placeholder
"

MP

" araması için 7120 sonuç listeleniyor

M.P

Vazgeçilmez kalitesiyle ve “Sen Yeter ki İste” sloganıyla kullanıcıların memnuniyetini kazanan M.P özellikle spor giyimin en iyi tamamlayıcılarından olma iddiasını sürdürüyor. Kadın, erkek, yetişkin, çocuk demeden herkesin ihtiyacına cevap veren M.P ayakkabı çeşitleri alışverişi zevkli hale getiriyor.

Özellikle sporla iç içe olanların sıklıkla tercih ettiği M.P spor ayakkabıları, sunduğu çeşitlilik ile her talebe cevap veriyor. Outdoor aktiviteleri yaşam biçimi haline getirenlere yönelik ürettiği M.P outdoor ayakkabı, M.P kar botu, M.P koşu ayakkabısı, M.P trekking ayakkabı, M.P yüksek taban spor ayakkabı modelleri dikkat çekiyor. İç mekân aktiviteleri ve günlük kullanıma uygun olan M.P spor ayakkabı modelleri, spor yapmayı sevmeyenlere de casual ayakkabı modelleri ile spor giyim şıklığı sağlıyor.

Dört Mevsim Cesur Adımlar

Yaz kış demeden dört mevsimde de ihtiyaçlarınızı karşılayan M.P, konforunun yanında şık ve iddialı tasarımıyla da ilgi çekiyor. Yaz ayları için M.P terlik, M.P dolgu topuk spor ayakkabı ve sandaletler dikkat çekerken, kış aylarında ise M.P kadın bot, bot tarzı spor ayakkabı, M.P erkek bot ve M.P çocuk ayakkabıları sıklıkla tercih ediliyor.

Renk seçenekleriyle geniş bir yelpaze sunarken kadın, erkek çocuk demeden unisex modelleriyle de öne çıkıyor. Pembeden maviye siyahtan beyaza cinsiyet ve yaş ayırt etmeden ürettiği modeller ile her zevke uygun tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Özellikle çiftler, bu unisex modelleri tercih ederek uyumlu bir görüntü oluşturuyor. M.P çanta modelleri ile tamamlayacağınız ayakkabılarınız cesur adımlar atmanıza fırsat tanıyor. Sneaker tasarımlarıyla da son derece gözde olan M.P, bot tasarımları ile de Trendyol bot modelleri arasında öne çıkıyor.

Konfor Ve Şıklık Uygun Fiyatlarla Birleşiyor

Kullanıcı ihtiyacını göz önüne alarak üretim yapan m.p fiyat kalite dengesine büyük önem veriyor. M.P indirimli ayakkabıları ile tüketici odaklı düşünürken ayak sağlığınızı korumak için uğraşıyor. Ayakkabı seçimi, giyim sektörünün diğer unsurlarına nispeten çok daha fazla dikkat ve özen gerektiriyor. Sağlıklı ayakları için giyilen ayakkabının birçok kriteri bir arada bulundurması bekleniyor. Nefes alan yapısı ayakkabınızın hava geçirgenliğini koruyarak, ayaklarınızı nemden ve terden koruyor. Böylelikle ayaklarınızı mantar ve koku oluşumu gibi ayak sağlığını tehdit eden problemlerden uzak tutuyor. Ayakkabı tabanındaki basınç yayma kabiliyeti sayesinde ayağınıza binen yükü dengeli bir şekilde dağıtıyor. Taban malzemesinin yumuşaklık dengesi ve ayakkabınızın dozunda olan esnek yapısı yorucu bir günün sonunda ayaklarınızda oluşan şişkinlik ve ağrıyı en alt seviyeye indiriyor. Bütün bu özelliklerden ödün vermeden her bütçeye karşılık verebilmek için çalışan M.P sizin ve ailenizin her zaman yanında duruyor. Hizmet kalitesi, modern dizaynı ve model çeşitliliğiyle M.P spor ayakkabı fiyatları, tüketicilerini her zaman mutlu ediyor. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarıyla Trendyol'da yerini alan M.P ayakkabıları geçmeyen modası ve rahatlığıyla memnuniyetinizi hep zirvede tutuyor.

M.P Markasının Yolculuğu

Pames Group 1987 yılında Kazım Sağın tarafından kurulan ve 44 bin metrekarelik fabrikası ile "Avrupa'nın en büyük ayakkabı üretim tesisine sahip” durumda olan bir firmadır. Bünyesinde faaliyet gösteren en önemli markalardan olan M.P Almanya, Yunanistan, Bulgaristan ve İspanya gibi AB üyelerinin yanı sıra, Rusya, Bosna Hersek ve Çin gibi ülkelere de ihracat yapmaktadır. Türkiye'nin en çok bilinen markalarından olmasının yanı sıra aldığı olumlu dönütler ile kalitesini birçok ülkede kanıtlamıştır.

Ayakkabı üretiminde konfor, kalite ve şıklığı uygun fiyatlarla harmanlayarak kullanıcıların beğenisine sunan M.P ile, ihtiyaçlarınızı Trendyol'dan yapacağınız alışverişle bir an önce karşılayabilirsiniz!