dilin genel yapısını birebir örnekler ile görmeniz bu süreçte çok faydalıdır. Eğer belli bir seviyede İngilizce biliyorsanız, kitap okuyarak bildiğiniz kelime sayısını arttırabilirsiniz. Öğrenmekte zorlandığınız konuları pekiştirmek için de olumlu bir etkisi olabilir. Cümle ve gramer yapısını edebi örneklerle daha etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz. Dünya klasiklerinden Türkçe’ye çevrilmiş birçok eserin İngilizcesi de mevcuttur. MK publications stage 4 ve diğer seviyelerde birçok İngilizce klasik eseri görebilirsiniz. Beyaz Diş, Peter Pan, Küçük Prens, Güliver’in Gezileri, 1984, Robin Hood, Olive Twist, Heidi örnek olabilecek eserler arasındadır. Bu eserlerde her seviyeye uygun seçenekler bulunur. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı kategoriler vardır. Çocuklar için olan eserlerde kullanılan dil ve sayfa tasarımı, onlara hitap edecek şekildedir. Bazı roman ve hikayelerde “level 5”gibi rakamlar görebilirsiniz. Bu rakamlar hikayenin seviyesini gösterir. 1 başlangıç seviyesi olmak üzere, 6'ya kadar devam eder. Dil öğrenmeye yeni başlayanlar ve çocuklar için 1 ve 2. seviye kitaplar oldukça idealdir. Orta düzeyde İngilizce bilginiz varsa, 3 ve 4. seviye hikaye ve romanlara yönelebilirsiniz. 5 ve 6. seviye ise daha ileri seviyede bilgiye sahip olanlar için önerilir. MK Publications stage 3 ve diğer seviyelerde eserleri Trendyol üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İlgi alanlarınıza ve seviyenize uygun eserler ile sürece katkıda bulunabilirsiniz. Trendyol’da kendinizi geliştirebileceğiniz yabancı dil yayınlarını bütçe dostu fiyatlara edinebilirsiniz.

Trendyol'da Bütçe Dostu MK Publications Fiyatları

Trendyol'da Bütçe Dostu MK Publications Fiyatları

İngilizce öğrenmek isteyen birçok insan öncelikle kitaplardan yardım almayı tercih eder. Konu anlatımlı kitaplar sayesinde kendinize göre bir çalışma programı oluşturabilirsiniz. Yayınevinin kitaplarının da rehberliğinde kendiniz veya aileniz ile birlikte İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğer okula giden bir çocuğunuz varsa, yayınevi eserleriyle onun da derslerine katkı sağlayabilirsiniz. MK publications kitapları hem dili öğrenmenize hem de mevcut bilgilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Konu anlatım ve kelime kitapları özellikle sürece yeni başlayanlar için oldukça faydalıdır. Temelden ileri düzey konulara kadar her şeyi öğrenebilir, diğer eserler ile bu bilgileri daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Konu anlatım ve hikaye kitaplarının bir arada bulunduğu setleri inceleyebilir, size uygun olduğunu düşünürseniz cazip fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Kelime kartları ile çocukların İngilizce’ye olan ilgisini arttırabilirsiniz. Renkli ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken çocuk yayınlarına göz atabilir, hoşunuza giden ürünleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman tekrar tekrar kullanabileceğiniz basılı eserleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Dünya klasikleri gibi birçok açıdan faydası ve katkısı olan kitapları okuyabilirsiniz. Farklı kategorilere dahil olan ürün çeşitlerini daha hızlı bulmak için filtreleme fonksiyonundan faydalanabilirsiniz. Ürün açıklama kısımlarında içerik, hitap ettiği seviye gibi özellikleri inceleyebilirsiniz. Kullanıcıların MK Publications yorum ve görüşlerine göz atarak, eserler hakkındaki düşüncelerin öğrenebilirsiniz. Yayınevinin sunduğu nitelikli kitaplar ile yeni bir dil öğrenerek hayata ve dünyaya olan bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Trendyol kampanyalarından da faydalanarak kendinizin ve sevdiklerinizin hayatımı olumlu etkileyecek değişiklikler yapabilirsiniz. Her seviyeye uygun İngilizce yayınlar ile eğlenceli ve etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. Akıllı alışveriş özelliği ile almak istediğiniz kitapları oldukça pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.