Marka
Yaş
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Niloya

" araması için 24 sonuç listeleniyor
NILOYA Et Bebek
Kargo Bedava

NiloyaEt Bebek

(49)
Et Bebek
583 TL
Sepete Git

Niloya

Niloya

Nehrin kenarında şirin bir köyün minik ve meraklı sakini olan Niloya çocukların yeni şeyler öğrenmesi için hayal dünyalarına renk katıyor. Ufaklıkların öğrenmelerine katkıda bulunan bu güzeller güzeli kahraman aile büyükleriyle yaşıyor ve evcil bir kamplumbağa olan en iyi arkadaşı Tosbik ile birlikte her gün yeni şeyler keşfediyor. Niloya Tosbik ile maceralarında küçüklere dostluğun, sevmenin ve eğlencenin ne kadar önemli olduğunu öğretiyor.

Trendyol, Niloya oyuncak setleriyle afacanların hayal dünyasını daha da zenginleştiriyor. Cazip Niloya bebek fiyatları ile bu şirin mi şirin kızın maceraları daha keyifli oluyor.

Oyunların, çocukların zekalarına ve kişiliklerine ne kadar önemli bir katkıda bulunduğunu artık herkes çok iyi biliyor. Miniklerin zekasını ve karakterini geliştiren en önemli etkenlerden biri olan oyunlar sayesinde ufaklıklar öğrenirken aynı zamanda keyifli vakit geçirebiliyor. Çocuğunuzu gelecek yaşamına hazırlayacak olan Niloya’nın oyuncakları onun dünyayı ve kendisini tanıması için önemli bir fırsat yaratıyor. Meraklı ve öğrenmeyi seven hayat dolu bir kız olan bu şirin çizgi film kahramanı ufaklıklara yeni şeyler öğreterek onların hayal dünyalarında yeni kapılar aralıyor. Niloya bebek minikler tarafından daha kolay benimseniyor ve onların oyunlarını renklendiriyor.

Niloya Nasıl Bir Karakter?

Kahramanımız güzel, iri gözleriyle, şirin yüzüyle, renkli kıyafetiyle ve sıcak gülümsemesiyle tüm çocukların kalbini kazanıyor. Sade ve çiçek desenleriyle Niloya kıyafeti de minik kızların çok ilgisini çekiyor. Okul öncesi dönemdeki afacanlar için yaratılmış bu karakter uzun zamandır çizgi filmleriyle çocukların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Çiftlik hayatının hüküm sürdüğü ve yemyeşil bir köyde yaşayan bu çizgi film karakterinin maceralarına kuşlar cıvıldayarak eşlik ediyor. Bu animasyon karakteri dünyaya geldiğinde annesi onun isminin Nil olmasını istiyor. Ancak babası da ona Oya ismini vermeyi düşünüyor. Her ikisi de kararsız kalıyor. Bunun üzerine kahramanın dedesi ikisinin de gönlü olsun diye bebeğe Niloya ismini uygun buluyor. Artık bu dünyalar güzeli ufaklık, mutlu bir ailede büyüyor ve neşeli bir kız çocuğu olarak her macerada yeni şeyler öğreniyor. Bu şirin mi şirin ve neşeli kız çocuğu; arkadaşı Mete, evin büyükleri ve en sevdiği evcil kaplumbağası olan Tospik ile birlikte yaşıyor.

Bu tatlı kız, bütün diğer minikler gibi oyun oynamayı ve şarkı söylemeyi çok seviyor. En yakın arkadaşı kaplumbağa Tosbik ile her bölümde eğitici ve öğretici serüvenler yaşıyor. Ancak başka çocuklardan farklı olarak bu sevimli kahraman durmaksızın sorular soruyor ve bunların cevaplarını araştırıyor. Birbirinden ilginç sorularıyla ve eğlenceli maceralarıyla baş karakter olarak çocukların çok ilgisini çekiyor.

Çimlerin rengi neden yeşil? Soğan doğrarken insanlar neden ağlıyor? Karıncalar bunca telaşlarının arasında ne zaman dinleniyor? Kemençe çalabilmek için ne yapmam gerekiyor? Domatesler neden hemen kırmızı renk olmuyor? Bu tip ilginç sorular soran baş karakter herkese sıradan görünen şeylere şaşırıyor. Bu merak duygusuna ve ilginç sorular bulup sormasına rağmen o aslında bir süper kahraman olarak görülmemeli. Çünkü bu kız çocuğu her şeyi kolayca anlayıp hemen öğrenemiyor. Bazı hatalar yapabiliyor ve başarısızlıklar yaşayabiliyor. Bisiklet yarışında sonuncu geliyor ya da evin içine kar getirerek etrafın kirlenmesine neden olabiliyor. Tıpkı tüm çocuklar gibi...  Ancak bazı zamanlar hata yapmasına rağmen bunları kabullenebilmekte zorluk yaşasa da her zaman olaylardan ders çıkarmayı biliyor. Tosbik ile maceralarında dünyayı daha yakından tanıyor ve arkadaşlarıyla oyunlarında yeni şeyler öğreniyor ve öğretiyor.

Niloya Çocuklara Neler Öğretiyor?

Animasyon filmi miniklerin karakter gelişimini ve empati yeteneğini desteklemek amacıyla tasarlanıyor. Her zaman neşeli ve hayattan memnun olan bu karakter, kız erkek fark etmeksizin tüm çocuklara örnek bir yapım olarak dikkat çekiyor. Türk ailesinin yapısına, örflerine ve adetlerine uygun olarak tasarlanan hikayesiyle bu seri, afacanların hayal dünyasını geliştiriyor ve onlara gündelik yaşamla ilgili bilgiler veriyor. Bu karakter yaşadığı her macerasında akılda kalıcı olacak şekilde sevinçli, üzüntülü ya da eğlenceli şarkılar söyleyerek küçükleri ekran başına çekiyor. Birbirinden güzel şarkılarla desteklenen animasyon filmi ayrıca miniklerin müzik konusunda gelişimine de katkı sunuyor.

Niloya’nın Mete’yle arkadaşlığı inişli çıkışlı bir şekilde sürüyor ama hiçbir zaman kalp kırıcı bir hal almıyor. Böylelikle animasyonu takip eden çocuklar için olumlu bir örnek yaratılıyor. Bu kahramanın çok sevdiği evcil kaplumbağası Tosbik ile diyalogları, beraber söyledikleri şarkılar ve aralarındaki sıkı bağ, afacanlara hayvan sevgisi kazanmalarında yardımcı oluyor. Böylece doğadaki tüm canlılara nasıl davranılması gerektiğiyle ilgili dersler veriyor. Tosbik’le beraber yaşadığı maceralar çocukların büyülü hayal dünyalarına katkıda bulunuyor ve onlara yeni bakış açıları kazandırıyor. Farklı mevsimlerde neler yaşandığı, doğadaki değişmeler, bayramlar, özel günler ve Türk aile yapısına uygun davranışlarla desteklenen çizgi filmin içeriğinde gündelik olayların öğretici ve olumlu rol model olacak şekilde dile getirilmesi sayesinde bu karakter hem ebeveynler hem de çocuklar tarafından çok seviliyor. Ayrıca bu animasyon filminde kullanılan dil, atasözleri ve deyimler ufaklıkların konuşma gelişiminde de faydalı oluyor.

Niloya Temasına Sahip Oyuncak Çeşitleri

Animasyon film serisini biliyorsanız bu tatlı kızın oyuncakları hakkında biraz fikir sahibi olabilirsiniz. Niloya’nın çizgi film serisine göre tasarlanmış bu ürünlerin üzerinde dizinin ana karakterinin ve onun arkadaşlarının figürleri, resimleri yer alıyor. Bunlar arasında başta Niloya pelüş oyuncak modelleri sayılabilir. Tosbik ve Niloya’nın müzikli ve konuşan oyuncakları da bulunuyor. Bu tip modeller hem çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor hem de dil becerilerini geliştiriyor.

Çok sayıda oyuncak çeşidini bulabileceğiniz Trendyol’da Niloya’nın, Tosbik’in ve Mete’nin farklı ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çocuğunuz evde vakit geçirirken onun her anına eşlik edebilecek farklı özelliklere sahip çok sayıda oyuncak bu kategoride sizleri bekliyor. Bunlar arasında Niloya hamur seti ya da raylı treni gibi oyuncaklar küçükler tarafından çok beğeniliyor. Niloya’nın raylı tren setinin eğitici özelliği bulunuyor. Çocuğunuz bu set içerisinde yer alan blokları dizerek farklı şekiller oluşturabiliyor. Eşleştirme, sıralama ve yaratıcılık becerilerini geliştiren bu tip oyuncaklar sayesinde minikler Niloya’nın renkli dünyasına katılabiliyor ve neşeli vakit geçirebiliyor.

Niloya’nın resminin bulunduğu paten de bu kategoride yerini alıyor. Bu oyuncak ile çocuğunuz paten kaymayı öğrenebiliyor. Başlangıç seviyesinde paten kullanan çocuklara göre olan bu ürünün farklı ayak ölçülerine göre çeşitleri bulunuyor. Sağlam ve korumalı yapısıyla bileği sıkıca kavrayan bu model kolayca giyilip çıkartılacak şekilde tasarlanıyor. Ayrıca bu patenle ufaklıklara sporu sevdirebilirsiniz.

Yazar kasa, çay seti, çamaşır makinesi, ütü seti gibi oyuncakların da çok eğitici, öğretici özellikleri bulunuyor. Yazar kasa setiyle çocuğunuz arkadaşlarıyla oyunlar oynayabiliyor ve iletişim becerilerini geliştirebiliyor. Çay seti ve tencere seti ile küçük hanımlar misafirlerini karşılayabiliyor. Bu set ile minikler gerçeğe göre tasarlanmış minyatür bir mutfağa sahip oluyor. Çamaşır makinesi ve ütü setiyle de kız çocuklar çok eğleniyor. Işıklı ve sesli olan bu set miniklerin çok ilgisini çekiyor. Miniklerin ailesiyle beraber oynayabileceği bu tip oyuncakların aile ilişkilerini güçlendiren bir etkisi de bulunuyor. Tam da çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmenin önemini kavramış olan ailelere göre olan bu ürünler hakkında çok sayıda kullanıcı olumlu geri dönütler veriyor.

Niloya’nın kahve seti ve kum havuzu kalıp seti da çok beğenilen oyuncaklar arasında yerini alıyor. Antibakteriyel özelliğe sahip hamuru bulunan kum havuzu modelinin kalıpları ile afacanlar harika oyunlar oynayabiliyor. Çabuk bir şekilde sıkıştırılarak farklı şekiller elde edilebilen kum, ellere ya da yüzeylere yapışmıyor. Işıklı ve renkli kahve makinesi seti ile hem kız çocuklar hem de erkekler muhteşem oyunlar oynayabiliyor.

Niloya oyuncak evi ile kızınız gelecekte kendisine faydalı olabilecek iletişim becerilerini kazanabiliyor. Rengarenk olan ve görüntüsüyle dikkat çeken bu ürün ile çocuğunuz estetik beceriler kazanıyor. Çocuğunuz bloklar halindeki bu evi oluştururken sıralama, eşleştirme, analiz ve sentez, yaratıcılık gibi yeteneklerini geliştiriyor.

Küçük yaşlardaki çocuklara zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış Niloya’nın bu oyuncakları üzerinde küçük ve yutulabilecek parçalar yer almıyor.  Ayrıca ufaklıklar bunlarla uzun süre eğlenerek oyun oynayabiliyor. Kalitesiyle ve güvenli olmasıyla dikkat çeken bu oyuncak çeşitleri arasından mutlaka miniğin ilgisini çekebilecek bir ürün bulabilirsiniz.

Dilerseniz kendi çocuğunuz için dilerseniz arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın çocukları için Niloya’nın ürünlerini hediye olarak satın alabilirsiniz. Bu modeller ile çocukların daha verimli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Mutfak seti, çay ve kahve seti gibi ürünler sayesinde minikler ileriki yaşlarında kendilerine faydalı olacak yetenekleri geliştirebiliyor.

Her çocuğun farklı bir hayal dünyası, kişiliği ve yapısı bulunuyor. Bu nedenle ufaklığın karakterine göre farklı oyuncaklara ihtiyaç duyulabiliyor. Kategorideki oyuncaklar özellikleriyle ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılıyor. Bu modellerle çocuğunuz Niloya’nın birbirinden ilginç serüvenlerine ortak oluyor.

Niloya Derler Adına!

Trendyol’un bu çizgi film kahramanına özel olarak ayrılan kategorisindeki Niloya Tosbik oyuncak çeşitleri ve setleri hem harika bir oyun arkadaşı oluyor hem de afacanların zihinsel ve duygusal olarak gelişmesini sağlıyor. Sade ve çiçekli desenleriyle Niloya kostümü çocukların dünyasını renklendiriyor. Niloya oyuncak bebek miniklere eşlik ediyor ve olumlu bir rol model olarak onların kişilik gelişimlerine katkı sunuyor. Kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilmiş Niloya yapboz çeşitleri ile afacanlar sıkılmadan oyun oynayabiliyor. Miniklerin zihinsel, duygusal ve bedensel gelişimleri için yardımcı olacak oyuncaklar olan bu yapbozların tutma yerleri plastikten değil ahşap malzemeden üretiliyor. Hayvanlar, taşıtlar, deniz canlıları, sebzeler, rakamlar ve meyvelerle ilgili yapbozları bulabileceğiniz Trendyol’un bu kategorisi sayesinde çocuklar çok mutlu oluyor. Üzerinde çeşitli temalara sahip yapbozlar ile minikler harika zaman geçiriyor.

Niloya boyama kitabı ile çocukların renk algılama yeteneği ve el becerileri gelişiyor. Okul öncesi sınıfa ve ilkokula hazırlık olarak kullanılabilecek boyama kitapları ile verimli ve eğitici vakit geçirilebiliyor. Bu aktivite çocukların çok önemli bazı becerilerine destek oluyor. Çizgi filmin kahramanlarının resimlerinin bulunduğu boyama kitapları sayesinde ufaklıkların ince motor kasları da gelişiyor.

Niloya oyun hamurları renkleriyle yaratıcılığın geliştirilmesine ve problem çözme becerilerinin desteklenmesine yardımcı oluyor. Bu hamurlar hiçbir şekilde çocukların sağlığını olumsuz etkilemeyecek şekilde özel malzemeler ile üretiliyor. Bu oyuncaklarla el kasları kuvvetleniyor ve el göz koordinasyonunun gelişmesi sağlanıyor. Aynı zamanda çocuğunuzun motor becerileri de geliştiriliyor. Rengarenk aksesuarlara sahip bu Niloya oyun hamur seti ile ufaklıklar yaratıcılıklarını serbest bırakarak istedikleri şekilleri yapabiliyor. Çeşitli geometrik desenlere sahip kalıplara ve renkli aksesuarlara sahip hamur setleriyle oynamak çocuklar için daha eğlenceli oluyor. Şirin bir yapıya sahip olan bu hamurlar ile minikleri saatler sürecek bir eğlence bekliyor. Niloya masa sandalye ile çocuklar organizasyon becerisi kazanıyor ve okula hazırlanıyor. Bu masa sandalye ve çalışma sırası seti üretmeye teşvik ediyor ve bunların üzerinde hamurla oynanacak oyunlar afacanları ilkokula hazırlıyor. Trendyol’un bu kategorisinden dilediğiniz ve çocuğunuzun istediği çeşitleri sipariş edebilirsiniz.

Niloya Baskılı Oyuncaklar

Trendyol’da çok sayıda neşeli ve eğlenceli Niloya ürünleri sizleri bekliyor. Niloya oyuncak seti ve Niloya bebek oyuncak ürünleri ile çocuklar çok eğleniyor. Bu oyuncaklar ile miniklerin harika zaman geçirmesi için ortam hazırlayabilir ve Niloya’nın eğitici özelliğiyle afacanların duygusal gelişimine büyük destek sağlayabilirsiniz. Olumlu bir rol model olan bu çizgi film karakteri sayesinde çocuğunuzun kişiliğinin gelişmesini sağlayabilir ve oyunlarına renk katabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Niloya pelüş bebeğin yumuşacık kumaşıyla ufaklığa keyifli bir uyku arkadaşı hediye edebilirsiniz. Bu yumuşacık kumaştan üretilmiş pelüş oyuncaklarla çocuğunuzu vaktinde uyuyabilmesi için daha kolay teşvik edebilirsiniz. Ayrıca Niloya pike takımı ile miniğin odasında neşeli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Niloya’nın rengarenk desenleriyle süslenmiş nevresim ve pike takımı ile çocuğunuzun odasında pembe, beyaz tonlarında bir ortam yaratabilir ve miniğin uykuya daha istekli ve mutlu gideceği bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ufaklıkların Niloya’nın neşe kaynağı olan dünyasını deneyimlemesi için baş karakterin desenlerinin bulunduğu farklı modellere de göz atabilirsiniz. Seyahatlerinizde küçük kızınız oyuncaklarını Niloya’nın çantasıyla taşıyabilir. Böylelikle ona kendi olabilme imkanı tanıyabilirsiniz. Bu çanta omuz kısmından ufaklığın boyuna göre ayarlanabiliyor. Niloya’nın gözlüğüyle de küçük minikler farklı bir tarz yaratıyor ve kendilerine daha çok güvenen bir kişiliğe sahip oluyor. Ayrıca bu kahramanın gözlüğünün lisansı bulunuyor ve bu ürün kızınızın göz sağlığına zarar vermeden kullanıma olanak tanıyor.

Bu kategoride bir de lazımlık bulunuyor. Bu lazımlık sayesinde ufaklıklar tuvalet alışkanlığı kazanıyor ve korkmadan bu eğitimi kısa zamanda tamamlayabiliyor. Miniklerin karakter gelişimi için çok önemli bir dönem olan tuvalet alışkanlığının kazanıldığı bu süreçte çocuğun sevdiği bir kahramanın resim baskılarının bulunduğu bir lazımlık size tahmin ettiğinizden çok daha büyük kolaylık sağlayabiliyor.

Siz de Niloya’nın desenlerinin bulunduğu ürünlerle çocuğunuza muhteşem bir hediye verebilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Niloya Oyuncak Bebek Fiyatları

Oldukça sevimli olan bu oyuncak çeşitleri çocukların ilgisini oldukça fazla çekiyor. Sevilen bir animasyon karakterini ellerinde tutabilmenin verdiği mutluluk ile miniklerin oyunları daha da keyifleniyor. Bunlarla yeni oyunlar kurgulamak küçükler için büyük bir neşe kaynağı oluyor. Renkli ve canlı oyuncaklara ilgi duyan ufaklıklar, dünyayı daha yeni yeni tanımaya başladıkları dönemde insani özellikleri bulunan ve sarılarak dokunabildikleri bir bebeği sahiplenerek kendilerini çok daha mutlu hissediyor.

Trendyol’da ilgili kategorideki bu ürünler her şeyin en iyisine layık olan çocuğunuz için özel olarak kaliteli malzemelerden üretiliyor. Yüksek üretim kalitesiyle bu oyuncakları minikler uzun süreli olarak kullanabiliyor. Bunun sayesinde çocuğunuz ürünle oyun oynama zevki yarım kalmadan eğlencesini saatlerce sürdürebiliyor.

Bu kahramanın neşeli ve hayat dolu ruhunu yansıtan cezbedici ürünler arasından seçim yaparken çocuklar harika zaman geçiyor. Bu çizgi filmi keyifle ve severek takip eden ufaklıkların hayal dünyasında Niloya’nın ve arkadaşlarının çok önemli bir yeri bulunuyor. Animasyondaki karakterleri kendilerine rol model olarak gören afacanlar eğlenirken aynı zamanda öğreniyor ve yeni şeyler keşfediyor. Çocuğunuz için Niloya’nın ve dostlarının oyuncaklarını kategoriden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Bu ürünleri satın alarak ufaklıklar için harika bir sürpriz hazırlayabilir ve miniklerin yüzünü güldürebilirsiniz.