Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Topuk Tipi
Materyal
Ortam
Topuk Boyu
Ek Özellik
Fiyat
Bağlama Şekli
Deri Kalitesi
Taban Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Astar Materyali
Ürün Detayı
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Muya

" araması için 2054 sonuç listeleniyor

Her Mevsim için Kaliteli Modelleri ile Muya Ürünleri Trendyol'da!

Muya, uzun yıllardır sağlık ve şıklık konuları temelinde ürettiği ürünleri ile her yaştan erkek ve kadınlara hitap eder. Bütün insanların ortak ve vazgeçilmez giyim aksesuarları arasında yer alan ayakkabılar, terlik ya da sandalet ise bu köklü ve büyük markanın uzmanlık alanıdır. Özellikle giderek hızlanan günlük hayatlar içinde fazla yorulan vücut uzuvlarından biri olan ayakların sağlıklı kalmaları da genel insan sağlığı açısından son derece önemli bir konudur. İşte bu yüzden ayakkabılar ya da sandaletler şık ya da güzel oldukları kadar sağlıklı ve ortopedik de olur. Bu kapsam içinde Muya ayakkabı modelleri, kadınlar ya da erkekler için tam olarak şıklık ya da sağlıklı olmak kavramları ekseninde tasarlanıp üretilir. Ayakkabının insan hayatı içindeki rolü de göz önüne alındığı zaman, bu özelliklerin ne kadar önemli olduğu da açık bir şekilde ortaya çıkar. Yani sağlıklı ayakkabılar doğal olarak sağlıklı ya da rahat ayaklar için çok önemli bir ön koşuldur. Marka da her zaman bu mantıkla hareket edip, tasarımlarında ya da bütün ürünlerinde bu koşulları yerine getirir. Ortaya çıkan her ürün aynı özelliklere sahip olarak üretildiği için aynı zamanda uzun ömürlü kullanım olanakları da sağlar. Yine hem zarif yanda güzel hem de kullanışlı ya da rahat bir başka ürün de Marka terlik olarak ön plana çıkar. Terlik, birçok insan için gerek ev içinde gerekse ev dışında kullanılan bir nesnedir. Gün içerisinde aşırı derecede hareket eden kişiler için ise ideal çözümlerden bir tanesi olan ortopedik tasarımlar, markanın ürünleri içinde yer alır. Rahatlık tek başına yeterli bir etken olmadığı için, ülkenin önemli markalarından biri olan bu kuruluş, sağlıklı ya da rahat kavramlarını bütün ürettiği ürün ya da modellerinde uygular. Rahatlık ya da beraberinde gelen dinginlik ile ayaklar hiç olmadığı kadar sağlıklı ya da güçlü olmakla beraber, şıklık ya da estetik görünümden de asla taviz vermeye gerek kalmaz. Trendyol'un Muya indirim fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınıza hitap eden uygun çeşitleri kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Estetik Görünümleri ile Muya Çeşitleri

Estetik Görünümleri ile Muya Çeşitleri

Ayakkabı ya da terlik gibi aksesuarlar, kadınlar ve erkekler için ayrı tip ile modellerde üretilir. Bu modeller hem şekil hem de ebat olarak genel olarak birbirinden farklıdır. Markanın erkek terlik modelleri de bu kapsam altında her yaştan erkeğin kullanabileceği sağlıklı ya da ortopedik özelliklere sahiptir. Bunun dışında hem renk, hem şekil hem de yapı olarak farklı çeşitleri olan bu ürün grubunu kullanan erkekler rahatlığı ayaklarında yaşarlarken aynı zamanda gün içinde yorulan ayaklar içinde bir şekilde dinlenme imkanı bulunur. Güzel tasarımlara sahip ergonomik aynı zamanda ortopedik ürün çeşitleri ise herkese aynı anda hitap eder. Artık insanlar kıyafetler, ayakkabılar ya da terlikler gibi temel aksesuarlarda şıklığı, zarafeti ya da aynı zamanda rahatlığı ile konforu da birlikte arar. Bu kapsam içinde her zaman sağlıklı şıklıktan yana olan Muya babet, ortopedik çeşitleri ile de yıllardır birçok insan tarafından tercih edilen bir marka olma konumdadır. Özellikle ayakların taban genel sağlığı içinde ortopedik özelliklere sahip, doğal ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Bu ürün çeşitleriyle de asla estetik ya da şık görünümden taviz vermeden sağlıklı adımlar atabilmek de her zaman mümkün olur. Babetler bazı kültürler için asla yerleri değişmeyen kullanım sıklıkları azalmayan her anlamda önemli nesneler arasındadır. Bu doğrultuda ise oldukça farklı model özellikte babet çeşidi ya da türü de vardır. Markanın Muya sneaker çeşitleri de yine bu kapsam içinde farklı işler yapan birçok kişinin öncelikli terlik seçenekleri arasında olan bir üründür. Bu model sahip olduğu, rahat ya da kolay kullanımın yanında özellikle çalışma ortamlarında son derece kolay kullanılabilen bir terlik olma özelliğine de sahiptir. Ayrıca farklı renk ya da doku türlerinde üretimi yapılan bu türün müşteriler ise seçenekler arasından kendilerine uygun olanları satın alır. Mevsime uygun cıvıl cıvıl renkler ya da düz sade ama zarif modeller arasından tercih yapıp, beğendiğiniz çeşitleri ise son derece rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Topuk dikeni olarak bilinen rahatsızlık çoğu zaman insanlara sıkıntı veren aynı zamanda beraberinde ise yürümeyi de zorlaştıran bir rahatsızlıktır. Terlik çeşitleri içinde her zaman gösterişli, aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip modeller; kadın ve erkek çeşitleri ise seçenekleriyle göz doldurur. Hem ekonomik fiyatlarla hem de kalıcı bir kaliteyle birçok kadının ayağını süsleyen aynı zamanda da günlük yaşamlarında hayatlarını kolaylaştıran üründür. Bu ürün çeşitleri içinde renkler ya da dokular birbirinden farklı olduğu için seçim yapmak da ayrı bir alışveriş zevki ile mutluluğu haline de dönüşür. Farklı çeşitlerde ve fiyat aralıklarındaki bu terlik çeşitleri içinden her kadına hitap eden bir seçenek mutlaka bulunur.

Şık Tasarımlara Sahip Muya Modelleri

Şık Tasarımlara Sahip Muya Modelleri

Sağlıklı adımlar atabilmenin ilk koşulu, ayaklar ile uyumlu ya da fazlasıyla konforlu ayakkabı ve terlik gibi ürünler kullanmakla alakalıdır. Bu kapsam içinde markanın spor çeşit türleri, erkekler, kadınlar ve çocuklar için üretilen, rahat kullanımı ortopedik ve sağlıklı tabanlarla birleştirir. Bu doğrultu içinde bir spor tasarımdan beklenen neredeyse tüm unsurlar bu ürün çeşitleri ile de giyildiği ilk anda elde eder. Spor çeşitlerinin kullanım kolaylıkları aynı zamanda ayaklarda ki güzel ya da şık duruşu da bu modellerin sahip olduğu diğer önemli özellikler olarak sayılır. Evler, insanların özel ya da kendilerine ait alanları yani rahat etmek isteyecekleri yerdir. Bu kapsam içinde evler de tercih edilen önemli unsurların başında gelen terliklerinde bu özellikleri yakalamak konusunda başarılı olmaları gerekir. Muya klasik ev terliği çeşitleri ile de tam olarak bu nokta da yakalanır. Ev içinde sürekli olarak kullanıma dayanıklı olacak kadar sağlam ama rahatlığı ya da yumuşaklığı ile de her zaman için konforlu bir kullanıma sahip olur. Evde yaşayan erkekler, kadınlar aynı zamanda her yaştan çocuklar için farklı ya da kaliteli bir ev terliği modeli de alışveriş listelerinde yer alır. Bir başka terlik çeşidi ise, özellikle ilkbaharın son ayları aynı zamanda yazın tümünde sıklıkla tercih edilen ya da tatil anılarıyla adeta bütünleşen Muya casual arası terliktir. Bu terlik çeşitleri ayakta adeta yokmuş gibi bir hafiflik sağlarken aynı zamanda rahat ya da konfor dolu adımların atılmasına olanak tanır. Markanın casual terlik ürün grubu içinde canlı renkleri, şık ya da sade tasarımları ile farklı modeller bulabilmek mümkündür. Erkek, kadın için üretilen özel serilerin yanında çocuklar içinde bu ürün çeşidi rahatlıkla satın alınıp, kullanabilirsiniz. Birçok ayak ya da ayak tabanı sorununda olduğu gibi bu sağlık sorunu içinde seçilecek terlik ya da ayakkabılar her zaman önemli olur. Yanlış bir seçim ve kullanım ile bu sorun çok kötü seviyelere kadar çıkar. Siz de ihtiyacınıza uygun Muya tavsiyelerini dikkate alarak Trendyol'dan istediğiniz çeşitleri alabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Muya Özellikleri

Konfor Sağlayan Muya Özellikleri

Çocuklar gelişme çağında oldukları için vücutları hızlı bir şekilde büyümeye devam eder. Gelişme ve büyüme zamanı ise ergenliğin son dönemlerine kadar devam eden bir durumdur. Bu kapsam içinde özellikle sağlıklı bir ayak gelişimi için çocuklarda ayakkabı seçimi de son derece önemli bir konudur. Bu gerçeği bilen ve çocuk ürünleri için uygulayan Muya çizme ile her çocuğun ayaklarının gelişimine uygun olan modelleri üretir. Bu sayede çocuklar rahat adımlar atıp, mutlu, huzurlu oyunlar oynarken, ayak gelişimleri içinde hiçbir olumsuz durum ya da sorun meydana gelmeyebilir. Erkekler de az kadınlar kadar ayakkabılara önem verirler ayrıca bu konu erkek ayakkabı modellerinin de özel bir çaba ve tasarım emekleri içermesine neden olur. Muya bot çeşitleri, hemen her erkeğin zevki ile beğenisine cevap verebilecek kadar geniş bir ürün gamına da sahiptir. Rahat ayaklar, sağlıklı adımlara neden olur, sağlıklı adımlar ise hayatın o an için çok fazla tadını çıkarabilmek için önemli bir unsur olarak kullanılır. İşte bu önemli durumlarda göz ardı edilmezse her zaman rahat ve şık ayakkabı modelleri fazlasıyla rahat bir şekilde seçilip, satın alabilirsiniz. Özellikle birçok insan ve aile yoğun, yorucu ve zorlayıcı geçen bir yılın ardından kendilerini tatil ile ödüllendirir. Genel kanıya göre ise tatillerin odak noktasında deniz olur aynı zamanda deniz ortamı ise kıyafet ya da ayakkabı olarak özel ürünlerin kullanılmasını gerekir. İşte markanın deniz ayakkabısı herkesin, o sıcak kumsalda yürürken ya da serin suların kıyısında dolaşırken ayakları için uygun ve ideal olan ayakkabı modelleri içinde her zaman ilk sıralarda gelir. Muya kullananlar, genellikle bu çeşitlerden övgüyle memnun olduğunu söyler. Beklentinize uygun bu değerlendirmeleri okuyarak Trendyol'dan temin edebilirsiniz.

Her Kesime Uygun Muya Seçenekleri

Her Kesime Uygun Muya Seçenekleri

Muya yürüyüş ürünleri, mantar taban terlik ürün çeşitleri ile de insanlara ve özellikle kadınlara güzel ya da kaliteli ürünler sunar. Bu kapsam içinde seçilecek terlik çeşidi her zaman şık bir aksesuar haline de gelir. Ayakların rahat aynı zamanda konforlu bir ürün içinde yer alması ise herkes için her zaman istenen ya da beklenen bir durum olarak görülür. Terlik genel anlamda ise her zaman yoğun ve sık kullanılan bir ürün olduğu için, sağlıklı bir taban ve malzeme yapısına da sahip olmasına dikkat edilmesi gerekir. Derinin insan kıyafetleri ve ayakkabı ve terliklerde kullanılması yüzyıllarca öncesine dayanır aynı zamanda ilk kıyafet ve ayakkabı hammaddeleri de deridir. Bu kapsam içinde derinin o şıklığı aynı zamanda yapısından vazgeçemeyen herkes için tasarlanan ve üretilen Markanın deri terlik ürün grubu içinde yer alan terlikler ise bu özellikleri ile de ön plana çıkar. Yine siyah terlikler de siyahın o dayanılmaz cazibesini seven hemen herkesin çok beğeneceği ve sürekli olarak kullanacağı terlik çeşitleri arasına girer. Sağlık hiçbir insanın ihmal edemeyeceği ve asla göz ardı edemeyeceği kadar önemli bir konudur. İnsanların yaşamlarına huzur içinde devam edebilmeleri için ise sağlıklı bir vücuda sahip olmaları kesin olarak bir ön koşuldur. Markanın anatomik terlik grubu ise insan vücuduna uyumlu özellikle ayak sağlığı üzerinde son derece etkili olan bir ürün ailesidir. Genel olarak atılan her adımda baskı ve yoğunluğa maruz kalan ayaklar içinde rahatlatıcı ve aynı zamanda dengeleyici özelliklerde yine bu ürün çeşidinin farklı özellikleri içinde yer alır. Muya online alışverişlerde aradığınız tüm özellikleri kendinde barındırıp müşteriye olağan durumlarda yardımcı olabilmeyi sağlar. Siz de ihtiyaçlarınızı online alışverişte kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Muya Fiyatları

Bütçe Dostu Muya Fiyatları

Muya modelleri, her zaman birçok farklı özelliği aynı anda bünyesi içinde toplayan ürün çeşitleri olur. Özellikleri içinde ise öncelikli olarak sağlık, rahatlık, şıklık ve zerafet gibi unsurlar hep bir arada bulunur. Bu kapsam içinde markanın önü kapalı terlik çeşitleri de aynı bu genel ürün özelliklerinin hepsini üzerlerinde taşıyan terlikler olarak üretilip, satışa sunulur. Her mevsimin kendisine ve oluşturduğu şartlara göre uygun kıyafet ve terlik çeşitleri bulunur. Yaz ayları ile kış ayları bu açıdan birbirinin tam olarak zıttı durumundadır. Bu kapsamda ise Muya terlik ürün yelpazesi içinde yer alan her model, bu mevsimsel ya da insanın yapısı gibi durumlar göz önüne alınarak üretilir. Bu terlikler ile kişilerin ayakları kışın o soğuk zamanlarında ve günlerinde bile sıcak kalır. Yine Markanın bir diğer çeşidi jelli terlik ürünleri de farklı yapıları aynı zamanda olumlu etkileri ile hemen herkes tarafından beğenilen modeller arasında yer alır. Markanın ürünleri hem kaliteli ve sağlıklıdır hem de aynı oranda ekonomik ve her bütçeye uygun özellikler gösterir. Bu kapsam içinde Muya fiyatları ise her zaman sahip oldukları kalitenin ötesinde uygun olur. Kalite, uygun fiyatlarla insanlara sunulur ve bu durum sonucunda ise herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. Kaliteli materyaller kullanılarak dizayn edilen markanın tasarımları, kolay deforme olmayan yapıları ile ön plana çıkar. Oldukça uzun ömürlü bir kullanım sürecine sahip olmasıyla da büyük beğeni toplar. Siz de ilgili tasarımların tamamına Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde Muya satın alabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Muya Ürünleri

Dikkat Çeken Muya Ürünleri

Özellikle yaz mevsimleri için ideal ürünlerden bir tanesi de hiç kuşkusuz ki sandaletler ve farklı sandalet modelleri olur. Öncelikle ferah ve nefes alabilen ayaklar için önemli bir unsur olan bu ayakkabı modelleri kişilerin rahat ve zorlanmadan yürümelerine de olanak tanır. Muya sandalet; yapısında kullanılan doğal ve sağlıklı hammadde aynı zamanda yapı unsurları ile sağlıklı, rahat yürüme imkanı veren seçkin ürün gamları arasına girer. İstenirse günlük hayatta aynı zamanda tatil günlerinde her türlü yol şartında bu sandalet modelleri kişiler tarafından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tatilin tadını çıkartmak için ayakların rahat ve huzurlu olması ise asla yadsınamayacak kadar önemli ya da etkili bir detay noktasını oluşturur. Bu kapsam içinde özellikle plajlarda geçirilen vakitlerde de günlük hayatta kullanılan terlikler dışında özel o yapıya uygun modellerin tercih edilmesi gerekir. Yani markanın plaj terliği müşteriye hem fazla keyifli ve bir o kadar da eğlenceli plaj ile deniz keyifleri yaşamanız konusunda her zaman yardımcı olan önemli bir done olur. Renkli ve ışıltılı ya da sade, düz model seçenekleri ile tatillerinizin ya da tatil valizinizin değişmeyen ve son derece kullanışlı birer parçası olmaya adaydır. Muya panduf modelleri ile de farklı seçenekler sunmaya devam eder, Farklı renk ve yapıdaki tasarımlar, yine markanın kaliteli tezgahlarından çıkar. Genel inanışın aksine olacak şekilde ayakkabı ve terlikler hem şık ya da güzel hem de ortopedik ya da doğal olarak sağlıklı olur. Markanın 5 nokta terlik çeşidi ise isminden de anlaşılabileceği gibi beş nokta üzerinde ki olumlu etkileri ile terlik standartlarını oldukça üst ile yüksek seviyelere çıkarmayı başarmış bir ürün çeşididir. Trendyol'da müşterilerin Muya yorum ve değerlendirmelerini okuyarak istediğiniz çeşitleri sipariş edebilirsiniz.