İlgili Kategoriler
Fiyat
İç Materyal
Boyut/Ebat
Dış Materyal
Hacim
Materyal
Özellik
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Neva Tencere

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Neva Tencere Modelleri ile Leziz Tarifler

Mutfak malzemeleri hem mutfağınızda geçirdiğiniz vakti daha keyifli bir hale getirir hem de pişirdiğiniz yemeklerin lezzetine doğrudan etki eder. Tava, tencere, borcam gibi malzemeler ile pek çok tarif yapmanız mümkün hale gelir. Ancak bu tür mutfak gereçlerini seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri kalitedir. Kaliteli bir tencere veya tava ile yaptığınız yemeklerin lezzeti artarken sağlığınız da zarar görmez. Farklı türlerdeki gıdaları pişirmek için farklı tencere ve tavalar tercih edilir. Örneğin, tavalarda genellikle yumurta, yufkalı tarifler ve kızartmalar yapılırken tencerelerde ise genellikle ev yemekleri, et yemekleri ve kızartmalar pişirilmesi tercih edilir. Tencere seçimi yaparken kullanılan malzemelerin dayanıklılığına ve kalitesine özen göstermek gerekir. İşte, bu noktada Neva tencere modelleri oldukça ideal bir kullanım deneyimi imkanı sunar. Kızartma, seramik, emaye,döküm, granit, teflon, çelik gibi pek çok seçeneğe sahip olan bu tencereler, malzeme kalitesi sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanıma olanak sağlar. Kolay temizlenen yüzeyleri ile dikkat çeken Neva tencereler, kullanım esnasında size herhangi bir zahmet vermez. Denediğiniz tariflerin çok daha leziz ve uzun ömürlü olmasına destek sağlar. Sebze yemekleri, et yemekleri, bakliyatları ve çeşitli kızartmaları tam olması gerektiği gibi pişirir. Isıyı gıdaların her bir tarafına eşit şekilde dağıtarak dengeli ve kontrollü bir biçimde pişmelerine yardımcı olur. Ayrıca fiyat açısından da uygundur.

Üstün Kaliteli, Maksimum Dayanıklı Neva Tencere Modelleri

Üstün Kaliteli, Maksimum Dayanıklı Neva Tencere Modelleri

Mutfaktaki işlerinizi çok daha kolay hale getiren ve size pratiklik kazandıran Neva tencere çeşitleri arasında tüm ihtiyaçlara uygun ürünler mevcuttur. Yemekleri uygun tava ve tencerelerde pişirmek, elde edeceğiniz lezzeti artıran etkenlerden biridir. Bu nedenle mutfağınızda lezzetli tarifler yapmak için farklı tencere seçeneklerini bulundurmak size büyük bir kolaylık sağlar. Neva’nın çelik tencere modelleri çoğu kullanıcının mutfağında yer alan ürünlerden biridir. Çelik tencerenizde pişirdiğiniz yemekleri başka bir borcama ya da saklama kabına aktarmanıza gerek kalmadan buzdolabında tencere içinde muhafaza etmeniz mümkündür. Bu anlamda kullanma kabı olarak da ideal ürünlerdendir. Neva’nın çelik tencere çeşitleri kolay kolay aşınmaz ve oksitlenme yapmaz. Bu özelliği itibari ile size oldukça sağlıklı bir pişirme deneyimi yaşatır. Bu tencerenin içerisinde pişirdiğiniz yemek, oldukça uzun bir süre boyunca ısısını kaybetmez. Dolayısı ile yemeğinizi yeniden ısıtmanıza gerek kalmaz. Bu anlamda size büyük bir enerji tasarrufu imkanı da sunar. Çoğu yemeği pişirmek için ideal olan Neva çelik tencere seti, özellikle sulu yemeklerde üst düzey performans gösterir. Seramik tencere çeşitleri ise dayanıklılığı ve şık görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerinde toplar. Yemeğinizi karıştırırken tahta veya silikon kaşık kullanarak olası çizilmelerin önüne geçmeniz mümkün hale gelir. Neva’nın seramik tencereleri kaygan bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Pek çok yemek çeşidini yapmanız için elverişli bir tenceredir. Döküm tencereler yüksek ısıya karşı maksimum seviyede bir dayanıklılık gösterir. Isıyı eşit bir şekilde yayarak kullanıcılara büyük avantaj sağlayan Neva döküm tencere modelleri tüm gıdalarınızı tam olması gerektiği gibi pişirir. Bu modeller de çelik tencereler gibi ısıyı uzun bir süre saklama özelliğine sahiptir ve enerji tasarrufu yapmanız konusunda size destek olur. Izgara ve fırın yemeklerini pişirmek için en ideal alternatiflerden biridir. Oldukça kolay bir şekilde temizlenebildiği için bulaşık makinesinde yıkamanıza gerek kalmaz. Bu ürünlerde yemek pişirirken metal malzemeler kullanmaktan kaçınıp daha çok tahta ve silikon malzemelere yönelebilirsiniz. Böylelikle tencerenizin kullanma süresini daha da artırmanız mümkün olur.

Zamansız ve Estetik Tasarımlı Neva Tencerelerin Özellikleri

Zamansız ve Estetik Tasarımlı Neva Tencerelerin Özellikleri

Çeyiz hazırlayan, yeni evlenen ve mutfağında değişiklik yapmak isteyen kullanıcıların beğeni ile kullandığı Neva tencere seti sayesinde tek seferde farklı formlarda ve özelliklerde tencerelere sahip olabilirsiniz. Neva granit tencere seti, üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi itibari ile çizilmelere karşı dayanıklı olan malzemeleri mutfaklarınıza taşır. Isıyı eşit dağıtma konusundaki performansı oldukça yüksek olan bu granit tencereler sayesinde yaptığınız yemekler eşit ve lezzetli bir şekilde pişer. Ürünü kullanırken sivri uçlu veya metal malzemeden üretilmiş kaşıkları kullanmamanız, tencerenizin kullanım süresini daha da artırmanız konusunda size yardımcı olur. Bu tür malzemelerin yerine silikon uca sahip veya tahta malzemeden üretilmiş kaşık çeşitlerini kullanabilirsiniz. Yapışmaz özelliğine sahip olan bu tencere çeşitleri, az yağlı yapmanız gereken yemeklerde size büyük bir avantaj sağlar. Böylelikle sağlıklı ve fit tarifleri yapışma korkusu olmadan en lezzetli halleriyle yapmanız mümkün hale gelir. Yumurta, tava böreği, pilav gibi yiyecekleri kolay bir şekilde pişirmenize olanak sağlar. Neva’nın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan teflon tencere seçenekleri de yapışmaz özelliğe sahiptir ve kolay bir şekilde temizlenebilen yapıdadır. Yağsız ve az yağlı bir şekilde gıdalarınızı pişirmenize yardımcı olan bu tencerelerde silikon uçlu ve tahta malzemeli kaşıkları tercih edebilirsiniz. Tencerelerin temizliğinin kolay oluşunun yanı sıra bulaşık makinesinde de yıkayabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Yapışmaz özelliği sayesinde et ve tavuk tote ya da pilav çeşitlerini yapmayı oldukça kolay ve keyifli bir hale getirir. Emaye tencere modelleri ise zarif tasarımı ile ön plana çıkar. Pürüzsüz bir yapıya sahiptir ve oldukça sağlamdır. Yaklaşık olarak 250-300 dereceye kadar yüksek ısıya karşı dayanıklılık gösterir. Uzun bir süre yemeğinizin ısısını korur, saklama kabı olarak kullanılabilir.

Trendyol ile Avantajlı Neva Tencere Fiyatları

Trendyol ile Avantajlı Neva Tencere Fiyatları

Neva seramik, emaye, döküm tencere modelleri, kullanıcıların mutfaklarında lezzetli tarifler hazırlamasına yardımcı olurken pişirme süresini azaltarak zamandan tasarruf etmelerine de olanak sağlar. Bir tencereden beklenen hemen hemen tüm özelliklere sahip olan bu ürünleri aynı zamanda set ve takım halinde bulmak da mümkündür. Neva tencere takımları farklı türlerde ve özelliklerde tarifler hazırlarken ihtiyaç duyduğunuz tüm modelleri bir arada toplar. Özellikle yeni evlenecek çiftler ve mutfak eşyalarını yenileyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bu takımlar, dayanıklı ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkar. Sağlam malzemelerin kullanılmasına özen gösterilerek dizayn edilen Neva tencereler, darbelere ve düşme durumlarına karşı maksimum seviyede dayanıklılık gösterir. Çizilme, kırılma, renk değişikliği gibi deformasyonlarla karşılaşmazsınız. Neva tencere mavi, kırmızı, siyah, antrasit gibi pek çok renk seçeneğini mutfağınıza taşıyarak enerjik bir hava katar. Bu sayede sizin de kendi zevklerinize, beğenilerinize, tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun ürünü oldukça kısa bir süre içerisinde bulmanız mümkün hale gelir. Renkli tencereleri elinizde veya bulaşık makinesinde yıkarken herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Yapısını ve rengini ilk günkü gibi korur ve uzun yıllar boyunca en lezzetli tariflerinizi yaparken size eşlik eder. Tencerenizi satın almadan önce Neva tencere yorumları sayesinde kullanıcıların bu tencere çeşitleri hakkındaki izlenimlerine ve fikirlerine göz atabilir, daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede online alışverişinizi çok daha kolay ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Eğer siz de mutfağınızda işlevsel, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bir tencere kullanmak istiyorsanız Trendyol üzerinden üstün kaliteye sahip ve zamansız tasarımlı Neva tencere modellerine göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü kolay bir şekilde bularak dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.