"

Monami

" araması için 173 sonuç listeleniyor
Monami Cam Boyası 6 Renk
MonamiCam Boyası 6 Renk
(98)
Cam Boyası 6 Renk
74,90 TL
Sepete Git
Monami Cam Boyası 6 Renk Neon Mcbn06
MonamiCam Boyası 6 Renk Neon Mcbn06
(96)
Cam Boyası 6 Renk Neon Mcbn06
47,49 TL
Sepete Git
Monami Kuru Boya 24 Renk
Kargo Bedava
MonamiKuru Boya 24 Renk
135 TL
Sepete Git

Monami

Monami

Yetişkinlerin temel beklenti ve ihtiyaçlarını karşılarken çocukların hayal dünyalarını renklendirmek ve geliştirmek için kaliteli ürünler üreten Monami markası, her gün biraz daha artan satışları ile piyasadaki yerini sağlamlaştırıyor. Güney Kore meşeli olan marka, kaliteli ve sağlam ürünlerine çocuklar için daha sağlıklı, zararlı madde içermeyen formüleri de ekleyerek ilk tercih edilenler arasında bulunuyor. Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürünleri ile tam anlamıyla güveninizi kazanıyor. Çocukları en az aileleri kadar düşünen, onların yaratıcılıklarını geliştiren yenilikçi ürünleri ile bilinirliğini artırıyor. Yapılan tüm sanatsal çalışmalarda da her zaman baş yardımcınız olacak kaliteli boyaları istenilenden fazlasını sunuyor.

Her anlamda ihtiyaç ve beklentinizi karşılayacak Monami boya seti, boya kalemleri ve kırtasiye ürünleri göz dolduruyor. Kaliteyi ve sağlamlığı asla elden bırakmayan marka, ne kadar çocuklar için özel ürünler üretse de bir o kadar profesyonellerin ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor. İlkokul çocuklarına özel materyallerden, profesyoneller için üretilmiş özel boyalara kadar her yaşa ve kesime hitap eden ürünleri ile fark yaratıyor. Geniş renk yelpazesi ve eşsiz dokusuyla içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarıyor. Sadece kâğıt veya tuval üzerine değil cam üzerine de uygulanabilen boyaları sayesinde ortaya çıkacak çalışmalara yeni bir boyut kazandırıyor. Tüm bunların yanında özellikleri ile hayata kolaylık katan kırtasiye ürünleri, gerek iş gerek okul yaşamında sizi yalnız bırakmıyor.

Farklı boya ve kalem çeşitleri, sunduğu geniş renk yelpazesi, kalitesinden vazgeçemeyeceğiniz ürünleri markayı üst sıralara taşıyor. Boyama kitabı setleri ile yeni ürünler sunarken yüz boyama kalemleri ile de fark yaratıyor. Sadece kalitesi ile değil sunduğu farklı ürünler ile de adından söz ettiriyor. Sadece bir kesime odaklanmadan herkesin ihtiyaçlarını ele alan marka, hem sizin hem de çocuğunuzun hayatına renk katıyor. Okul öncesi eğitim için büyük önem taşıyan oyun hamurlarından, çocukların hayallerini süsleyen simli ve metalik boya kalemlerine kadar tüm gençlerin isteklerini ön planda tutuyor. Sağlamlığı ile dikkat çeken güçlü yapıştırıcılarından, beyaz tahtada üstün performans sergileyen kalemlerine kadar da büyüklerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Trendyol aracılığı ile sahip olmak istediğiniz bu kaliteli boya ve kalemlerin markası olan Monami, Türkiye içinde her yere ulaşabiliyor.

Çocuğunuzun Sağlığını ve Rahatlığını Ön Planda Tutan Ürünler

Şüphesiz ki çocuklar söz konusu olduğunda ailelerin hassasiyeti daha da artıyor. Bu yüzden alınacak ve kullanılacak olan ürünün içeriği özenle inceleniyor. Hatta birçok kişi ihtiyaç duyulan ürün için arama yaparken içerik hakkında istediği temel özellikleri yazarak araştırma yapıyor. Bu özelliklerin başında da zararsız madde içermeyen, tehlikeli kimyasallar bulundurmayan ibareleri oluyor. İşte bu nokta da markanın çocuklar için sunduğu ürünler sağlığa zararlı olmama özelliği ile büyük bir iç rahatlığı sağlıyor. Hiçbir kanserojen ya da toksin madde içermeyen Monami boya ve ürünleri, çocuğunuzun sağlığını her zaman ön planda tutuyor.

Diğer yandan herkesin aklında yer edinmiş olan Monami pastel boya ve setleri, her zaman ki gibi çocukların hayallerini süslüyor. Sağlam yapısı ile kırılmaya karşı dayanıklılık sergilerken kaliteli malzemesi ile de boyanın kolaylıkla kâğıt üzerinde kaymasını sağlıyor. Tamamen doğaldan yana olan aileler içinse, her malzemesi organik malzemeden üretilmiş kuru boyaları da bulunuyor. Kalemtıraşla hiç zorlanmadan, rahatlıkla açılabilen bu kuru boyalar, pastel boyalar gibi çatlama ve kırılmaya dirençli yapısıyla çocuğunuza büyük konfor sunuyor. Bu özellikleri sayesinde çocuklar baskı uygulamadan ve daha fazla efor sarf etmeden büyük bir rahatlıkla resimlerini yapıyor. Onlar yeni eserlerini ortaya çıkarırken bu sağlam boyalar sayesinde ortaya çıkan uzun kullanım ömrü, aile bütçesine de katkıda bulunuyor.

Monami kuru boya ve Monami sulu boya türleri içinde oluşturulmuş olan setler, 12 renk seçeneğinden 52 ve üzeri renk seçeneğine kadar genişleyebiliyor. Kısaca istediğiniz renk yelpazesini size farklı genişlikler aralığında sunuyor. Pembe, mavi ve sarı gibi farklı renklere sahip kutularıyla da farklı bir estetik sunan ambalajları çocukların ilgisini daha çok artırıyor. Özellikle çocukların bayıldığı çizgi film karakterleri ve kahramanlarının bulunduğu kutular özellikle boya setleri için tercih sebebi oluyor. Tüm bu detay ve özellikler ele alındığı zaman, çocuklar daha verimli, daha eğlenceli ve daha sağlıklı bir sanatsal eğitimin parçası haline geliyor.

Her Kesiminin Beklentisini Karşılayan Boyalar

Artık profesyoneller içinde ürettiği ürünlerle oldukça iyi dönüşler alan markanın, sanat alanında uzmanlaşanlar ya da uzmanlaşmış olanlar için birçok farklı ürünü bulunuyor. Özellikle Kuru boya, sulu boya ve yağlı boyalarda öne çıkan bu özelliğine oldukça şık metal kutular eşlik ediyor. Birçok kişi tarafından övgü ile bahsedilen bu ürünlerin oldukça da geniş renk yelpazesine sahip setleri dikkat çekiyor. Gerek dayanıklılık gerek renk kalitesi ile istenileni fazlasıyla veren bu boyalar deneyimleyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

İnsanların özellikle stres atmak için tercih ettiği boyama kitabı setleri de büyük ilgi topluyor. Markanın, mandala severler için özel hazırladığı bu setin içinde bir de kuru boya takımı bulunuyor. Hem büyüklere hem de küçüklere hitap ediyor. Bir yere giderken çantanıza bile atabileceğiniz bu set sayesinde boyama terapiniz her yere sizinle birlikte geliyor. Özenle hazırlamış, boyanmayı bekleyen o küçük detayları ile zamanı daha huzurlu ve rahat geçirmenize olanak tanıyan bu mandala seti yaşamınıza hem sanat hem de değer katıyor. Geriye derin bir nefes çekmek ve renklerin içinde kaybolmak kalıyor.

Tüm bunların yanı sıra gerek koli işaretlemek gerek farklı amaçlarla kullanmak için sunduğu farklı marker kalemleri yaşama kolaylık katıyor. Her markerın farklı bir özelliği ve renk opsiyonu bulunuyor. 12’li kutu gibi setleri de bulunan bu kalemler, uzun ömürlü mürekkebi ve dayanıklı ucu ile tercih ediliyor. Fiber uçlu kalemden, jel yapılı kaleme kadar birçok farklı tükenmez kalemi ile daha çok çeşit sunan marka, en az çocuklar kadar büyüklerinde ihtiyaç ve beklentilerini ele alarak üretim yapmaya devam ediyor.

Geniş Ürün Yelpazesinin Gücü

Olumlu bir kullanıcı tecrübesi yaşatan pastel boya setleri ile adını geniş bir kitleye duyurmuş olan marka, oldukça yüksek performans sergileyen farklı boya çeşitleri ile de büyük bir ilgiyi hak ediyor. Öncelikle kırılmaya dayanıklı olan yapısı, kolay uygulanabilen boya kısmı ile kuru boyaları, üstün bir kullanım kolaylığı sunuyor. Oldukça canlı renkleri ile 12’li, 24’lü ve 36’lı gibi farklı genişlikte bulunan paketleri seçenekleri çoğaltıyor. Jumbo gibi daha kalın yapısıyla özellikle anaokulu çocuklarının tutuş kolaylığını düşünen modelleri de bulunuyor. Tüm dikkatleri üzerine çeken metalik Manomi kuru boya ve çeşitleri ise çocukların renkli dünyasına bir de ışıltı katıyor.

Artık işlerini tuvale aktarmak isteyen sanatçı ve sanatçı adayları içinse Monami yağlı boya ve setleri bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Özel saklama kutuları ve gerek 12’li gerek 24’lü gibi farklı paketleri ile her zamanki gibi renk seçeneklerini sınıflandırıyor. Sadece çocuklar için özel üretilmiş setlerin yanında sanat alanında profesyonel çalışma yapanların da ihtiyaçlarını karşılayacak boya setleri bulunuyor. Oldukça geniş bir hedef kitlesini dikkate alarak özenle ürün çeşitliliği sağlayan marka her boya türü için bu sınıflandırmayı başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Özellikle yağı boya gibi bulaşma ihtimali yüksek olan ürünler için üretilmiş olan Monami boyama önlüğü de herhangi bir sıçramanın veya kazanın önüne geçiyor. Özgürce çalışmayı seven öğrenciler için hayat kurtarıcı bir özellik sergiliyor.

Monami cam boyası ve çeşitleri ile de renk katacağınız alan oldukça genişlemiş oluyor. Kağıt ve tuval üzerine çalışma yapmaktan sıkılanlar için yeni bir seçenek sunuyor. Çocuğunuzla ister kavanozlar ister eskiyen cam vazolar renklendirilip yenilenebiliyor. Ailecek yeni bir aktivite arayışı içinde olanların imdadına yetişerek hem eve yeni bir hava katıyor hem de zamanı daha eğitici ve yaratıcı kılıyor. Her zamanki gibi toksin barındırmayan formülü ile takdir toplayan bu boyalar ayrıca uygulandıktan sonra sökülebiliyor. Yani her ne olursa olsun bir hata yapma korkusu olmadan tüm çocukların özgürce bir şeyler üretmesine olanak sağlıyor. İstenirse evin camlarına bile uygulanıp, istenildiği zaman sökülebiliyor.

Monami Kırtasiye Ürünlerinin Eğitim Hayatına Faydası

Monami kırtasiye ürünleri ile de adından söz ettirmeyi başaran marka, üstün kalite ve sağlamlık sunan boya ve setleri ile kısıtlı kalmıyor. Hem okulda hem iş hayatında yaşama kolaylık katacak birçok ürünü bulunuyor. Hayatı renklendirmenin yanı sıra gerek öğretmelerin gerekse öğrencilerin beklentilerini karşılayacak kalem veya silgileri ile de yaşamın birçok alanına dahil oluyor. Kısaca hem öğretirken hem öğrenirken hep yanınızda olacak o yardımcıları hayatınıza sokuyor. Özellikle ders çalışmayı sunduğu renkli kalemlerle eğlenceli hale getirirken, pratik ürünleri ile de öğretmenlerin yanında bulunuyor.

Monami tükenmez kalem, öğretmenlerin sınav kağıtlarını büyük bir keyifle okumasını sağlıyor. Sunduğu kaliteli mürekkebi ile tahtaya yazı yazmayı kolaylaştıran beyaz tahta kalemleri eğitimcilerin hayatında büyük bir fark yaratıyor. Eğitim ve öğretim sürecinde en önemli noktalardan biri olan bilgi aktarımını dikkate alan marka, özellikle bu işe kendini adamış öğretmenlerin rahatlığını düşünerek daha verimli olmasını hedefliyor. Her farklı çalışma için beklentiyi karşılayacak ürünleri ile tüm okul hayatını hem renklendiriyor hem daha verimli bir hale getiriyor. Onun sayesinde hemen tükenen tahta kalemleri ve rengi soluk markerlar tarih oluyor.

Birçok farklı tasarımı ve özelliği ile de öğrencilerin başarılarına başarı katacak Monami kalem modelleri çalışma sürecini daha verimli bir hale getiriyor. İstenilen Monami keçeli, uçlu kalem ile öğrenciler her dersi rahatlıkla çalışabiliyor. Kolay tutuşu ve hafif oluşu ile elinizi hiç rahatsız etmeyecek uçlu kalemlerle çalışma süreci daha rahat tamamlanıyor. Özellikle ilk bakışta dikkat çeken neon ve simli kalemler, dikkat edilmesi gereken notları ön plana çıkarıyor. Çalışmaya odaklanmış gençler, keçeli kalemlerle önemli buldukları yerlerin altını çizip, önemli başlıkları ve notları yazıyor. Bu sayede hiçbir bilgi, hiçbir detay gözden kaçmıyor. Eğitim hayatına yeni başlayan öğrenciler ise iz bırakmayan kaliteli ve dayanıklı Monami silgi sayesinde artık hata yapmaktan korkmuyor.

Monami Oyun Hamurları ve Çocukların Gelişimine Katkısı

Monami oyun hamurları, çocuklarınızın yaratıcığını ve el becerilerini geliştirmek için eşsiz formülü ile yumuşak ve kolay şekillenebilir bir yapı ortaya koyuyor. Çocuklarınız bu hamurlarla keyifle oynayıp, istediği şekli verirken hayal dünyalarını da geliştiriyor. Sadece yumuşaklığı ile değil bakteri üretmeyen yapısı ve zararlı madde içermeyen formülü ile tüm aile bireylerinin iyiliğini düşünüyor. Oyun hamuru ile oynayan çocuklar faydalı bir gelişim süreci yaşarken aynı zamanda motor becerilerini de geliştirmiş oluyor. Hamura şekilde vermek için düzenli şekilde çalıştırdıkları el kasları sayesinde kalem gibi belirli materyalleri çok kısa sürede kavrayıp tutabiliyor.

Bu sebeple oyun hamurları özellikle okul öncesi çocuklar için oldukça büyük önem taşıyor. Bu süreci en iyi şekilde oyunlaştırmak için markanın belirli oyun hamuru setleri bulunuyor. Okul öncesi eğitimi besleyen, içinde harf kalıplarının bulunduğu özel seti sayesinde çocukları alfabe ile tanıştırıyor. Çocuklar harfleri şekillendirerek öğrendiği için çok daha hızlı ve kolay kavrıyor. Süper market alışverişi ve yemek pişirme gibi farklı oyunları barındıran setleri de aynı şekilde oluşturulan konsepte uygun materyaller barındırıyor. Bu eğitici setler ile çocuklar hem sosyal hayatın içinde bulunan süreçleri yaşıyor hem de eğlenceli zaman geçiriyor.

Çocuğunuzun hayal dünyasını besleyen bu oyun hamurları, farklı renkler elde etmek için karıştırılabiliyor, istenildiği zaman keçeli kalemlerin yardımıyla üzerine çizimler yapılabiliyor. Uzun süre kutusuna konmadığı zaman kurusa da gerekli miktarda ıslatılarak eski kıvamına kolaylıkla getirilebiliyor. İçinde topaklanma olduğunu düşünseniz bile hamuru yoğurmaya devam ettiğinizde bu topakların yok olduğu görülüyor. Çocukların yememesi içinde özellikle hoş olmayan bir koku içeriyor. Böylece çocuklar olası bir kazadan korunmuş oluyor. Tüm özellikler ile birlikte geriye çocuklarınızla oldukça keyifli ve güven veren etkinlikler yapmak kalıyor.

Dikkatleri Üzerine Çeken Monami Ürünleri ve Özellikleri

Gerek doğum günlerinde gerek piyeslerde çocukların renkli yaşamına üstün bir eğlence katan yüz boyaları, onları mutluluktan havalara uçuruyor. Neon veya metalik gibi farklı özellikleri ile değişik maskeler yapmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor. Sadece belirli günlerde kullanmak için değil, günlük yaşamda da çocukları ile zevkli zaman geçirmek isteyen ailelerin yardımına koşuyor. Bu boyalarla yüze istenilen şekiller çizilerek farklı oyunlar oynanabiliyor. Çocukların sınır tanımayan hayal dünyası düşünüldüğü zaman ortaya bu kalemlerle neler çıkacağı büyük bir merak konusu oluyor.

Çocuklar için üretilen diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de sağlığı tehdit edecek hiçbir zararlı madde bulunmuyor. Su ve sabunla rahatlıkla temizlenirken yeni bir oyun için düşünmeye zaman kalıyor. Kanserojen ya da toksin madde içermeyen bu boyalar istenilen rengi elde edebilmeniz için karıştırılarak da kullanılabiliyor. Yaratıcılığı arttırmak isterseniz, kol ve bacak gibi farklı bölgelere de istenilen çizim ve desenlere yer açıyor. Kısaca her şey onların renkli dünyasına bırakılıyor. Bu sayede onların gülüşlerinin duyulduğu, sizi de içine çeken eğlenceli bir oyun ortamı oluşmuş oluyor.

Sunulan yüzlerce ürün ve çeşitten sonra çalışmalara ışıltı katacak renkli ve simli yapıştırıcılar göz alıyor. Bu yapıştırıcılar ile sadece yapıştırma işlemi değil istenildiği gibi süsleme de yapılabiliyor. Özellikle dikkatleri üzerine çeken Monami metalik kuru boya, yapacakları çalışmalara fark katıyor. Çocukların sınır tanımayan hayal güçlerine tam anlamıyla uyum sağlıyor. Simli keçeli kalemler ile hem önemli notlar alınıyor hem birçok sanatsal çalışmaya parıltı katılıyor. Neon renkleriyle ilgiyi üzerine toplayan kuru boyalar da önemli notların altını çizerken çok büyük kolaylık sağlıyor.

Monami, her yaştan insanın ve çocuğun büyük bir zevkle kullanacağı boyaları ve kırtasiye ürünleri ile sizi bekliyor. Beyaz tahta kaleminden jumbo modeline, cam boyasından oyun hamuruna sunduğu geniş ürün yelpazesi ile hem sizi hem çocuğunuzu mutlu etmeyi başarıyor. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayacak olan tüm modeller sizi bekliyor. Sadece sizin için özel hazırlanan Trendyol’daki fırsatlardan yararlanarak istediğiniz ürün büyük avantajlarla satın alınabiliyor.