"

İyi Hissetmek Kitabı

" araması için 151 sonuç listeleniyor
Psikonet Iyi Hissetmek

PsikonetIyi Hissetmek

(88)
Iyi Hissetmek
139 TL
Sepete Git
Psikonet Birlikte İyi Hissetmek

PsikonetBirlikte İyi Hissetmek

(3)
114 TL
Sepete Git

Bilgilendirici İyi Hissetmek Kitabı Trendyol’da!

Psikoloji alanındaki eserler, bu alana ilgisi olan insanların yanı sıra kişisel gelişimine önem verenler için de etkileyici olur. Bunlar ders verme sürecinde bir öğreticilik işlevinden ziyade ilham olma özelliği gösterir. İyi Hissetmek kitabı okuyarak kendi hayatınızdan dersler çıkararak psikolojik ve ruhsal gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Dr. David Burns yıllar içinde yaşayarak deneyimlenen farkındalıkları okuyucular ile paylaşır. Bu sayede okuyucuların hayatlarına ışık tutar. Sade ve anlaşılır dili sayesinde herkes tarafından rahatlıkla okunur. İçerisinde yer alan bölümler sayesinde ise olaylara farklı bir pencereden bakabilirsiniz. Kolay alışverişin adresi üzerinden İyi Hissetmek kitabı satın alma işlemlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Gelişim Sağlayan İyi Hissetmek Kitabı

Bireysel Gelişim Sağlayan İyi Hissetmek Kitabı

David Burns, Stanford üniversitesi Tıp Fakültesinde psikiyatri alanında yardımcı profesördür. İyi Hissetmek 51. baskı yaparak çok satan kitaplar arasında yer alır. Araştırması ve öğretimi için birçok ödül alan yazarın kendi alanında eserleri bulunur. Yanıklar adlı serisinde benlik saygısı, ruh sağlığı, panik atak, depresyon ve anksiyete, işinize yarayan teknikleri seçmek alt başlıkları ile alana katkı sağlar. Bu eserler, yalnıza alan uzmanları veya öğrencileri için değil hemen hemen herkes tarafından kolayca okunabilir niteliktedir. İyi Hissetmek el kitabı sayesinde dilediğiniz yere taşıyarak dilediğiniz şekilde okuyabilirsiniz. Türkiye’de ilk baskısı 2015 yılında olan kitap ilk andan beri çok satılanlar arasında yer alır. Yazari öncelikle insanın yanlış düşüncelerini okuyucuya tanıtarak bunları listeler. Bu yanlış düşüncelere karşılık okuyuculara İyi Hissetmek kitabı tavsiye ve fikirlerde bulunur. Bilimsel bir şekilde ele alınan bu tavsiyeler okuyucularda güven oluşturur. Böylece rahat bir dille okunabilen eser sayesinde kişisel gelişimlerini arttırabilirsiniz. Olaylar karşısında farkındalık oluşturabilir ve yeni bakış açılarına sahip olabilirsiniz.

İlham Veren İyi Hissetmek Kitabı Yorum

İlham Veren İyi Hissetmek Kitabı Yorum

David Burns, insan duygu durumunu tanıtmak için on temel kural koyar. Bunlar ya hep ya hiç düşüncesi, aşırı genelleme, zihinsel filtreleme, olumluyu geçersiz kılma, akıl okuma, aşırı büyütme ve küçültme, duygusal kararlar, ihtimal cümleleri, etiketleme ve kişiseleştirmedir. Bu tarz düşünceler ise çarpıktır. Bireyler bu düşüncelerin farkına varıp bilinçlenmseleri gerekir. Bu tip duygularla karşılaşan bireyler depresyonun etkisindedir. Depresyon kaybolmaya başladığında bu olumsuz düşünceler kaybolarak yerini rahatlamaya bırakır. Tüm bu düşünceler hakkında bilgiler almak için esere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Çeşitli zamanlarda yapılan İyi Hissetmek kitabı indirim fırsatlarını takip etmeniz mümkündür. Bu fırsatlar, İyi Hissetmek kitabı kampanya imkanı sağlar. Böylece uygun fiyatlara dilediğiniz gibi ürünü satın alabilir, keyifle okuyabilirsiniz. Dilerseniz toplu alımlar gerçekleştirebilir, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun İyi Hissetmek Kitabı Fiyat

Her Bütçeye Uygun İyi Hissetmek Kitabı Fiyat

İyi Hissetmek kitabı fiyatı farklı ölçütler üzerinden belirlenir. Boyutu, kalınlığı, kağıt kalitesi, içeriğinin zenginliği ve benzeri ölçütlerde geçer. Yayıncı tarafından özenle hazırlanan eser herkes için ilham kaynağı olarak bireylerin hayatına etki eder. Kişiler belirli psikolojik sorunlarla ve çarpıtılan düşüncelerle büyür. Psikoterapi yönteminde oldukça yarar sağlayan eser, yardımcı bir başucu kaynağıdır. İçerisinde mevcut olan örnekler ve şemalar sayesinde kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Bilgi, birikiminizi geliştirebilir ve bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. İyi Hissetmek kitabı yorumları okuyuculara eser hakkında detaylı bilgiler sunar. Burada eseri önceden okuyan kişiler kendi okuma deneyimlerinden yola çıkarak yorumlarda bulunur. Bu yorumlar sayesinde detaylı bilgiler elde edebilir, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Herkesin bütçesine hitap eden fiyatı sayesinde ürünü kolay bir şekilde Trendyol’dan satın alabilir ve memnuniyetle kullanabilirsiniz.

İyi Hissetmek Kitabı Ne Anlatıyor?

David Burns’ün önemli ölçüde okuyucu kitlesine ulaştığı İyi Hissetmek kitabı, bireyin farkındalığını arttırmaya dair kilit yaklaşımları anlatır. Burns, çarpıtılmış duygu ve düşüncelerin kaynaklık ettiği davranışların belli yöntemler ile değiştirilebilir olduğunun altını çizer. Anlatımın örneklerle etkin kılındığı bu kitap okuyuculara bakış açısının gücünü göstermeyi amaçlar. Akıcı bir anlatımın hakim olduğu eser, anahtar kavramların anlaşılması üzerine kuruludur. Sağlıklı ilişkiler kurma, iletişim becerilerini geliştirme ve kendini tanıma üzerine zengin bir içeriğe sahiptir. Kitap; bireyin farkına varmadan tekrar eden olumsuz davranışlara ve altında yatan sebeplere de bir ayna tutar. Rehber niteliğindeki yönlendirmeleri sayesinde bireyin kendisini yaşamda geriye iten düşünce yapısına yeni bir perspektif sunar.

İyi Hissetmek Kitabı Kaç Yaş İçin Uygundur?

İyi Hissetmek kitabı 14 yaş ve üzeri için uygundur. Psikoloji, kişilik gelişimi ve karakter ile alakalı çeşitli yönlendirmeler içerdiği için iyi analiz etmek gerekir. Kitapta insanların olaylara karşı geliştirmiş olduğu bazı otomatikleşmiş duygu ve düşünce kalıpları bulunduğunu belirtilir. İstem dışı gerçekleşen bu durumun sebebi olarak tekrar eden tepkiler gösterilir. Çocukluk dönemine dayanan ve yaşam boyu sürekli tekrar eden bir kalıp olarak tanımlanan bazı davranışlar çeşitli kodları meydana getirir. Yazar, bireyin bunların farkına varıp onları yıkarak kendini geliştirme adına büyük bir adım atabileceğinin altını çizer. Kitapta kullandığı anlatım dilinin yalın ve anlaşılır olması daha geniş okuyucu kitlesine hitap etmesi açısından önemli bir detaydır. Bireye nasıl daha güçlü bir benlik kazandıracağının ayrıntılarına değinen eser kişilik üzerinde dönüşümlere kaynaklık edecek bir kaynaktır.

İyi Hissetmek Kitabı Nereden Alınır?

Kişisel gelişim kategorisinde yer alan İyi Hissetmek kitabını Trendyol üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Ürün içeriğine dair gerekli detaylara kolay biçimde erişim sağlayabilirsiniz. Bireyin duygu ve düşüncelerini daha sağlıklı bir noktaya getirmeye yardımcı olan bu eser; benlik duygusunu şekillendirmeyi destekler. Farkındalık, bakış açısı ve bilinç kavramları üzerine düşünmeye sevk eder. Okura bir nevi kendini gözlemleme imkanı vadeder. Bu sayede neleri daha iyi yapılabileceği üzerine kişi bilgi sahibi olur. Zihin ve psikoloji üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinen bu eser adeta bir yol gösterici niteliğindedir. Kendine yardım kitapları içerisinde önemli bir yere sahip olması da ürünü tercih edilir kılar. Bu seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.