"

New Well

" araması için 476 sonuç listeleniyor

New Well

New Well

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile ihtiyacınız olan tüm desteği sunan New Well, sayısız çeşidiyle beklentilerinizi karşılıyor. Yüz makyajında temel ürün niteliği taşıyan fondöten çeşitleri, kapatıcılar ve New Well concealer çeşitleri, markanın makyaj ürünleri seçkisinde sunuluyor. Saç bakım ürünleri arasında yer alan şampuanlar, daha bakımlı, güzel ve hızlı uzayan saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Yüz, saç, cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve çok daha fazlasını sunan New Well, dünya markası olma yolunda yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla, ürünlerin kalitesini her geçen gün artırmaya devam ediyor. 

Kapatıcılık Özelliği Yüksek Fondöten ve Kapatıcılar

New Well fondöten çeşitleri, özellikle porselen makyaj uygulamalarına olumlu yanıt veren ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Düğün, nişan, kutlama gibi özel zamanlarda daha fazla tercih edilen porselen makyaj için kapatıcılığı çok yüksek fondötenler kullanılıyor. New Well, dövme ve yara izlerini bile tamamen kapatacak biçimde tasarladığı fondötenlerle, yüksek kapatıcılık beklentisine olumlu yönde cevap veriyor. Farklı cilt renklerine uygun tonlarda tasarlanan fondötenler, daha homojen bir cilt görüntüsünün elde edilmesini kolaylaştırıyor. Çok açık renk tonlarından en koyu cilt renklerine kadar birçok seçenekle sunulan New Well kapatıcı ürün modelleri, kolayca uygulama yapılabilmeye imkan veren yumuşak dokusuyla da tercih nedeni oluyor. Ürünün kremsi formülü ve hem sünger hem fırça ile uygulanmaya izin veren yapısı, kapatıcı uygulamalarını kolaylaştırıyor. 

Daha Dolgun Dudaklar İçin New Well

Pürüzsüz ve daha dolgun bir dudak görüntüsüne kavuşmayı kolaylaştıran, New Well ruj çeşitleri, stick ve fırçalı tasarımlarıyla markanın ürün koleksiyonlarında yerini alıyor. Birçok farklı renk seçeneği sayesinde sezonun trend renklerini de skalasına alan ruj koleksiyonunda, yumuşacık ve kadifemsi dokuya sahip ruj alternatifleri yer alıyor. Uzun süre dudaklarda kalıcılığı ile tercih edilen likit mat rujlar, New Well'in imza ürünleri arasında yerini alıyor. Uygulama sonrasında kolayca dudağa sabitlenen ve yapış yapış hissi bırakmayan rujlar, gün boyu makyajınız bozulmadan rahat hareket etmenize imkan sağlıyor. Stick rujlarda tercih edilen sıcak renkler, hem günlük hem de özel günlerde kullanımına imkan sağlıyor. Ürünlerin birçok kalite standartları göz önüne alınarak hazırlanması sayesinde, sağlığa zararlı hiçbir madde vücudunuzla temas etmiyor. New Well rujlarla hem şık görünmek hem de gün boyunca keyifle bir şeyler yiyip içmek mümkün hale geliyor. 

Ayrıcalıklı Saç Bakım Ürünleri

New Well, her ne kadar kozmetik ve makyaj ürünleri ile daha fazla bilinse de markanın geniş içerikli ürün yelpazesinde birçok saç bakım ürünü de yerini alıyor. Saç uzatan ve dökülmeyi azaltan şampuanlar, doğal içerikleriyle kullanıcısını memnun etmeyi başarıyor. Özenle hazırlanan içerikleri sayesinde saçlarınıza beklediğiniz bakımı sunan New Well şampuan çeşitleri, her saç tipi için farklı özelliklerle tasarlanıyor. Yavaş uzayan saçlar için uzamayı kolaylaştırıcı formülle tasarlanan ürün modellerine, dökülme önleyici şampuanlar ve saç bakım kremleri eşlik ediyor. New Well saç boyası çeşitleri de serinin önemli ürün alternatiflerinden birini oluşturuyor. Beyaz saçlar üzerinde kapatıcılığı yüksek boya çeşitleri, zengin bir renk yelpazesinde sunuluyor. Boyaları sürülmeye hazır hale getirmek ve açık renk özelliği sağlamak için kullanılan özel solüsyon çeşitleri de markanın ürün gamında sunuluyor. Saçlarınıza ekstra bakım için evinizin konforlu ortamında uygulayabileceğiniz ürün çeşitleri, zengin alternatiflerle New Well kişisel bakım ürünleri yelpazesinde yerini alıyor. Yıkama sonrası veya öncesinde saçınıza kolayca uygulayabileceğiniz maskeler, saçlarınızı daha güçlü, hacimli ve sağlıklı hale getirmeye katkıda bulunuyor. 

Kaş ve Kirpiklere Özel Ürünler

New Well professional kalitesiyle tasarlanan kaş ve kirpik bakım ürünleri, görünümünüzü daha da güzel hale getiren önemli detaylarla tasarlanıyor. Hacim, dolgunluk ya da uzatıcı özelliklere sahip maskara ve rimel çeşitleri, uygulama sonrası beklentilerinize göre tercih yapabilmeniz için çoklu seçim imkanı sunuyor. Belirgin kaş ve kirpikler elde etmeniz için sunulan New Well kaş kirpik boyası, uygulaması son derece kolay bir ürün niteliği taşıyor. Daha uzun kirpikler için tasarlanan rimellerde, işlemin başarısını etkileyen özel fırça seçenekleri kullanılıyor. Siyah, lacivert, kahverengi gibi farklı renk alternatifleriyle tasarlanan rimeller, kirpiklere doğrudan ya da öncesinde kirpik kıvırma aletini uyguladıktan sonra sürülüyor. Dipten uca zigzag hareket uygulamasıyla en başarılı sonucu veren New Well maskara çeşitleri, normal ve suya dayanıklı çeşitleriyle seçenekler sunuyor. Gün boyu deniz ve havuz gibi su aktivitelerinde bile size rahat hareket imkanı veren ürünler, doğal görünümünüzü kaybetmeden şık bir görsellik sergilemenize de imkan sağlıyor. Kaş ve kirpiklerin daha güçlü ve hızlı uzamasını sağlayan serumlar da markanın ürün gamındaki yerini alıyor. Kaliteli ve doğal yapısıyla şık bir görünüm sunan takma kirpik modellerinin, New Well yorum yapan kadınlar tarafından beğenilerek kullanıldığı dikkat çekiyor. 

Daha Etkili Bir Makyaj İçin Yardımcı Ürünler

Yüz ve göz makyajı için ayrı ayrı özelliklerle tasarlanmış makyaj bazları, hem makyajın daha kolay uygulanmasını hem de yapılan makyajın kalıcılığını sağlıyor. Yüze nemlendirme sonrası uygulanan makyaj bazları, sonrasında cildinize süreceğiniz fondöten ve pudranın daha homojen bir görünüm sunmasına imkan tanıyor. Göz makyajı için far uygulaması öncesinde uygulanan göz bazı, far pigmentlerinin daha homojen biçimde göz kapağınıza yayılmasına imkan sağlıyor. Bu sayede renkler, hem daha göz alıcı hem de makyaj daha kalıcı hale geliyor. Uyguladığınız normal ya da porselen makyajın bitiminde, makyajın yüzünüzde kalıcılığını  daha uzun süre koruyan makyaj sabitleyiciler de sonucun başarısı açısından büyük önem taşıyor. Göz alıcı ve çarpıcı bir makyaj için seçeceğiniz yardımcı baz ve serumlar, cildinizi daha aydınlık yaparken makyajınıza da ekstra kalıcılık sağlıyor. 

El ve Tırnak Bakımı Ürün Çeşitleri

Güçlü ve üstün teknolojiyle tasarlanan geniş içerikli ürün seçkisinde, el ve tırnaklarınızı daha şık gösterecek ürün modelleri de yer alıyor. Rengarenk seçenekleriyle sunulan ojeler, kolay sürülen dokuya sahip yapısıyla tercih ediliyor. Trend renkleriyle tüm kombinlerinize uyum sağlayan New Well oje çeşitlerine, şeffaf ve renksiz tırnak koruyucular eşlik ediyor. Bu ürünler, tırnaklarınızın daha güçlü ve dayanıklı olmasını destekleyerek uzamasını kolaylaştırıyor. Tırnak yeme alışkanlığı olanlar için üretilen acı oje çeşitleri de fonksiyonel özellikleriyle avantaj sağlıyor. El ve ayak tırnakları için uygulama yapabileceğiniz ojeler, farklı uygulamaları denemenizi kolaylaştıracak alternatiflerle üretiliyor. French oje uygulamaları ya da çok renkli oje modellerini denemeniz, zengin alternatifli ürün çeşitleriyle kolayca mümkün hale geliyor. Tırnak görünümünü muntazam haline getirmenizi sağlayan tırnak makası ve törpü gibi yardımcı aletler de markanın imzasıyla tasarlanıyor. 

Makyaj Kalemleri ve Modelleri

Farklı yüz bölgeleri için ayrıcalıklı özelliklerle tasarlanan kalemler, pratik özellikleriyle dikkat çekiyor. Zengin bir renk çeşitliliğiyle tasarlanan dudak kalemleri, dudak çerçevesini rahatça belirleyerek ruj uygulaması yapmanızı kolaylaştırıyor. Üstelik dudak kalemi uygulamasıyla, rujunuzun renginin daha belirgin bir biçimde ortaya çıkması sağlanıyor. Göz kalemlerinde de geniş bir ürün çeşitliliğine yer veriliyor. Farklı renk ve özelliklerle tasarlanan göz kalemleri, göz makyajının olmazsa olmaz ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Yumuşacık dokularıyla gözünüzün üst ve alt kapağına kolayca uygulanan kalemler, özel kalemtıraş modelleriyle daha kolay kullanılır hale getiriliyor. Kaşların şekillendirilmesinde kullanılan kalemler de fonksiyonel tasarımlarıyla öne çıkıyor. Seyrek kaşların aralarındaki boşlukları doldurmak ya da belli belirsiz seyrek kaşları yeniden şekillendirmek için New Well kaş kalemi çeşitlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ten ve kaş renginize uygun olarak seçeceğiniz kalemlerle, kolayca uygulama yapabilir ve makyajınızın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Yeni nesil göz kalemleri arasında adı geçen New Well eyeliner modelleri de pratik kullanımı ve yoğun renk pigmentleriyle, makyaj uygulamalarında fark yaratıyor. 

Profesyonel Makyaj Fırçaları ve Süngerleri

Makyaj malzemelerinin kalitesinin önemi kadar, uygulamayı yapacağınız yardımcı aparatların kalitesi de o kadar önem taşıyor. Farklı yüz bölgelerinin anatomisine uygun olarak tasarlanmış özel nitelikli fırçalar, hem uygulamayı kolaylaştırıyor hem de makyajın başarısını artırıyor. Yelpaze formunda tasarlanmış New Well highlighter fırçaları, daha yumuşak bir görünüm elde edilmesine katkı sağlıyor. Far sürmeyi pratik hale getiren aplikatör fırçalarına, sürülen farları en homojen biçimde karıştırmayı sağlayan özel fırça tasarımları eşlik ediyor. Fondöten ve New Well BB krem uygulamalarını kolaylaştıran süngerler, farklı boy ve şekillerde tasarlanıyor. Krem ya da toz pudra formunda tasarlanmış New Well aydınlatıcı modellerini sürmek için farklı özelliklerde uygulama fırçası kullanmanız gerekiyor. Dudak için ruj fırçaları, yüz için allık fırçaları gibi birçok ürün de markanın profesyonel içerikli ürün yelpazesinde yer alıyor. Ayrıca, tüm fırçaları periyodik aralıklarla temizlemek gerekiyor. Bu sayede cildinizde oluşabilecek sivilce ve siyah noktaların önüne geçmek de mümkün. Fırçaların ömrünü uzatmak ve daha verimli kullanmak da bu sayede kolaylaşıyor. 

Yüz Bakımı İçin Özel Tasarlanmış Maske ve Kremler

New Well çok yönlü kozmetik ürünleri ile kullanıcıların yüksek beklentilerine başarılı bir biçimde cevap veriyor. Her ne kadar asıl üretim alanları makyaj malzemeleri ve görsel renklendirme ürünleri gibi görünüyor olsa da aslında cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri gibi zengin çeşitliliğiyle bu sınırların dışına çıkıyor. Yüzünüzü makyajdan arındırdıktan sonra, cilt yapınıza uygun bir nemlendirici tercih ederek cildinize yoğun bir nem takviyesi yapabilirsiniz. Bunun için tasarlanmış birçok New Well nemlendirici krem alternatifi bulunuyor. Ayrıca haftalık ya da aylık periyodik dönemlerde uygulama yapabileceğiniz yüz bakım maskeleri, cildinizin derinlemesine bakımını sağlayarak daha parlak, aydınlık ve bakımlı olmasını sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere, farklı zaman dilimlerinde kullanabileceğiniz kremlerle, cildinizi yaşlanma etkilerine karşı daha etkin biçimde koruyabilirsiniz. Ayrıca makyaj öncesinde cildinize süreceğiniz yoğun nemlendirici kremlerle, daha güzel görünen bir makyaj deneyimi elde edebilirsiniz. New Well nem bombası maskeleri gibi farklı New Well ürünleri kullanarak cildinize ihtiyaç duyduğu bakımları sağlayabilirsiniz. 

Farklı Özelliklerle Sunulan New Well Çeşitleri

New Well ürünlerinin birçok modelini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi, kimi ürünlerde sunulan avantajlı set fırsatlarını da tercih edebilirsiniz. Saç bakım ürünlerinde sunulan şampuanlar, krem ve serum setleri yardımıyla, saçınıza etkin bir bakım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, New Well makyaj bazı ve fondöten ikililerini set halinde tercih edebilirsiniz. İkili ya da çoklu setlerde öne çıkan fiyat avantajlarıyla, birçok New Well ürününe daha kolayca sahip olabilirsiniz. Ürünlerin set halinde satışa sunuluyor olması, birbiriyle bir arada kullanabileceğiniz ürünleri daha kolay fark edebilmeniz ve uygun fiyat avantajlarından en kolay biçimde yararlanabilmeniz adına pratik bir avantaj sağlıyor. İkili ya da üçlü setler halinde satışa sunulan ruj ya da oje fırsatlarını tercih ederek tırnak ve dudak bakımınız için de birçok rengi bir arada satın alma imkanı bulabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için, set satışlarının avantajlarından yararlanarak hediye paketleri oluşturabilirsiniz. New Well kozmetik, özel zamanlarda hazırladığı kampanyalar ve Trendyol alışveriş fırsatlarıyla, kullanıcılara benzersiz satın alma imkanları sunuyor. 

Saçlarınıza Muhteşem Dokunuşlar

Saç boyaları konusunda oldukça geniş ürün seçeneklerine sahip olan New Well, saç şekillendirme ürünlerinde de kusursuz bir çeşitlilik sunuyor. New Well saç şekillendiriciler, jöleler ve wax modelleriyle hem erkek hem de kadınların kullanımına hitap eden marka, ürünlerinde tercih ettiği üstün kaliteyle en çok kullanılan saç şekillendirici çeşitlerini üretiyor. Yumuşak, orta ve sert gibi farklı özellikler taşıyan köpük ve jöleler, hem uzun hem de kısa saçlarda başarılı bir şekillendirme performansı sunuyor. Ürünlerin kolay uygulanmasını sağlayan orijinal ambalaj modelleri, şık tasarımlarıyla da kullanımı daha keyifli hale getiriyor. Jöle modellerinde sertlik ayarının yanı sıra ıslak ya da kuru görünüm gibi farklı alternatifler seçmek mümkün. Wax çeşitleri, özellikle erkek kullanıcılar ve erkek kuaförleri tarafından öncelikli tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yumuşak kremsi formülüyle her türlü saç modeline kolayca uygulanan ve doğal yapısıyla şık bir görünüm sunan wax çeşitleri, özel aroması sayesinde saçta hoş bir koku bırakıyor. Saç bakımını ve şekillendirmeyi kolaylaştıran saç spreyleri de daha kolay şekle sokulan saç beklentisi olan kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. 

Doğal Görünmekten Hoşlananlara Özel Ürünler

Renk geçişleriyle, cildinde doğal ve sağlıklı bir görünüm bekleyenlerin tercihi New Well renk dengeleyici krem çeşitlerinin kapatıcılık özelliği, fondöten ve BB krem modellerine göre daha hafif. Hem bakımlı ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmek hem de makyajsız gibi görünmek isteyen New Well kullananlar, CC kremlerin avantajlarından yararlanıyor. Makyaj stilinde de doğal görünümü tercih edenler için tasarlanan nude far ve New Well allık modelleri, hem natural hem de canlı bir görünümü destekliyor. Tüm New Well makyaj ürünleri çeşitlerini, temel cilt renklendirme ürünlerinden başlayarak bu tip doğal görünüm sunan çeşitlerden seçebilirsiniz. Hem cilt nemlendirme, hem göz ve dudak renklendirici ürünlerinizi doğal renk tonlarından seçerek arzu ettiğiniz doğal ve canlı görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Güneşte bronzlaşmış hissi veren terracota New Well pudra ve allıklar, bronzer çeşitleri ve toz aydınlatıcılar da gerekli miktarlarda uygulandıklarında, size son derece doğal ve hoş bir cilt görünümü sunuyor. New Well kullanıcı yorumları incelendiğinde, tüketicilerin en çok doğal görünümlü renk ve ürün dokusundan memnun kaldıkları gözlemleniyor.

Cildinizi Makyajdan Arındıran Temizleyiciler

Göz ve cilt makyajını kusursuzca temizlemek için üretilen New Well makyaj temizleme ürünleri, yumuşacık dokusu sayesinde cildinize zarar vermeden makyajı kolayca uzaklaştırıyor. Pamuk yardımıyla kolayca göz ve yüz makyajınızı çıkarabileceğiniz ürünlerin yanı sıra yüz yıkama ürünleriyle de makyajınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünlerin cilt yapısına uygun pH değerleri, nazikçe cildinize temas ederek makyaj kalıntılarının temizlenmesini kolaylaştırıyor. Temizleme suyu, köpük ve krem formunda tasarlanan ürünler, dilediğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz uygun ambalaj boyutları ve gramajları ile sunuluyor. Cilde dost özelliklerle tasarlanan ve cilt için zararlı hiçbir kimyasal içermeyen ürünler, New Well kalitesi ve güvencesiyle tasarlanıyor. Ürünler, hem normal hem de suya dayanıklı makyaj çeşitlerini kolayca arındırabilme özelliği taşıyor. 

New Well Fiyat Avantajları

Yüksek kalitede ürünler tasarlayan  New Well markası, saç boyası, kil maskesi, saç köpüğü, saç maskesi, set, açıcı ve cc krem, online fiyat avantajlarıyla ve ürün skalasındaki hesaplı seçenekleriyle göz dolduruyor. Hem üstün kaliteli ürünlere sahip olmak hem de bütçesini korumak isteyen kullanıcılar tarafından keşfedilen ve sonrasında hiç vazgeçilmeyen markanın fiyatları, tüm ürünlerde ulaşılabilir nitelik taşıyor. Ürünlerdeki cilde dost ve kalitesi yüksek teknoloji, fiyatlarda tüketici yönünde avantaja dönüşüyor. Tekli ve çoklu ürün seçenekleriyle sayısız avantaj sunan marka, kullandıktan sonra sevdiklerinize de güvenle önerebileceğiniz profesyonel kalitesiyle fark yaratıyor. 

Trendyol online fırsatları ile satışa sunulan New Well ürünlerini, siz de hemen şimdi sepetinize kolayca ekleyin! Üstün kaliteli ürünlere, en hesaplı ve avantajlı fırsatlarla sahip olmanın tadını çıkarmaya başlayın!