"

Neva

" araması için 4805 sonuç listeleniyor

İlgi Çeken Ürünleriyle Neva Trendyol'da!

Evlerin ve işyerlerinin en önemli alanları arasında yer alan mutfaklar, dikkat çekici eşyalarla dekore edildiğinde hoş bir görünümün ortaya çıkmasını sağlar. Aynı zamanda mutfak işlerinin de temel ihtiyaçları arasında yer alan araç gereçler elektronik ve diğer çeşitler olarak sınıflandırılır. Neva markası mutfağın her alanında kullanıma uygun olarak dizayn ettikleriyle müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Üretim sırasında genel olarak kaliteli ve dayanıklı malzemeler tercih ederek uzun süre kullanılabilmesine olanak sağlar. Teknolojinin bütün yenilikleriyle moda dünyasında ortaya çıkan gelişmelerin harmanlandığı ürünler dönem trendlerini yansıtır. Günlük kullanımların yanı sıra çeyizler için de iddialı tasarımlara imza atan marka, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her yaş grubuna ve her ortama uygun olarak tasarlanan çeşitler hem kalitesi hem de görünümleriyle büyük beğeni toplar. Neva ürünleri farklı renk, desen ve model seçeneklerine sahiptir. Ayrıca kategori olarak da mutfağa dair pek çok üretimi gerçekleştirir. Sektöre girdiği ilk günden beri kalitesini ispat ederek pazarda geniş bir yer edinir. Klasik çizgilerden spor desenlere kadar uzanan yelpaze her zevke hitap eder. Seçeneklerine göz attığınızda her renk tonunun hakim olduğunu görebilirsiniz. Mevcut eşyalara ve dolap renklerine uygun parçalar satın alarak ortamın hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Marka geçmişine bakıldığında üretim yaparken müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edindiği görülür. Bu vizyon anlayışıyla uzun yıllardır aktif olarak üretimlerini gerçekleştiren marka, hem erkek hem de kadın müşteriler tarafından yoğun ilgi görür. Mutfak ürünlerine ek olarak Neva giyim sektöründe de öne çıkar. Neva tesettür gibi ihtiyaçlara cevap verir. Mutfak malzemeleri arasında çatal bıçak kaşık gibi küçük parçaların yanı sıra baharat takımı gibi büyük parçalar da mevcuttur. Ütü masası gibi alternatif ürünlerin olması müşteri kitlesini genişleten unsurlar arasında yer alır. Cam, seramik, bambu, çelik ya da teflon gibi pek çok malzeme kullanılarak üretilen seçenekler oldukça avantajlıdır. Bu markaya ait olan tüm mutfak gereçlerini parça sayıları, görselleri ve üretim malzemeleriyle beraber inceleyebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişilere hediye etmek amacıyla da bunları güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden Neva modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıra Dışı Tasarımlarıyla Neva Mutfak Ürünleri

Sıra Dışı Tasarımlarıyla Neva Mutfak Ürünleri

Her sezon oldukça iddialı tasarımlara imza atan bu marka hem kalitesiyle hem de muazzam görüntüsüyle müşterilerden tam not almayı başarır. Dönem trendlerini hatta gelecek dönem modasını dahi yansıtması tercih edilme sebeplerinin başında yer alır. Kullanım açısından da oldukça pratik olan parçalar her dönem popülerliğini korur. Mutfakların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan baharat takımları, Neva kalitesiyle müşterilerin beğenisine sunulur. Neva baharatlık çeşitleri arasında 3 parçalı olarak dizayn edilen küçük takımların yanı sıra 10 parça ya da daha çok parçaya sahip olan büyük takımlar da bulunur. 3’lü olarak tasarlanan baharat takımları içerisinde genel olarak büyük ebatlarda Neva kavanozlar bulunur. Bu kavanozlar cam ya da farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ayrıca bu 3’lü takımlar mercimek, pirinç ya da şehriye gibi kuru bakliyatları koymak için de oldukça uygundur. Derinliğinin fazla olması modellerin sunduğu avantajlardan biridir. Siyah, mor ve pembe gibi birbirinden farklı renk seçeneklerinin bulunması rahat seçim yapabilme olanağı sağlar. Toplam 6 parçadan oluşan setlerin bazılarında 3 adet büyük 3 adet küçük kavanoz bulunur. Bazı setlerde ise bütün kavanozlar aynı boyuttadır. Metal malzemeyle tasarlanan dönen stant üzerine dizilen kavanozlar tezgah üzerinde oldukça şık bir görünüm yaratır. Kavanozların kapak kısımları döndürmeli ya da bastırmalı olarak tasarlanır. Ayrıca kapak kısımlarında yer alan ufak delikli bölümlerden birini kullanarak baharatı yemeğinize ilave edebilirsiniz. Tuz, şeker, çay, karabiber ya da pul biber koyabileceğiniz bu kavanozlar olası darbe ve çarpan gibi durumlara karşı ekstra dayanıklılık sergiler. Özellikle çeyiz dizen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan 10 parçalı baharatlık setleri kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Setlerin içerisinde Neva bıçak seti, havluluk, kupalık, nihale gibi parçalar çıkar. Neva ekmeklik gibi ekstra parçaların bulunması mutfakta tam takım bir görünümün oluşmasını sağlar. Emaye malzemeler kullanılarak dizayn edilen ve toplamda 3 parçadan oluşan saklama kabı setleri de mutfakların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Saklama kaplarının her biri farklı boyutlardadır. Böylelikle içine koyacağınız malzemenin miktarına göre kaplar arasında seçimler yapabilirsiniz. Kapak kısımlarının vakumlu olması hava almasını engelleyerek gıdaların bozulmasının önüne geçer. Uzun yıllardır evlerin ve ofislerin en popüler parçaları arasında yer alan Neva kahvaltı takımı bu marka farkıyla müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Çiçek, geometrik ya da farklı desenlerin bulunduğu kahvaltı takımı çeşitleri genel olarak toplamda 32 parçadan oluşur. Takımın içerisinde 6 adet büyük, 6 adet küçük fincan bulunur. 6 adet büyük servis tabağı ve 6 adet çay kaşığı vardır. Porselen ya da seramik malzemeler kullanılarak tasarlanan bu takımlarda reçellik, kayık tabak ve 2 adet ufak baharatlıklar mevcuttur. Trendyol üzerinden istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Mutfakta Kalitenin İlk Adresi Neva

Mutfakta Kalitenin İlk Adresi Neva

Marka, uzun yıllardır dizayn ettiği birbirinden farklı tasarımlarıyla oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Tasarımlarında her zevke yönelik üretimi amaç edinen marka, kalitesiyle adından söz ettirmeyi başarır. Markanın çeşitleri arasında ihtiyacınız olan pek çok şeyi bulabilirsiniz. Evlerin ve iş yerlerinin en gerekli parçaları arasında yer alan ekmeklik tamamı paslanmaz çelik malzeme kullanılarak dizayn edilir. Modern renklerin bulunduğu skalada siyah gibi koyu renklerin haricinde pembe gibi açık renk tonları da bulunur. Ayrıca renk tonları mat ya da parlak olarak da gruplandırılır. Geniş iç haznesiyle kullanım kolaylığı sağlayan parçaların ön kısmında bulunan kulpu yukarı doğru iterek sürgülü kapağı açabilirsiniz. Dolap üstünde, masada ya da tezgahta rahatlıkla muhafaza edilebilir. Ekmeklik çeşitleri tek parça olarak tasarlandığı gibi birkaç parça halinde de tasarlanabilir. Nihale, kupalık ve havluluk gibi ekstra parçaların yer aldığı setleri inceleyerek kullanım şeklinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Kare şeklinde olan modellerin haricinde oval şekil ya da şeffaf kapak gibi dikkat çekici modeller de vardır. Yurt, otel ve kafe gibi toplu kullanım alanlarındaki mutfakların en önemli araçlarından biri olan çaydanlıklar bu markanın kalitesiyle birleşerek eşsiz bir görünüme kavuşur. Neva çaydanlık çeşitleri cam, emaye ya da seramik malzemelerden üretilir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan çaydanlıklar genelde düz renk olarak dizayn edilir. Desenli modellerin olduğu seçenekleri de görebilirsiniz. Cam çaydanlıklar yüksek sıcaklıklarda dayanıklılık gösterecek şekildedir. Sap kısımları ergonomik tasarımda olup kolay tutulabilir. Çaydanlık çeşitlerini elde yıkayabilir, hafif nemli bir bezle silebilirsiniz. Kullanım talimatlarına bakarak bazı ürünleri bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Cam çaydanlıkların demlik kısmında bulunan süzgeç detayı kullanım avantajlarından biridir. Çaydanlık modellerinin yanı sıra Neva markalı diğer mutfak modellerini de inceleyip mutfağınızı şık görünüme kavuşturacak parçaları kolayca bulabilirsiniz. Bu marka her alanda faaliyet gösterir. Bunlara ek olarak Neva saç boyası da vardır. İstediğiniz Neva color ürününe göre tercihinizi yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden Neva kampanyalarını takip edebilir ve satın alabilirsiniz.

Neva Ürünleri ile Mutfaklar Bir Başka

Neva Ürünleri ile Mutfaklar Bir Başka

Mutfak araç ve gereçleri kategorisinde oldukça iddialı olan marka, üretim önceliğini müşterilerin ihtiyaçlarına verir. Dış görünüşünün yanı sıra kullanım bakımından da avantajlı olmaları müşterilerin tercih etme nedenlerinden biridir. Rengarenk tasarımlarıyla kusursuz bir görünüm oluşturan marka, mutfaklarda bir idol haline gelir. Yıllar sonrasında dahi ilk günkü halini koruyan modeller kalitesiyle alkışlanır. Yemek pişirirken ihtiyaç duyulan ilk parçalardan biri olan tencereler, marka tarafından bambaşka boyutlarda dizayn edilir. Kalitesi üst seviyede olan bu eşyaların kullanımı ve temizliği de oldukça kolaydır. Kızartma tenceresi çeşitleri her dönem yoğun ilgi görenler arasında yer alır. Patates ve karnabahar gibi çeşitli gıdaları rahatlıkla kızartabileceğiniz tencereler, insan sağlığına uygun olarak üretilir. Ergonomik yapılarda olması da kullanım kolaylığı sağlar. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kızartma tencerelerinin kulp kısımları paslanmaz çelik malzemeden tasarlanır. Gold, bronz ya da gümüş renginde olan kulp detayları şıklıklarıyla göz kamaştırır. Buhar delikli cam kapak, kızartma işlemi sırasında gıdaların en doğal haliyle pişmesini sağlar. Tencerelerinin bulaşık makinede yıkanabilir olmaları müşterilere sunulan avantajlar arasındadır. Tencere takımları arasında son dönemlerde granit modeller oldukça popülerdir. Tek başına satın alabileceğiniz gibi çok sayıda parçanın bulunduğu setleri de tercih edebilirsiniz. Neva indirim dönemlerini takip ederek kaliteli setlere sahip olabilirsiniz. Setlerin içerisinde genel olarak bir adet kızartma tavası ve birer adet farklı boyutlarda olan toplam 3 tane tencere bulunur. Yapışmaz tasarımları sayesinde oldukça lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Neva tencere seti arasında çelik modeller de mevcuttur. Modelleri inceledikten sonra hem kendiniz hem de sevdikleriniz için oldukça avantajlı modeller bulabilirsiniz. Trendyol üzerinden Neva yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Neva Mutfak Ürünleri Seçimi Nasıl Olmalı

Neva Mutfak Ürünleri Seçimi Nasıl Olmalı

Mutfakta kullanılan her eşyanın sağlığa uygun koşullarda üretilmiş olmaları oldukça önemlidir. Müşteriler mutfak ürünleri arasında seçim yaparken bazı detaylara dikkat ederler. Marka, üretiminde hassasiyet göstererek en kaliteli tasarımları ortaya çıkarmayı amaç edinir. Üretim materyallerinin kaliteli olmaları dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar arasında yer alır. Ayrıca granit ya da teflon gibi malzemelerden üretilen metal kaşıklar kullanmamak gerekir. Bu tarz malzemelere metal eşyalar değdiğinde çizilme riski vardır. Tencere ve tavaların kulp kısımlarının çelik malzemelerden yapılması yanma gibi durumların önüne geçilmesini sağlar. Aynı durum çaydanlık çeşitleri için de geçerlidir. Kepçe seti modelleri farklı parçalara sahiptir. Parçaları inceleyerek kullanım amacınıza uygun olanları kolayca bulabilirsiniz. Neva yemek takımı şık yapısıyla öne çıkar. Bu setlerin mutfak ısısına dayanıklı olmaları kullanım ömrü açısından büyük önem taşır. Renk açısından geniş bir skala bulunması mutfak eşyalarınıza ve dolaplarınıza uygun tonları rahatça yakalamanıza imkan tanır. Bu sayede mutfaklarınızda arzu ettiğiniz şık görünümü kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz. Termos modelleri sık sık dışarıda vakit geçiren kişiler için ideal ürünler arasında yer alır. Ortalama 2 litreye kadar sıvı kapasitesi bulunan termoslar uzun süre mevcut sıcaklığı korur. Dış görünüşüyle de göz dolduran ürünlerde farklı renk seçenekleri bulunur. Termoslara ek olarak Neva saklama kabı da markanın öne çıkan seçenekleri arasındadır. Neva sürahi çeşitleri sıklıkla tercih edilen parçalar arasındadır. Çift katlı yapısı sayesinde soğukluğunu uzun süre koruyarak yaz dönemlerinde en büyük yardımcınız haline gelir. Paslanmaz çelik malzeme yapısı uzun süre deforme olmadan kullanabilmenizi sağlar. Kapak kısmının vakumlu olması hem sıcaklığı koruma açısından hem de hava almama açısından oldukça avantajlıdır. Marka kapsamında dizayn edilip satışa sunulan yüzlerce farklı mutfak ürünü bulunur. Seçenekleri sahip oldukları bütün özellikleriyle beraber inceleyerek istediğiniz kalitedeki bir ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden Neva fiyatlarına bakabilir ve bütçenize göre satın alabilirsiniz.

Neva Mutfak Ürünleri Fiyatları

Neva Mutfak Ürünleri Fiyatları

Ürünlerin sahip oldukları özellikler ve kullanım detayları fiyat skalası belirlenirken büyük rol oynar. Müşteriler bu ürünler arasında seçim yaparken pek çok ayrıntıyı göz önünde bulundurur. Kalite, dış görünüm, üretim materyali ve kullanım ayrıntıları seçim aşamasında rol sahibi olan faktörler arasındadır. Bunların dışında seçim yaparken fiyat unsuru da müşterilerin önem verdikleri detaylardan biridir. Marka, her dönem kaliteyle şıklığı bir araya getirerek oldukça modern tasarımlarını müşterilerin beğenisine sunar. Fiyat araştırması yaparken önceliğinizin ürün özellikleri ve kalitesi olması doğru seçimler yapabilmeniz açısından önemli bir noktadır. Bütçenizi belirleyerek her açıdan size en uygun olan ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri fiyat skalasına doğrudan etki eder. Çay seti çeşitleriyle çaydanlık modelleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun nedeni modellerin üretim aşamasında kullanılan malzemelerin farklı olmasıdır. Bir diğer neden ise setlerin içerisinde yer alan parça sayısıdır. Setlere ilave edilen her bir parça fiyat aralıklarını doğrudan etkiler. Çay setine ilave olarak Neva kahve fincanı ürünleri bulunur. Markanın mutfak ürünlerinin yorum ve beğeni oranları da müşterilerin model araştırması yaparken önem verdikleri unsurlar arasında yer alır. Diğer müşteriler tarafından yapılan öneriler sayesinde ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, araştırmalarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. 4’lü kavanoz çeşitleri hem bakliyat hem de baharat koymak amacıyla tercih edilir. Kavanozların boyutları ve dış tasarımlarına göre bir fiyat aralığı belirlenir. Mutfak ürünlerinin fiyatları kalite ve performanslarıyla doğru orantılıdır. Yüzlerce farklı seçeneğin yer aldığı ürün yelpazesinde aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Marka her bütçeye hitap edecek özelliklere sahip çok sayıda ürün üretimi gerçekleştirir. Her mutfakta mutlaka kullanılan Neva kesme tahtası ve diğer mutfak ürünleri arasında bütçenize uygun bir seçenek kolayca bulabilirsiniz. Neva online alışveriş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Trendyol'dan Neva satın alabilirsiniz.

Neva Mutfak Ürünleri Trendyol Farkıyla

Neva Mutfak Ürünleri Trendyol Farkıyla

Bu marka, günden güne kalitesini artırarak devam ettiği ürün üretiminde oldukça başarılı bir şekilde devam eder. Kalitesiyle olduğu kadar şık ve zarif tasarımlarıyla da müşterilerden tam not alanlar her dönem popülerdir. Evlerdeki yardımcı gereçlerden biri olan ütü masası çeşitleri kolay kurulumuyla yoğun ilgi görür. Türkiye'de ve dünya genelinde oldukça popüler bir hale gelen online alışverişler Trendyol ile çok daha keyifli olur. Online alışverişte aradığınızı kolayca bulmanızı sağlayan Trendyol, 5’li mutfak gereçleri ve markanın bütün eşyalarını avantajlı koşullarda müşterilerin beğenisine sunar. Üretim materyalleri ve fiyat aralıkları dahil bütün özellikleri oldukça şeffaf bir şekilde müşterilerle buluşturulur. Modeller arasında geçişler yaparak mutfağınıza ve kişisel zevkinize uygun bir ürün bulma olasılığınız oldukça fazladır. Hem kendi kullanımınız hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok sayıda eşya bulunması sayesinde markanın hitap ettiği kitle oldukça geniştir. 5’li mutfak seti içerisinde el rendesi, dondurma kaşığı, sarımsak ezici, kapak açacağı ile meyve ve sebze soyucu bulunur. Bu setler mutfak işlerinin daha pratik hale getirilmesi amacıyla dizayn edilir. Setlerin içerisinde yer alan parçalar modellere göre değişiklik gösterebilir. 8’li bıçak seti mutfaktaki baş yardımcılar arasında yer alır. Dış kaplaması farklı renklerde olan bıçaklarda bulunan gold ya da gümüş çizgi detayları hareketlilik kazandırır. Tahta pano içerisine yerleştirilen bıçaklar tezgah üzerinde oldukça hoş bir görünüm oluşturur. Bu marka her alanda faaliyet gösterir. Neva kombi gibi ısınma sektöründe de ihtiyaçlarınıza cevap verir. Trendyol'u takip edip Neva markasına ait bütün ürünlere avantajlı fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. Kampanya ve indirim dönemleri sayesinde bütçenize uygun yüzlerce farklı ürünü bir arada görebilirsiniz. Neva tavsiyeleri sayesinde seçenekler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Neva kullananların yorumlarını inceleyebilirsiniz.