placeholder
"

Nevzat Onay

" araması için 1075 sonuç listeleniyor

Nevzat Onay

Nevzat Onay Erkek Ayakkabı Modasında En Yeni Trendler

Nevzat Onay, faaliyetlerini 53 yıldır sürdüren ve üretimlerini günümüze kadar getirmiş olan erkek giyim markasıdır. Ayrıca üretimlerinin çoğu, kösele ayakkabı, günlük ayakkabı, bot ve klasik ayakkabılar oluşturmaktadır. Kurulmuş olduğu yıldan beri, benzersiz ve el yapımı olan ayakkabıları büyük bir ustalıkla imal etmektedir. Aynı zamanda konforlu ve kaliteli malzeme kaliteleri ile ayakkabılar, uzun ömürlü kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Nevzat Onay ayakkabı yalnızca ayaktaki zarafeti değil, ayak sağlığı için de özenle üretilmiştir. Markanın ayak sağlığını ve konforunu üst düzeyde tutarak imal ettiği ayakkabılar, bir hayli ilgi görmektedir. Ayrıca modeller, tasarlanırken şıklığın düşünüldüğü kadar ayak rahatlığı da düşünülmektedir. Markanın aylık olarak üretimleri, klasik ayakkabılarda 5000-6000 çifttir. Ayakkabıların oluşturulan bütün materyalleri fabrika çıkışıdır ve bu özellik ile ülkemizde tek üretici firma niteliği taşır. Üretilen ayakkabıdaki nitelikleri bir araya getiren bütün elementleri detaylı bir şekilde inceleyerek üretim işlemi sağlanır. Aynı zamanda ürünlerin en önemli özelliği ise her zaman kullanıcılara kaliteli ürün sunumu yapmaktadır. Nevzat Onay erkek ayakkabı modelleri, kaliteli üretim anlayışı ile üretim aşamasının her noktasında kontrollü olarak gerçekleştirilir. Ayrıca ayakkabı sektörünün çeşitli dallarında da farklı başarıları olan bir markadır. Sektöründe övülen ve beğeni toplayan ayakkabıları ile dikkat çeken markanın, farklı tarzlarda ayakkabı modelleri vardır. Ayrıca bütün seçkin ayakkabı modellerini en titiz çalışma sistemi ile üreterek, beğeni toplamaktadır. Erkek ayakkabıları, giyimine özen gösteren ve kıyafetleri ile şık bir görünüm yakalamak isteyen erkekler için büyük bir önem taşır. Hemen hemen her durumda ve her ortama stil tamamlayıcısı olarak üretilen ayakkabı modelleri bulunuyor. Markanın üretmiş olduğu ayakkabılar, el yapımı ve aynı zamanda hakiki deri olarak üretilmektedir. Ayrıca yüksek bir zevke sahip olan modern ya da klasik bir tarz anlayışına sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Geleneksellik açısından günümüz modası ile birleşerek farklı tarzlara cevap veren bir üretim modeli benimsenmiştir. Hakiki deri ve el yapımı olan ürünler, ayrıcalıklı tasarımlar ile erkeklerin zevkine bırakılıyor. Modeller arasında bazı ayakkabılar; Chelsea bot, Loafer ayakkabı, bağcıklı ayakkabı, kösele, sneaker tarz olarak ayrılmaktadır.

Şıklık ve Rahatlık Nevzat Onay ile Tamamlanır

Ayakkabı seçilirken yalnızca görünüm değil rahatlıkta önemli bir durumdur. Herhangi bir ayakkabı seçerken öncelikle kıyafet ile uyumuna bakılır. Fakat o ayakkabının içinde ayağın rahat hareket etmesi büyük bir önem taşır. El yapımı erkek ayakkabılarında ergonomik ve rahat iç tasarım ile bu hizmeti fazlasıyla sunmaktadır. Nevzat Onay ayakkabı modelleri deri malzeme ile üretilen, el yapımı klasik erkek ayakkabılarını inanılmaz bir rahatlıkla sunuyor. Bu rahatlık, sadece bir kez deneyimlendiğinde hissedilen konfordan dolayı sürekli tercih edilebilecek ayakkabılardır. Ayrıca koleksiyonlarda bulunan bütün erkek ayakkabıları, üstün kullanım performanslarına sahiptir. Bu sayede vazgeçilmez aksesuarlar olarak bulundurulabilecek ayakkabılar olarak dolaplarda yerini alır. Nevzat Onay, geçmiş yıllardan günümüze kadar tercih edilmekten vazgeçilmeyen marka niteliğindedir. Ayrıca marjinal Nevzat Onay hakiki deri kösele ayakkabı ve el yapımı özellikler ile ön plana çıkmaktadır. Yıllar öncesinde giyilen ve günümüze kadar gelen klasik kıyafet erkekler için büyük bir önem taşır. Klasiklerin vazgeçilmezi ise kösele ayakkabılardır. Ayağa uyum sağlayan yapıda olması ve rahatsız etmeyen yapısı ile iki hizmeti bir arada alabilmek mümkündür. Model seçenekleri arasında yer alan ve son zamanlarda çok sık tercih edilen sneaker ayakkabılar, sportif, klasik ve casual stiller ile meydana gelen uyumu ortaya çıkarır. Böylece zarafet ve mükemmel bir rahatlık sağlar. Ergonomik ve ayağı vurmayan yapıları ile ayak sağlığı düşünülerek imal edilen ürünlerdir. Sneaker tarzları Nevzat Onay spor ayakkabı tarzları olanlar rahatlıkla tercih edebilir. Farklı modeller ile seçim yapılsa da şıklığı ön planda olan modelde üretimler vardır. İhtiyaçlar doğrultusunda ve günlük giyim tercihine göre seçilen ayakkabı modelleri her anlamda şık görünmeye yardımcı olur. Tasarımları ise seçkin ayakkabı koleksiyonları ile takım elbiseler, spor kıyafetler ile kombinlenebilecek geniş bir ürün yelpazesi vardır. Üstelik tercih edilecek ürünler, mevsimsel koşullara göre üretilmiştir. Nevzat Onay bot seçenekleri kış aylarında fonksiyonel bir kullanım olanağı ile erkeklerin zevkine bırakmaktadır. Chelsea botlar, yanları iki ayrı elastik parçadan oluşur ve rahat giyimleri olması ile zorluk yaratmaz. Ayrıca kış kombinlerinin de vazgeçilmezi olan modellerdir. Trendlere uyan ve yakından takip eden erkeklerin dolabında muhakkak bulunması gerekir. Bu tarz çarpıcı ayakkabı çeşitleri hem klasik hem de günlük giyim ürünleri ile uyum sağlayacaktır.

Nevzat Onay ile Geleneksel Moda Anlayışı

Klasik tarz ayakkabı çeşitleri denildiğinde ilk akla gelen loafer ayakkabılardır. Nevzat Onay yeni sezon modeller arasında güncellenen tasarımları ile sunulmaktadır. Ergonomik kullanımlı ve rahat olması şıklığı ile birleşerek klasik tarzdaki yetkinliğini ön plana çıkarıyor. Klasik tarz giyimlerin her çeşidine uyum sağlayacak olan ayakkabılardır. Ayrıca stil imzasını taşıyan kombinlerin vazgeçilemeyecek tamamlayıcısı olan ürünlerdir. Ayakkabıların geleneksel olması ile birlikte günümüz modası ile harmanlanarak harika bir görünüm sunuyor. Nevzat Onay ayakkabı çeşitleri gelenekselliği yüksek ve yeniliğin bir araya geldiği ürünlerdir. Geniş bir ürün seçeneği olan ve her ortamda ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler vardır. Ayrıca dayanıklı yapısı iç ve dış malzemelerin tümünde donatılmıştır. Erkek karizmasını ön plana çıkaran ve yepyeni ürün koleksiyon seçenekleri ile erkeklerin zevkine uyum sağlamaktadır. Günlük hayatta kolayca her kıyafete takım yapılabilecek modeller, koleksiyon zenginliğine sahiptir. Üretim farklılığı, nostaljik modellerin günümüz trendleri ile birleştirilmesi ile meydana gelmiştir. Geleneksel zevklerin vazgeçilmezi olan kunduralar, markanın tasarımları ile birleştirilmiştir. Nevzat Onay kundura farklı renk seçeneklerine ayrılır ve el işçiliği kullanılarak üretilmiştir. %100 1. Sınıf doğal deri iç astar ve iç taban özelliğine sahiptir. Konforlu ve rahat yapısı ile mevsimlik olan ürünlerdir. Ayrıca bağcıksız olan ve toka detayı bulunan loafer tarzdadır. Kunduruların, kaçınılmaz uzun burun kalıpları ile verdiği nostaljik ve modern görünümle harika bir tarz yakalanmasına yardımcı olur. Renk aralığı ise siyah, kahverengi ve bordo olarak çeşitlendirilmiştir. Markanın üretmiş olduğu ayakkabıların yanı sıra aksesuar üretimleri de vardır. Geleneksel modanın uyumunu yakalayabilecek tarzda çorap ve kemer seçenekleri bulunmaktadır. Ayakkabılarda olduğu gibi üretilen aksesuarlarda da kalite düzeyi üst safhalardadır. Her erkek için kombin yaparken, ayakkabı ve kemer uyumu çok önemlidir. Markanın ürettiği deri kemer çeşitleri elbiselerin tamamlayıcısı olacaktır. %100 deri malzemelerden tasarlanan, koyu, kahverengi, siyah, taba gibi renk alternatifi bulunan kemerler vardır. Kemerler, kombinlere, son dokunuşu yapmak için önemli detaylardır. Kemer, klasik giyimlerde, ciddiyet kazan bir görünüm sunar. Erkeklerin vazgeçilemeyen aksesuarları olarak ifade edilebilir. Sadeliğin ve gelenekselliğin ön planda tutulduğu kemer çeşitleri her kıyafet ile uyum sağlayacak özelliklerdedir. Üstelik üretilen çoraplar da ayağa hitap eden ve nefes aldıran yapıya sahiptir.

Sonbahar-Kış Modası Nevzat Onay’da

Değişmekte olan mevsimler ve hava koşulları ile giyilen kıyafet ve ayakkabılar da değişkenlik gösterir. Değişen mevsimler ile yaz aylarında yapılacak kombinler ile kışın yapılacak kombin farklılıkları da olmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında daha sıkı giyinmek ve ayak için seçilen ürünlerin de sıcak tutma özelliğinin yanı sıra şık bir görünüm vermesi önemlidir. Ayaktaki sıcaklığı muhafaza etmek ve vücudun tamamını etkileyen soğuktan korunmak kış ayları için gerekli bir durumdur. Nevzat Onay erkek bot seçenekleri kış aylarına özel el işçiliği ile üretilmiş özelliklere sahiptir. Zorlu geçen kış şartlarında botların kalite düzeyi yüksek olduğu için herhangi bir su alma ya da soğuğu geçirme gibi sorunlar yaşatmaz. Soğuk havalarda tercih edilebilecek ürünler, ayak tabanları mutlaka termal olan ürünlerden olmalıdır. Bununla birlikte ısıyı koruyan ve ayak sağlığını ise olumsuz etkilemeyecek özelliği bulunmalıdır. Nevzat Onay kışlık ayakkabı çeşitleri bu durumu destekleyici şekilde üretilmiştir. Kış mevsimi için üretilen marka tasarımları sağlamlık olarak, kauçuk, kaymaz ya da neolit tabanlıdır. İçi kürklü ve yünlü ayakkabılar muazzam bir sıcaklık verecektir. Aynı zamanda kar ya da yağmur suyundan ıslanmış olan ayakkabılar, içine su almayan özelliktedir. Markanın ürettiği kışlıkların kalite özelliklerinin yanı sıra görsellikleri de harika bir görünüm verir. Nevzat Onay kışlık bot dış tasarımları, markaya münhasır olarak, eski ve yeni modanın birleşimi ile oluşturulmuştur. Bu da tasarımlara marjinal bir görünüm verir ve ayakkabıların, tercihe göre bağcıklı ya da bağcıksız seçenekleri vardır. Parlak ya da mat dış tasarıma sahip olan ürünlerdir. İmal edilen ayakkabılar da her zaman mevsim seçenekleri ön planda tutulur. Kış ayları için alınacak modeller, sağlam materyaller ile tasarlanmıştır. Uzun ömürlü ve işlevsel özelikleri ile kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Ayak yapısı göz önüne alınarak imal edilen kışlık modeller, herhangi bir koku, rahatsızlık, vurma, ayak ağrısı gibi problemlere neden olmaz. Çünkü ergonomik yapıda üretimlerdir. Ayrıca kullanılan malzemeler ise insan sağlığına zararı olmayan ürünlerdir. Ayakkabıların tasarımları, kaliteli üretim anlayışı ile meydana getirildiği için her zaman en sık tercih edilen markalar arasındadır. Üstelik farklı tarzları birleştirerek yapmış olduğu tasarımlar ile kullanıcılar tarafından tam not alır. Nevzat Onay outlet seçenekleri farklı tasarım zenginliği ile sunulmaktadır.

Her Tarza Uygun Nevzat Onay Ayakkabıları

Tarz farklılıkları kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir durumdur. Klasik, spor gibi değişkenlik gösteren tarzlar vardır. Markanın üretmiş olduğu ayakkabılar, stil imzası taşıyan ürünlerdir. Nevzat Onay yazlık ayakkabı modelleri içinde bulunan birçok seçenek bulunur. Bu ayakkabılar, yaz koşullarına uygun malzeme kalitesi ile üretilmiştir. Bu nedenle, ayağı terletmeyen ve serin tutan bir yapısı vardır. Her tarza hitap eden marka tasarımları, zaman zaman Nevzat Onay indirim seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Geleneksel tarz ve modern tarzın ezgilerini birleştiren yapıdaki ayakkabıları bulabilmek mümkündür. Spor, klasik ya da farklı tarzlara uygun olan kıyafetleri ile rahatlıkla uyum sağlayabilecek ürünler, seçenekler arasındadır. Ayrıca ürünlerin dış tasarımında bağcık ya da fermuar detay kişi tercihlerine göre seçilebilir. Bunu takiben, ayakkabıların formları, uzun burun, oval burun seçenekli ayakkabılar da vardır. Klasik tarzdaki ayakkabılara örnek verilecek olursa; Nevzat Onay erkek klasik kösele ayakkabı ürünü klasik tarz giyimden hoşlanan erkekler için harika ayakkabılardır. Şıklığı ve kaliteli dokunuşları ile klasik tarzı farklı bir boyuta taşımaktadır. Hakiki ve İtalyan kösele kullanımı ile imal edilen ürünlerdir. Ayrıca günün her saatinde dış giyime önem veren erkeklerin tercih edebileceği çeşitliliktedir. Kösele ayakkabıların özellikleri, ayağa göre şekil alan ve marka tasarımı ile şık bir çizgi yakalanmasına yardım eden yapıdadır. Yumuşatılan hakiki deri ile ayağa zarar vermeyen bir yapıya sahiptir. Kullanıcılar tarafından en sık yöneltilen sorular arasında Nevzat Onay erkek kösele ayakkabı çeşitleri ve fiyatları konusudur. Bu soruya verilecek yanıt ise, ayakkabıların kesim ve dikim farklılıklarına göre modellere ayrılmasıdır. Ayrıca şık ve ayağa yakışan yapıları vardır. Kösele ayakkabı çeşitlerinde astarların koruması artırılarak yapılmıştır. Aynı zamanda kesim ve dikim özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına ayrılmaktadır. Köseleler ile kullanıcıların aşırı terleme problemleri olmaz ve ayakkabı rengi de çoraplara geçmez. Sağlamış olduğu bu fayda ile ayakkabıların tüm modellerinde kullanılan kaliteli malzemelerden kaynaklanmaktadır. Üstelik yaz-kış kösele ayakkabıları rahatlıkla kullanılabilir nitelikte tasarlanmıştır. Ayakkabıların teknik özelikleri, giyildiğinde rahat yapının hissedilebilmesi için el işçiliği ile üretilir ve iç bölmeleri pürüzsüz bir hale gelir. Stili, şık ayakkabılar ile tamamlamak isteyenler için klasik kösele ayakkabılar harika ürünlerdir. Aynı zamanda özel tasarlanan ve mevsim seçeneklerine göre uygun üretilen ayakkabılardır. Klasik olan leofer ayakkabılar, hakiki deriden üretilmiş ve kösele taban, kauçuk ökçe kapağı ile korunmaktadır. Ayrıca üst kısmında bulunan detaylarda ayakkabı ağırlığını etkilemeyecek formdadır. Sivri ya da yuvarlak burunlu olan ayakkabılar, siyah ya da kahverengi renk aralıklarında üretilmektedir.

Nevzat Onay Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sağlam işçiliği ve farklı tarzları bir araya getiren modelleri ile dikkat çeken Nevzat Onay’ın ürettiği ayakkabılar ve seçenekleri oldukça fazladır. Nevzat Onay erkek ayakkabı modelleri ve fiyatları konusundan bahsedilecek olursa; kösele, klasik bağcıklı, klasik loafer, rugan, damatlık, günlük bağcıklı, günlük loafer, sneaker, chelsea bot, çanta seçenekleri olan ürünler vardır. Her biri kendi içinde farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ayrıca malzeme yapıları, hakiki ve saf üretimlerdir. Orijinal olan ve böylece uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilen özellikleri vardır. Erkek ayakkabı seçenekleri alanında üretim yapan markanın, Nevzat Onay kadın ayakkabı üretimi şu an için yapılmasa da ilerleyen zamanlarda nasıl bir yol izleneceği bilinmiyor. Üretilen modellerin özellikleriklasik, spor tarzlarda çeşitli bağcık, fermuar detaylar kullanılarak yerine getirilir. Ayrıca iç ve dış tasarımlarında kullanılan materyal ve malzemeler de üründen ürüne farklılık gösterir. Nevzat Onay ayakkabı fiyatları bu detaylara göre fiyat değişkenliklerine ayrılır. Model, teknik özellikler, materyaller, spesifik özellikleri, mevsimsel üretim özellikleri gibi etkenler fiyatta etkendir. Yaz üretimleri ile kışlık ayakkabı üretimleri, malzemelerin artı özellikleri ile sağlanır. Örnek verilecek olursa, içi kürklü yapıda olan kışlıklar, soğuk havalara özel olarak tasarlanmıştır. Nevzat Onay bot fiyatları kendi içinde kürklü, kürksüz, bağcıklı, loafer, chelsea ve sade bot olarak ayrıldığı için farklı fiyat aralıklarında sunulur. Ayrıca kişi tercihlerine göre de fiyat aralıkları belirlenebilir. İhtiyaçlar doğrultusunda belirlenecek bot çeşitleri, istenilen ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterir. Ürünlerin fiyat aralıkları, herkese hitap edecek şekilde ayarlanmıştır. Kalitesi, tasarımı, rahatlığı ile sunulan ve vazgeçilmez bir hizmet sunan üretimlerdir. Farklı model olan kunduralar da kendi içinde özellikleri bulunan ürünlerdir. Genellikle, sivri burun tarz olan bu ürünler, geleneksel tarzlar ile günümüz modasının birleşimi ile tasarlanmıştır. Nevzat Onay kundura fiyatları da herkesin ödeme düzeyine hitap edecek fiyat aralıklarındadır. Üstelik ürünlerin tasarımları ve malzeme kaliteleri yüksek düzeydeki malzemeler ile imal edilmiştir. Nevzat Onay kalitesi ve tasarımı ile üretilen ayakkabı modellerini Trendyol’da detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.