Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Jant
Bisiklet Tipi
Fren Tipi
Fiyat
Vites
Cinsiyet
Renk
Tekerlek Sayısı
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
"

Mosso

" araması için 487 sonuç listeleniyor
Mosso Cavalıer 700 Tourney
Kargo Bedava

MossoCavalıer 700 Tourney

(1)
12.890 TL
Sepete Git
Mosso 29 Racelıne H
Kargo Bedava

Mosso29 Racelıne H

14.949 TL
50 TL Kupon
Sepete Git

En Sevilen Modelleriyle Mosso Trendyol'da!

Bisiklet sektörünün öncü markalarından Ümit Bisiklet güvencesiyle müşterilerin beğenisine sunulan Mosso Bisiklet seçenekleri, her yaştan müşteri için özel kullanım alternatifleri yaratır. Kalitesiyle öne çıkan Mosso markası, çok çeşitli beklentilere yanıt sunan geniş bir ürün seçkisiyle bisiklet sporuyla ilgilenenlerin karşısına çıkar. Konforlu bisiklet tasarımlarına imza atan marka, eşsiz bir sürüş deneyimi sunar. Mosso Türkiye, özellikle Türkiye’de bisiklet sporunun gelişmesine büyük katkılar sunan marka, zengin ürün çeşidiyle bisiklet denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alır. Ar-Ge faaliyetlerine verdiği önemle de özel bir yer edinen marka, yenilikçi teknolojileri ve kusursuz donanımıyla özel bisiklet alternatifleri sunar. Doğayla baş başa keyifli anlar geçirmenin en etkili yollarından olan bisiklet sporu, sağlıklı bir ömür sürmek için de muhteşem bir fiziksel aktivite olanağı sunar. Çocukluktan itibaren oyun ve sporun iç içe geçtiği özel bir fiziksel aktivite olan bisiklet sürmek, özellikle şehir yaşamında trafik sıkışıklığı gibi olumsuz dış etkenlere karşı da harika bir çözüm sunar. Mosso Urban bu trafik sıkışıklığından kolayca kurtarabilir. Dünya spor tarihinin en ikonik branşları arasında yer alan bisiklet sporu, pek çok sporcunun ilgi çekici hikâyeleriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşır. Her sosyoekonomik seviyeden bireyin ulaşabileceği bir araç olmasıyla da göz dolduran bisiklet olgusu, dünya çapında giderek daha fazla insan tarafından benimsenir. Küresel ısınmanın etkilerinin sınırlanması için karbon salınımına bir sınır getirilmesi gerekliliği giderek daha fazla gündeme gelirken, çevreci ve sürdürülebilir bir ulaşım aracı olarak da değerlendirilen bisiklete ilgi her geçen gün artar. Bisiklete benzer ulaşım araçlarının ilk izlerini Eski Mısır’dan itibaren bulmak mümkün olur. Bununla birlikte bugün bilinen anlamda ve formdaki bisikletin icadı 19. yüzyıla dayanır. İlk bisiklet prototipini, bundan tam 2 asır önce, 1817 yılında Baron von Drais adındaki bir Alman'ın ürettiği düşünülür. Bisikletler, bu tarihten beri hem ulaşım hem de spor amacıyla son derece yaygın bir şekilde kullanılır. Bisiklet deyince tüm müşteriler için aynı şey anlaşılmaz.

Mosso ile Üstün Performans ve Verimlilik

Mosso ile Üstün Performans ve Verimlilik

Özellikle kent yaşamında müşterilerin gözdesi olan katlanır bisiklet modelleri, pratiklikleri ile göz doldurur. Üstün bir teknolojiye sahip olan katlanır ürün grubu, ideal ağırlıklarıyla hem sürüş pozisyonu hem de katlanma pozisyonunda son derece büyük bir konfor sunar. Markanın farklı kadro ve jant boyutlarıyla ürettiği Mosso katlanır tasarımlar, yola dilediğiniz an bir araçla devam etme özgürlüğü sunar. Mosso Town bisikleti bu özellikleri sunan modellerden birisi. Son yıllarda giderek daha fazla müşterinin rağbet ettiği bu modeller, toplu taşıma araçlarında seyahat etmek için de son derece uygun alternatifler sunar. Yaşam alanlarında bisiklet muhafaza edecek yer sıkıntısı yaşayanlar müşteriler, bu bisiklet modelini tercih ederek hırsızlık gibi istenmeyen durumlardan da kaçınmış olur. Şehir hayatının ve asfalt sürüşlerinin vazgeçilmezi yol içim olan modelleri, rahat bir sürüşün yanı sıra üstün bir verimlilik ve hız vadeder. Performans ve dayanıklılık değerleriyle göz dolduran yol ve yarış bisikleti modelleri, maceralı yolculuklarda müşterilerin yanında olur. Ergonomik tasarımlarıyla göz dolduran Mosso Tiagra bisikletleri hafiflikleri ile göz dolduran değerler sunar. Uzun sürüşler için uygun olan bisiklet seçenekleri, sürüşü kolaylaştıran pek çok farklı özelliği bünyesinde barındırır. Profesyonel bisiklet modelleri içerisinde yer alan ürünler, teknolojik gelişmenin ulaştığı seviyeyi de gözler önüne serilir. Mosso Street MTR fiyatları ürünlerin kadro kalitesi ve teknolojik donanımlarına göre kimi farklılıklar gösterir. Bu uzun sürüşlerde kullanabileceğiniz Mosso eldiven tasarlanır ve satışa sunulur. Hayalinizdeki yarış bisikleti için Trendyol'un geniş ürün grupları arasında araştırma yapabilir, alışverişinizi pratik ve güvenli bir şekilde tamamlamanız mümkün olur. Usta sporcularının kullandığı bisiklet seçenekleri arasında yer alan yarış bisikletleri, pek çok yenilikçi teknik detayı bir araya getirilmesiyle öne çıkar. Mosso Tharsis bu modeller arasında yerini alır. Kent yaşamında kullanılmak üzere tasarlanmış Mosso Legarda bisikleti modelleri ise günlük hayatta ulaşım ihtiyacına alternatif ve sağlıklı çözümler sunmasıyla ilgi odağı olur. Asfalt kullanımına uygun ince tekerleklerle donatılmış olan Mosso City Life modern yaşamın en etkili bisiklet alternatifleri arasında yer alır. Kalın tekerlekli bisiklet seçenekleri ise hem asfaltta hem de farklı arazi tiplerinde üstün bir yol tutuşu ve kavrama sağlamasıyla tercih sebebi olur. Hız ve performans meraklılarının tercihi ise ince tekerlekli bisiklet seçenekleri olur. Örneğin hareket bisikleti modelleri, akrobatik hareketlerle şov yapmak isteyenler için üretilen özel tarz ürünler arasında yer alır. Modern insanın sağlıklı yaşamın kıymetini giderek daha da benimsediği çağda, birbirinden farklı bisiklet alternatiflerine ilgi de her geçen gün katlanır. Klasik bisiklet seçenekleri ise vintage ve retro tarz sahibi müşterilerin tercihleri arasında özel bir yer edinebilirsiniz.

Dağ Bisikletli Efsanesinin Yenilikçi Yorumu

Dağ Bisikletli Efsanesinin Yenilikçi Yorumu

Mosso markası farklı beklentilere cevap sunan geniş ürün seçenekleri sunar. Kullanım alanı ve beklentilere göre pek çok farklı teknik detay sunan bisiklet ürünleri ile hem zinde kalabilir hem de doğayla dost bir yaşam şekli benimsemeniz mümkün olur. 7’den 70’e her yaştan müşterinin öncelikli tercihleri arasında yer alan Mosso Gravel modelleri, kalite ve güveni bir arada sunar. Yıllardır en çok tercih edilen modellerden olan Mosso Bigfoot kolay denge sağlamaya olanak tanıyan yapısı ve kaymayı önleyen tekerlek detaylarıyla da tercih sebebi olur. Mosso kalın teker bisikletler, üstün yol tutuşuyla müşterilerin tüm beklentilerine yanıt sunar. Kadro malzemesi ve fren sistemi gibi detaylarla da fark yaratan Mosso Black Edition modelleri, müşterilerin beklentilerine tam manasıyla cevap verir. Günübirlik kaçamaklar için harika çözümler sunan bisikletlerinin en önemli özelliklerinden biri de hafiflikleri olur. Engebeli arazi şartlarında kullanıma imkân tanıyan Mosso Wildfire modelleri yanı sıra birçok model bulunur. Mosso Groovy ile hem şehirde hem de dağlık arazilerde keyifli ve verimli bir bisiklet kullanımı deneyimi yaşamanız mümkün olur. Dağlık alanlarda kullanılabilecek bir diğer model ise Mosso Raceline tasarımıdır. Bisiklet müşterileriinin yedek parça ihtiyacına da cevap sunan Mosso, bisiklet parçaları ürün grubu ile bu alandaki tüm beklentilere de başarıyla karşılık verir. Bisiklette hareketi sağlayan dişli takım, en önemli donanımları arasında yer alır. Rahat, konforlu ve verimli bir kullanmanın yolu ise kaliteli bisiklet koltuğu ve Mosso sele çeşitlerinden geçer. Bisiklet severlerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran marka, Mosso koltuk gibi özel ürünleri de ürün seçkisinde bulundurur. Rahat bir sürüşün anahtarı koltuk alternatifleri, sağlamlıklarıyla da geçer not almayı başarır. Fren sistemleri ise güvenlik için en önemli donanımların başında gelir. Olası arıza durumlarında yedek parça ihtiyacı içinse Trendyol'daki geniş ürün grubu ihtiyacınıza cevap verir. Bisikletinizin bakımını düzenli ve kurallara uygun bir şekilde yaparsanız uzun yıllar sağlıklı bir kullanım mümkün hâle gelir. Ayrıca günlük yaşamda bisikletinizi dışarıda bırakmanız gerektiğinde uygun bir kilide veya zincire ihtiyacınız olur.

Elektrikli Bisikletlerle Hayat Çok Daha Keyifli

Elektrikli Bisikletlerle Hayat Çok Daha Keyifli

Popüler araçlar arasında yer alan elektrikli bisiklet modelleri, her yaştan bisiklet severe pratik çözümler sunar. Mosso Marine bisikletler üstün donanımlarıyla müşterilerin tüm beklentilerine cevap verir. Elektrikli katlanır bisiklet modelleri kent yaşamında ulaşım sorununa pratik alternatifler getirir. Yokuş gibi fiziksel olarak zorlayıcı olabilecek arazi şartlarında verdiği destekle kullanımı kolaylaştıran elektrikli bisiklet seçenekleri, teknolojik gelişmeye paralel olarak çok daha etkili çözümlerle ön plana çıkar. Batarya teknolojilerindeki inovasyona bağlı olarak nicelik olarak küçülen bataryalar, verimlilikte ise büyük bir artış gösterir. Bütün bu etkenler elektrikli bisikletlerin giderek daha fazla tercih edilmesine yol açar. Başta yazlık beldeler olmak üzere pek çok yerde gözde ulaşım araçları arasında yer alan elektrikli bisiklet ürün grubu, farklı jant ve kadro ölçüleriyle özelleştirilmiş kullanımlar sunar. Çevre dostu elektrikli bisikletler ile müşteriler sağlıklarını korurken doğayla dost bir kullanım imkânına kavuşur. Küresel iklim değişikliğiyle farkındalığı artan modern toplumda insanlar, elektrikli bisikletler ile bu alanda sorumlu bir yaşam tarzı benimser. Bisiklet çeşitleri arasında çok aranan ürünlerden biri de akülü bisiklet modelleri olur. Müşterilerin fiziksel performanslarını desteklemek üzere tasarlanan akülü bisikletler, hem spor hem de ulaşım için tercih edilebilir. Bisiklet fiyatları ürünlerin özelliklerine ve teknik detaylarına göre farklılıklar gösterir. Markanın modelleri kadro ve jant ölçülerine göre farklılık gösterir. Kidsbike olarak isimlendirilen ürünler arasında yer alan 16, 20 ve 24 jant bisikletler, spora ilk adımda harika seçenekler sunar. Renk uyumu ve tasarım özellikleriyle de göz dolduran 24 ve 28 jant modelleri, üstünyer tutuşuyla güvenli bir sürüş imkânı sunar. 10 yaşını aşmış çocukların yanı sıra gençler, yetişkinler ise 26 jant seçeneklerini tercih edebilir.

Memnuniyet Yaratan Mosso Kalitesi ve Güvencesi

Memnuniyet Yaratan Mosso Kalitesi ve Güvencesi

Yaşama mutluluk katan bisikletler ile hayat çok daha keyifli bir hâle gelir. Bir yerleşim alanını keşfetmenin en etkili yolları arasında özel bir yeri olan bisikletler, romantik anlarda da müşterilerin yanında yer alır. Gezi bisikleti modelleri bisiklet severlere açık havanın tadını çıkaracakları harika aktiviteler sunar. Sepetli bisiklet seçenekleri çanta gibi eşyaların taşınmasına imkân sunarak son derece kullanışlı alternatifler olarak öne çıkar. Bu modeller arasında da Mosso İnfinity dikkat çekici görüntüsüyle ön planda yerini tutar Fiziksel aktivite yapmanın insan sağlığı açısından oldukça önemli katkılara sahip olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçek olarak kabul edilir. Fiziksel aktivite yapmanın keyifli yollarından olan bisiklet sürmek ise hem fiziksel hem ruhsal açıdan bireylere büyük faydalar sağlar. Bisiklet seçerken her şeyden önce kullanım alanının doğru olarak belirlenmesi gerekir. Sürüşün asfaltta mı yoksa toprak ve engebeli arazide mi yapılacağı sorusu son derece belirleyici olur. Orta boy bisiklet sınıfında yer alan ürünler geniş bir müşteri profiline hitap eder. 27,5 jant seçenekleri özel kullanımlar için bisiklet severlerin tercihleri arasında yer bulur. Büyük bisiklet seçenekleri içerisinde yer alan Mosso 29 jant alternatifler hem hız hem de yüksek performans sunar. Vites aralıkları, bisikletlerin sürüş kolaylığını etkileyen temel teknik özelliklerin başında gelir. 18 vites bisiklet yokuşlarda kolaylık sunmasıyla sıklıkla tercih edilir. Mosso 21 vites, 24 vites seçenekleri ise çok daha rahat bir sürüş için özel olarak tasarlanmış ürünler olmalarıyla göz doldurur. Üst düzey bir sürüş ve zorlu, dik parkurlar içinse 30 vites bisiklet seçenekleri muhteşem seçenekler olarak öne çıkar. İsteğe göre amortisörsüz modellerin de tercih edilebileceği bisikletler, kilitlenebilir amortisör sistemleriyle de özelleştirilmiş kullanımlar sunar. İhtiyacınız olan ürünü sağlıklı bir hayata adım atarak kullanabilirsiniz.

Kalitesiyle Dikkat Çeken Mosso Modelleri

Kalitesiyle Dikkat Çeken Mosso Modelleri

Bununla birlikte fiziki yapınıza uygun bir bisiklet seçmek de verimliliği ve konforu arttıran bir etken olarak önem arz eder. Bu sayede çok daha rahat ve etkili bir aktivite gerçekleştirmek mümkün hâle gelir. Bisiklet sporu fiziksel dayanıklılığa ihtiyaç duyan bir aktivite olarak görülür. Bu nedenle gücünüzü optimize olarak kullanmak ve performansını maksimize etmek için doğru bisiklet modelini seçmiş olmanız büyük önem taşır. Bisiklet seçimi için profesyonellerden tavsiyeler almak da etkili bir yöntem olarak öne çıkar. Dilerseniz Trendyol’da bulunan alternatiflerini inceleyebilir, merak ettiğiniz sorulara cevap bulmanız mümkün olur. Profesyonel sporculardan günübirlik turlara çıkan sporseverlere kadar geniş bir kullanım alanı olan bisikletler, 7’den 70’e tüm bireylerin severek kullandığı ürünlerin başında gelir. Markanın bisiklet modelleri; çocuklar, gençler ve yetişkinler için pek çok farklı modeli spor severlerin beğenisine sunar. Çocukların sağlıklı bir yetişme dönemi geçirmesine yardımcı olan bisiklet, kemik gelişimi üstünde de olumlu tesirlere sahip bir fiziksel aktivite aracı olarak tercih sebebi olur. Bununla birlikte yetişkinler için de sayısız fayda sunan bir aktivite olan bisiklet kullanımı, ruhsal açıdan da olumlu tesirlere sahip olmasıyla göz doldurur. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan, gerçekçi değerlendirmeleri sunan Mosso yorum ve değerlendirmelerine, ilgili sekmelerden ulaşmanız mümkün olur. Kaliteli seçenekler ve uygun fiyatlarla Mosso kullananlar beğenisine sunulan bisiklet ürün grupları, beklentilere tam manasıyla cevap verir. Yeni Mosso modelleri ve uygun Mosso fiyat aralıkları konusunda Trendyol tüm ihtiyaçlarınıza yanıt sunar. Hemen bir bisiklet siparişi verebilir, sağlıklı hayata ilk adımı atabilirsiniz. Kilo kontrolü ve sağlıklı bir yaşam için de son derece faydalı olan bisiklet kullanımı keyifli bir aktivite olmasıyla öne çıkar. Bütün ayrıntılı bilgilere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Mosso Fiyat ve Kampanyaları

Bütçe Dostu Mosso Fiyat ve Kampanyaları

Trendyol güvencesiyle bisiklet severlerin beğenisine sunulan modeller, farklı beklentilere yanıt veren özel seçeneklerdir. Kalitesi ile göz dolduran bir marka olan Aksesuar, kask, çamurluk gibi pek çok ürünler müşterilerin daima yanında yer alır. Fiyatları kadro yapısı ve jant boyutu gibi değişkenlere göre farklılık gösterir. Marka karbon, çelik ve alüminyum gibi farklı kadro alternatiflerini bisiklet severlerin beğenisine sunar. Alüminyum kadrolu bisiklet seçenekleri sağlam yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Bisiklet severlerin en çok rağbet gösterdiği ürünlerden biri de hibrit bisiklet tasarımları olur. Otomobillerdeki farklı kullanım özelliklerini bir araya getiren hibrit modeller gibi özgün çözümler sunan bu bisiklet seçenekleri, teknolojik gelişmenin ulaştığı son noktayı simgeler. Hafifliği ve performansı birlikte sunan hibrit bisikletler giderek fazla sayıda müşteri tarafından kullanılır. Profesyonel bisiklet sporcularının tercihi yarış bisikleti modelleri ise üstün tasarım özellikleri ile öne çıkar. Mosso Aero Sora tasarımı tam da yarışmacıların hayalindeki modeli ortaya koyar. Mosso Monza da satın alabileceğiniz bir diğer başlangıç aracı olabilir. Bu materyal çeşitliliği modeller arasındaki fiyat farklılığını açıklar. Hemen kazanmak istediğiniz yarış için harika bir Mosso satın alabilirsiniz. Ayrıca; Mosso indirim günlerini de takip ederek uygun fiyata ürününüzü temin edebilir gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Farklı fren seçenekleri ile donatılan bisiklet modelleri, V-fren ya da disk fren seçenekleriyle göz doldurur. Klasik V-frenlerin yanı sıra üst düzey güvenlik sunan disk frenlerle de harika seçenekler yaratan marka, üst düzey kaliteye sahip parçalarla özel bisikletler üretir.Trendyol’da dönemsel olarak güncellenen Mosso kampanya ile hayalinizdeki bisiklete bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla edinebilirsiniz. Mosso satın alabilirsiniz. Uygun bisiklet fiyatları için Trendyol’un avantajlarından faydalanabilir, dilediğiniz kriterlere göre seçebilirsiniz. Bisiklet alışveriş sürecinde bir diğer büyük yardımcı ise müşteri yorumları olur hatta Mosso tavsiye yorumlarından faydalanabilirsiniz.