Marka
Avantajlı Ürünler
Fırça Tipi
Tip
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Nascita

" araması için 3273 sonuç listeleniyor

Kişisel Bakımda Profesyonellik için Nascita Ürünleri Trendyol'da!

Nascita, çeşitli makyaj ürünleri ve özellikle fırça üretimi ile alanının lideri konumunda olan bir markadır. Markanın popüler ürünleri arasında fondöten fırçaları, allık fırçaları, far fırçaları, eyeliner fırçaları ve kaş fırçaları gibi çeşitli fırçalar yer alır. Ayrıca marka, kirpik kıvırıcı, cımbız, bigudi, sünger, makas ve diş ipi gibi çeşitli ürünler de üretir. Markanın birçok alanda üretimi bulunur. Örneğin marka, Nascita allık üretimi de yapar. Bu ürün müşterileri tarafından aranan ürünlerin başında gelir. Nascita bigudi, saçın şekillendirilmesinde kullanılan bir araçtır. Genellikle saçı büyük veya küçük rulolar halinde sararak, saçın belirli bir şekil almasını sağlar. Saçın hacmini ve kıvamını artırmak, dalgalar oluşturmak veya bukleler oluşturmak gibi çeşitli amaçlarla kullanılırlar. Ayrıca, bigudiler genellikle saçın şekli verildikten sonra birkaç saat veya bir gece boyunca bırakılır. Saç şekil aldıktan sonra, bigudiler çıkarılır. Saçın yeni dalgalı veya kıvırcık şekli kalıcı hale gelir. Nascita tarak, saçları düzleştirmek, ayrıştırmak, şekillendirmek veya taraklamak için kullanılan bir araçtır. Genellikle plastik, ahşap veya metal gibi malzemelerden yapılır ve geniş veya dar dişlere sahip olabilirler. Nascita ayna, makyaj yapmak veya yüz bakımı yapmak için kullanılan özel bir aynadır. Genellikle daha büyük boyutlarda ve normal bir aynadan daha net görüntü sağlarlar. Marka makyaj gereçleri üretim alanından farklı olarak Nascita diş ipi üretimi de yapar.

Makyajda Devrim Yaratan Nascita Ürünleri

Makyajda Devrim Yaratan Nascita Ürünleri

Markanın kullanışlı ve popülerliği yüksek ürünleri, Nascita fırçalarıdır. Markaya ait fırça ve makyaj ürünleri arasında fondöten fırçası, pudra fırçası, allık fırçası, far fırçası, eyeliner fırçası, kaş fırçası, ruj fırçası gibi çeşitli makyaj fırçaları bulunabilir. Bu ürünleri set şeklinde Nascita Pro adı altında bulabilirsiniz. Ayrıca fondöten kullanımında fırçaların yanı sıra Nascita sünger oldukça popülerdir. Bu ürün makyaj uygulamasında kullanılan bir araçtır. Genellikle lateks, sünger veya silikon malzemeden yapılır ve makyaj bazı, fondöten, kapatıcı, allık ve pudra gibi ürünlerin cilt üzerinde daha doğal ve pürüzsüz bir görünüm kazandırması için kullanılır. Ürün, birkaç farklı şekle sahip olabilir. En yaygın şekli, yumurtaya benzer oval şekildir. Makyaj fırçalarına kıyasla daha hızlı ve kolay bir şekilde makyaj yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca cilt tonunu eşitlemek ve pürüzsüz bir yüzey sağlamak için de kullanılabilir. Süngerin kusursuz bir sonuç vermesi için, kullanmadan önce nemlendirilmesi gerekir. Nascita kirpik kıvırıcı, kirpikleri daha kıvrık ve çarpıcı hale getirmek için kullanılan bir makyaj aracıdır. Genellikle metal bir çerçeve ve iki kolu olan bir cihazdır. Kirpik kıvırıcının uç kısımlarında yumuşak bir yastık bulunur ve bu yastığın üzerindeki kısım kirpiklerin yerleştirildiği bölümdür. Bu ürünü kullanırken, kirpikler çerçevenin içine yerleştirilir ve kolu sıkıca kavrayarak cihaz kapatılır. Ardından kirpik kıvırıcının kolunu kapatma işlemi sırasında hafifçe sıkarak kirpikleri yukarı doğru kıvırmanız gerekir. Bu, kirpikleri kıvırmaya ve daha belirgin hale getirmeye yardımcı olur. Nascita cımbız özellikle kaş alma işlemi için yaygın olarak kullanılır. Kaşlara şeklini vermek veya fazla tüyleri almak için kullanılabilir. Ayrıca cımbızlar, küçük parçaları tutma veya hassas montaj esaslarını kullanmak gibi diğer amaçlar için de kullanılabilir. Nascita kaş usturası,kaşların şekillendirilmesi için başka bir yönteme alternatif bir seçenek olabilir. Kaş usturası kullanmak, kaşların doğal kavisini takip etmek için önemli ve aşırı kısa tüyleri kesmekten kaçınılması gerekir. Ayrıca, ustura ile kaşları düzeltme sırasında dikkatli ve yavaş olunması gerekir. Bunun yanı sıra Nascita makas, uzun tüylerin kısaltılması konusunda yardımcı olur.

Nascita Tırnak Ürünleri ile Temiz Görünümlü Tırnaklar

Nascita Tırnak Ürünleri ile Temiz Görünümlü Tırnaklar

Marka, makyaj sektörünün yanı sıra manikür ve pedikür araçları konusunda da adından sıklıkla söz ettirir. Birbirinden farklı, kullanışlı ve işlevsel makyaja yardımcı ürünler için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Nascita manikür seti, ellerin ve tırnakların bakımı ve düzenlenmesi için kullanılan bir araç setidir. Bu setler, tırnak kesme makası, tırnak törpüsü, tırnak fırçası, cımbız, tırnak makası, tırnak cilası, tırnak yağı gibi farklı araç ve malzemeler içerebilir. Bu ürün seti, evde veya profesyonel bir güzellik salonunda kullanılabilir. Kullanılan araçların kalitesi ve ürün içeriği doğal olarak setin fiyatını etkileyebilir. Ayrıca, bazı setlerin seyahat için tasarlandığı ve daha küçük boyutlarda olduğu görülür. Bu ürünler tırnakların sağlıklı bir şekilde kesilmesine ve şekillendirilmesine yardımcı olur. Ayrıca, setin içeriğinde de bulunan Nascita tırnak makası tırnak yüzeylerinin pürüzsüzleştirilmesine ve parlatılmasına yardımcı olabilirler. Bazı setler, tırnakları daha fazla güçlendiren ve koruyan özel tırnak cilaları içerir. Tırnakların düzenli olarak bakımı, sağlıklı ve güzel görünmeleri için önemlidir. Bu ürünler bakımı evde yapmayı kolaylaştırır ve pürüzsüz, şekilli tırnaklar sağlar. Nascita törpü, tırnakların şekillendirilmesi, uzunluğunun ayarlanması ve pürüzsüzleştirilmesi için kullanılır. Bunlar, tırnaklarınızı keserken daha güvenli olur. Bu ürün sayesinde tırnaklarınızın kırılmasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Tırnak törpüleri, çeşitli törpüleme yüzeyleri ve farklı törpüleme sertlik seviyeleri sunar ve genellikle çift taraflıdır. Ayrıca markanın Nascita tırnak yapıştırıcısı, takma tırnakları tırnaklarınızın üzerine sıkı bir şekilde yapıştırır ve doğal bir görünüm imkanı sağlar. Nascita tavsiyeleri incelendiğinde bu ürünün özellikle çok güçlü yapıştırma özelliği olduğuna uzun süre boyunca tırnakların atma yapmadığına değinildiği görülür. Siz de bu ve fazlası işlevsel ürünlere ulaşmak isterseniz Nascita online imkanından faydalanarak Trendyol üzerinden alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Kampanyalı Nascita Ürünleri

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Kampanyalı Nascita Ürünleri

Bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri kadınların sıklıkla satın aldığı ürünler arasındadır. Bakımlı, şık ve dikkat çekici bir görünüm için bu malzemelerden yararlanılır. Marka, makyaja yardımcı malzemeleri ile beğeni toplar. Bu ürünler tek başına satılabildiği gibi Nascita set olarak da satılır. Bu şekilde birden fazla üründen oluşan bir set aldığınızda hem fazlasıyla ihtiyacınız karşılanır hem de uygun fiyatlarla birçok ürüne sahip olmuş olursunuz. Fiyatı ve performansı ile kullananlardan tam not alan malzemelerle beğeni toplayan makyajlar yapabilirsiniz. Bu memnuniyeti görmek ve müşterilerin düşüncelerinden yararlanmak için ürün yorumlarına göz atmakta fayda bulunur. Kullanım, performans gibi kriterler için yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Ayrıca markanın ürünlerine belli dönemlerde Nascita indirimleri adı altında uygun fiyat imkanı tanınır. Bu indirimleri takip ederek bütçe dostu alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Nascita kampanyaları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz malzemelere sahip olabilirsiniz. Far, karıştırma, allık, pudra ya da aydınlatıcı kullanımına uygun kıllara sahip ürünlerle efektif bir makyaj yapabilirsiniz. Bu kampanyalardan faydalanarak kaliteli ve makyaja yardımcı nitelikte malzemeleri uygun fiyatlarla edinebilme imkanı kazanmış olursunuz. Trendyol’dan Nascita ürünlerini detaylı olarak inceleyerek beğendiğiniz ürün çeşidininin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Nascita fiyatları satın almak istediğiniz modellere göre farklılık gösterir. Marka tırnak bakımı için de birçok farklı seçenek sunar. Bakımlı, hoş görünen eller için törpü, manikür materyallerine sahip olabilirsiniz. Her yaşa ve her cinsiyete uygun ürün seçeneği sunan marka, kalitesi ile beğeni toplar. Kirpik kıvırıcı gibi makyajınızı ön plana çıkaran gereçlerle istediğiniz etkiyi almanızı sağlar. Nascita modelleri ile bakım rutininizi oluşturabilirsiniz.