"

Sepe Natural

" araması için 176 sonuç listeleniyor

Sepe Naturel Modelleri ile Doğal Bakım

Beslenmeyi takviye edici gıdalar, besin ögelerini ve besleyici ve fizyolojik farklı özellikleri bulunan bitki ayrıca hayvansal kaynaklı bioaktif maddelerin içerisinde olduğu gıdalardır. Kapsül, tablet, pastil ya da tek kullanımlık toz paket şeklinde üretilebilmektedir. Günlük beslenme ihtiyacının karşılanmasının desteklenmesi amacı ile kullanılan bu ürünlerin, diğer bir özelliği de bağışıklık sistemini düzenliyor olmasıdır. Mineral, vitamin, karbonhidrat, protein, yağ gibi farklı besin ögelerinden meydana gelmekte olan bu gıdalar günlük alınması gereken miktar dikkate alınarak paketlenmektedir. Bir hastalığı tedavi edici ya da önleme amacı ile kullanılmasa da bu ürünler vitamin eksikliklerine veya besinlerle eksik kalan minerallerin tamamlanması için oldukça etkili ürünlerdir. Bu gıdaları kullanma ihtiyacı bazen yaşa bazen de cinsiyete göre hatta bazı durumlarda coğrafi durumlara göre de ortaya çıkabilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki gıda takviyeleri hiçbir zaman için gıdaların yerini tutmamaktadır. Bu ürünler ile birlikte muhakkak gıda alımına devam edilmelidir.

En İyi Gıda Takviyeleri için Sepe Natural

En İyi Gıda Takviyeleri için Sepe Natural

Besin takviyelerini fazla miktarda almak ise oldukça yanlış bir davranış olacaktır. Zira bu ürünler günlük alınması gereken dozda hazırlanan ürünlerden oluşur. Gereğinden fazla miktarda alınan gıda takviyeleri bazı durumlarda hücre zehirlenmelerine dahi neden olabilmektedir. Benzer şekilde diğer besinlerin emilimini zorlaştıran bir hale neden olabilmektedir. Fazla kullanım sonrasında bir başka olumsuz durum ise; bir başka ilaçla birlikte kullanımı halinde tedavi sırasında oluşabilecek yan etkilerin meydana gelmesi olabilir. Sepe Natural ise; gıda takviyeleri konusunda oldukça önemli bir üretici konumundadır. Propolis; bitkiler tarafından üretilen ve reçineli olan bir bileşiğin arılar tarafından transforme edilerek bir öz haline getirilmesidir. Bu öz, antimikrobiyal ve ısı yalıtan aynı zamanda da su geçirmez bir özelliktedir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ve dengelenmesinde oldukça etkili bir takviyedir. Güçlü bir antioksidan olan bu ürün, hücresel sağlık için oldukça önemlidir. Sepe Natural Propolis; kapsül, tablet, oral likit, ampul, granül polen, bal macun biçimlerinde üretilmektedir. Sepe Natural Propolis yorumlar genel olarak olumlu yöndendir. Yorumlara bakarak insanların bu üründen beklentilerini karşıladıkları söylenebilmektedir. Genel itibari ile memnun kalınan noktalardan bir tanesi de ürünün tadı olmaktadır. Propolislerin, suda çözünebilir olanları; su, süt, meyve suyu, çay, kahve gibi sıvı ürünler ile tüketilebilmektedir. Benzer şekilde suda çözünemeyenler ise; yoğurt gibi ürünler ile alınabilir. Bu farklı tüketim şekilleri sayesinde tadını beğenmeyenler de bu ürünü kolaylıkla tüketebilmektedir. Tıpkı yoğurt gibi bal, pekmez, ekmekle dahi tüketilebilir. Öksürük, boğaz ağrıları ve boğaz yaralarına iyi gelen bir ürün olarak tavsiye edilebilir.Ayrıca Sepe natural hakkında ve Sepe natural propolis faydaları hakkında bilgilere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Sepe Natural Epimedium

Afrodizyak Etkili Sepe Natural Epimedium

Epimedium, Keşişkülahı, kadıntuzluğugiller familyasının Epimedium cinsinden onlarca fazla otsu çiçeksi bitkilerin ortak adıdır. Güney Çin’in bazı bölümlerinde endemik bir tür olan bu bitkinin, afrodizyak etkisi vardır. Cinsel hastalıkların tedavisinde kullanılan bir üründür. Sepe Natural Epimedium, Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermeyen bir üründür. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı kullanılmayan bu ürün, takviye edici gıda olarak ifade edilmektedir. Hijyenik ortamlarda paketlendikten sonra ısı, basınç ve nem kontrollü odalarda saklanmıştır. Aynı zamanda bitkinin kök kısmından üretilen bu ürün, amber renkli cam şişe ile sunulmaktadır. Kapsül formu ile günlük kullanıma uygun olan bir üründür. Sepe Natural Epimedium yorum yapan müşteriler genel olarak memnun kaldıklarını ifade etmektedirler. Bu tarz ürünleri satın alırken daha önce satın almış kişilerin yorumlarını dikkate almak doğru seçimi yapabilmek için oldukça etkilidir. Spirulina, bir filamentöz siyanobakteriden meydana gelmektedir. Bir tür mavi yeşil alg olan ve besin takviyesi olarak verilen bu tür, yüksek oranda protein içermektedir. Doğal demir, B vitamini ve beta karoten dâhil birçok vitamin ve mineral içerir. Vegan diyetlerinde yoğunlukla kullanılan bu ürün, günde 4 ya da 5 kez kullanılabilir. Tek başına iyileştirici özelliği olmasa da belli başlı hastalıklara iyi geldiği düşünülmektedir. Genel olarak 500mg tabletler halinde satılmaktadır. Bir tür yosun olan bu mavi yeşil alg türü, benzerleri içerisindeki en zengin besin takviyelerindendir. Amino asit içeriği açısından zengindir ve bitkisel aynı zamanda da yüksek protein içerikli bir gıda takviyesidir. İçeriğinde barındırdığı yüksek protein ve mineraller cildi dışarıdan beslemeye yarayan bir cinstedir. Ciltteki koyu lekelere ve renk eşitsizliklerine iyi geldiği düşünülmektedir. Benzer şekilde detoks içinde yaz ve bahar aylarında da kullanılan bir üründür. Sepe Natural Spirulina, tüm bu özellikleri içerisinde barındıran ve steril ortamlarda oluşturulan bir üründür. Tercihen günde 3 defa 1 kapsül olmak üzere yemek öncesi ya da doktorun tavsiye ettiği şekilde kullanılmalıdır.

Daha İyi Hatırlamak için Sepe Natural Ginkgo Biloba

Daha İyi Hatırlamak için Sepe Natural Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba, yalnızca kendine özgü olan bir başka benzeri olmayan bir bitkidir. GBE ya da ginkgo biloba ekstresi, beyne kan akışını hızlandırdığı için bunama tedavisinde kullanılmaktadır. Fakat besin takviyeleri ilaç olarak kullanılmaktadır. Bu besin takviyesi, Alzheimer hastalığında düşünme ve öğrenme konusunda etkili olan bir ürün olarak kullanılır. Benzer şekilde gözler, kulaklar aynı zamanda da ayakların çok daha iyi çalışması için kullanılmaktadır. Ayrıca bir antidoksidan görevi de görebilmektedir. Bir bardak sıcak su içerisine bir yaprağını demleyerek de kullanılabileceği gibi de aynı zamanda hazır gıda takviyeleri olarak da kullanılabilir. Sepe Natural Ginkgo Biloba; biloba yaprak ekstraktı, kapsül olarak üretilmektedir. Ürünün içeriğinde; hiçbir yardımcı madde, dolgu maddesi veya kayganlaştırıcı bulunmamaktadır. Ginseng; Asya, Kore ve Çin ginsengi olarak 3 tür olabilen ve Panax ginseng olarak bilinen bir bitkidir. Güçlü bir antioksidan özelliği gösterir. Bağışıklık sistemini korur. Hastalıklara karşı da vücudu dirençli kılabilir. Vücutta dengeleyici bir özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde, vücudu sinir ve stresten koruyabilir. Sepe Natural Ginseng; oral likit, kapsül, şampuan, toz ekstrakt, kapsül, bal, macun gibi üretilmiş halleri mevcuttur. Saw Palmetto, bir tür cüce kaktüs ağacı özütüdür. Saç kaybını önlemek amacı ile hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanılabilir. Benzer şekilde prostat büyümesini engellemek amacı ile de kullanılır. Fakat kelliği de tedavi ettiği düşünülmektedir. Protast kanserinin ilerlemesine engel olduğu düşünülen bu bitki, Güney Atlantik Körfez Kıyı Ovalarında yetişmektedir. İçeriğinde barındırdığı doğal maddeler sayesinde erkeklerde yaşam süresini yüzde elli uzattığı söylenmektedir. Sepe Natural Saw Palmetto, antialerjik bir biçimde üretilmiştir. Sepe Natural ürünleri kullananlar, ürünlerini oldukça işlevsel ve vaat ettiklerini gerçekleştiren ürünler olduğunu ifade etmektedirler. Sepe Natural ürünleri, oldukça çeşitlidir. Propolisten ginsenge kadar pek çok farklı ürün yelpazesine sahiptir. Örneğin Sepe Natural Propolis Likit, oldukça kullanışlı ve kullanımı rahat bir üründür. Kapsül türlerine nazaran daha hızlı kullanılabilen bir üründür. Sepe Natural ürünleri farklı boyut ve içeriklerde üretilmektedir. Örneğin; Sepe Natural Epimedium Eskstrakt 60 Kapsül 480 mg olarak satışa sunulur.