placeholder
"

Nici

" araması için 105 sonuç listeleniyor

Nici Karakterli Geniş Ürün Seçeneklerle Sizleri Bekliyor

Sevimli karakterleriyle dikkat çeken Nici, kaliteli ürünleriyle kullanıcıların beğenisini toplar. Kalıplaşmış ve herkes tarafından sevilen Nici karakterleri farklı renkleriyle de ilgi odağı olur. Onlarca çeşit modelleri ve farklı fonksiyonlara sahip ürünleri ile ebeveynlere çok fazla alternatif sunar. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip marka, oyuncaktan çantaya pek çok kategoriyi bünyesinde barındırır. Markanın ürün haznesinde oldukça hacimli bir yere sahip olan anahtarlıklar farklı tarzları ile alışılmışın dışında bir portre çizer. Nici anahtarlık çeşitleri her yaş grubuna hitap edecek şekilde tasarlanır. Boyutları farklı olan ürünler sevimli bir görüntü oluşturur. Anahtarlıklar peluş ve plastik olmak üzere ikiye ayrılır. Plastik anahtarlıklar kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Peluş anahtarlıklar ise en az plastikler kadar sevilir. Özellikle kuzulu peluş anahtarlıklar her yaş grubuna hitap eder. Kedi, ayıcık, arı gibi sevimli hayvanları çok daha işlevsel bir hale getiren marka anahtarlık olarak kullanabileceğiniz harika tasarımlar meydana getirir. Bu sayede size hitap eden ürünleri bulmak kolaylaşır. 10 cm, 8 cm gibi farklı boylara sahip anahtarlıklar, oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Anahtarlıkların olmazsa olmaz ekipmanları da seçim aşamasında oldukça önemlidir. Anahtarlık halkaları, askıları farklı renklerde ve desenlerde üretilir. Bazı modellerin klips ve anahtarlık kancasında da değişiklikler gözlemlenir. Makanın anahtarlık ve diğer ürün seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilir tarzınızı yansıtan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kaliteli Ve Sevimli Nici Oyuncak Ürünleri

Kaliteli Ve Sevimli Nici Oyuncak Ürünleri

Oyuncaklar sanıldığının aksine sadece bir oyun aracı değil çocuk gelişiminde etkin rol oynayan önemli araçlardır. Bu nedenle Nici, ebeveynlere çocuklar üzerinde olumlu etkiler yaratan seçenekler sunar. Oldukça geniş bir oyuncak yelpazesine sahip olan marka, sevimli olduğu kadar çok fonksiyonlu ve kaliteli ürünler üretir. Bu sayede çocukların hayal dünyalarını renklendiren Nici oyuncak ürünleri ortaya çıkar. İnce düşünülmüş detaylarla ebeveynlerin beğenisine sunulan seçenekler çocuk gelişiminde olumlu bir rol oynar. Kızlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan özel nitelikli oyuncaklar, çocuklara benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Çocukların dinamik yapısından ilham alan marka her geçen yıl ürün ağını genişletir. Böylelikle ebeveynlere daha çok seçenek arasından en doğru seçimi yapma fırsatı sunar. Markanın oyuncakları genellikle peluştan yapılır. Çocuğunuzun uyku arkadaşı olmaya aday yumuşak oyuncaklar, sevimli karakterlere bürünerek çocukların ilgisini çekmek için özel olarak tasarlanır. Nici peluş oyuncak çeşitleri her yaştan çocuğun vazgeçilmezidir. Kuzu kedi gibi sevimli hayvanları ürünlerinde çok daha sevimli bir hale getiren marka, çocuklara hayvan sevgisini aşılamaya da yardımcı olur. Özellikle yatan aslan, kedi gibi oyuncaklar çocuk odası dekorasyonlarında da sıklıkla kullanılır. Oyuncak seçimi yaparken sadece ürünlerin görünüşüne değil çocuğa uygun olup olmadığına ve içerdiği maddelere de bakılmalıdır. Bunun için marka bünyesinde farklı cinsiyetlere ve yaşlara uygun kaliteli pek çok ürün seçeneği bulunur. Çocukların cildiyle sürekli temas halinde olan ürünlerin cilde zararlı maddeler içermemesi oldukça önemlidir. Nici oyuncak çeşitleri kanserojen madde içermez. Doğal bileşenler kullanılarak tasarlanan ürünler çocukların hassas cildine zarar vermez. Üstelik gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz peluş oyuncaklar yumuşak dokusu sayesinde de oldukça konforlu bir ortam oluşturur. Marka bünyesinde çocukların duyma ve algılama yetilerini geliştirmede yardımcı olacak çıngıraklı ürünler bulunur. Çıngıraklı kutup ayısı gibi ürünler çocuklar için büyük bir eğlence kaynağıdır. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyen pek çok ürün markanın ürün haznesi içerisinde yer alır. Siz de Trendyol aracılığıyla ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Nici Ürün Çeşitleri

Çok Fonksiyonlu Nici Ürün Çeşitleri

Farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok ürünü aynı çatı altında toplayan marka, kaliteli üretim anlayışı sayesinde her dönem ilgi görür. Markanın ürün yelpazesi içerisinde bulunan çantalar farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanır. Makyaj, sırt ve omuz çantası farklı tarzlara uygun olarak tasarlanır. Nici çanta çeşitleri çok fonksiyonlu yapıya sahiptir. Çantalar içerisinde yer alan iç bölmeler eşyalarınızı kolaylıkla gruplandırmanızı sağlar. Her kombine uyum sağlayacak ürünler çocukların en sevdiği eşyalar arasında yer almaya adaydır. Çocuklar için oldukça sevimli bir ürün olan kadife sırt çantası rengi ve şekliyle beğenilen ürünler arasındadır. Nici omuz çanta çeşitleri ise oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir. Bu omuz çantaları ise her çocuğun zevkine uygun, özel olarak tasarlanır. Ürünlerin desenleri farklılık gösterir. Çantaların askılıkları da mavi, mor gibi farklı renklerle canlandırılır. Yumuşak dokulu ürünler taşıma kolaylığı sağlar. Nici, süslü prensesleri de unutmaz. Çocuklar için özel tasarlanan Nici makyaj çantası oldukça sevimli bir yapıya sahiptir. Farklı renk seçenekleri ve tasarımı ile kız çocukları ilgisini çeken bu ürün harika bir doğum günü hediyesi olabilir. Marka bünyesinde çantaların yanı sıra kalemlikler de büyük ilgi görür. Nici kalem kutusu modelleri farklı yaşlara ve tarzlara hitap edecek şekilde tasarlanır. Sevimli karakterlerle renklendirilen ürünler mavi, sarı gibi farklı renklere sahiptir. Seçeneklerin boyutlarında farklılık gösterir. İhtiyaç duyulan alana göre dar veya geniş bir seçim yapabilirsiniz. Kaliteli metaryaller kullanılan üretilen Nici kalemlik çeşitleri zamanla oluşabilecek deformasyonları en aza indirir. Kalemliklerde bulunan çıtçıtlar, iç bölmeler daha rahat bir kullanım imkanı sağlar. Böylelikle eşyalarınızı sınıflandırmak ve muhafaza etmek çok daha kolay bir hale gelir.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Nici Trendyol’da

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Nici Trendyol’da

Birbirinden kaliteli ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan Nici markası birbirinden avantajlı fiyatlarıyla da dikkat çeker. Marka bünyesinde her ihtiyaca yönelik onlarca seçenek sunulur. Bu durum fiyat aralığında da farklılıkla neden olur. Nici ürünlerinin fiyatını etkileyen başlıca unsur ürünün yapım malzemesidir. Oyuncaklar, çantalar, cüzdanlar farklı materyaller kullanılarak yapılır. Örneğin Nici cüzdan modelleri farklı fiyat değerlerine sahiptir. Cüzdanlar sürekli kullanılan ve ihtiyaç duyulan eşyalardan biridir. Bu nedenle marka uzun ömürlü kullanıma yatkın kaliteli ve çok fonksiyonlu ürünler üretir. Cüzdanların içerisinde farklı bölümler bulunur. Bu bölmeler sayesinde eşyalarınızı daha kolay bulmak ve sınıflandırmak mümkündür. Marka bünyesinde kırmızı, beyaz, kahverengi pek çok renk seçeneği bulunur. Renklerin üzerinde yer alan desenlerde oldukça çeşitlidir. Fermuarlı ve çıtçıtlı olmak üzere iki farklı cüzdan seçeneği vardır. Dolayısıyla büyüklükleri, şekilleri farklı olan onlarca seçenek farklı fiyatlandırmalara tabi tutulur. Modellerde kullanılan her bir aksesuar fiyat dengesinde değişikliğe neden olabilir. Üstelik modellerin büyük veya küçük olması da fiyatı belirlemede önemli bir etkendir. Oyuncak kategorisinde de benzer bir durum geçerlidir. Oyuncakların büyüklüğü ve onlara eklenen fonksiyonlar fiyatı doğrudan etkiler. Bu durum Nici oyuncak fiyat aralığını genişletir. Böylelikle her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ortaya çıkar. Marka bünyesinde pek çok alternatif vardır. Onlarca alternatif arasından en doğru seçimi yapmak bazen zor olabilir. Bu tür durumlarda Nici oyuncak yorum bölümüne bakabilirsiniz. Yorum bölümünde yer alan bilgilerden faydalanabilir onlarca seçenek arasından en doğru tercihi yapabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Trendyol aracılığı ile ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir güvenli ve hızlı bir şekilde dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.