İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Monami Pastel Boya

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Monami 12' Li Pastel Boya Deniz Topu

Monami12' Li Pastel Boya Deniz Topu

(66)
12' Li Pastel Boya Deniz Topu
88 TL
Sepete Git
Monami 12 Renk Yağlı Pastel Boya

Monami12 Renk Yağlı Pastel Boya

(278)
12 Renk Yağlı Pastel Boya
59 TL
Sepete Git
Monami Karton Kutu Pastel Boya 12 Renk

MonamiKarton Kutu Pastel Boya 12 Renk

(4)
Karton Kutu Pastel Boya 12 Renk
89 TL
Sepete Git
Monami Pastel Boya 12 Renk

MonamiPastel Boya 12 Renk

(17)
Pastel Boya 12 Renk
78,80 TL
5 Al 4 Öde
Sepete Git
Monami Pastel Boya 24 Renk
Kargo Bedava

MonamiPastel Boya 24 Renk

(2)
309 TL
Sepete Git
Monami Pastel Boya 12 Renk

MonamiPastel Boya 12 Renk

(1)
89,90 TL
Sepete Git
Monami Pastel Boya 12 Renk

MonamiPastel Boya 12 Renk

(1)
70 TL
Sepete Git
Monami Mum Boya 6 Renk

MonamiMum Boya 6 Renk

60 TL
Sepete Git
Monami Mum Boya 6 Renk

MonamiMum Boya 6 Renk

(14)
Mum Boya 6 Renk
62 TL
Sepete Git
Monami Adel Pastel Boya 18 Renk

MonamiAdel Pastel Boya 18 Renk

58,90 TL
Sepete Git
Monami 12'li Yağlı Pastel Boya

Monami12'li Yağlı Pastel Boya

119 TL
2. Ürün %20
Sepete Git
Monami 12 Renk Pastel Boya

Monami12 Renk Pastel Boya

(1)
129 TL
Sepete Git

Monami Pastel Boya Çeşitleri ile Parlak Renkler

Pastel boya, boya türleri arasında en sık tercih edilen boya türüdür. Küçük yaştan kişiler ya da büyük yaştan kişiler hiç fark etmeksizin her yaştan kişi pek çok alanda kullanım için pastel boya tercih etmektedir. Örneğin; ilkokul yaşlarında bir çocuk pastel boyaları ile yapacağı resim yolu ile etrafa yaratıcılıklarını gösterir. Kullanım kolaylığı nedeniyle ilkokul ya da ana okulu gibi pek çok seviyede çocukların kullanımı için pastel boyalar tercih edilir. Sadece çocukların okul etkinliklerinde ya da resim dersi faaliyetlerinde kullanımı ile sınırlı değildir pastel boya. Günümüzde de sürdüğü gibi profesyonel olarak da pek çok kişinin sanatı pastel boya yolu ile icra ettiğini biliyoruz. Oldukça kullanışlı ve yaratıcı eserleri ortaya çıkarma özelliğine sahip olan pastel boya, her türlü alana hitap edebilmektedir. Tarihi de çok eski zamanlara dayanmaktadır. Mağaralara resim yapılma dönemlerine ait olan pastel boya o dönemlerde bitki ve hayvanlardan üretilmekte imiş. Günümüzde kullanılan pastel boyanın geçmişi ise on altıncı yüzyıla kadar dayanmaktadır. Pastel boyanın içeriğinde yer alan temel madde ise toz pigmentlerdir. Bu toz pigmentler boyaya rengini vermektedir. Bunun dışında ise bir de bitkisel yağ kullanımı ile boyanın pürüzsüz ve parlak bir doku elde etmesi sağlanmıştır. Bu karışım ise kalıplar ile bilinen pastel boyalara dönüştürülmektedir. Monami de çok uzun zamandır pastel boya üretimi yapmakta ve kaliteli ürünlerini kişilere ulaştırmaktadır. Monami, kaliteli ve sağlam pastel boya üretimini kendine şiar edinmiş ve bu konuda kendini geliştirmiş bir pastel boya üreticisidir. Bu alanda ortaya çıkardığı pastel boyalar ve bu alanda sahip olduğu hem yurt içi, hem de yurt dışı kökenli olarak pek çok sertifika ile bunu kanıtlamaktadır. Oldukça ilgi gören ve beğenilen Monami pastel boya çeşitleri çocuk ya da yetişkin pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Monami 24'lü pastel boyalar ile ortaya eşsiz ve göz alıcı eserler ortaya koyabilirsiniz. Kullanım sırasında özen ile ve dikkat ile yapılmış olmasının getirdiği büyük bir avantaj ile hiç zorluk çıkarmadan hatta sağladığı büyük oranda kullanım kolaylığı ile kaliteli ve rahat bir deneyim ortaya çıkarmanızda size yardımcı olacaktır.

Monami Pastel Boya Fiyatları

Monami Pastel Boya Fiyatları

Küçük ya da büyük yaş fark etmeksizin herkesin kullanıldığı pastel boya, diğer kullanım alanlarına oranlandığı takdirde okul sürecinde oldukça yoğun kullanılmaktadır. Sahip olduğu kullanım rahatlığı ve pratikliği nedeni ile de günümüzde kullanımı gittikçe de artmaktadır. Bunun doğrultusunda, duyulan ihtiyaç ve var olan istekler ile piyasaya da pek çok çeşitte pastel boya sunulmaktadır. Çeşit doğrultusunda da Monami pastel boya fiyatları da o derece de çeşitlilik göstermektedir. Monami pastel boya seçimi yapılırken de fiyat seçim sırasında dikkat edilen noktalardan birisidir. Monami pastel boya fiyatları, pek çok etken doğrultusunda farklılaşmaktadır. Bu etkenler arasında pastel boyanın sayısı, renk kapasitesi ve kutu tasarımı oldukça etkili noktalardandır. Özellikle kutu tasarımı, fiyat skalasını oldukça etkileyen ve şekillendiren faktörlerden birisidir. Tabii bu kutu tasarımı pastel boya sayısı faktöründen daha sonra gelmektedir. Fiyatı belirleyen en etkili faktör pastel boya sayısı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sayı arttıkça pastel boya fiyatları da bu doğrultuda şekillenmektedir. Pastel boya sayısının artması ile renk çeşitliliği de oldukça artmaktadır. Bu durum da renk çeşitliliğinin getirdiği etki ile pastel boya kullanımını bir hayli rahatlatmaktadır ve ortaya oldukça farklı ve hoş eserler çıkmaktadır. Fiyatı pastel boya sayısından sonra ise en çok etkileyen faktör kutu tasarımı olmaktadır. Monami pastel boyaların kendine özgü olan oldukça kullanışlı ve hoş görünümlü bir kutu tasarımı bulunmaktadır. Bu kutu ile boyalar kullanılmadığı zamanlarda açıkta kalmıyor böylece de kurumuyorlar. Tüm bu özelliklere ek olarak bir de kutu boyaların herhangi bir yerden bir yere taşınması sırasında kırılma gibi zarar görecek eylemlerden oldukça büyük oranda korunmalarını sağlamaktadır. Monami pastel boyaya özgü olan kutu dışında karton kutu ile olan pastel boya paketleri de bulunmaktadır. Bu pastel boyalar da bir arada durmalarını ve kullanılmadığı sıralarda hava ile temaslarının kesilmesi için kapaklı bir karton kutu düzeneğine sahiplerdir. Saydığımız pek çok faktöre göre geniş yelpazeye sahip olan Monami pastel boya fiyatlarına göz atabilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip olan pek çok farklı Monami pastel boya çeşitleri arasından siz de kendinize ya da sevdiklerinize en uygun olan Monami pastel boyayı seçebilir ve eşsiz eserlere imza atabilirsiniz.

Monami Pastel Boya Çeşitleri

Monami Pastel Boya Çeşitleri

Pastel boyalar, genel olarak pek çok alanda kullanılabildiği için oldukça yaygın olarak tercih edilen boya çeşitleridir. Monami pastel boyalar ise kanıtlanmış kaliteleri ile öne çıkmaktadır. Yetişkinlerin resim gibi hobilerine eşlik eden Monami pastel boyalar, keyifli vakitler geçirmenize, hoş ve oldukça değerli eserlere imza atmanızı sağlayacaktır. Çocuklar tarafından da oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan Monami pastel boyalar, okul etkinlikleri ya da okul dışı çocukların kendi kendilerine yapmayı tercih ettikleri pek çok faaliyette onlara eşlik edecektir. Bu faaliyetler sırasında çocukların hayal güçlerine Monami pastel boyanın geniş renk yelpazesi yetişebilmektedir. Çocukların hayal dünyalarında yer alan eşsiz görselleri kâğıda dökmeleri için ihtiyaçları olan renkleri Monami pastel boya çocuklara ulaştırabilecektir ve böylece çocuklar hayal güçlerini sınırlandırmak durumuna hiç düşmeden kafalarında yer alan eşsiz ve hoş görselleri büyük bir memnuniyet içinde resmedebileceklerdir. Bu hoşnutluk onlarda büyük bir heves ve ortaya çıkaracakları diğer pek çok resim için onları tetikleyecektir. Monami pastel boya çeşitleri, boya sayısı ile doğru orantılı olarak renk seçeneklerini de artırmaktadır. Temel renklerin yer aldığı Monami 12’li pastel boya küçük yaştaki çocukların okul öncesi yaşta evde resim yapma sırasında ya da ana okulu faaliyetleri gibi ortamlarda kullanması için ideal pastel boya seti olmaktadır. Monami 12’li pastel boyalar, genellikle karton kutu ile paketlenmiş şekilde olmaktadır. 12’li pastel boyadan sonra ise Monami 18’li pastel boya gelmektedir. Renk çeşitliliği 12’li pastel boyadan bir miktar daha geniş olan 18’li pastel boyalar da geniş bir kullanım alanına sahiptir. Monami 18’li pastel boyalar, Monamiye özgü olan tasarım taşıma çantaları ile de piyasaya sürülmüşlerdir. Monami 36’lı pastel boya ise en sık tercih edilen pastel boya setidir.

İçerisinde çocukların ya da yetişkinlerin faaliyetleri sırasında en çok ihtiyaç duydukları renkleri barındırmaktadır. Ana renklerden ara renklere kadar pek çok farklı renkleri ve bu renklerin tonlarını barındırmaktadır. Böylelikle yetişkinler, resimlerinde önemli yere sahip olan detaylar rahatlıkla belirtilebilmekte ve çocuklar da geniş hayal güçlerindeki eşsiz yansımaları kâğıda dökebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm renklere sahip olabilmektedirler. Tüm bu saydığımız farklı sayılara sahip olan pastel boya setleri ihtiyaç duyulan renk skalasının genişliğine göre tercih edilebilmektedir.Monami pastel boya, her yaştan kişiye hitap eden oldukça geniş bir kullanım alanına sahip boya türüdür. Hele ki resim dünyasında oldukça önemli ve sarsılmaz bir yere sahiptir. Monami pastel boya canlı renkleri ile çocuk ya da yetişkin pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarır. Bu canlı renkler kişinin ortaya çıkardığı esere ayrı bir hava katar ve kişinin o eser ile hoşnut olmasını büyük oranda artırır. Monami pastel boya kullanım açısından da kişilere büyük oranda rahatlık ve pratiklik sağlar. Çoğu pastel boya kullanımı sırasında sık sık karşılaşılan sorun pastel boyanın dağılmasıdır. Monami pastel boyada ise bu sorun ortadan kalkar. Kaliteli ve yağlı yapısı ile kullanım sırasında dağılma yaşanmasını engeller. Kırılma ya da dağılma gibi faaliyeti tehlikeye düşürecek herhangi bir olay yaşanma ihtimalini minimum seviyeye çeker. Böylece Monami pastel boya ile keyifli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Monami pastel boyalar üretilirken kullanıcı istekleri ve ihtiyaçları dikkate alınmış ve bu doğrultuda ilerleme sağlanmıştır. Monami pastel boya seti için kendine özel bir çanta tasarımı ortaya koymuştur. Bu özel olarak tasarlanan pastel boya çantası ile boyalar bir nizam içinde bulunmakta ve kullanılmadıkları zaman dilimlerinde hava ile temasları kesilerek daha uzun ömürlü bir kullanım için saklanmaktadırlar. Böylece pastel boyaların kalitelerinde herhangi bir eksilme yaşanmadan uzun süreli kullanım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda boyaların okuldan eve ya da evden okula gibi pek çok farklı alana taşınması sırasında da bu taşıma çantaları büyük oranda iş görmektedir. Monami pastel boya için kendine özgü çantaları dış görünüme önem veren kişiler için de pek çok farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Tüm bu özelliklere ek olarak bir de Monami pastel boyalar kullanıcılılara kullanım sırasında rahatlık sunabilmek için her bir pastel boyanın çevresi ince bir kâğıt ile sarılmıştır. Bu kâğıt boyama sırasında kişiye engel olmayacak bir boydan başlayarak boyanın sonuna kadar gider. Tutuşu oldukça büyük oranda kolaylaştıran bu kağıt boyama sırasında kullanan kişinin elinin boya olmasını engellemek amacı ile yapılmıştır. Tüm bu avantajlara sahip olan Monami pastel boyalar ile siz de keyifli aynı zamanda rahat ve kaliteli aktiviteler ile vakit geçirebilirsiniz.

Monami Pastel Boya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Monami Pastel Boya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pastel boya, boyalar arasında en sık kullanılan ve en sık tercih edilen boya türlerinden biridir. Bu durum pastel boyanın oldukça yoğun talep görmesine yol açar. Fakat pastel boya seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bunlardan ilki pastel boyanın kaliteli olmasıdır. Monami yağlı pastel boya hem yurt içi, hem de yurt dışı olmak üzere pek çok farklı sertifikaya sahiptir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde üretilen Monami pastel boyalar, özenle ortaya çıkarılmıştır. Pastel boyalarda en sık yaşanılan problem kullanım sırasında boyanın ezilmesi ya da kırılması durumudur. Kırılma ya da ezilme gibi hoş olmayan tatsız durumların ortaya çıkmaması için boyanın yeterli yağa sahip olması gerekmektedir. Eğer ki boya yeterli yağa sahip değilse kullanım sırasında kişinin elinde parçalanma ihtimali söz konusudur. Yeterli yağa sahip olmayan pastel boyalarda kuruma meydana gelebilir. Bu durum ise pastel boyanın kullanım süresini bir hayli kısaltacak ve ortaya kaliteli eserlerin çıkmasını oldukça büyük oranda olumsuz etkileyecektir. Pastel boyanın kullanımı sırasında kırılma ya da ezilme ihtimalini minimuma düşürmek için bastırmadan kullanılması önemli bir noktadır. Bastırmadan kullanıldığı takdirde de rengin soluk durmaması, kendini belli etmesi oldukça önemlidir. Eğer ki soluk bir görünüm ortaya çıkarsa bu durum kullanan kişiyi rahatsız edebilir. Pastel boya seçimi sırasında oldukça temel olarak dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Pastel boyaların sayısı. Pastel boyaların sayısı Monami pastel boya seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisidir. Aynı zamanda bu durum pek çok farklı açıdan etkilenebilir. Örneğin; seçim yapacağınız Monami pastel boyanın sayısını belirlerken ilk olarak kullanacak olan kişi ile kullanım alanını dikkate alabilirsiniz. Eğer ki Monami pastel boyayı kullanacak olan kişi küçük yaşta bir çocuk ise temel renkleri barındıran az sayılı bir Monami pastel boya seti işe yarayacaktır.

Küçük yaştaki çocuk pastel boyayı okul faaliyetleri için sahip olmak istiyor ise taşıması kolay olsun diye çantalı Monami pastel boya setleri oldukça fayda sağlayacaktır. Eğer ki pastel boyalar, profesyonel eserler için bir yetişkin tarafından tercih edilecek ise Monami 55’li pastel boya ya da onun bir tık küçüğü sayılabilecek Monami 48’li pastel boya tercih edilebilir. İçerisinde ana renk ya da ara renk birçok rengi barındıran bu setler, aynı zamanda pek çok farklı tonu da içermektedir.Resim yapmak oldukça hoş ve keyifli bir aktivitedir. Araştırmalarca da desteklenen bir bilgi olan resim yapmanın insanın psikolojisine ve duygu durumuna olumlu etkisi olduğunu göz ardı edemeyiz. Resim yapma sırasında da sık sık pastel boya tercih edilebilir. Pastel boyalar, pek çok farklı şekillerde piyasaya sürülür. Pastel boya seçiminde çok dikkatli olmak gerekir. Özellikle de pastel boyayı kullanacak kişi küçük yaşta bir çocuk ise sağlık açısından çok dikkat edilmelidir. Tercih edilen pastel boyanın kalitesine çok önem verilmeli ve göz ardı edilmemelidir. Monami pastel boya kullanıcılara sunduğu pek çok pastel boya çeşidi ile her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Pek çok farklı pastel boya sayısı içeren setler kullanım alanına göre, kullanacak olan kişiye ve amacına göre en ideal olanın seçilmesi için büyük rahatlık sağlar. Okul gibi hareketli bir ortamda kullanılacak ise pastel boyaların taşınması ve kırılmadan muhafaza edilebilmesi için Monami’ye özgü tasarım çantalar ile sunulmaktadır. Bu çantalı yapı sayesinde herhangi bir durumda boyaların dağılması ya da devrilmesi de söz konusu değildir. Bu durum da hijyenik bir kullanım oranını artırmaktadır. Sadece okul gibi ortamlar değil, genel olarak her ortamda bu pastel boya çantaları ile boyalar güzelce muhafaza edilir ve bu doğrultuda kullanım süreleri uzar. Pastel boyaların sağlıklı kullanımı için sahip oldukları yağlı yapıyı korumaları gerekmektedir. Eğer ki yağlı yapı kaybolur ve pastel boya kurur ise boyama sırasında kırılmalar meydana gelebilir. Monami çantalı pastel boya özellikle küçük yaştaki kullanıcıların büyük oranda gönlünü fethetmektedir. Pek çok farklı renk seçeneği sunmaktadır. Siz de bu renk seçenekleri ve pastel boya sayısı seçenekleri arasından kendinize ya da sevdiğiniz kişiye en çok hitap eden Monami pastel boyaya ulaşabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak canlı renk pigmentlerine sahip olan Monami pastel boyalar ortaya çıkardığınız her eserde kendini belli edecektir. Yaygın kullanıma sahip olan Monami pastel boyaları daha önceden deneyimlemiş olan pek çok kullanıcının düşüncelerine de yorumlar kısmından ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Monami pastel boyalara Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.