İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Zemin
Pompa Durumu
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Nike Futbol Topu

" araması için 266 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Nike Futbol Topu Çeşitleri Trendyol'da!

Spor ayakkabı, giysi ve aksesuar modelleri ile Nike markası 1964’ten bu yana ürettiği yüksek kaliteye sahip tasarımlarıyla ön plana çıkar. Eşofman, spor ayakkabı, krampon ve sırt çantasının yanı sıra birçok çeşide sahip futbol topu üretimi de yapar. Nike futbol topu sürekli değişen ve gelişen yeni modelleri ile spor severlerin ilgi odağı olur. Kullanım alanına uygunluğuyla da halı saha, çim saha, toprak veya sert zemin seçenekleri bulunur. Merlin FİFA onaylı ürünü, %40 sentetik deri, %30 kauçuk, %20 polyester ve %10 pamuk üretime sahiptir. 5 numaralı ürünler ise 12 yaş ve üzerine uygun üretilir. Nike dikişsiz futbol topu, her zeminde kullanıma uygun yapıya sahiptir. Marka yeni teknolojisi ile 12 panele sahip yapıyı 4 panelli üretime indirerek geniş vurma yüzeyine sahip dikişsiz üretim yapar. 437 gr ağırlığındaki ürün, 3D mürekkep desenleri ile bazı bölgelerde dokuyu strateji açısından yükseltir. Aerowtrac oluklar top dönüşlerinde tutarlılık sağlar. Köpük kaplama kumaş bir destekleyici ile birbirine bağlanır. Kumaşa sarılı iç lastik, küreselliği korur ve hava basıncının daha tutarlı olmasını sağlar. Suni ve gerçek çime uygun üretilen Nike premier lig ürünü 5 numara standart top ölçüsüne sahiptir. %37 sentetik deri, %33 kauçuk, %20 polyester ve %10 pamuk malzemeden üretilir. FİFA Quality Pro Federasyon onayı bulunan ürün 8 yıl ve 1700 saatlik testler ile hassas uçuşa özel tasarlanır. Tasarımın her alanında hava akışını bozarak az sürtünme ve daha dengeli uçuş sağlayan kalıplı oluklar kullanılır. Muhteşem tasarımı ile beklenmedik hareketleri minimuma indirerek oyuncuların pası tam istedikleri yere atmasını sağlar. Her iki cinsiyete de uygun olarak üretilen Nike unisex çeşidi fosforlu yeşil renge sahip Pitch Team modeli ile çim saha zemine uygun tasarlanır. İçerisinde bulunan süngerli yapısı sayesinde dış etkilere karşı tam koruma sağlar. Farklı renk ve modellerde üretimi bulunur. Toprak, beton ve asfalt gibi zeminlere uygun olarak üretilen Nike sert zemin futbol topu sağlam ve dayanıklı yapıya sahip ürünler arasına girer. 5 numara ölçüye sahip ürün, bireysel ve okul kullanımlarında tercih edilen bir modeldir. Markanın özgün tasarımlar sunan birçok modeline Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üst Düzey Yapıya Sahip Nike Futbol Topu Modelleri

Üst Düzey Yapıya Sahip Nike Futbol Topu Modelleri

Özgün tasarımlarda Nike futbol topu modelleri kaliteli ve sağlam yapısıyla da müşterilerin memnuniyetini karşılar. FİFA lisanslı, 0,8 bar basınç oranına sahip dış saha çeşitleri maç ve antrenman esnasında görmeyi kolaylaştıran yüksek kontrasta sahip grafikler ile üretilir. Pitch ürünü, 12 panelli tasarımı ile yumuşak zeminde kullanıma uygun üretilir. Yüzeyi poliüretan deri ve iç lastiği lateks üretimden oluşan ürün, 420 gr ağırlığa sahiptir. Eğitimlerde kullanılan ürün, hassas ve öngörülebilir hava uçuşu sağlar. Makine dikişi ile üretilen model uzun ömürlü kullanım sunar. Pitch modele sahip Nike ürünleri %60 kauçuk, %15 poliüretan, %13 polyester ve %12 esnek yapılı EVA kumaştan üretilir. Güçlü kauçuk malzemesi ile hava kaybı ve deformasyona dayanıklı hale gelir. Göz alıcı yapıda kontrast desenler hareketi takip etmeyi kolaylaştırır. Dikişsiz yapıya sahip Nike magia türü yapıştırma modeli ile geniş vurma yüzeyi sunar. %40 kauçuk %40 sentetik deri %15 polyester ve %5 pamuk yapısıyla maksimum dayanıklılık sağlar. Ürünlerin uçuşunu yüksek oranda destekleyen Aerowtrac olukları ile 12 panelli üretime sahiptir. 6 kanatlı lateks iç lastikle daha iyi sekme ve havalanma sağlar. Sağlamlığı ile dikkat çeken ürün, göz alıcı tasarımıyla da müşterilerin memnuniyetini kazanır. El kullanımına uygun olarak kabarık kauçuk dikişlerde üretilen Nike Amerikan futbol topu, deri kaplama dış kısma sahiptir. Kilit dikişli panelleri ile uzun süreli dayanıklılık sağlar. 262 gr ağırlığı bulunan ürün eşsiz tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeker. 5 numara mini Amerikan modeli ise tüm hava koşullarına uyumlu %100 kauçuk malzemeye sahip maksimum tutuş sağlayan yapıda üretilir. 275 gr ağırlıkta gençlere uygun olarak tasarlanır. Kontrolün ve ayak becerilerinin geliştirilmesinde kullanılan 1 numara Nike mini türü, tüm yaşlara uygun olarak 46-51 cm çap aralığında üretilir. 18-20 inç mini tür, çocukların kullanımı için de uygun yapıdadır. 8 yaş ve altı kullanıma uygun 3 numara çeşitler, 58-61 cm çevre uzunluğu ve 318 gr ağırlığı ile çocuklara uygun üretilir. Üzerindeki hava hareketini destekleyen Aerowsculpt teknolojisine sahip yapıştırma model, isabetli bir uçuş gerçekleştirir. Hava basıncını ve şekli koruyan kauçuk iç lastik malzemeden üretilir. Siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı modelde sarı renkle de markanın amblemi tasarıma eklenmiştir.Trendyol’un ürün çeşitliliği ile aradığınız Nike futbol topu fiyatları müşterilerine avantajlı olarak sunulur. İhtiyacınız olan modeli kampanyalı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Liglerde kullanılan özel yapıya sahip ürünler de markanın üretimleri arasında bulunur. Nike süperlig ürünü dünyanın pek çok yerinde sezonluk maçlarda kullanılır. Daha fazla top kontrolü sağlayan mikro dokuya sahip üst yüzeyi ile 6 katlı karbon derisi bulunur.

Her Yaşa Uygun Nike Futbol Topu Seçenekleri

Her Yaşa Uygun Nike Futbol Topu Seçenekleri

FİFA onaylı modelin ağırlığı 430 gramdır. 5 numara modeller 12 yaş üzeri kullanıma uygun tasarlanır. Dikişsiz yapıştırma üretimi ile geniş yüzey alanına sahiptir. Yumuşak zemin kullanımına özel olarak tasarlanır. Diğer bir lig özel üretim olan Nike şampiyonlar ligi topu ise UEFA Şampiyonlar ligi resmi maç topundan örnek alınarak üretilir. Kimyasallara ve aşınmalara karşı yüksek dayanıklılık sağlayan TPU kaplama üretime sahip ürün, makine dikişli yapısıyla maksimum kullanışlılık sunar. Lateks iç lastiği ile maksimum hava tutuşu sağlar. 5 numara standart ürün, farklı renk ve tasarımlarıyla da dikkat çeker. Markanın cr7, phantom, hypervenom futbol modelleri ise eşsiz görünümlerinin yanı sıra sağlam yapılarıyla da müşterilerin ilgi odağı olur. Nike profesyonel futbol topu çeşitleri arasında bulunan Phantom vision unisex kırmızı tasarımı yüksek kontrastlı grafikleri, dayanıklı yapısı ve üstün hassasiyeti ile yüksek performans sunar. Siyah kırmızı ve siyah beyaz seçenekleri ile asil bir görüntü verir. Nike radar teknolojisi adı verilen grafik tasarıma sahip ürün futbolcuların hızlı karar vermesine ve harekete geçmesine olanak sağlar. Yüksek kontrastlı görüntü ve desen sunan Hypervenom modeli se %60 lastik, 15% poliüretan, %13 polyester ve %12 EVA kumaştan üretilir. 26 panele sahip ürün, orta seviye denge ve aerodinamiğe sahiptir. Futbol topu Nike marka tescilleri ile müşterilere yüksek astar sayısına sahip kaliteli üretimler sunar. Isı tekniğinde yapıştırılan modelleriyle daha yuvarlak ve dengeli üretimler elde eder. Nike marka ürünler el dikişiyle yapılan üretimleri ile maksimum direnç sağlar. Yenilikçi ve modern tasarıma sahip seçenekler arasında yerini alan Nike premier futbol topu, denge sunan oluklu kaplama modeli ile rahat yönlendirme sağlar. 3, 4 ve 5 numara ürün çeşitleri ile her yaş kullanımına uygun üretim bulunur. Mekanik kuvvet, kimyasal direnç ve esneklik sunan poliüretan deri kaplaması ve sürtünmeyi azaltan lateks iç lastikten üretilir. Markanın ürünlerine Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Markanın kaliteli yapıya sahip üretimlerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İlgi Çekici Nike Futbol Topu Çeşitleri

İlgi Çekici Nike Futbol Topu Çeşitleri

412 gr ağırlığı ile her alanda kullanıma uygundur. IMS federasyon onayı bulunan top, makine dikişlidir ve 32 parçadan oluşur. Nike FİFA onaylı futbol topu 5 katlı karbon dış deri ve lateks iç lastik özelliği ile maksimum dayanıklılığa sahiptir. Beyaz, turuncu, sarı ve siyah renklerde üretim seçenekleri bulunur. 5 numaralı türü 12 yaş ve üzeri kullanıma uygun olarak 410 gr ağırlığında üretilir. Maksimum tutuş kontrolünün yanı sıra yüksek uçuş ve isabet sağlayan yapıda tasarlanır. İspanya futbol liginin üst düzey ligine ait La Liga ürünü, antrenman esnasında kolay pratik yapmayı sağlayan yüksek performansta tasarıma sahiptir. 12 parçadan oluşan makine dikişli model La LIGA baskısı ile havalı bir tasarım sunar. Yumuşak zeminde kullanıma uygun olarak üretilen ürünün 423 gr ağırlığı bulunur. Strike pro, mercurial, skills, ordem, flight modelleri ise dayanıklı yapı malzemeleri ile öne çıkar. Kırmızı ve beyaz olarak iki seçenekte üretim sunan 5 numara Mercurial modeli, canlı renkleri ve üzerinde bulunan büyük Nike simgesiyle göz alıcı tasarıma sahiptir. Skills 1 numaralı futbol modeli ise küçük yapısıyla ayak becerilerini ve top kontrolünü geliştirmede üst düzey performans sunar. Düz beyaz tasarıma sahip ürünün üzerinde siyah ile marka amblemi bulunur. Oyuncu yaşına göre değişiklik gösteren futbol ürün numaraları 1, 3, 4 ve 5 numara olarak dört farklı gruba ayrılır. Nike beyaz futbol topu 5 numara, ölçüleri FIFA tarafından belirlenen 12 yaşından büyüklerin kullanımına uygun üretilen modelleri içerir. Birbirinden farklı pek çok tasarıma sahip orijinal Nike futbol topu modellerine Trendyol üzerinden ulaşarak online alışveriş imkanıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

Rahat Kullanım Sunan Nike Futbol Topu Modelleri

Rahat Kullanım Sunan Nike Futbol Topu Modelleri

68,5 ve 69,5 cm çevre yapısına sahip 5 numara ürünler, 420 ile 445 gram arası ağırlıkta üretilir. Yetişkin ve profesyonellerin tercih ettiği top grubu arasına girer. Nike futbol topu 4 numara, 5 numara ise genç sporculara uygun olarak, 8-12 yaş grubuna yönelik üretimi yapılır. 63,5 ve 66 cm çevre yapısına sahip ürün 350 ile 390 gram arası ağırlıkta üretilir. Diğer bir üretimde Nike 3 numara modelidir. 3 Numara ürün, 8 yaş ve altı küçük çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanır. 58,5’la 61 cm arası çevre uzunluğu ve 320 ile 350 gram ağırlığı bulunur. 1 numaralı beceri topu ise tüm yaşlara uygun mini yapısıyla ayak becerilerini ve top kontrolünü geliştirmeye yönelik olarak üretilir. Pratik yapmayı sağlayan model, antrenmanlarda kullanıma uygun tasarlanır. Nike Aerowtrac, Maxim, Magia futbol topu modelleri becerileri sergilemede üst düzey performans sunar. Phantom venom yüksek kontrasta sahip grafikleri ve dayanıklı yapısı ile ayağınıza uyum sağlar. Dış tarafında bulunan deri yapısı ile daha iyi top kontrolü ve hareket imkanı verir. Beyaz rengi ve üzerinde bulunan fosforlu kırmızı geçişleri gece görüşü sunarak her vakitte top oynama olanağı sağlar. Gerekli tasarımı ve ağırlığı ile 12 yaş üzeri kişilerin kullanımına uygun olarak üretilir. Aerowtrac unisex seçeneği ise gerekli isabet ve kontrolü sağlayan yapısıyla yüksek canlılığa sahip renklerde müşteriye sunulur. Mikro dokulu kaplaması ve Aerotrac kanalları sayesinde isabetli uçuş olanağı verir. Kolay top takibi sağlayan 12 panelli tasarımıyla üst düzey görüntü sunar. Trendyol’un kampanyalı fiyatları ile Nike futbol topu yeşil, beyaz, mavi, turuncu ürünlerine bütçe tasarrufu sağlayarak sahip olabilirsiniz.

Kulüplere Özel Tasarlanan Nike Futbol Topu Modelleri

Kulüplere Özel Tasarlanan Nike Futbol Topu Modelleri

Marka birçok farklı çeşidinin arasında büyük kulüplere özel tasarım çeşitleri de üretir. Bunlar arasında Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Juventus modelleri bulunur. Galatasaray Strike model, oluklu kaplamasıyla dengeyi ve top yönetimini sağlar. numara Juventus modeli ise siyah beyaz renklere sahip üzerinde takım arması bulunan özel tasarımda bir üretimdir. Juventus yazısı bulunan farklı modellerde de üretimleri yapılır. 5 numara FIFA Quality Pro federasyon onaylı Nike Strike, Pitch, Merlin futbol topu %40 kauçuk, %40 sentetik deri, %15 polyester ve %5 pamuk yapısı ile üst düzey dayanıklılık sağlar. Her zeminde kullanıma uygun, 437 gr ağırlıkta üretilir. Yapıştırma özelliğe sahip üretimi sayesinde maksimum kalite ve performans sunar. Nike beyaz, yeşil, sarı, turuncu futbol ürünü canlı renkleri ve üst düzey grafik tasarımları ile yüksek görünürlük sağlar. Teknolojik yenilikte üretilen ürün, geleneksel 12 panelli yapının dışına çıkarak 4 panelli üretim gerçekleştirir. 4 panelli üretimi sayesinde dikişler minimuma iner ve vuruş için daha geniş bir yüzey alanı oluşur. Aerowtrac yapıda olukları dönüş hareketinde tutarlılığı sağlar. Köpük kaplaması sayesinde deformasyon riskini minimuma indirir. Trendyol üzerinden Nike halı saha futbol topu indirim seçeneklerine ve markanın pek çok çeşide sahip spor ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Premier Lig için tasarlanan Nike total 90 modeli, daha soğuk hava koşullarına özel yapısı ile dikkat çeker. 5 numara ürün hafifletilmiş yapısıyla 346 gr ağırlık sunar. Yumuşak zeminde kullanıma uygun olarak çocukların kullanımı için hafifletilmiş yapıda üretilir. Makine dikişlidir ve 32 parçadan oluşur. Nike halı saha topu çim ve halı sahaya uygun yapıda üretilir. Maçlarda yüksek derece performans ve kontrol sağlar. Üst düzey kontrasta sahip grafikleri ile kolay fark edilir.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Nike Futbol Topu

Sağlam ve Uzun Ömürlü Nike Futbol Topu

Dayanıklı yapısı ve dokulu üretimi ile pratik hakimiyet sağlar. Halı saha uyumlu diğer tasarım ise hafif yapılı üretimiyle Strike lightweight modelidir. 350 gr hafifletilmiş yapıdaki ürün, 12 yaş ve üzeri kullanıma uygun, 5 numara olarak tasarlanır. Makine dikişi ile yapılan model, yağmurlu hava koşullarına dayanıklı poliüretan deri malzeme yüzeyi ile üretilir. Delinmelere ve patlamaya karşı yüksek direnç gösteren lateks iç lastiği ile uzun süreli dayanıklılık ve kullanım olanağı sunar. Markanın ilgi çeken diğer modeli ise özel tasarım özelliklere sahip Nike futbol maç topu tasarımıdır. Farklı dış mekanlarda rahatlıkla, zorlu arazilerde bile tercih edilebilir. Doğal yüzeylerde kullanıma uygun eğlence amaçlı tasarlanan ürün, deformasyon direncine sahip güçlendirilmiş lastik tabaka bulundurur. Sarı ve kırmızı renklerden oluşan kontrast desen, hareketini izlemeyi kolaylaştırır. Güçlü kauçuk iç lastiği ile oyun boyunca tutarlı bir yapı elde edilir. Tasarımda kullanılan EVA gibi malzemeler her detayda yüksek kaliteyi güçlendirerek üstün kullanım olanakları yaratır. Nike Türkiye futbol topu fiyat ve ürünlerin müşteri yorumlarına Trendyol üzerinden ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz. Her yaşa, kullanım amacına, zemine uygun modelleri inceleyebilir müşteri yorumlarına bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.Nike yeni sezon futbol topu indirimli fiyatlarla ve çeşitli kampanyalarla müşterilerine kolaylık sağlar. Model ile ilgili bilgi almak için müşteri yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Verilen puanları ve yorumları okuyarak kendinize uygun olanı Trendyol ile satın alabilirsiniz.