Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Natura

" araması için 416 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Öne Çıkan Natura Ürünleri Trendyol’da!

Farklı kategorilerde ürünler üreten Natura markası doğal yapısı ve kalitesiyle piyasada öne çıkar. Özel formu ve yüksek işlevi açısından dikkat çekerek piyasada yerini alan ürünler, üstün performans oluşturur. Natura ne demek sorusuna; farklı alanlarda ihtiyaçları gideren ürünleriyle öne çıkan bir markadır yanıtı verilebilir. Natura; saç boyası, şampuan gibi kişisel bakım ürünlerinin yanında kedi, köpek maması, kedi kumu gibi petshop ürünleri de üretir. Evcil dostlarınız için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ihtiyaçları marka aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda Natura gıda ürünleri de markanın öne çıkan seçenekleri arasında bulunur. Farklı alanlarda, farklı gramajlarda ve içeriklerde seçenekleri piyasaya süren marka, bu sayede de geniş bir kitleye hitap eder. Markanın kişisel bakım ürünleri arasında öne saç bakım ürünleri doğal içerikleriyle beğeni toplar. Parlak ve bakımlı saçlara kavuşmak için bu çeşitleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Natura keratin sayesinde yıpranmış saçlarınızı onarabilir ve dolgun bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı doğal içeriğe sahip bir boyayla boyamak için de markanın amonyak içermeyen yapıdaki seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kişisel bakımdan gıdaya, kuru mamadan ıslak mamaya, bakım yağlarından oda kokusuna kadar geniş bir skalada ihtiyaçları karşılayan Natura ürünlerini Trendyol’dan inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu seçenekler hakkında müşterilerin yaptığı öneri ve yorumlara da göz atarak alacağınız ürünle ve kullanımıyla ilgili gerekli bilgileri öğrenmeniz size fayda sağlar.

Doğal İçerikleriyle Natura Kedi ve Köpek Mamaları

Doğal İçerikleriyle Natura Kedi ve Köpek Mamaları

Natura ürünleri piyasaya sunulmadan önce birçok farklı testten geçirilir. Hem gıda hem bakım hem de petshop ürünlerinde doğal içeriğe sahip arayışlarınız için markayı inceleyebilirsiniz. Evcil dostlarınız için mama ve kum gibi ürünlerin yanında oyuncak da üreten Natura sayesinde aradığınız eşyaları kolayca bulabilirsiniz. Natura kedi maması somonlu, tavuklu gibi farklı içeriklere ve boyutlara sahip olarak üretilir. Kedilerin vitamin, mineral ve diğer besinleri doğru şekilde alabilmesi için bu mamalar besleyicidir. Besleyici olmasının yanında sindirim sistemini destekleyici yapısıyla da öne çıkarlar. Kısırlaştırılmış mama seçenekleri de sunan marka yavru kediler için de özel üretim yapar. Natura yavru kedi maması, diğer mama türlerine bağlı olarak daha özel bir formda hazırlanır ve yavrular için geliştirici içerikleri ile dikkat çeker. Yüksek besin içeriği ile dengeli büyüme ve vitamin desteği oluştururken aynı zamanda tahıllı yapısı açısından kolay sindirebilir bir form ortaya koyar. Natura ürün içeriği, geniş bir canlı türüne hizmet oluşturarak eşsiz bileşenleri sayesinde tam beslenme imkanı sunar. Bu sayede yüksek etkisi açısından canlıların sağlığına büyük oranda fayda sağlanır. Natura içerikleri; vitamin, mineral ve gerekli olan besinler ile özel bir şekilde hazırlanarak piyasada yerini alır. Eşsiz içeriği sayesinde kedilerin sağlık durumu açısından konforlu yaşam oluşturulurken hayvanların vücutları, bakteri ve mikroplara karşı korunur. Protein, yağ, lif ve benzer pek çok besin içeriği ile desteklenen mamalar, yüksek kalite ile üstün performans oluşturur. Natura köpek maması da aynı doğrultuda üst düzey etki oluşturur. Kullanılan canlının yaşı, kilosu ve benzer özellikleri açısından bazı mama türleri farklılık gösterir. Genel itibari ile tahıl, mineral ve vitamin desteğiyle oluşturan köpek mamaları evcil dostlarınızın dengeli bir şekilde beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur. Bağışıklık ve sindirim sistemini koruyan içerikler arasından kedi ve köpeğiniz için gerekli mamayı bulabilirsiniz. Marka bunun yanında yüzde yüz doğal ve aktif karbon içerek kedi kumlarıyla da beğeni toplar. Aynı zamanda ev içinde hoş olmayan kokular bulunuyorsa Natura oda kokularını da Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Natura Saç Bakım Ürünlerinin Özellikleri

Natura Saç Bakım Ürünlerinin Özellikleri

Hem kadın hem de erkekler kişisel bakımlarına oldukça önem verir. Saç bakımı da bu anlamda oldukça önemlidir. Saçın doğru ürünle bakımının sağlanması saç yapısına uygun seçimler yapılması gerekir. Natura saç bakım seçenekleri geliştirilmiş içerikleri ve doğal yapılarıyla piyasada öne çıkar. Müşterileri açısından oldukça işlevsellik ortaya koyan ürünler, birçok farkı içeriği ve tasarımı ile değişiklik gösterir. Geniş bir kitlenin olmazsa olmazı haline gelen Natura şampuan ürünleri, göz kamaştıran formülü ve besleyici yapısı ile üst düzey bir etki sunar. Birbirinden farklı bitki özleri ile saç sağlığına fayda sunan bu ürünler aynı zamanda kepek oluşumu, dökülme ve kırılma durumlarına bağlı olarak etki gösterir. Bu sayede düzenli kullanım ile birlikte gözle görülür bir değişim ortaya çıkar. Şampuanlar her yıkamada ıslak saça uygulanarak köpürtülür ve durulanarak kullanılır. Bu ürünle birlikte yıpranmış saçları onaran markanın keratin seçenekleri de büyük ilgi görür. Natura keratin kullananlar tarafından yapılan yorumlarda da parlaklık ve onarım işleminin düzenli kullanımla sağlandığını görebilirsiniz. Saç bakımında doğal yapısıyla öne çıkan markanın bakım seçenekleri besleyici yapılarıyla saçın canlı ve daha parlak görünmesine yardımcı olur. Natura boya çeşitleri de saçın yapısını bozmadan doğal içeriklerle desteklenerek yıpranmayı önler. Bu sayede saçın kimyasını bozmadan renk değişimi sağlanır. Yine bir başka seçenek olan Natura sabun da özel bir şekilde formüle edilen ve insan cilt yapısına uyumlu malzemeler ile desteklenen ürünler arasında yerini alır. Bu sayede oldukça kaliteli ve hijyenik yapı ortaya koyar. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu seçenekler uygun fiyatlarla müşteriyi memnun etmeyi hedefler. Siz de çok beğenilen Natura ürünlerine göz atabilir ve avantajlı fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıkan Natura Ürünleri Trendyol’da!

Kalitesiyle Öne Çıkan Natura Ürünleri Trendyol’da!

Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Natura, kullananların tercihlerine bağlı olarak şekillenerek her tarza ve bütçeye uygun içerik detayları yansıtır. Modern görünümleri ile birçok farklı ürün modeli, eşsiz fırsatları ile göz kamaştırır. Cinsiyet ve yaş ayrımı olmaksızın herkese uygun ürünlerin yanı sıra hayvanlar için de birçok ihtiyacı sunan marka bu sebeple de beğeni toplar. Hem kedi hem köpek malzemeleri arasından sizin ve evcil hayvanınız için en doğal içeriklerle hazırlanan ihtiyaçları inceleyebilirsiniz. Mama ve kum dışındaki temel ihtiyaçların yanında ev içinde hayvanlarınızın keyifli zaman geçirmesi için oyuncak seçenekleri de bulunur. Doğal yapıda bulunan oyuncaklar evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Natura doğal ürünleri, özel içerikleri sayesinde pek çok alanda istenilen performansı da sunar. Kişisel bakım için ihtiyaç duyulan malzemeler arasında öne çıkan ağız bakım seçenekleri de markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasındadır. Natura diş ürünleri, özel yapısı ve dişler için etkili formülasyonu açısından yüksek işlev yansıtır. Ağız sağlığı için hassasiyetle üretilen çeşitler düzenli kullanımla istediğiniz görünümü sağlamanıza yardımcı olur. Tutuşu rahat olan markanın diş fırçaları aynı zamanda dişlerin daha etkin temizlenmesine olanak tanır. Tüm bu çeşitler incelenirken fiyatlar da merak edilir. Fiyatlar kategoriye, gramaja ve içeriğe göre farklılık gösterir. Farklı alanlara hitap eden arayışlarınız için Natura fiyat incelemesini kolaylıkla yapabilir ve indirimleri de takip edebilirsiniz. Dilerseniz hayvanlarınız için ihtiyaçlarınızı dilerseniz eviniz için gerekenleri dilerseniz de kişisel bakımınız için aradıklarınızı fiyat ve özellik incelemesi yaparak bulabilirsiniz. Doğal içeriğe sahip sabun, oda kokusu, mama, şampuan gibi farklı kategorilerde yer alan ihtiyaçlarınızı için markanın sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Markanın aradığınız tüm modellerini Trendyol’dan takip ederek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.