"

Oioi Tabak

" araması için 15 sonuç listeleniyor

En Şık Oioi Tabak Modelleri Trendyol'da!

Tabaklar, beslenme ve sofra düzeni konusunda önemli bir yere sahip olan ürünlerdir. Her evde bulunan tabaklar farklı tarzları ve boyutları ile kullanıcılarını yansıtan ürünler olurken farklı yaş grupları için farklı özelliklere sahip üretimler bulunmaktadır. Çok sayıda üretici tarafından imal edilen tabaklar arasında özel üretim olarak adlandırılan bebek tabakları farklı materyallerin kullanıldığı ürünler olarak dikkat çeker. Bebeklerin rahatlıkla beslenebilmesi için farklı tasarımların kullanıldığı tabaklar cam olarak üretilebilmelerine karşın plastik metal ve silikon olarak üretilebilmektedir. Genel olarak üretimlerde sağlık ön planda olurken bebeklerin yemeklerinin karışmaması ve rahat taşınabilir olması nedeniyle standart tabaklardan farklı özelliklere sahip olması beklenir. Sağlık konusu da ön planda olurken özellikle silikon ve plastik tabakların bebeklerin sağlıklarını riske atmayacak şekillerde üretilmesi ve üretim sonrasında bağımsız sağlık kuruluşları tarafından testlerinin yapılması gerekmektedir. Yapılan testler sonucunda onay alan ürünlerin satışa sunulması gerekirken standart tabaklar veya bölmeli tabakların üretimleri de marka tarafından yapılacaktır. Oioi mama tabağı seçenekleri müşterilerine kalitesini kanıtlamış, bağımsız sağlık kuruluşları tarafından sağlıklı sertifikasına sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Üretimlerde tercih edilen materyalin son teknoloji olması nedeniyle yenilikçi bir firma olan Oioi, üretimlerinde kaliteye önem verdiği kadar bebek sağlığını da ön planda tutan markalar arasında yer almaktadır. Mama tabaklarını farklı şekillerde üretilebilen marka fiyatlandırma konusunda da değişkenlik gösterebilmektedir. Silikon tabak üretimlerine uygun olarak ürünlerin imalatını yapan firma son teknoloji üretim araçları sayesinde pek çok kişi tarafından sağlıksız sanılan silikonları bile sağlıklı hale getirebilmektedir. Üretimlerinde standart tabakları kullandığı kadar bölmeli ve kapaklı seyahat mama tabaklarının da üretimini yapan firma fiyatlandırma konusunda da çeşitlilik sunmaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin özellikleri fiyatların değişiklik göstermesine neden olurken aynı zamanda ebatlarda fiyatların değişmesine neden olabilmektedir.

Oioi Tarihçe ve Yemek Tabağı

Oioi Tarihçe ve Yemek Tabağı

Oioi markası 2014 yılında Türkiye’de kurulan yerli üretim bebek ürünleri imalatı yapan bir firmadır. AR-Ge çalışmaları ile sağlıklı bebek ürünlerinin imalatını yapan marka kısa sürede dünyanın pek çok ülkesine ürün ithalatı yapmaya başlamıştır. Emziklerden mama önlüğüne, porsiyonlardan kapaklı kaselere kadar geniş bir üretim ağına sahip olan marka özellikle Oioi bebek tabağı seçenekleri ile adından söz ettirmektedir. Türkiye’de yaptığı satışlara ek olarak başta Orta Doğu ülkeleri olmak üzere Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında ürün satışı gerçekleştiren marka yeni kurulan firmalar arasında olmasına karşın 20’den fazla ülkede varlığını sürdürmektedir. Yapılan çalışmalar ile dünyanın diğer ülkelerinde de bebek ürünlerinin üretim ve satışlarına başlayan marka gelişen yenilikçi üretim anlayışı ile dikkat çekmektedir. Üretim materyali olarak diğer markalardan farklı olarak silikonu kullanan marka son teknoloji cihazlar ile özel üretimler yapmaktadır. Silikonun sağlıksız olarak bilinen tüm özelliklerini yok eden marka son derece sağlıklı ve uzun ömürlü üretimler yapmasına karşın kırılma ve deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilecek ürünler imal ederek pazarda önemli bir yere sahip olmuştur. Oioi yemek tabağı ürünlerinin özellikle model ve tasarım çeşitliliği sunması müşteriler tarafından seçim yapabilme şansı sağlarken marka başta günlük kullanıma uygun ürünler olmak üzere ev tipi ve seyahat ve gezinti için kullanılabilecek bebek tabaklarının üretimlerini üstlenmektedir. Oioi tabak seçimi yapmak isteyen müşterilere geniş model çeşitliliğini sunan marka farklı kullanım tiplerine uygun ürünleri satışa sunmasına karşın tekli ve set halinde satılan ürünleri ile de dikkat çekebilmektedir. Silikonun özel olarak işlendiği yemek tabakları kullanım talimatlarına uyulduğu sürece kırılma, deforme veya çatlama yapmadan kullanılabilmeleri nedeniyle de tercih edilmektedir. Premium silikon adı verilen hammaddenin kullanımına önem gösteren marka bebek malzemeleri üreten firmalar arasında farklı materyal tercihi sayesinde isim yapmış ve piyasanın pek çok alanında öncü olmayı başarmıştır.

Oioi Tabağı Modelleri

Oioi Tabağı Modelleri

Oioi tabak modelleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak ürünler arasında bulunan ve günlük kullanıma uygun olan ürünlerde kapak bulunmazken kullanıcıların isteklerine göre kapaklı ve vakumlu modellerde bulunabilir. Öte yandan seyahat ve çantada taşınmak istenen ürünler için kapak sistemlerine sahip silikon tabaklarda bulunabilmektedir. Oioi silikon tabak seçenekleri kapaksız olduklarında standart ev tipi kullanıma uygundur. Öte yandan üretimlerini bölmeli ve bölmesiz tabak olarak imal eden oioi markası ebeveynlerin kullanım amaçlarına uygun olarak geniş model yelpazesine sahiptir. Oioi vakumlu tabak seçenekleri silikon olmalarına rağmen özel kapakları sayesinde taşıma avantajları sağlarken özel vakum teknolojileri sayesinde sızdırmazlık özelliği gösterir. Son teknolojiler ile üretimleri yapılan silikon vakumlu tabaklarda kendi aralarında bölmeli ve bölmesiz olarak kullanılabilmektedir. Modeller arasında bulunan ve ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler olan set içerikleri de üretilen ürünlerden bir tanesidir. Set içeriklerinde genel olarak birden fazla bölmeli veya bölmesiz tabak bulunurken aynı zamanda silikon kaşıklarda bulunabilir. Silikon kaşıklar henüz yeni doğmuş ve çok hassas ağız yapısına sahip bebeklerin ağız sağlığını korumak adına üretilen ürünler olurken kaşıklar tekli olarak da satılabilmektedir. Marka tarafından set olarak Oioi tabak içeriği 1 bölmesiz, 1 bölmeli ve 1 kapaklı olmak üzere üç tabaktan oluşurken aynı zamanda kaşıklarda set içeriğinde bulunabilmektedir. Modeller kendi aralarında özelliklerinde değişiklik göstermesine neden olabilmektedir. Oioi tabak özellikleri genel olarak kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Bebeklerini öğünlerde tek bir besinle besleyen ebeveynler için bölmesiz ürünler tavsiye edilirken bebeklerini birden fazla gıda ile besleyen ebeveynler için bölmeli tabaklar tavsiye edilmektedir. Öte yandan günlük ve ağırlıklı olarak evde kullanılacak ürünler için kapaksız tasarımlar ebeveynlere tavsiye edilmektedir. Bebekleri ile gezintiye veya seyahate çıkmayı seven ebeveynler için ise ağırlıklı olarak bölmeli ve vakum teknolojisine sahip kapaklı tabaklar tavsiye edilir. Modellerin çeşitlilik göstermesi ebeveynlerin bebekleri için tercih edebileceği ürünleri seçmelerine olanak sağlamaktadır. Oioi tabak çeşitlerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Oioi Tabak Kullananlar ve Fiyatları

Oioi Tabak Kullananlar ve Fiyatları

Oioi mama tabağı kullananlar tarafından yapılan yorumlarda ürünlerin kullanımları başta olmak üzere kalitesi ve fiyatları önemli yorumlar almaktadır. Yapılan yorumlar Oioi markasına ait resmi internet sitesinde olabildiği kadar online alışveriş sitelerinde de bulunabilmektedir. Yapılan yorumlar arasında ürünlerin darbeye karşı ne kadar dayanıklı olduğu konusunda pek çok yorum bulunabilirken aynı zamanda yumuşak yapılarda olan silikonların kullanım esnasında esneme payları ile ilgili de çok sayıda yorum bulunmaktadır. Oioi tabak kullanımı ile ilgili yapılan yorumlarda ürünlerin model ve çeşitlerinin ne derece rahatlık vadettiği ile ilgili de çok sayıda yorum bulunabilmektedir. Genel olarak ürünlerin kullanımlarının basit olması pek çok kişinin ürünleri tercih edebilmelerine olanak sağlarken yapılan yorumlar markaya ait mama tabaklarını satın almayı düşünen diğer müşteriler için referans niteliği taşımaktadır. Oioi tabak fiyatları ürünlerin özellikleri başta olmak üzere tasarım ve modellerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak son teknoloji ve sağlıklı ürünler olmaları nedeniyle tercih edilirken, her bütçeye uygun fiyatlarla kullanıcılarına hitap eder. Bölmeli ürünler ile bölmesiz ürünler arasında fiyat farklılıkları olabildiği gibi aynı zamanda kapaklı ve kapaksız ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunabilir. Müşteriler kullanım amaçlarına uygun Oioi tabaklarını tercih ederek satın alabilirler.