placeholder
"

Nuxe

" araması için 1003 sonuç listeleniyor

Nuxe

Cildinizin İhtiyacı Olan Destek İçin Nuxe Ürünleri

Dermokozmetik alanında doğal ve etkili ürünleriyle kendi pazarında ön plana çıkan Nuxe, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleriyle her insanın ihtiyacı olan performansı sergiliyor. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından ilgi gören ürünler, her cilt tipine uygun çeşitleriyle piyasadaki yerini alıyor. Cilt tipine ve yaşa göre seçilen nemlendiriciler, aging kremler ve vücut kremi seçenekleriyle kişisel bakım alanında ihtiyaç duyulan her şey karşılanıyor. Bunlar arasında Nuxe kuru yağ, dünya çapında beğeni kazanmasıyla markanın öne çıkan çeşitlerinden biri olmayı başarıyor. Bitki özlerinden oluşan içerikleriyle bakım açısından etkili sonuçlar çıkaran doğal kremler, kokuları ve kolay emilen özellikleriyle de bakım yapmayı keyifli bir hale getiriyor. Yumuşak dokuları olan ürünler, kullanım kolaylığı da sağlıyor. Cilt bakımı için gerekli olan ürünleri sunan Nuxe, Türkiye pazarında bulunan ürünler cildin parlak, canlı ve bakımlı görünmesinde önemli bir rol oynuyor. Cilt tonunu eşitleme ve lekeleri minimum düzeye indirme konusunda başarılı performans sergileyen Nuxe yüz kremi, düzenli bir kullanım sonucunda cilde parlaklık ve canlılık katıyor. Kremin nemlendirici özelliği yüzdeki kuruluğu önlüyor. Nuxe krem cilt bakımı kullanımlarında kısa süre içerisinde etkisini görünür bir şekilde gösteriyor. Günde bir kere masaj yaparak kullanılması yeterli olan ürünler, cildin her zaman bakımlı görünmesini sağlıyor. Doğal içeriklere sahip ve patentli olan ürün, günlük cilt bakımı rutininde önemli bir rol oynuyor. Paris’te temelleri atılan ve ardından uluslararası çapta bir kitle oluşturan marka, doğal ürünlerin bir araya gelmesiyle cildi besliyor. Her cilt tipine ve yaşa uygun vücut, yüz ve parfüm ürünleri, herkesin ihtiyacını karşılıyor. Cildi nemlendiren, bakım yapan, nemlendiren ve dış faktörlere karşı etkili koruma gerçekleştiren her ürün, kolay erişilebilir olma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Cilt bakımı için önemli bir ürün olan güneş koruyucuları, güneşin ciltte kalıcı bir hasar bırakmasını önlüyor. Nuxe güneş kremi yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden cildi koruyor ve ultraviyole ışınlara karşı da direnç gösteriyor. Bunların yanı sıra kızarıklık ve yanık gibi olası olumsuz durumların da önüne geçen ürün, dermatolojik bakım ürünleri olarak yer alıyor. Cildi tahriş etme, yıpratma gibi etkileri bulunmadan tamamen besleyen krem çeşitleri uzun süreli ve düzenli kullanımlar sonrasında görünür bir değişim gösteriyor. Cilde canlılık kazandırmalarıyla, ışıltılı bir görünüm elde edilmesini de sağlıyor.

Cildin İhtiyacı Olan Nemi Karşılayan Nuxe Nemlendirici

Cildin günlük olarak ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayan Nuxe ürünleri, hem kadınların hem de erkeklerin beklentilerine cevap veriyor. Vücudun her bölgesinde kullanılabilen ürünler, kaliteli ve test edilmiş içerikleriyle güvenilir oluyor. Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Nuxe nemlendirici ve el kremi çeşitleri gün içerisinde cildin ihtiyacı olan nem desteğinde bulunuyor. Yüz bakımı, dudak bakımı, vücut bakımı, cilt bakımı, göz çevresi bakımı, ayak bakımı, saç bakımı, el ve tırnak bakımı, güneşe karşı koruma gerçekleştiren bakım ve makyaj ürünlerine dair her bakımdan ihtiyacı karşılayan bir ürün çeşitlilik içerisinde yer alıyor. Gerek düzenli bakım yapılmadığında, gerek yanlış ürün kullanımı sonucunda gerek de çevresel faktörlerden kaynaklı siyah nokta, leke, sivilce veya kırışıklıklar, cilt tipine uygun olan ürünlerin kullanımıyla en aza indirilebiliyor. Hem yaz hem de kış döneminde güneş öncesi ve sonrası için gerekli bakım ürünleri kullanılarak güneş sonucu oluşabilecek lekelere karşı önlem alınabiliyor. Bunun yanı sıra mevcut lekeler veya kırışıklıklar için aktif bir performans sergileyen Nuxe göz kremi, göz çevresinde faktörlere etkide bulunuyor. Hassas ciltli olanların veya saçlarına ihtiyacı olan bakım ve onarımı yapmak isteyenler için doğal yağlardan oluşan Nuxe serum ve şampuan çeşitleri gerekli bakımı yapıyor. Saç konusunda da pek çok başarılı sonuç ortaya çıkaran ürünler, sağlıklı ve temiz bir cilt için de kullanılabiliyor. Nuxe yüz temizleme jeli sayesinde gün boyunca cildin maruz kaldığı kirlerden ve makyajdan arındırmak ve yeterli bakımı yapmak mümkün oluyor. Bunların yanı sıra Nuxe Creme Prodigieuse Boost ürünü ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bu ürünün cildi nemlendirmesi ve her cilt tipine uygun olarak geliştirilmiş olması dikkat çekiyor. Yüksek performansıyla derinlemesine nem bakımı yapan ürün, cilde kolayca yayılarak günlük nem bakımını yapıyor. Özellikle erkeklerin günlük bakımlarını gerçekleştirmek için kullanıyor olduğu Nuxe Merveillance yaşlanma karşıtı etkileriyle biliniyor. Saç, vücut ve cilt üzerine farklı şekillerde dokunan ve buna yönelik geliştirilen formüller sayesinde erkek ve kadın ciltlerinin ihtiyacı olanı karşılıyor. Cildi yormayan ve zamandan tasarruf edecek şekilde cilt bakımı yapmayı mümkün kılan ürünler, kısa sürede etkisini hissettiriyor.

Tüm Vücuda Bakım Yapan Nuxe Ürünleri

Kozmetik alanında doğal içerikleriyle fark yaratan Nuxe, doğayı ve lüksü bir araya getirerek hem dokuları hem de kokuları ile hedef kitlenin beğenisini topluyor. Nuxe parfüm çeşitlerinden Nuxe tonik çeşitlerine kadar pek çok ürünün bir araya geldiği geniş yelpazede, günlük cilt bakımı için gerekli olan ve ihtiyaç duyulan her şey yer alıyor. Anti aging bakım için tasarlanmış olan Nuxe Nuxellence, çoğunluk 30 yaş üzerindeki kullanıcılar için hazırlanıyor. Ürün cilt bakımı sayesinde yaşlanma karşıtı bir performans gösteriyor. Gün boyu aydınlık ve genç bir cilt oluşumunun elde edilmesine yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra global yaşlanma karşıtı bir bakım isteyenler için ideal bir kullanım sunan Nuxe Nuxuriance Gold, kuru cilt bakımına ihtiyaç duyanlar için uygun oluyor. Diğer bir ürün olan Nuxe Reve de Miel lip balm hem dudak bakımı ürünü olarak kullanılıyor hem de seri içerisindeki diğer formdaki çeşidiyle de vücut bakımı için kullanım gösteriliyor. Vücut, saç ve cilt bakımı için kullanılan ve ürünler arasından etkili sonuçlar doğurmasıyla ön plana çıkan kuru yağlar, oldukça konforlu olmalarıyla biliniyor. Uygulandıkları bölgelere doğal bir ışıltı kazandıran ürünler, kolay yayılır olmaları ve güçlü nemlendirme gücüne sahip oluyor. Günlük olarak kolaylıkla kullanılabilen ve güneşe maruz kaldıktan hemen sonrası bakımda da kullanılabilen yağlar, fondöten inceltmek için ya da yüz kremleriyle karıştırarak da kullanılabiliyor. Besleyici ve yumuşatıcı özelliği olan Nuxe Prodigieuse çok amaçlı bir kuru yağ olarak, cildin nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı oluyor. Geliştirilmiş içeriğiyle hem cilde hem de saçlara doğal bir parlaklık kazandırıyor. Yaz ya da kış fark etmeden her mevsimde rahatlıkla kullanılabilen yağlar, vücuda, yüze ve saçlara kullanılarak etkisinden maksimum düzeyde faydalanılabiliyor. Tüm saç tipine uygun olan ve bakım yapan Nuxe Prodigieux Tsubaki adı verilen yağ içeriği ile vücudu nemlendiriyor. Koruyucu bir tabaka oluşturmasının yanı sıra kokusunun rahatlatıcı etkisi de kullanıcıların tercih etme oranını yükseltiyor. 7 farklı ve önemli bitkisel yağın bir araya geldiği ürün, doğal içeriğiyle olumsuz sonuçlar doğurmaya mahal vermeden, faydalı bir kullanım sağlıyor. Karma ciltler için geliştirilen ürünlerin yer aldığı Nuxe Aquabella serisi; cilde tam bakım yapıyor, derinlemesine etkide bulunuyor, cildin ihtiyaç duyduğu nemi takviye ediyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Seri içerisinde yer alan her bir ürün sabah ve akşam bakımında cilt üzerinde kullanılıyor ve yumuşak dokusuyla teni rahatlatıyor.

Kırışıklıklara Son Veren Nuxe Set Çeşitliliği

Bitkisel özlerden gücünü alan ürünler, cilde bakım yapma konusunda ideal bir yardımcı oluyor. Ürünlerin içeriklerinin cildi nemlendirmesi, beslemesi, onarması ve ekstra düzeyde koruma sağlaması, bu ürünlerin tercih edilirliğini artırıyor. Dış ve çevresel faktörler başta olmak üzere psikolojik etkiler, hormonal bozukluklar veya bir süre yanlış kullanılan kozmetik ürünlerin ciltte oluşturduğu çizgi ve kırışıklıklar, Nuxe gece kremi ve gözenek sıkılaştırıcı gibi ürünler sayesinde düzenli kullanımlarla gideriliyor. Cildin yumuşamasına, esneklik kazanmasına ve kuruluğunun giderilmesine de nemlendirici etkili ürünler yardımcı oluyor. Yağlı ve karma cildi olan kadınların veya erkeklerin, ciltlerini derinlemesine temizlemek için kullandığı Perfection ürünleri nemlendirme ve temizleme sağlarken, yağlanma giderici bir etkide de bulunuyor. Özel bir bakım gerektiren yağlı ve karma cilde uygun doğal maddelerle formüle edilen seriler, cilde mat bir görünüm katmayı hedefliyor. Nuxe Merveillance Expert serum çeşitleri, göz çevresine de uygulanarak cildin yoğun bir şekilde bakımdan geçmesini sağlıyor. Daha düzgün ve aydınlık görünüm kazandıran serumlar, cildin ihtiyacı olan bakımı sağlama olanağı veriyor. Göz çevresine bakım sağlama konusunda da hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan Prodigieux, göz çevresine gereken nem desteğinde bulunuyor. Uygulandıkları bölgeleri güçlendiren ve torbalanma, halkalanma gibi sorunları minimuma indiren kremler, beklentileri karşılıyorlar. Bunların yanı sıra hem el hem de tırnakları detaylıca besleyen ve nemlendiren el kremleri, kuru ve hassas ciltlerin kaybettiği nem değerini artırıyor. Cildin ihtiyaç duyduğu dengeyi koruma konusunda etkili olan kremler, el ve tırnak bölgelerine yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor. Nuxe body ve set ürünleri içerisinde bulunan çeşitler de vücut kuruluğunu gidermede ve yumuşaklık kazandırmada etkili bir kullanım gerçekleştiriyor. Seri ve setler içerisindeki vücut kremleri, yüz bakım yağları, dudak bakım ürünleri ve cilt temizleyiciler, bu görevleri ayrı bölgelere aynı etkide uyguluyor. Vücudun önemli bir bölgesi olan dudakların ihtiyacı olan bakımı gerçekleştiren Nuxe lip balm ve dudak kremi çeşitleri yumuşaklık ve canlılık kazandırma açısından öncülüğünü koruyorlar. Aynı zamanda leke oluşumunu engelleyen ve mevcut lekelerin azalmasını sağlayan özellikleri olan Nuxe BB krem, içeriğindeki tüm doğal bileşenlerle cildi sıkılaştırıyor ve nemlendiriyor. Kırışıklıkları azaltan ve oluşumunu da engelleyen bir ürün olan Nuxe Nirvanesque ayrıca cildi rahatlatıyor. Seri içerisindeki ürünler, cilt ve göz çevresine farklı formlarıyla uygulanıyor ve yaşlanmaya karşı direnç göstererek mimik çizgilerini azaltıyor.

Sağlıklı Bir Cilde Kavuşmanızı Sağlayan Nuxe Yüz Bakım Ürünleri

Yağlı, kuru ve karma olmak üzere birbirinden ayrılan tüm cilt tipinin ihtiyaçlarına uygun ürünlerin yer aldığı yelpazede, bilimsel çalışmalar sonucu ortaya çıkan cilt bakım ürünleri, zamana karşı direnç gösteren kullanımı sayesinde her yaştan ve cilt tipinden kullanıcıya hitap ediyor. Mineral kökenli ve çok ince parıltıları bulunan kuru yağ ile cilt ve saçları besleyip ışıldaması sağlanabiliyor. Aynı zamanda onarım gerçekleştiren formülü olan yağlar, yağ hissi bırakmadan yumuşak bir cilt dokusuna ulaşılmasına yardımcı oluyor. Kokusuyla da kullanıcıların dikkatini çeken yağlar arasında konumlanan Nuxe vücut yağı ve spreyi vücudun her bölgesinin ihtiyaç duyduğu onarımı gerçekleştiriyor. Tüm vücut tiplerinde kullanılabilir olmasıyla rahat bir kullanımın önünü açan ürünler, doğal materyallerden ve özlerden oluşturuluyor. Bunlara ek olarak, girilen ortamlarda dikkat çekmek isteyen kullanıcılar için de öncelik taşıyan parfümler, tamamen doğal ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşturulduğu için hem cildi besliyor ve koruyor hem de etrafa kokusunu yayıyor. Kullanıcıların doğal güzelliğini ortaya koymayı ve korumayı amaçlayan ve büyük oranda bu anlamda başarı gösteren yüz kremleri, her kullanımda nemli bir cilde ulaşılmasını sağlıyor. Cildin yağ dengesini düzenleyen ve içerdiği özler ile dış etkenlere karşı koruyan kremler arasında yer alanda Nuxe Splendieuse haftada 1 veya 2 gün kullanım sonucunda yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki lekeleri azaltmaya ve renk eşitlemeye yönelik etkili performans gösteriyor. Yüz ve makyaj temizliğinde etkin rol oynayan Nuxe temizleme jeli, tüm ciltlerde uygulanabiliyor. Cildin gün boyunca maruz kaldığı kirden veya makyajdan arındırılmasına yönelik temizleme gerçekleştiren jeller, bir yandan da yüzü yumuşatıyor ve yatıştırıyor. Aynı zamanda gözeneklerde biriken kirleri temizleme açısından ve cildin ölü derilerden arınmasını sağlayan Nuxe peeling çeşitleri yüzün daha temiz olmasına katkıda bulunmakla beraber, genç kalmasına da yardımcı oluyor. Bu bakıma destek olan ve daha etkili sonuçlar alınmasının önünü açan Nuxe Aquabella tonik ile gözenekler sıkılaştırılıyor. Böylece cilt dokusunu inceltip ten rengini tazeliyor. Yüz bölgesinin bir diğer bölgesi olan dudaklar için de ideal bir kullanım fırsatı doğuran kremler, çatlayan dudaklara gerekli nem ihtiyacını sağlıyor. Bunun yanı sıra birden fazla fayda sağlayan ürünlerin taşınabilir boyutlarda olması, kolaylıkla çantada muhafaza etmeye ve bir yerden bir yere taşımaya olanak tanıyor.

Nuxe Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yenilikçi tekniklerle ve doğadaki bitkilerin özlerinden faydalanılarak üretilen ve zenginleştirilen ürünler, her bir modeliyle cilde sağlıklı dokunuşlar gerçekleştiriyor. Doğanın yenileyici ve iyileştirici gücüne sahip özellikleri olan kremler, yağlar ve spreyler, doğal güzelliği korumayı hedefliyor. Cildin yapısına, tipine ve ihtiyacına uygun olan çözümleri sunan ürünler, kısa sürede gözle görülür değişiklikler ve düzelmeler gerçekleştiriyor. Vücut kremi ve nemlendirici gibi ürünlerin vücut bakımında yağlı etki bırakmadan direkt nüfuz etmesi, farklı cilt tiplerinin hepsinde aynı oranda fayda sağlamasını mümkün kılıyor. Kuru ciltler için ve hassas ciltlerin ihtiyacı olan yağ dengesini düzenleyen ürünler, cildin onarılmasına da katkıda bulunuyor. Kullanım kolaylığına tanıklık edilen Nuxe roll on çeşitleri de ulaşılması zor bir bölge olmasına rağmen burayı gün boyu koruma etkili performans sergiliyor. Bu bölgedeki gözeneklerin sağlıklı yapısını bozmadan koku dengesini sağlıyor ve gün boyu ferah ve rahat bir şekilde hareket edilmesine fırsat tanıyor. Pürüzsüz cilde ulaşmak için gerekli olan peelingler, besleyici formülleri ile cildi tahriş etmeden ölü deri ve gözeneklerde biriken kirden arındırıyor. Saç bakımında şampuan çeşitlerini ve saç kremlerini gibi Nuxe ürünlerini kullananlar, saçların hacim kazanmasını, parlamasını ve çabuk yağlanmaması için gerekli performansı gösteriyor. Aynı zamanda saçların yıpranmış yapısına da doğrudan etki eden ürünler, canlı ve güçlü saçlara sahip olunmasını sağlıyor. El ve ayak kremlerinde de bal ve doğal yağlar kullanılmasıyla el ve ayakların kuruluğu gideriliyor ve yıpranmış noktalar besleniyor. Güneşin zarar veren etkilerden korunma için kullanılan kremler de ideal koruma gerçekleştirmekle beraber ışıltı bir cilt görünümüne de kavuşturuyor. Öte yandan renkli nemlendiricilerin cilde olan etkisiyle beraber zararlı ışınlardan koruması da önemli bir görev oluyor. Ürün yelpazesinde yer alan bir başka seçenek de Nuxe bronzer çeşitleri oluyor. Alkol içermeyen bileşenleri ile cildi beslemekle birlikte ipeksi bir görünüm sunuyor. Bronz görünmeyi isteyenlerin tercih ettiği ürünlerin başında yer alan bronzerlar, cilde zarar vermeyen yapısıyla rahatlıkla kullanılabiliyor. Kozmetik ve bakım ürünleri sektöründe Nuxe kullananlar tarafından yapılan yorum ve tavsiyeler, hedef kitle tarafından ihtiyaca yönelik seçim yapılmasını kolaylaştırıyor. Sizlerde cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapmak üzere Trendyol sayfasından bu ürünlere ulaşabilir ve aralarından seçim yapabilirsiniz.