Sınıf
Basım Yılı
Fiyat
Kitap İçeriği
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Team Elt Publishing

" araması için 462 sonuç listeleniyor

Team Elt Publishing ile Yabancı Dil Öğrenmek Daha Keyifli

İngilizce, Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dilleri alt grubunun bir üyesidir. İlk olarak yaklaşık 5. yüzyılda İngiltere’de ortaya çıkmıştır. İlk çıktığı andan itibaren hızlı bir yayılım göstererek hemen hemen her ülke sınırları içerisinde konuşulmaya başlanmış bir dünya dili haline gelmiştir. İngilizce günümüzde Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Karayipler, Avustralya, İrlanda, Kanada ve Yeni Zelanda’da yaşamakta olan kişilerin hemen hemen hepsinin anadilini oluşturmaktadır. Bu ülkeler dışında İngilizce bir küresel ortak dil halini almıştır. İletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo, diplomasi, teknoloji gibi birçok alanın uluslararası dili olarak kullanılmaya başlanmış ve hala devam etmektedir. Özellikle ülkeler ve devletler arası yazışmalarda sıklıkla kullanılan bir dil seçeneğidir. Hemen hemen her ülkenin benimsediği ortak bir dünya dilini oluşturmaktadır. Bu sebeple öğrenilmesi gereken başlıca dillerden biridir. Mantık olan mensup olduğu dil ailesi ile ortak özelliklere sahiptir. Her dilin kendine ayrı bir mantığı vardır fakat üyesi olduğu dil ailesinin de özelliklerini taşımaktadır. Dilin öğrenimi için öncelikle kökenini bilmek gerekir. Kökeninde neler olduğu, dilin ortaya çıkışı, kendine has özellikleri, dilin kültür ile olan ilişkisi incelenmelidir. Bu incelemeler ve araştırmalar sonucu öğrenilmek istenilen dilin en kısa ve en basit yoldan nasıl öğrenilebileceği de göz önüne alınmalıdır. Piyasa üzerinde İngilizce öğrenebilmek için ana ve yardımcı pek çok kaynak kitap bulunmaktadır. Özellikle okullarda İngilizce dilinin öğretilmesinde yararlanılan birçok kaynak kitap seçeneği vardır.

Team ELT Publishing Kitapları

Team ELT Publishing Kitapları

Tüm kaynak kitaplar aynı mantık çerçevesinde hazırlanmış kaynak yardımcılardır. Dilin özellikleri, dilin kuralları ve dil ile ilgili daha pek çok özelliğin bulunduğu kitaplar vardır. Her bir kitap kendi içinde aynı bilgileri farklı yorumlar katarak işlemektedir. Konular, kurallar aynıdır fakat anlatma ve karşı tarafa benimsetme sistemleri farklı olabilmektedir. Dil öğrenmek isteyen kişilerin ulaşabileceği ve anlayabileceği tarzda üretilmiş, basılmış birçok kitap vardır. Team ELT Publishing bu seçeneklerden birini oluşturmaktadır. Okullarda verilen eğitimlere yardımcı olmak amacı ile birçok sınıfa hitap eden kitap seçenekleri vardır. Team ELT Publishing 4. sınıf cool English seti, 4. sınıf öğrencileri için hazırlanmış 3 adet kitaptan oluşmaktadır. Bu kitaplar belirlendiği sınıf düzeyindeki çocukların anlayabileceği kapasitede hazırlanarak dil öğrenmelerini kolaylaştırmaktadır. Set içerisinde 1 adet practice book, 1 adet vocabulary and activity book ve 1 adet test booklet bulunmaktadır. Team ELT Publishing 5. sınıf kitapları arasında pek çok ürün bulunmaktadır. Vocabulary book, practice book, test booklet ve test book gibi ürünler vardır. Team ELT Publishing 5. sınıf cevapları fantastic team kitapların içerisinde başka bir seçenektir. 5. sınıf çocukların konuşma, okuma, yazma ve anlama becerilerini geliştirebilmeleri için tasarlanmıştır. Team ELT Publishing 6. sınıf ise yine 4 adet ana kitaptan oluşmaktadır. Tüm kitaplar sınıf seviyesinde öğrenilebilecek türden içerikler ile hazırlanmıştır. Practice book, vocabulary book, test booklet ve test book ürünler arasındadır.

Team ELT Publishing Sınıf Seviyelerine Uygun Kitap Çeşitleri

Team ELT Publishing Sınıf Seviyelerine Uygun Kitap Çeşitleri

İngilizce dili genel olarak üçe ayrılmaktadır. Bu üçe ayrılan kısmı eski İngilizce, orta İngilizce ve modern İngilizce oluşturmaktadır. Eski İngilizce, bu dilin atası olarak belirmiştir. İlk konuşulan İngilizce dilidir. Kavimler Göçü ile yer değiştirmiş olan Cermen kavimlerinin Britanya Adaları’nda yaşamakta olan Kelt topluluğunu adalardan sürüp kendilerinin buralarda yaşaması ile yayılmıştır. Bu dil adını oraya yerleşmekte olan Anglosaksonlardan almıştır ve bu dile Anglik demişlerdir. Orta İngilizce Normanların istilaları sonucunda ortaya çıkan Normanca’nın etkisi altında kalmıştır. Norman dili Fransızların bir lehçesidir. Modern İngilizce ise günümüzde yaygın olarak konuşulmakta olan dil için kullanılmaktadır. İngilizcenin bu kadar yaygın bir dil olması beraberinde pek çok olumlu ve olumsuz durum oluşturmaktadır. Yaygın olması ülkeler arası birçok resmi yazışmalarda, görüşmelerde bu dilin kullanımını gerektirmektedir. Dünya üzerinde en çok kullanılmakta olan dillerin başında gelir. Bu sebeple hemen hemen her alanda İngilizce son derece önemli bir dil seçeneğidir. Olumlu yanından bakılacak olursa dünyanın ortak dili haline gelmiştir. Her ülkeden, her kesimden insanın İngilizce bilmesi anlaşmayı ve iletişim kurmayı çok daha kolay bir hale getirmektedir. Kolay ve akıcı bir iletişim ise kişilerin veya ülkelerin problemlerini, işlerini, resmi evrakları daha hızlı bir biçimde halledebilmelerini sağlar. Ortak dil haline gelmesinin en büyük faydalarından biri budur. Okullarda, eğitim merkezlerinde, kurslarda modern İngilizce öğretilmektedir. Dünya üzerinde anadili ve ikinci dili İngilizce olan 1,8 milyar insan bulunmaktadır. Dili bilmeyen ve öğrenmek isteyen kişiler için genellikle ortaokul yaşlarında ilk İngilizce temelleri atılmış olmaktadır. Bu temeller belli kaynaklar kullanılarak oluşturulmaya çalışılmıştır. Team ELT Publishing 6. sınıf deneme sınavı cevap anahtarı ürünlerin alındığı yerlere sorularak bulunabilmektedir. Genellikle verilen setlerin içerisinde cevap anahtarları da bulunmaktadır. Team ELT Publishing 6. sınıf cevapları hemen hemen her yerde bulunabilir. Kitapların en alt sayfalarında, en arka sayfalarında, ekstra verilen kitapçıkların içinde veya ürünlerin hazırlandığı firmaların internet sayfalarında bulunabilmektedir. Team ELT Publishing 7. sınıf kitap seçenekleri içerisinde temelde 4 adet kitap bulunmaktadır. Practice book, vocabulary book, test booklet ve test book bu 4 kitaptır. Ürünler 4. sınıf seviyesinde bir öğrencinin kolay kavrayabileceği bir şekilde hazırlanmıştır. Team ELT Publishing 7. sınıf cevap anahtarı alınan ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Team ELT Publishing 7. sınıf deneme sınavı cevap anahtarını kitaplar içerisinde, deneme setinin yanında veya internet sitesinde bulabilmek mümkündür.

Team ELT Publishing Cevap Anahtarı

Team ELT Publishing Cevap Anahtarı

İngilizcenin bu kadar yaygın olmasının sebeplerinden biri dili konuşan kişilerin farklı alanlara yayılarak oralarda yaşamasıdır. Yayılarak yaşayan halk gittiği yerlere dilin konuşulmasını da yayarak hızlıca bir gelişim göstermektedir. Hızlı anlaşılır ve öğrenilebilir bir dil olması sebebi ile birçok kişinin bir anda alışıp, öğrenip, konuşmaya başladığı bir dil olmuştur. Hızlı ve yayılmacı bir gelişim gösteren bu dil seçeneği günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Küçük yaşlardan itibaren özellikle okullarda İngilizce eğitimi verilmesi oldukça önemlidir. Öğrenim sağlanırken kullanılan araçların, kaynakların da önemi yadsınamaz. Team ELT Publishing 8. sınıf öğrencileri için öğrenme seviyelerine uygun birçok ürün bulunmaktadır. Team ELT Publishing 8. sınıf cevap anahtarı içerisinde yapılan tüm etkinliklerin, testlerin doğru seçenekleri bulunmaktadır. Team ELT Publishing 8. sınıf deneme kitapçığı ile ortaokul son sınıf öğrencilerinin dil ile ilgili sınav sorusu çözmelerine yardımcı olmaktadır. Team ELT Publishing 8. sınıf deneme sınavı cevap anahtarı ise kitapların içerisinde veya farklı alanlarda bulunabilmektedir. Team ELT Publishing Z kitap İngilizce dilinin öğrenimi için kullanılmakta olan ek kaynaklardan biridir. Dilin öğrenimi bol tekrar ve bol konuşma istemektedir. Kelime bilgisi, cümle kurma bilgisi, konuşma becerisi, okuma becerisi gibi pek çok alan bu kaynaklar sayesinde oluşturulabilmektedir. İngilizce, mantığı öğrenilip ve düzenli çalışıldığında kısa zamanda öğrenilebilen bir dildir. İngilizce öğrenmek ve geliştirmek isteyenlerin kaynak kitaplardan yararlanması ve etkinlikler yapması oldukça önemlidir. Siz de İngilizce öğrenmek istiyorsanız Team ELT Publishing kitapları size yardımcı olacaktır. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek isteyen herkes bu kitaplardan faydalanabilir. İhtiyacınız olan kaynak kitaplara sahip olmak için Trendyol’u ziyaret edebilir, dilerseniz istediğiniz ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.