placeholder
"

Mudo Concept Bardak

" araması için 33 sonuç listeleniyor

Mudo Concept Bardak

Mudo, 1964 yılında İstanbul Beyoğlu’nda küçük bir dükkanda sektöre ilk adımını atar. Dönemin trendlerini yakından takip ederek, kullanıcılara kalite ve farklılığı sunmayı hedefleyerek üretime başlar. Mudo, cesur tavrı ve çeşitlilik yaratmak adına gösterdiği özverili çalışmalarla hedefine her geçen gün bir adım daha yaklaşır ve kullanıcıların beğenisini kazanır. Giyim, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yenilikçi bir bakış açısıyla kuruluşundan bugüne bünyesine markalar katar ve büyümesini sürdürür. Bu büyüme sayesinde üzerinde çalıştığı her sektöre ayrı özen göstererek ürünlerini küçük ayrıntılara varana değin tasarlama imkanı bulur. Mudo Concept bu ayrıntılı tasarım anlayışından doğar. Şıklığın ve konforun odağı mobilyalar, içinizi ısıtacak mutfak malzemeleri eviniz için türlü seçenekler barındırır. Çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahip banyo ürünleri; duvar saatinden bibloya farklı zevklere hitap edebilecek dekorasyon ürünleriyle evinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ev tekstili gibi sık kullanım gerektiren ürünlerde kullanılan sağlam materyaller sayesinde ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Kumbara, ajanda gibi kişisel aksesuar çeşitleri de üreten Mudo Concept, titiz üretim anlayışıyla bahçeniz için dahi seçenekler barındırmayı ihmal etmez. Birçok alanda olduğu gibi mutfak malzemeleri de ihtiyaç temelli olarak üretilmeye başlanmıştır. Fakat görsellik, değişen zamanla birlikte ihtiyaca dahil olan bir başlık haline gelir. Günlük yaşamda sık kullandığınız materyallerden biri olan bardak, artan tasarımları sayesinde görsel bir obje olarak da yer edinir. Mudo Concept bardak, hem kullanmak hem de hediye etmek için şık alternatifler sunar. 

Mudo Concept Bardak Çeşitleri

Mudo Concept, birçok farklı desen ve tarzda bardak üretir. Bunlar; su bardağı, sunum bardağı, meşrubat bardağı, rita bardak, monogram bardak, şarap kadehi, şampanya kadehi, uno büyük ve küçük bardak, yüksek bardak, shot bardağı ve kupa bardak olarak sıralanabilir. Bu bardakların haricinde çay ve kahve setleri de bulunur. Mudo Concept cam bardak kategorisinde en çok tercih edilen bardaklardan bir tanesi su bardağıdır. Sebebi ise bardağın mililitre çizgilerine sahip olmasıdır. Su içmek çok temel bir ihtiyaç olmasına karşın, çok sık unutulabilen bir eylemdir. Hatta bu nedenden ortaya çıkan hastalıklar son yıllarda artış gösterir. Ölçülü bardaklar çeşitli renk seçenekleri ile su içme motivasyonunuzu artırmanıza yardımcı olurken, günlük içmeniz gereken su miktarını takip etmenize de imkan sağlar. Mudo Concept monogram bardak, sade deseni ve monogram motifi ile tüketebileceğiniz tüm içecekler için uygun formda tasarlanır. Monogram bardaklarda renk seçeneği yoktur. Fümeden ambere varana değin geniş bir renk skalasına sahip olan Mudo Concept renkli bardak modelleri ise içinizi ısıtır. Klasik şeffaf bardaklardan sıkılan ya da renkli bardakları tercih etmekten daha çok hoşlanan kullanıcılar için çeşitli seçenekler sunar. Hayvan koleksiyonu, meşrubat bardakları özelinde tasarlanmış olmakla birlikte bazı sürahilerde de karşınıza çıkar. Hayvansever herkesin ilgisini çekebilecek çizgilerle oluşturulan fil, zürafa, zebra, tilki, kirpi, rakun gibi hayvanlar bardaklardaki yerini alır. Özellikle Mudo Concept filli bardak çocukların dikkatini çekerek sıvı tüketimini eğlenceli hale getirir. Mudo Concept kupa bardak, hem ev hem de ofis kullanımlarınız için ergonomik bir tasarım içerir. Harfli ve monogram çeşitleriyle sade ve şık bir görünüm oluşturur. Ayrıca, türlü desen ve şekilleriyle kupalar her yaştan kullanıcının ilgisini çekebilecek düzeyde tasarlanmıştır. Kupa bardaklarda zengin bir renk yelpazesi bulunur. Mudo Concept 2li bardak setlerinde su bardağı, şampanya bardağı ve kupa bardak çeşitleri bulunur. Su bardağı ve şampanya bardağında birbirinin aynısı ürünler seti oluştururken, çiftler için tasarlanan kupa bardak takımında birbirini tamamlayan iki kupa bulunur. 

Mudo Concept Bardak Çeşitleri Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Bardak seçerken kullanışlı olmasına, tasarımına, beraberinde kullanmak istediğiniz içeceğe uygun olmasına özen göstermeniz, bardaktan maksimum verimi almanıza yardımcı olur. Ev ve ofis dizaynı konusunda kalite ve şıklığı bir araya getiren marka, rahatlığınızı da önemser. Bu özen, ürünlere kategori ayırt etmeksizin yansır. Örneğin; uno bardak tutuş kolaylığı sağlamak adına, standart bardak tutma şekli esas alınarak, parmağın bardağa değen kısımlarında oyuklarla tasarlanır. Bardak seçimi, içeceğinizin olması gereken formu koruması ve kıvamında kalması için önemli bir noktadır. Özellikle alkol içeren içeceklerde bu konu daha fazla önem arz eder. Şampanya ve şarap kadehlerinin uzun tasarlanmasındaki amaç el ısısının içeceğe geçmesinin önlenmesidir. Şarap kadehlerinin daha geniş bir yapıya sahip olmalarının sebebiyse yoğun bir yapıya sahip olmalarıdır. Ayrıca, kahvenin rahatça çökebilmesi için de kahve fincanı kullanılması gerekir. Bardak seçimini önemli kılan bir diğer nokta da sofrada ya da bulunduğu ortamda sağladığı görünümdür. İçeceğin türü fark etmeksizin doğru bardağı seçmek, servisinizi daha şık bir görüntüye kavuşturur. Bardağı hediye olarak tercih edecekseniz, hediye etmek istediğiniz kişinin yaşı ve hayatınızdaki konumu belirleyici olabilir. Örneğin; iş arkadaşınıza baş harfinin olduğu kupa hediye edebilirsiniz. Yeğeniniz için de hayvan figürlü bardak tercih edebilirsiniz. Mudo Concept harfli bardak, hem kendinize hem de sevdiklerinize kişisel bir hediye alternatifidir. Baş harfli bardak serisi uzun yıllar kullanıcılara eşlik ettiğinden ve özel hissettirdiğinden beğeni kazanmayı başarır. Harfli bardağın monogram ve kupa bardak olmak üzere tercih edebileceğiniz iki modeli bulunur. 

İndirimli Fiyatları ile Mudo Concept Bardak Çeşitleri Trendyol’da

Bardak seçimleri sırasında karar vermenizde etkili olan bazı faktörler bulunur. Bu faktörlerden biri ürünün fiyatıdır. Bardaklarda desen ve renk seçenekleri fiyat değişikliklerine sebep olabilir. Ayrıca, tercih etmek istediğiniz ürünün tasarımında kullanılan materyallere ve ürünlerin bulundukları koleksiyonlara bağlı olarak da fiyatı şekillenebilir. Fakat belirgin olarak fiyat artışı setlerde görülür. Mudo Concept bardak seti, kademeli olarak artan bardak sayısına bağlı olarak değişen fiyat seçeneklerine sahiptir. Çay ve kahve setleri, klasik bardak setlerine nazaran daha fazla sayıda bardak ve takım dahilinde bardak altlığı içerir. Bu durum, çay ve kahve  setlerinin fiyatını artıran faktörlerdendir. Kendi koleksiyonu olan, özel tasarım ürünlerin yanında sade görünüm tercih etmek isteyen kullanıcılar için klasik ve desensiz modeller de bulunur. Kaliteyi hesaplı alternatiflerle sunan marka, bünyesinde her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürünler barındırır. Yalnızca bardak değil aynı zamanda bardak altlığı da üretir. Mudo Concept bardak altlığı, geometrik formlarıyla kullanıcıların ilgisini çekerken, modern çizgisiyle beğeni kazanır. Bardak altlıkları üretildiği materyale bağlı olarak farklı fiyat alternatifleri barındırır. Ahşap ve karton bardak altlıkları, materyalin maliyetinin farklı oluşundan dolayı metal bardak altlıklarına nazaran daha uygun fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Mudo Concept, tıpkı bardaklarda olduğu gibi bardak altlıklarında da geniş bir bütçe aralığına hitap eder. Dilerseniz, Mudo Concept yorumlarını okuyarak kullanıcı deneyimlerini inceleyebilir, farklı filtreleme ve sıralama seçenekleriyle aradığınız modellere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız ve beğenileriniz doğrultusunda Trendyol’da favori ürünlerinizi belirleyebilir, kampanyaları düzenli takip ederek kaliteli ve şık ürünler tasarlayan Mudo Concept markasının her geçen gün artan çeşitliliğe sahip ürünlerine indirimli fiyatlarla ulaşabilir, alışveriş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.