Çeşit
Form
Fiyat
Paket İçeriği
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Set İçerik Adeti
Aroma
Ürün Puanı
"

Nutraxin

" araması için 1393 sonuç listeleniyor

Nutraxin Takviye Gıdalar ile Vücut Direncini Destekleyin

İnsan vücudunun istediği ve sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez besin maddeleri olan protein, yağ, vitamin ve mineraller temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Sağlık açısından oldukça önemli olan bu kaynaklar, ek besin takviyesi olarak alınmaktadır. Nutraxin ek vitamin ve mineral üretimi ile ihtiyacı olan insanlara rehberlik ediyor. Ancak bu besin kaynakları alınmadan önce mutlaka doktora danışılması gerekir. Her insanın vücut sisteminin çalışması farklıdır. Kan testinin yapılması eksikliklerin neler olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Yeteri kadar süt ve süt ürünleri tüketimi yapmayan kişiler, kalsiyum konusunda sorun yaşamaktadır. Et ve balık gibi yiyecekleri yemeyi tercih etmeyenler ise omega 3 eksikliği sorun göstermektedir. Nutraxin omega 3 ürünleri ile kalp krizi riskini en aza iner, kemik ve eklemler güçlenir, kan şekeri normale biner, Alzheimer ve bunama gibi önemli hastalık ihtimaller en aza düşer ve kalp damar sağlığı korunmasında büyük rol oynar.

Nutraxin Ürünleri

Nutraxin Ürünleri

Besin yoluyla alınamayan, az olan değerler vücuda büyük ölçüde zarar verir. Günümüz dünyasında insanların sağlığını olumsuz yönde etkileyen pek çok neden bulunuyor. Bu pek çok etki yapan nedenlerden kurtulmak için ise katkı olarak bir destek ihtiyacı duyulabilir. Magnezyum, çinko, kalsiyum, omega-3, vitamin gibi sağlığa yararı bulunan ek gıda ürünleri tercih edilebilir. Kolajen, vücutta aminoasit olarak bilinen bir başka protein türüdür. Kolajen, vücudun bir arada kalmasını sağlayan, dayanıklılık arttıran ve cildin esnekliğinde önemli bir payı olan protein türlerinden birisidir. Yaşlandıkça azalmaya başlayan kolajen özellikle yaşı ilerleyen insanların tüketmesi gereken proteinlerden biridir. Nutraxin collagen ürünü cildi sıkılaştırır, kırışıklıkları azaltır, cilt yapısını ve kasları bir arada tutar, ciltte yaşanan yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır, damar esnekliğini artırır, doku yapılarını güçlendirir, eklemleri daha esnek hale getirir, saç tellerini kalınlaştırır ve daha gür bir görünüm sağlar, iyileşmesi uzun süren yaraları daha hızlı bir süreç içerisinde iyileştirir, sindirim sistemini hızlandırır ve özellikle kadınların şikayetçi olduğu selülitlerin azalmasında önemli rol oynar. Daha genç bir görünüme olanak tanıyan bu ürün, insan vücudunda ve cildinde iyileşmelere neden olur. Nutraxin collagen kullananlar üzerinde görülen bu değişiklikler, daha sağlıklı bir yaşama olanak tanıyor. İnsan sağlığına yönelik doğal mineral ve protein üretimi yapan Nutraxin, hayatın daha kaliteli yaşanmasına olanak tanıyor.

Nutraxin Vitamin Ürünleri

Nutraxin Vitamin Ürünleri

İnsan vücudu, yağ, proteinler, vitaminler, mineraller gibi temel bileşen füzyonundan oluşur. Bu bileşenlerin bazıları depolanma görevi görür bazıları da görmez. Mineral ve vitaminlerin özellikleri arasında düzenleyici olma görevi de bulunuyor. Vitaminler, yağ ya da suda çözünenlere göre iki grupta bulunur. Yağda çözünebilir olan vitaminler A, D, E ve K karaciğerde depolanır, B ve C suda çözünür ve depolanmaz. Vitaminler, yaşamın ilerlemesi için gerekli olmasıyla beraber, vitamin eksikliğinin bulunması kapsamında birçok hastalık yaşanmaktadır. Vitaminlerin etkisi pek çok organda etkili olmaktadır. Bununla beraber bağışıklık sistemine destekte bulunan vitaminler de bulunmaktadır. Nutraxin C vitamini ürünü enfeksiyonlara karşı vücut direncinin artmasına, mevsim geçişleri esnasında zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirme açısından oldukça etkilidir. Vitaminler, vücudun işleyişi için düzenli olarak sistemlerin devamının sürdürülmesinde çok önemli bir role sahiptir. Beslenmenin devamlı olması vücuttaki vitaminlerin devam etmesi için etkili olmaktadır. Vücudun fazla üretmediği vitaminler dış besin maddeleri tarafından tamamlanır. Nutraxin B12 vitaminleri normal homosistein metabolizmasına katkı verir. B12 vitaminleri normal kan hücresinin oluşmasına da katkı sunmaktadır. Nutraxin B vitamin complex ürünlerinde yer alan B1, B2, B3, B5, B6, B12 ile beraber folik asit, biotin, kolin ve inositol vitaminlerinin karışımlarından oluşmaktadır. Tiamin (B1 vitamini) normal enerji oluşum metabolizmasına katkı verir. Riboflavin (B2 vitamini) yorgunluk ve bitkinliğin azalmasında etkilidir. İnsan direncine katkıda bulunan bu ürünlerin çeşitliliği oldukça fazladır. Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan vitamin ürünleri, insanların eksikliğini hissettiği değerlere göre ayrılmaktadır. Çoğu kişinin sorun yaşadığı demir eksikliğine göre de ürünler bulunmaktadır. Nutraxin demir içerikli ürünleri ile demir eksikliği baş dönmesi, halsizlik, nefeste yaşanan darlık, başın ağrıması, kalp çarpıntısı, kuru ya da yıpranma yaşanan cilt ve saçlarda etkili olmaktadır. Sporcuların en fazla ihtiyaç duyduğu ve spor yaparken daha rahat bir hareket etme olanağı tanıyan kapsüller de bulunuyor. Nutraxin Artroflex, vitamin ve mineral takviyesi ile spor yapan kişilere kolajen ve hyaluronik asidi bir arada sunuyor. İleri tempoda spor yapan kişilerde meydana gelen eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde önemli rol oynar. Nutraxin Gold Collagen ürünü ayva suyunun kolajen ile birleşmesiyle vücutta doğal olarak yer alan Koenzim Q-10, L-karnitin, Hyalüronik asidini tek bir arada sunan karışımdır. İçeriğinde bulunan kolajen, kolay emilime yol açan hidrolize deniz kolajeni olmaktadır. Biotin, cildin korunması açısından oldukça faydalıdır. Oldukça geniş bir amaca hitap eden bu ürün, cildin normal fonksiyonlarına dönmesine yardımcı olur.

Nutraxin Vitamin Takviyesi

Nutraxin Vitamin Takviyesi

Vücudun her gün daha da iyi bir form kazanmasına yardımcı olan vitaminler, kaliteli bir yaşam için son derece önemlidir. Bu kapsamda vücutta eksik olan vitaminlere ek olarak alınan vitamin takviyeleri, beslenme ile oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bunların yanı sıra cildin ve saçların korunmasında yardımcı olan ürünler oldukça tercih ediliyor. Nutraxin keratin formula biotin, çinko ve B vitaminleri ile beraber kükürt içerikli olan MSM’in yanında bitki de içeren bir üründür. Biotin saçların korunmasına katkı vermektedir. Çinko saç ve tırnakların korunması ve onarımında oldukça yararlıdır. Nutraxin biotin saçların ve tırnakların kırılmasına mani olarak sağlıklı bir yapıda olmalarına olanak tanıyor. Keratin sentezi destekli yapısıyla kırılgan tırnakları daha güçlü bir yapıda olmasını sağlayan bu ürün, güçlü ve bakımlı tırnak hayallerine kavuşturuyor. Nutraxin immun-s 60 tablet, cilt sağlığının korunması açısından katkı vermektedir. Sindirim sisteminin işleyişine destek olmakta ve hazmın kolaylaşmasını sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve soğuk algınlıklarında yardımcı olur. Bağırsak sağlığının korunması da oldukça önemli bir durumdur. Nutraxin Probiota tabletlerinde yer alan üç kat kaplama teknolojisinin getirdiği imkanlar ile aktif probiyotikler ısı, nem, hava ne mide asidinden oluşan zararlı etkenlere karşı koruma sağlayarak bağırsaklara çok sayıda taşınmasına olanak tanıyor. İnülinle zenginleştirilen formül sayesinde üst düzeyde canlı bakteri sağlamaktadır. Bu ürün, sindirim sistemini düzeltmeye ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine olanak tanır. Kadın ve erkeklere özel olarak da üretilen vitamin ürünleri bulunmaktadır. Nutraxin Multivitamin ürünleri kadın ve erkeklere özel olarak iki çeşitte bulunmaktadır. Kadınlara özel olarak üretilen Multivitamin ürünleri, kadınların ihtiyacı olan vitamin, mineral ve bitki içeriğini sunmaktadır. Bunun yanı sıra demir yorgunluğu ve bitkinliğinin en aza inmesine olanak tanır. Erkeklere özel olarak üretilen multivitamin ürünlerinde ise ihtiyaç duyulan vitamin, mineral ve bitki içeriklerinin yanı sıra içinde yer alan çinko ile normal testosteron düzeyinin korunmasını sağlamaktadır. Nutraxin ürünleri, insanların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Nutraxin ürünlerinin farklı çeşitlerinden ihtiyaç duyduğunuz seçenekleri Trendyol üzerinde bulabilir, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.