placeholder
"

Mama Kaşığı

" araması için 2198 sonuç listeleniyor
Wee Baby Mama Kaşığı 2'Li Ib29652
Wee BabyMama Kaşığı 2'Li Ib29652
(691)
Mama Kaşığı 2'Li Ib29652
43,49 TL
Sepete Git
Babytime Ikili Mama Kaşığı
BabytimeIkili Mama Kaşığı
(97)
Ikili Mama Kaşığı
49,99 TL
Sepete Git
Babytime Baby Time Ikili Mama Kaşığı
BabytimeBaby Time Ikili Mama Kaşığı
(63)
Baby Time Ikili Mama Kaşığı
34,90 TL
Sepete Git

Sevilen Modelleriyle Mama Kaşığı Çeşitleri

Bebeklerin beslenme düzeninin oluşmasında kullanılan mama kaşığı, farklı materyallerden üretilir. Bebeğinizin ağız yapısına uygun büyüklükte yapılan kaşıklarla damak gelişiminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Ek gıdaya geçiş aşamasında kullanılan ürünler, yuvarlak hatlarıyla bebeğiniz için en iyi seçim olmalıdır. Hafif yapısıyla elde kolay kavranabilen bebek mama kaşığı, silikon ve bambu materyallerden üretilir. Kolay kavranabilen sap dizaynına sahip ürünlerle bebeğinizin mama saatleri eğlenceye dönüşür. Yemek yeme alışkanlığının kazanılmasında büyük etkisi olan modeller sayesinde bebeğiniz bu yeni duruma daha kolay adapte olur. Anne sütü alamayan bebeklere uygun ölçülerde olan yenidoğan mama kaşığı, minimal tarzıyla oldukça kullanışlıdır. Özellikle bu dönemde tercih edilen silikon kaşıklar, yumuşak dokularıyla hassas ağız yapılarına uyumludur. Tasarımları inceleyerek uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı Mama Kaşığı Çeşitleri

Kullanışlı Mama Kaşığı Çeşitleri

Bebeğiniz için oluşturacağız beslenme düzeninde uygun materyallerden yapılan kaşıklar son derece önemlidir. Geniş arka gövdeye sahip olan hazneli mama kaşığı, her ortamda kullanıma uygundur. Arkasından sıktığınız kadar mamayı kaşığın ucuna yönlendiren modeller, etrafın kirlenmesini önlemede oldukça başarılıdır. Bebeğinizi tek elle besleyebilmeniz için tasarlanan mama kaşığı kutulu alternatiflerle ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Bebeğinizin gelişimi için fitalat ve BPA içermeyen özellikteki sıkmalı mama kaşığı, koruyucu kapağıyla çantada taşımaya uygundur. Bebeğinizin ek gıdaya geçişini kolaylaştıran ürünler arasında ilk sırada yer alan kaşıklar, beslenmede önemli paya sahiptir. Yenidoğan bebeklerin çene yapısını kuvvetlendirerek annelerini emme reaksiyonunun artmasını sağlayan biberonlu mama kaşığı, dudak ve damağı tahriş etmez. Anne sütü vermek için ideal olan kaşıklar, dökülmelere karşı emniyete sahiptir. BPA içermediği için güvenerek kullanabileceğiniz ısıya duyarlı mama kaşığı, yemeklerin istediğiniz ısıda verilmesine imkan sağlar. Hassas ağız yapısına uygun dizaynı ve farklı renk seçimleri, bebekler ve ebeveynler için mama saatlerini eğlenceli bir aktiviteye dönüştürür. Trendyol’dan tüm özellikleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Mama Kaşığı Tavsiye ve Önerileri

Mama Kaşığı Tavsiye ve Önerileri

Her bebeğin gelişim aşamalarına göre tercih edilecek kaşık tasarımı farklılık gösterir. Siz de bebeğinize uygun yumuşak uçlu silikon mama kaşığı seçimleri yaparak damak ve ağız çevresini koruyabilirsiniz. İçerisinde bebeklerin sağlığı için zararlı bileşenlerin bulunmadığı kaşıklar, yemek saatlerinize keyif katar. Anne sütünden mamaya geçiş aşamasında kullanılan silikon uçlu mama kaşığı, püre ve muhallebi gibi gıdaların ilk tadımlarının yapılmasında kullanılır. Bebeğinizin ağız yapısı göz önünde tutularak dizayn edilen silikon bazlı modeller, sağlık için zararlı etken maddeler barındırmaz. Biraz daha ileri aylardaki çocuklar için üretilen plastik mama kaşığı, bebeğinizin tek başına yemeğini yeme aşamasında destek olmak üzere geliştirilir. Bebeğinizin ayına ve gelişim sürecine dikkat ederek yapılan mama kaşığı tavsiye ve yorumlarını inceleyerek karar verebilirsiniz. Her bebek için farklı özelliklere sahip kaşıklar içerisinden en kullanışlı olanı tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Özel Mama Kaşığı Fiyatları Trendyol’da

Her Bütçeye Özel Mama Kaşığı Fiyatları Trendyol’da

Bebek beslenmesinin temelini oluşturan ek gıdaların daha kolay verilmesini sağlayan mama kaşık seti içerisinde farklı boyutlarda ölçüm kaşıkları bulunur. Her dönemde değişen ihtiyaçlar için tasarlanan kaşıklar, bebekleriniz için uygun materyallerden üretilir. Daha ileri aylardaki çocuklar için büyük mama kaşığı seçimleri yaparak onlara gereken desteği sağlayabilirsiniz. Metal kaşığa alerjisi olan çocuklar için geliştirilen uçaklı mama kaşığı, silikon ucu ve yumuşak başlığıyla sık kullanıma uygundur. Bebeklerin dikkatini çekerek daha rahat yemelerini sağlayan kaşıklar, keyifli saatler yaşamanızı sağlar. Her zevke ve bütçeye göre farklı şekillere sahip modeller sayesinde bebeğiniz yemeklerini daha iştahlı olarak tüketir. Beslenme alışkanlıklarını farklı bir boyuta taşıyan mama kaşığı fiyatları ile de bütçenize uygun seçimler yapabilme fırsatı sağlar. Bütçenize hitap eden seçimlerle bebeğinizin beslenme düzenine özel alternatifleri, Trendyol’un avantajlı fiyat teklifleriyle satın alabilirsiniz