İlgili Kategoriler
Materyal
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Hacim
Ürün Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mama Tabağı

" araması için 155 sonuç listeleniyor

Figürlü Bebek Mama Tabağı Tasarımları Trendyol'da!

Günlük hayatta ebeveynlerin sıklıkla kullandığı ürünler arasında olan mama tabağı çocuk yetiştirmede önemli bir rol oynar. Genellikle çocuğa ek gıda vermeye başladıktan sonra kullanılan bu tabaklar oldukça gereklidir. Çocuklara ek gıda çoğunlukla 4 ila 6 ay arasında verilmeye başlanır. İlk aylardan itibaren çocuğun enerji gereksinimi önemli düzeyde artar. Bu sebeple ek kaloriye ve yiyeceğe ihtiyaç duyan bebeklere ek gıda takviyesi yapılmalıdır. Sağlıklı bir şekilde kilo kaybı olmadan büyüyen bebeklere 6. aya kadar anne sütü verilmeye devam edilmelidir. Anne sütünün yetersiz geldiği anlaşıldığı takdirde ek gıdaya geçilmesi uygun görülür. Ebeveynler için hem heyecan verici hem de zorlayıcı olan büyümeye geçiş dönemini kaliteli, kullanışlı kapaklı mama tabağı modelleriyle rahat bir şekilde atlatmak mümkündür. Çeşitli tasarımlar ve modeller kullanılarak üretilen bu araçlar hem bebeğinize hem de size güven verir. Aynı zamanda eğlenceli modellerle çocuğunuzun ilgisini kolayca çekebilir, ihtiyacı olan besinleri yemesini sağlayabilirsiniz. Bu eğlenceli tasarımlar arasında birbirinden farklı ve renkli çeşitler bulunur. Erkek ve kız çocukları için ayrı seçenekler keşfedilebilir. Bunların yanında unisex olarak her çocuğun ilgisini çeken ürünler de bulunur. Özellikle her çocuğun ilgisini çekmeyi başaran modellerin arasında arabalı mama tabağı çeşitleri vardır. Bu çeşitlerin görünüm bakımından göz alıcı olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça kullanışlı olması hem bebeği hem de anne babayı mutlu eder. Modeller arasında genel olarak benzerlik söz konusu olsa da farklılık gösteren seçenekler de mevcuttur. Genellikle bu çeşitlerde 5 farklı bölme bulunur. Her bölmeye farklı çeşitlerde yemek konabilir. Müşterilerin isteğine göre farklı tasarımlar da Trendyol üzerinden keşfedilebilir. 3 bölmeli mama tabağı seçenekleri de işlevsel yapısıyla ebeveynlerin sıklıkla mutfaklarında yer verdiği seçeneklerden biridir. Bu ürünlere üzerinde bulunan 3 farklı bölme sayesinde çeşitli yiyecekler konabilir. Ayrıca farklı renkleri, birbirinden eğlenceli tasarımları bebeklerin dikkatini çeker. Bu sayede yemek yemek hem çocuklar hem de ebeveynler için eğlenceli bir hale gelir. Bu seçenekler arasından dilediğiniz ürünü Trendyol üzerinden keşfedebilirsiniz.

Çocukların Dikkatini Çeken Mama Tabağı Modelleri

Çocukların Dikkatini Çeken Mama Tabağı Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlar çocukların dikkatini kolaylıkla çeker. Bu tasarımlar arasında yer alan mama tabağı seti modelleri yoğun bir şekilde tercih edilir. Bu setler genellikle beş ayrı parçadan oluşur. Bunlar tabak, kase, bardak, çatal ve kaşık olur. Kaliteli bir şekilde imal edilen ürünler sağlık bakımından tehlike arz etmez. Aksine oldukça güven verir. Tabaklar farklı büyüklüklerde üretilir. Ayrıca tabaklarda ayrı bölmeler bulunur. Bu bölmeler 3 ya da 5 adet olabilir. Bir tanesi büyük olmak üzere 3 bölmesi bulunan modeller çeşitli yiyecekleri aynı anda taşır. Farklı boyutlarda bulunan kaselerde çorba ya da sulu yiyecekler gibi besinleri koymanıza yardımcı olur. Bardaklar ise su ya da başka içecekleri içinde tutar. Uçları sivri olmayan çatallar ise hem kullanışlı hem de güvenli olması bakımından tercih edilir. Kaşıklar ise küçük, pratik ve kullanışlıdır. Anne baba seçim yaparken dilerse bebeğin cinsiyetine göre renk veya tasarım tercihi yapabilir. Her bebeğin ilgisini çeken ortak tasarımlar da Trendyol üzerinden rahatlıkla keşfedilebilir. 4 ila 6 aydan itibaren çocuğa ek gıda verilmesi için sıklıkla mama tabağı tavsiye edilir. Bunun sebebi ürünlerin hem kullanışlı olması hem de kolaylık sağlamasıdır. Özellikle anne, babalar çocuklara yemek yedirmenin ne kadar zor olduğunu çok iyi bilir. Bu noktada, özel üretilen tabaklar ebeveynlerin yardımına koşar. Gelişim süreçte plastik malzemeler kullanmak oldukça önemlidir. Plastik kaşık çatallar çocuğun ağzını acıtmasının da önüne geçer. Bebeklerde ağız kısmı ilk aylarda yaşlarda oldukça küçüktür. Demir ya da metal olanlar gelişim sürecinde yaralanmalara sebep olabilir. Özel olarak üretilen plastik küçük ürünler ise yaralanma ve acı hissi gibi istenmeyen durumların önüne geçer. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen bu araçlar sağlık açısından da son derece güvenilirdir. Birbirinden farklı bebek mama tabağı tasarımları bulunur. Bu tasarımlar hem çocukların zevkle ve iştahla yemek yemesini sağlar hem de anne babaya büyük ölçüde yardımcı olur. Bebeği kademeli bir şekilde sütten kesmeye olanak tanır. Onu yeni tatlar farklı yemeklerle tanıştırmayı amaçlar. Dolayısıyla süreç, kaliteli melamin mama tabağı modelleriyle oldukça kolay geçer. Bu süreçte çocuğunuza vereceğiniz vitaminli meyve ve sebzeler onun gelişimine yardımcı olur. Besleyici protein içeren bakliyatlar da büyümesine katkı sağlar. Bunlar gibi çeşitli besinleri aynı anda bir tabağa koyabileceğiniz ürünler ise elinizin her zaman altında bulunmalıdır. Protein deposu olan bakliyat yemeğini bir bölmesine yerleştirilebilir. Aynı zamanda ek gıda döneminde sıklıkla tercih edilen yoğurdu yiyeceğin yanına koyabilir, ardından vitamin dolu meyveleri de diğer bölmeye yerleştirebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza ihtiyacı olan tüm besinleri onların da seveceği şekilde verebilirsiniz. Çeşitli tasarımların özelliklerini, avantajlarını keşfederek çocuğunuza uygun olan ideal mama tabağı modelleri arasından birini Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Mama Tabağı ile Keyifli Yemek Saatleri

Mama Tabağı ile Keyifli Yemek Saatleri

Bebekler için üretilen ekipmanlar, oldukça farklı tasarımlara sahip olabilir. Bu sayede müşteriler istediği modeli rahatlıkla bulur. Bunlar arasında vakumlu mama tabağı da bulunur. Bu ürünler hem kullanılırken hem de kullanımdan sonra kolaylık sağlar. Sert ve kaliteli plastik kullanılarak üretilen bu gereçler sağlık açısından oldukça güvenilirdir. Ayrıca kullanım sonrası güvenle kapağını kapatarak, sonra kullanmak için buzdolabına muhafaza edebilirsiniz. Vakumlu olmasının avantajlarından biri de masaya yapışması olur. Özel olarak üretilen bu tasarımlar masaya tam anlamıyla yapışır. Yaşı dolmayan bebeğin, yemek kabını kaldırmasını hatta yiyecekleri dökmesini önler. Ufak bir basınçla masaya kolaylıkla yapışan bu tabakları kaldırmak bebekler için oldukça zor olur. Söz konusu özellik sayesinde ebeveynler için büyük kolaylık sağlanır. Kullanışlı, her anne babanın edinmesi gereken ürünlerin arasında silikon mama tabağı modelleri de yer alır. Set halinde de bulunabilen seçenekler geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Bu ürünler düşük ısı iletkenliğine sahip olması sayesinde içine konulan gıdanın ısısını koruyarak fazlasıyla kullanışlı olur. Her şeyi fırlatma ya da yemekleri dökme eğiliminde olan bebekler için silikon ürünler oldukça güvenli olur. Modellerin genellikle bölmeli olması da anne, babalara avantaj sağlar. Zemine kolaylıkla sabitlenebilen çeşitlerin bebekler tarafından çıkarılması zordur. Isıya dayanıklı olması sayesinde bazı seçenekler 200°C’ye kadar fırın ve mikrodalga fırına girebilir. Silikonun doğal yapısı da tercih edilme sebeplerinin arasındadır. Yumuşak, gerektiğinde bükülebilen özelliği sayesinde elde yıkaması da oldukça kolaydır. Kapaklı dökülmeyen mama tabağı çeşitleri de sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Kapaklı olması sayesinde kullandıktan sonra kalan yemeklerle birlikte kapatılabilir. İçine hava almaması sayesinde içindeki yiyecekler ve besinler tazeliğini uzun süre koruyabilir ve bir sonraki öğünde güvenle tüketilebilir. Antibakteriyel sıkı kapağı sayesinde saklama kabı olarak kullanılabilir. Çantada taşımak için de oldukça uygundur. Kalan gıda aynı tazelikte buzdolabında muhafaza edilebilir. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi alabilir, güvenli bir şekilde araştırma yapabilirsiniz. Hareketli ve hiperaktif olan bebekler için sıklıkla kullanılır. Ayrıca kedi mama tabağı modellerine de Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Mama Tabağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mama Tabağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün seçimi yaparken anne babaların dikkat etmesi gereken birkaç püf nokta bulunur. Bunlar arasında fiyat, kalite, materyal, boyut gibi özellikleri ile uzun kullanım ömrü vardır. Materyal bakımından oldukça çeşitli araç, gereçler beğeninize sunulur. Çeşitli ürünler arasında bulunan bambu mama tabağı kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen gereçler arasında yer alır. Hem sağlıklı hem de kullanışlı olması bakımından birçok ebeveyn bambu modelleri tercih eder. Şirin tasarımlarının yanı sıra farklı özellikleri de ebeveynlerin dikkatini çeker. Özel olarak bambu bitkisinin gövdesi kullanılarak üretilenler farklı şekilleri sayesinde bebekler için yemek yemeyi eğlenceli bir hale getirir. Tekli sunulan modellerin yanında set halinde ürünler de kolaylıkla bulunabilir. Farklı boyutlar, farklı amaçlar için kullanılmak üzere müşterilerin beğenisine sunulur. Büyük boyutlar genel olarak sıkça tercih edilenler arasında yer alır. Küçük seçenekler de büyükler kadar tercih edilir. Farklı bölmeleri olan büyük ürünler ve setler ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamanıza olanak tanır. Yüksek kaliteli malzemelerle materyaller kullanılarak üretilenler çocuğunuzun sağlığını korur. Aynı zamanda mama tabağı indirim zamanlarında oldukça uygun fiyat aralıklarında sunulur. Genellikle ayıcık şekilli olan tasarımlar dikkat çeker. Ahşap modeller ise hem sağlık açısından tercih edilir hem de uzun ömürlü olması bakımından göz doldurur. Ayıcık tasarımı bulunan tabakların kulakları da ayrı bölmeler olarak karşınıza çıkar. Bunların yanı sıra yapışkanlı mama tabağı seçenekleri de göz önünde bulundurulabilir. Bulunduğu zemine kolaylıkla yapışan bu modeller bebeği olası kazalardan ve tehlikelerden korur. Özellikle hareketli çocuğu olan anne babalar bu çeşitleri tercih eder. Farklı kullanım amaçlarıyla uyumlu, ek özellikleriyle ebeveynlere ve çocuğunuza konforlu bir deneyim sunan tasarımlardan ilginizi çeken ürünlere Trendyol'dan göz atabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Mama Tabakları

Kullanımı Kolay Mama Tabakları

Anne sütünden ek gıdaya geçiş döneminde kullanılması tavsiye edilen tabaklar büyük önem arz eder. Farklı modellerde üretilen bu araçlar arasından bebeğinize uygun olanı kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte özgün tasarımlar üretilmeye devam eder. Bu özgün tasarımlar arasında ilgi çekenlerden biri 360 derece dönen porselen mama tabağı olur. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen bu modeller son dönemlerde anne babaların gözdesi haline gelmeyi başarır. Kendine has bir tasarımı ve şekli olması büyük avantaj sağlar. Bu modellerde tabak kısmı 360° döner. İç içe girebilen iki farklı tabaktan oluşur. Bu sayede dönen tabak tutulma şekline göre döner. Her zaman üst tarafa bakarak dökülmeyi önler. Devrilmeyen yemek kabı modelleri arasında yer alan seçenekler de sıklıkla tercih edilir. Devrilmemesi sayesinde içinde bulunan yemeği her zaman muhafaza eder. Bu sayede istenmeyen kazaların önüne büyük ölçüde geçilmiş olur. Ezberleri bozan ve son yıllarda büyük bir çoğunluk tarafından tercih edilen bu modellere kolaylıkla ulaşılabilir. Ebatları geniş ve bebekler için yeterlidir. Her mekanda ve her an kullanılabilen ürünler, ebeveynlere büyük ölçüde yardımcı olur. Hiçbir şekilde dökülmeyen mama tabağı seçenekleri rahat ettirir. Kuru gıdaları içinde kolay bir şekilde tutar. Kuru gıdaların yanı sıra çorba gibi sıvı gıdalarda da aynı başarıyı gösterir. Kenarlarında bulunan tutamaçlar sayesinde yürürken ya da ayakta da bebeklerin kullanımına uygundur. Büyük haznesi yeterince yiyeceği ve gıdayı içine alabilir. Hem bebekleri hem de anne ve babaları rahata kavuşturan bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Trendyol mama tabağı yorum kısmında ürünü alan gerçek müşterilerin yorumunu içerir. Müşterilerin yorum ve değerlendirmelerini de göz önünde bulundurarak dilediğiniz seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Mama Tabağı Modelleri

Kaliteli ve Dayanıklı Mama Tabağı Modelleri

Geniş ürün yelpazesiyle Trendyol, müşterilerinden her zaman tam not alır. Yıllar boyu size iyi şekilde eşlik edecek olan seramik mama tabağı modelleriyle her ihtiyaca cevap verir. Çeşitli seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Bu seçenekler arasında yer alan ısıtıcılı yemek kabı modelleri geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Bu ürünler beslenme süresi boyunca yemeğin ısısını korur. Bu sayede yemek uzun süreler boyunca sıcak bir şekilde hazır bekler. Özellikle yavaş yemek yiyen bebekler için özel olarak geliştirilen bu seçenekler, müşteriyi yemeği tekrar tekrar ısıtma derdinden kurtarır. Aynı zamanda devrilmeyi önleyici bir tasarıma sahip olan bu ürünler, ebeveynlere pek çok konuda avantaj sağlar. Ekonomik fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder. Göz alıcı renkleri de çocukların ilgisini çekerek yemek yemeyi ve yedirmeyi eğlenceli bir hale getirmeyi başarır. Müşterilerin memnuniyetini toplamayı başaran ürünler işlevsel yapılarıyla ön plana çıkar. Farklı seçenekler arasında yer alan vantuzlu yiyecek kabı modelleri de bugünlerde sürekli bir şekilde tercih edilir. Kendine özgü dizaynları çeşitli beklentilere göre tasarlanır. Alışkanlıklara göre farklılık gösteren modeller yüksek verim sağlar. Üretim aşaması esnasında kullanılan materyaller de tabağın kullanım ömrünü uzatır. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen modeller uzun süre boyunca bebeğinizle birlikte olur. Bebeklere yemek yedirirken ebeveynlere eşsiz bir deneyim sunar. Müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli sağlam maddelerle üretilenler sıklıkla tercih edilir. Uygun fiyatlarıyla cebinizi yakmaz. Her alanda yardımcı olmaya devam eden mama tabağı online olarak satışa sunulur. Beğendiğiniz modeller hakkında Trendyol üzerinden detaylı bilgi alarak doğru olan ürünü bulabilir, değerlendirmeleri okuyarak çeşitli özellikleri keşfedebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Mama Tabağı

Her Bütçeye Hitap Eden Mama Tabağı

Tercihleri belirleyen önemli faktörlerin arasında fiyatlar gelir. Trendyol, müşterilerine her zaman iyi hizmet sunmak için kendini sürekli geliştirir. Bu fiyatlara da olumlu anlamda yansır. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği kaymaz mama tabağı fiyatları konusunda oldukça hesaplıdır. Yiyecek kaplarını bulmak Trendyol'un kolay arayüzü aracılığıyla oldukça kolaydır. Konduğu zemine sıkı bir şekilde yapışan ve hareket etmeyen seçenekler kolaylık sağlar. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli materyaller sayesinde ürünlerin kalitesi artar. Bu kaliteli materyaller fiyatlara etki edebilir. Birbirinden farklı ve özel olarak üretilen gereçlerin yapım aşamasında çok çeşitli materyaller kullanılır. Bu materyaller sağlık açısından da oldukça güvenilirdir. Örneğin porselen yiyecek kabı seçenekleri dayanıklılığı ve sağlıklı olması bakımından sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlar. Hayatın her alanında müşterilerin ve çocuklarının yanında bulunabilir. Beslenme sırasında onlara eşlik edebilir. Farklı tasarımları her kesimden müşteriye hitap eder. Uygun fiyatları cebinize de yardımcı olur. Farklı tasarımları hem çocukların hem de anne ve babanın ilgi odağı haline gelir. Tasarım özellikleri de fiyatlara yansıyan noktalar arasında yer alır. Çeşitli markaların birbirinden özel tasarımları Trendyol güvencesiyle sunulur. Dayanıklı yapılar ve uzun ömürlü kullanım sağlayan seçeneklerle tanışabilirsiniz. Farklı desenler, renkler ve şekiller kullanılarak üretilen gereçler üst düzey kullanım sağlar. Çocukların ilgisini çekmekle kalmaz aynı zamanda uzun süre hizmet eder. Müşterilerin memnuniyetini toplar ve üstün performansı dolayısıyla herkesin gözdesi haline gelmeyi başarır. Farklı desenlerle üretilenler arasında yer alan meyve desenli mama tabağı da kullananların çok tercih ettiği ve kullandığı gereçlerden biridir. Hem iştah açan hem de göze hitap eden modelleri Trendyol üzerinden keşfedebilirsiniz. Tabaklara detaylı incelemelerden sonra rahatlıkla ulaşabilir, bebeğiniz için dayanıklı mama tabağı satın alabilirsiniz.