placeholder
"

Nascita

" araması için 2672 sonuç listeleniyor

Nascita

Nascita Makyaj Fırçası Çeşitleri

Nascita, 1960 yılında Türkiye’de kurulmuş bir kozmetik markasıdır. Kuruluşundan bu yana birçok ürünü ile kadınların favorilerinden olmuştur. Özellikle Nascita fırça çeşitleri sayesinde makyaj yapmak çok daha pratik hale gelmektedir. Bu fırçalar sayesinde elleriniz kirlenmeden, ürünler herhangi bir yere bulaşmadan kolayca makyajınızı yapabilirsiniz. Fırçalar ile yapılan makyajlarda kullanılan ürünler ciltle bütünleşerek çok daha doğal bir görünüm oluşmasını sağlar. Çizgilerin oluşmasını önleyerek yüzünüzdeki tüm alana eşit bir şekilde makyaj malzemelerinin dağılımını gerçekleştirir. Nascita fırçalar ile hayalinizdeki makyajı çok daha kısa sürede, hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ciltte kullanılan kapatıcının sürülmesini sağlayan Nascita kapatıcı fırçası çokça çeşidi bulunan ürünlerdir. Kapatıcı fırçaları ciltteki kusurların, lekelerin ve kızarıklıkların giderilmesi için kullanılan kapatıcının cilde iyice yedirilmesi için kullanılmaktadır. Genellikle temiz ve kusursuz bir cilt zemini oluşturmak için kapatıcının sürümü çok önemlidir. Nascita kapatıcı fırçaları ile ciltteki tüm kusurlar kusursuz bir şekilde örtülür. Kapatıcı fırçalarından biri olan Nascita 136 numaralı fırça çokça sevilen ve her kadının makyaj çantasında bulunması gereken ürünlerden biridir. Bu fırça yuvarlak yapısı ile özellikle gözaltı morluklarını kapatmaya yardımcı olmaktadır. Kapatıcının örtücülüğünü artırarak makyajın ciltte çok daha kalıcı olmasını sağlar. Ciltteki tüm kusurlu alanlarda kullanıma uygun olup kapatıcının iyice cilde oturmasına zemin oluşturur. Hem toz yapıdaki hem de akışkan yapıdaki kapatıcıların uygulanması için uygundur. Tüm kapatıcıları cilt ile en iyi şekilde buluşturmaktadır. Yuvarlak yapısı ile 136 numaralı kapatıcı fırçası çizgilenmeleri önler ve kapatıcının pürüzsüz sürümünü kolaylaştırır. Nascita makyaj fırçası sayesinde doğru ürün doğru yere en doğru şekilde uygulanmaktadır. Tamamen cilt ile bütünleşmiş, yüz hatlarına iyi oturmuş bir makyaj elde etmek için ürünleri fırçayla uygulamak gerekir. Fırça kullanımı ürünleri emmeyip tamamını cilde uyguladığı için aynı zamanda makyaj malzemelerinin de daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Nascita fırçaları ile yapacağınız makyaj, gün boyu cildinizde durup ilk anki görünümünü her daim koruyacaktır. Kapatıcı kullanımında ürünün tamamen ciltteki kızarıklıkları ve lekeleri örtmesi beklendiği için bunu kapatıcı fırçası ile uygulayıp örtücülüğü en üst seviyeye çıkarmak en doğrusudur.

Nascita Pro Fırça Serisi ile Kusursuz Makyajlar!

İyi bir makyajda en büyük rol fırçalara ve ürünlerin sürünüşüne bağlıdır. Makyaj yaparken makyaj malzemelerinin uygulanması için gerekli olan tüm fırçalar Pro serisinde buluşuyor. Nastica Pro seti ile makyaj yaparken hiçbir fırçanın eksikliğini hissetmeyip ürünlerin tamamını uygulayabileceğiniz fırçalara sahip olacaksınız. Bu seri de hem farınızı hem kapatıcınızı hem de fondöteninizi rahatlıkla uygulayabileceğiniz fırça çeşitleri bulunmaktadır. Pro makyaj setinde 7 farklı fırça çeşidi vardır. Bunlardan biri Nascita allık fırçasıdır. Allık fırçası makyaj yaparken yalnızca allığı değil, şekli sayesinde bronzlaşmış görünümü veren ürünlerin ve pudra gibi toz yapılı ürünlerinde kullanımına uygundur. Allık ciltte doğal durduğu zaman daha güzel görünen makyaj ürünlerinden biri olduğu için bu Pro allık fırçası ile çok daha doğal görünümlü yanaklar elde edebilirsiniz. Açılı bir fırça olduğu için yanağa uygulama yaparken kolaylık sağlar. Beyaz rengi ile ürünün fırçaya fazla alınıp alınmadığı rahatlıkla görme imkânı sunar. Pro allık fırçası toz yapılı aydınlatıcıların uygulanması için de uygundur. Nascita Pro allık fırçası yüzün dar alanlı bölgelerine ürün uygulanmasını kolaylaştırır ve elmacık kemiği gibi açılı alanların daha da belirginleşmesini sağlar. Nascita kontür fırçası da yine Pro temel makyaj seti içerisinde bulunmaktadır. Kontür fırçası ile yüz hatları belirginleştirip daha güzel yüz hattına sahip olduğunuz görünümünü veren makyajlar elde edebilirsiniz. Geniş yanaklar daha belirgin ve kemikli hissi veren yanaklara dönüştürülebilir. Kontür fırçası bronz renkli cilt ürünlerinin ciltteki çukur alanlara uygulayarak daha keskin yüz hatlarının oluşmasını sağlar. Eğimli kontür fırçası ile krem yapılı, toz yapılı ve akışkan yapılı ürünler uygulanabilir. Nascita aydınlatıcı fırça çeşitleri de yine aydınlatıcıların uygulanması için özel üretilen ve şekli itibariyle aydınlatıcı uygulamayı çok daha kolay hale getiren ürünlerdir. Fırça tamamen aydınlatıcı uygulanması için tasarlanmış olup kusursuz bir aydınlık görünümün oluşması için ciltte zemin oluşturmaktadır. Özellikle toz yapılı aydınlatıcıların sürümünü kolaylaştıran bu fırça ile ürün tamamen fırçaya alınır ve istenilen bölgeye tam açılı olarak sürülebilir. Yüzde aydınlatılıp daha yüksek görünüm kazandırılmak istenen dudak üstü, kaş altı, burun üstü ve ucu, yanak gibi alanların tamamında kullanıma uygun olup ince yapısı ile en dar alanlara dahi ürün sürümüne imkan tanır. Aydınlatıcı fırçaları bambaşka bir amaç olarak gözaltına saçılan far tanelerini süpürmek için de kullanılır. Nascita makyaj fırçaları birçok işin bir arada yapılmasını sağlayacak şekilde tasarlandığı için son derece işlevsel ürünlerdir.

Nascita Bronzy Glow Parıldayan Makyaj Fırçaları

Görünümü ile beğenileri toplayan Nascita Bronzy Glow fırçalar işlevi ile de oldukça sevilmektedir. Fırçaların gövdesi kırmızı altın rengi ile sıradanlığı aşarken ipeksi fırça kılları ile benzersiz bir makyaj deneyimi yaşatır. Bronzy geniş yapılı pudra fırçası ile uygulanan pudra cilde oldukça doğal bir cilt görünüm kazandırmaktadır. Bu fırça ile hem toz yapıdaki hem de sıkıştırılmış yapıdaki pudralar uygulanabilir. Pürüzsüz bir cilt oluşumu için önem taşıyan makyaj malzemelerinden biri olan pudralar en doğru fırça ile uygulanmalı ki tertemiz zeminli bir cilt oluşturulabilsin. Nascita 3D açılı kabuki fondöten fırçası yine Bronzy Glow serisinde de bulunmaktadır. Eğimli yapısı ve kesik ucu ile fondötenin sürülüşünü kolaylaştırır. Cilt ile bütünleşmiş bir fondöten uygulamak için rahatlıkla tercih edilebilir. Fırçaların kıl yapısı ipeksidir ve yumuşacık bir yapıya sahiptir. Makyaj yaparken keyifli vakit geçirmeyi sağlar. Bu açılı kabuki fondöten fırçası hem sıvı hem toz hem de kremsi ürünlerin uygulanması için uygundur. Sıvı yapılı fondötenleri ellerinize bulaştırmadan kolayca cildinize sürebilirsiniz. Açılı yapısı sayesinde makyajda çizgiler oluşmasını önler. Tamamıyla cilde oturmuş bir fondöten için bu fırçayı tercih edebilirsiniz. Kendi cildiniz gibi görüne fondötenli bir cilt için bu fırçalar en büyük yardımcınız olacak. Bronzy Glow oval yapılı allık fırçası birçok farklı ürünün uygulanmasına olanak tanımaktadır. Yumuşak yapısı ile tüm allığın yanaklara homojen olarak dağılmasını sağlar. Hafifliği ile kullanımı oldukça zevkli olup doğal kızarık bir yanak elde etmek için kullanabilirsiniz. Nascita fırça yorum yazıları da bu serinin gerek tasarımı gerekse yapısı sebebiyle ne denli kaliteli bir ürün olduğunu göstermektedir. Fırça gövdesi ergonomik tutuş imkanı sunar ve böylelikle makyaj yaparken daha konforlu olmanızı sağlar. Ürünlerin cilde uygulanmasını kolaylaştıran açıları ile bu fırçalar çok pratik bir şekilde makyaj yapılmasını sağlamaktadır. Bronzy Glow serisinde far fırçası, aydınlatıcı fırçası, eyeliner fırçası gibi birçok farklı çeşit bulunmaktadır. Bütüncül görünümlü bir fırça seti için eksiksiz bir şekilde koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ürünlerin emilmeden direkt uygulanmasını sağlayan bu yumuşacık fırçalar yüze baskı yapmadan renklerin direkt ciltle buluşmasını kolaylaştırır.

Tertemiz Tırnaklar İçin Nascita Manikür Seti

Tırnak bakımı oldukça önemli bir konu iken bunu evlerde yapmak için Nascita manikür seti tamamıyla yeterlidir. İçerisindeki ürün çeşitliliği ile kusursuz şekilde tırnak bakımı yapılmasını sağlar. Manikür seti ile tırnaklar hem daha bakımlı görünecek hem de çok daha sağlıklı olacak. Tırnağa sürülen ojelerin daha güzel görünmesi ve kusursuz yapıda olması için manikürlü tırnaklara uygulamak gerekir. Bunun içinde Nascita manikür setini kullanabilirsiniz. Set içerisinde tırnak makası bulunur ve tırnakların güzelce ve şekilli kesilmesini sağlar. Nascita tırnak makası güçlü yapısı ile tırnakların saniyeler içerisinde kusursuz bir şekilde kesilmesini kolaylaştırır. Tırnak keserken yamulma kırılma gibi durumların oluşmasını engeller ve tırnak yapısına zarar vermez. Kesilen tırnağın çok daha biçimli ve pürüzsüz görünmesini sağlayarak tırnağın yapısını korur. Hijyenik tırnaklar ve daha bakımlı görünen ayaklar için Nascita nasır kesici aletini kullanabilirsiniz. Ayaklarda çıkan nasırların kesilerek alanın temizlenmesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Sertleşmiş ve nasırlaşmış ayak derisini temizleyerek ayaklarınızı ölü derilerden arındırabilirsiniz. Bu aletle aynı zamanda çatlak topuklarında temizliğini yapabilirsiniz. Pedikür yapılan tırnaklarla beraber tamamen arındırılmış ayak derisi ile hem daha bakımlı hem de daha sağlıklı bir ayağa kavuşmak Nascita ürünleri ile çok kolay. Manikür setinin içinde Nascita cımbız da bulunmakta olup kesilen tırnak etlerinin kolaylıkla tırnaktan ayrılmasını sağlar. Açılı ucu ile her alana girebilir ve tırnak dibindeki tüm etlere ulaşır. Manikürlü eller hem ojelerin çok daha güzel görünmesini hem de ojenin tırnağa çok kolay sürülmesini sağlar. Kısa tırnaklara sahipseniz ya da farklı bir tırnak şekli kullanmak istiyorsanız Nascita takma tırnak ürünlerini tercih edebilirsiniz. Renkli çeşitleri ile hazır oje sürülmüş tırnakları kullanıp opak bir ojeye sahip olabilirsiniz. Hem açık renkli hem de koyu renkli oje sürülü çeşitleri bulunan Nascita takma tırnaklar ile farklı tırnaklara sahip olmak çok kolay. Küt yapılı tırnaklarınızdan sıkıldıysanız oval kesimli takma tırnakları kullanıp tırnağınızın şeklini değiştirebilirsiniz. Tırnağınıza oval şekli vermenize gerek kalmadan kaliteli ve gerçekçi duruşu ile bu takma tırnakları çok beğeneceksiniz. Kendi tırnağınızla birebir bütünleşerek asla yapay bir görüntüye sebep olmaz aksine size ait gibi görünür. Kalın ve kırılgan yapıda değildir, bu sayede de en ufak bir darbede kırılıp şekli bozulmaz. Takma tırnakların kaliteli yapıştırıcılar sayesinde kendi tırnağınıza güçlü bir şekilde yapışır ve çıkmaz. Sürekli onu yapıştırmakla uğraşmayıp bir kere yapıştırdığınızda saatlerce günlerce kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinden yapışkanlı modelleri de bulunan Nascita takma tırnaklar yapıştırıcı derdi olmadan kuvvetlice tırnağınıza yapışır. Kullanımı çok daha pratik olan bu kendinden yapışkanlı tırnaklar son derece doğal durmaktadır.

Nascita Makyaj Fırçaları ile Profesyonel Makyaj Yapmak Çok Daha Kolay!

Nascita makyaj fırçaları tüm makyaj ürünlerini rahatça uygulamayı sağlarken bir yandan da muhteşem bir görünüm sunar. Çokça sevilen Nascita 261 numaralı fırça Pro serisine ait bir ürün olup karıştırma görevi görmektedir. Her yapıdan farın göz kapağına en güzel şekilde uygulanmasını sağlar. Farklı renklerden oluşan göz farının karıştırılarak çok daha doğal görünüm elde etmesini sağlar. Renk geçişinin olduğu bir göz elde etmek için bu fırça size oldukça yardımcı olacak. Geniş yapısı ile tüm farların bütünleşip ahenk içinde durmalarını sağlar. Farların göz kapağına iyi oturmasını sağlayarak kalıcılığını artırır. Nascita 267 yine Pro serisine ait bir fırça olarak oldukça profesyonel bir makyaj için son derece uygundur. Acemice yapacağınız bir makyajı dahi çok uğraşılmış ve özenilmiş göstermektedir. Yuvarlak kapatıcı fırçası olan 267 numara tüm ciltteki renk eşitsizliği, kızarıklık, morarma ve lekelerin kapanmasına yardımcı olur. Yapısı sayesinde ürünü tamamını uygulanacak alana bırakarak kayba yol açmaz. Bu fırça en küçük alanlarda dahi girebildiği için çokça kullanışlıdır. Bilhassa göz altı gibi hassa bir alanda kapatma işlemi yapmak için kolaylık sağlar. Kapatıcının göz altına kolaylıkla oturmasını ve çizgilere dolmadan pürüzsüz bir cilt oluşmasını kolaylaştırır. Nascita Confetti makyaj fırçası ise ten makyajının son dokunuşlarından olan pudranın cilt ile harika bir şekilde birleşmesini sağlar. Kıl yapısı oldukça yumuşak olan bu fırça pudranın gerektiğinden fazla alınmasını önler. Tüm cilde kolaya pudra uygulanmasını sağlayarak porselen gibi bir cilt zemini elde eder. Pudranın homojen bir şekilde cilde yerleşmesini ve her alanda fondötenin sabitlenmesini sağlar. Pudra kullanımı ile parlamalar önlenirken yağlı bir cilt görünümünün önüne geçilir bunun içinde kullanılan pudra fırçası önemli olup pudrayı eşit ve iyi dağıtmalıdır. Nascita Stiletto aydınlatıcı fırçası, hem uygun fiyatı hem de işlevi ile tüm makyaj çantalarında yer almaya aday. Bu fırça hem toz aydınlatıcı hem de sıkıştırılmış pudra ve bronzer gibi ürünlerin de uygulanması için uygundur. Pas parlak gövdesi ve kıpkırmızı kılları ile tasarımı son derece beğenilmektedir. Çok amaçlı olarak kullanılabilen bu fırça kurtarıcı bir üründür.

Nascita Ocean Serisi ve Diğer Ürünler Uygun Fiyatlarla Trendyol’da!

Makyaj yaparken yaşamı kolaylaştıran ve daha temiz bir şekilde bunu yapmayı sağlayan fırçalar çokça çeşitlidir. Gerek tasarımları gerek kıl yapıları gerekse kalitesi ile bu fırçalar ayrışmaktadır. Nascita Ocean serisi yine bambaşka bir tasarıma sahip. Maviliğini okyanus derinliklerinden alan bu set gümüş renkli gövdesi ile her bakımdan bambaşka bir seri. Ocean eğimli eyeliner fırçası sürümü zor olan bir makyaj malzemesi olan eyelinerin dahi kolayca sürülmesini sağlar. Kesik ucu sayesinde kusursuz bir şekilde eyeliner çekmenizi sağlar. İster kuyruklu ister ince ister kalın eyeliner çekmek isteyin tümü için bu fırçayı kullanabilirsiniz. Krem ve jel yapılı eyelinerlerin sürümü için uygundur. Bu fırça aynı zamanda kirpik diplerine far sürülmesini de sağlar. Ocean kısa yapılı gölgelendirme fırçası ile göz üstüne derinlik katılarak daha geniş bir göz görünümü elde edebilirsiniz. Ocean tampon fondöten fırçası düz ve kesik bir üründür ve fondötenin kolayca sürülmesini sağlar. Tüm cilde homojen bir şekilde fondötenin uygulanarak ten makyajı kusursuz görünüme kavuşturur. Bunların dışında Nascita kirpik kıvırıcı ile rimel sürdüğünüz kirpiklerin çok daha hacimli görünmesini sağlamaktadır. Rimel sürüldükten sonra kirpiklerin daha dik ve ok gibi görünümünü oluşturmaktadır. Fırçaların yanı sıra Nascita makyaj süngeri de yine sıvı ürünlerin uygulanması için oldukça uygundur. Farklı yapılı süngerler yüzde farklı alanlara makyaj uygulamasını kolaylaştırmaktadır. Kesik uçları burun kenarı göz altı gibi alanlara rahatlıkla girerek bu alanlara da ürünlerin yayılımı gerçekleşir. Fondöten ve kapatıcı gibi cilde kullanılacak ürünlerin kusursuz bir şekilde uygulanmasını sağlar. Fazla alınan ürün emilerek cildi tamamen pürüzsüz bir yapıya kavuşturur. Nascita sünger çeşitleri oldukça farklı çeşitleri ile birçok farklı amaca hizmet etmektedir. Bu çeşitler arasından ihtiyacınız olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Nascita takma kirpik ürünleri ile de daha hacimli ve güzel görünen kirpikler elde edilmesini sağlamaktadır. Farklı modelleri ile ister doğal ister daha hacimli bir kirpik görünümü elde edebilirsiniz. Nascita fırçaları ve daha birçok makyaja yardımcı ürünü uygun fiyatlarla almak ve indirimleri kaçırmamak için Trendyol’a bakabilirsiniz.