"

Okey Prezervatif

" araması için 550 sonuç listeleniyor

Okey Prezervatif

Çeşitli Arayışlar Dahilinde Kondom Seçenekleri

Cinsel sağlık konusu, birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de önemli bir yere sahiptir. Ülkemizin cinsel sağlık konusuyla alakalı sıkıntılarının azaltılması ve bu konuda bilinç seviyesinin yükseltilmesi amacıyla, 1991 yılında Okey prezervatif markası kurulmuştur. Marka 1991 yılından sonra elde ettiği başarı sayesinde her geçen gün kendisini geliştirmeye devam eder. Markanın gelişmesi şu an bulunduğu konuma gelerek en iyiler arasında yerini almasını sağlar. Kondom kullanımı doğum kontrol yöntemleri arasında en bilinen ve en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. İsmi çok fazla duydulan “kondom” kelimesi basit bir tabirle “koruyucu” anlamına gelir. Korunma amacıyla kullanılan Okey prezervatif ürünleri; yan etkisiz olmasıyla da tercih edilir. Ürünler doğum kontrolün yanı sıra cinsel yolla bulaşabilen hastalıklara karşı da koruma sağlar. Güvenli bir cinsel hayat ve planlı ebeveynlik için kondom kullanılması şarttır. Burada kastedilen planlı ebeveynlik istenilen zamanda istenildiği kadar çocuk sahibi olmayı ifade eder. Kondom hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan biri ise her birinin tek kullanım için tasarlanmış olduğudur. Markanın kondom seçeneklerini kullan-at mantığını bilerek tedarik etmeniz gerekir. Mutlu bir cinsel hayat mutlu ilişki anlamına gelir. Bu kaliteli çeşitler karşısında, seçim yaparken kendinizi ve partnerinizi de düşünerek alışveriş yapmanız gerekir. Okey renk renk prezervatif size bu yolda kolaylıklar sağlayan alternatiflere sahiptir. Markanın kondom çeşitliliği sayesinde partnerinizle beraber yaşayacağınız cinsel birlikteliğinizi doruklarda hissedebilir, ilişkinize heyecan katabilirsiniz. Kondom kullanımı sadece zorunluluk olarak görülmemelidir. Markanın sunduğu seçenekler zorunluluk çemberinden sıyrılarak hazzı yükseltecek tasarımlara sahiptir. Çünkü marka, mutlu birliktelik sürdürmenin yollarından bir tanesinin keyifli ve haz dolu cinsellik olduğunun bilincindedir. Cinsel hayatın mutlu geçmesi ise sağlıklı cinsel birlikteliğe bağlıdır. Trendyol aracılığı ile Okey prezervatif yorumları arasında inceleme yapabilir, istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir tercihte bulunabilirsiniz.

Çeşitli Arayışlar Dahilinde Kondom Seçenekleri

Kondom kullanımı partnerinizin tenini ve sıcaklığını rahatlıkla hissetmenizi sağlarken; sağlıklı ve güvenli korunma konusunda kafanızda soru işaretler kalmasını da engeller. Cinsellikten beklentilerinizi karşılamaya aday olan birçok kondom çeşidi vardır. Tek yapmanız gereken Okey prezervatif özellikleri arasında inceleme yaparak, kriterlerinizi belirlemektir. Markanın cinsel sağlık alanında popüler olmasının en temel sebebi kullanıcının ihtiyaçlarını bilmesidir. Siz de seçim yaparken tercihinizi ve kriterlerinizi dikkate alarak alışveriş yapabilirsiniz. Kondom çeşitleri arasında ilk olarak Okey yeşil prezervatif dikkat çeker. Okey Rötar prezervatif olarak da bilinen seçenek zevki doruklara çıkararak cinsel birliktelikten aldığınız hazzı artırır. Bu sayede size ve partnerinize heyecan dolu anlar yaşatır. Şeffaf yapıda olan ürün isminden de anlaşıldığı gibi geciktirici özelliğe sahiptir. Ürünün geciktirici özelliği iki tarafında uzun soluklu ilişki yaşamasını ve erkeğin yavaşlamasını sağlar. Okey prezervatif geciktiricili çeşidinin dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de erkeğin birleşmedeki performansını yoğun bir şekilde artırmasıdır. Geciktiricili kondom uzun süren birlikteliklerde, her iki taraf için de ekstra performans koyması sayesinde en etkili sonucu verir. Ürün çeşidinde bulunan kayganlaştırıcı etki de partnerinizin yaşadığı hazzı arttıran bir etkendir. Bütün bu bahsedilenlerden anlaşılacağı üzere markanın çeşitleri sayesinde zevki ve eğlenceyi doya doya yaşarsınız. Markanın dikkat çeken özelliklere sahip seçeneklerinden bir tanesi de Okey Nirvana prezervatif çeşididir. Ürünün ortaya çıkardığı etki ve haz sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alır. Okey mor prezervatif ise özel olarak geliştirilmiştir. Afrodizyak etkisi bulunan jeli ile hazzı artırır ve kabartmalı yapısıyla partnerinizin zevki zirvelerde yaşamasını sağlar. Özellikle kadınlar için özel olarak tasarlanan Orgazmax jeli sayesinde kadınların daha mutlu birliktelikler yaşamasını mümkün kılar. Orgazmax jel ile beraber, ultra kabartmalı olmasının da etkisi ile karşılıklı olarak mükemmel birliktelikler yaşamanız kaçınılmazdır. Mor kondomun hem kadınların hem de erkeklerin yoğun ilgisini çekmesi ve beğenisini kazanmasının başlıca sebepleri bunlardır. Markanın tüm ürünlerine Trendyol’dan ulaşarak sağlıklı cinsel hayatınızı koruma altına alabilirsiniz.

Sağlıklı Birliktelikler İçin Kondom Kullanmanın Önemi

Sağlıklı Birliktelikler İçin Kondom Kullanmanın Önemi

Herkesin partneriyle güvenli ve baştan çıkarıcı cinsel ilişki yaşama hayali vardır. Bu hayalin gerçekleşmesinde ön ayak olup üstüne de fiyat avantajlarını eklendiğinde tercih edilmemesi için hiçbir sebep kalmaz. Okey prezervatif fiyatları bütçenizi zorlamayan uygun aralıklarda oluşuyla dikkatleri üzerine çeker. Ekonomik, kaliteli ve geçirdiğiniz dakikaları dur durak tanımadan hissetmek istiyorsanız, Okey prezervatif 45’li tam size göredir. 45’li ürün uzun süre cinsel birlikteliklerinize eşlik eder. Daha az sayıda ürün arayışı içinde olanlar için ise Okey prezervatif 12’li uygun bir seçimdir. Okey 4’lü ve 10'lu prezervatif çeşitleri ise farklı ürünleri de denemek isteyenler için doğru olacaktır. Eğer ilişkilerinizi üst safhalarda yaşayan biriyseniz ve hislerinizin aynı şekilde karşı tarafa da iletilmesini isterseniz bu çeşit tam da aradığınız şeyleri size sunar. Okey prezervatif çifte haz, kadınların ilişkiden aldığı hazzı hep yükseklerde tutar. Okey geniş prezervatif kategorisine dahil olan çeşit, birlikteliğinize heyecan katar. Cinsel hayatınıza yeni soluk getirmek isteyenler Okey kırmızı prezervatif doğru bir seçimdir. Bunun yanı sıra “ben klasikten şaşmam” diyenler için Okey Klasik prezervatif güvenli birliktelikler yaşamanız için uygundur. Kayganlaştırıcı krem birlikte kullanıldığında ile yaşanılan ilişkinin her anında iki taraf için de unutulmaz deneyimler eşlik eder. Şeffaflığının yanı sıra, vanilya kokusuyla bütünleşen çeşit cinsel ilişkilerinizde daha arzulu davranmanıza da yardımcı olur. Okey Ekstra prezervatif çeşitleri arasında olan, romantik anlarınızda, özel günlerinizde, bitmesin istediğiniz gecelerinizde güven duyulan hazzı yaşamak için Okey Ultra Hisset prezervatif kriterlerinize uygunluk sağlar. Ürün, aromalı ve çok ince yapısıyla beğeni toplar. En iyiler arasında yerini alan ve özel formüllerle geliştirilmiş çeşit, en unutulmaz anlarınızın vazgeçilmez dostudur. Okey siyah prezervatif partnerlerini doğrudan, yakından hissedilmesini isteyenler için tercih edilebilir. Aromatik kokusunun da etkisi ile cinsel birleşmenin her anında etrafa güzel bir koku bırakarak birlikteliğinizi mükemmelleştirir. Azla yetinmeyen, gözü yükseklerde olan çiftler için geliştirilmiş kondomlar bütün klinik testlerden başarı ile geçmiştir. Markanın güvenilir ürünlerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Her İsteğinize Uygun Kondomlar

Her İsteğinize Uygun Kondomlar

Bazen yanlış kondom seçimi nedeniyle cinsel birlikteliklerde karşılıklı bir uyum yakalamak zor olabilir. Cinsel uyum yakalamanızda en önemli etkenler arasında kondomun boyu ve şekli yer alır. Kondomun boyutu küçük olursa yırtılma, büyük olursa kayma problemi yaşatabilir. Bundan dolayı uygun boyutta kondom kullanımı güvenli cinsel hayat açısından gereklidir. Bu noktada kondomun genişliği de önemli konudur. Okey prezervatif boyutları ortalama olarak şöyledir; küçük boy kondomların 31 mm ağız çapı ve 49 mm genişliği vardır. En küçük boy kondomlarda 29 mm ağız çapı ve 48 mm genişlik, büyük boy kondomlarda is 35 mm ağız çapı ve 55 mm genişlik ilgi çeker. Sıklıkla kullanılan orta boy kondomların ise 33 mm ağız çapı ve 55 mm genişliği vardır. İlişkiden zevk almak için kendinize uygun kondomu bulmanız gerekir. Zevki karşılıklı olarak, süslü gecelerde yaşamak istiyorsanız Okey tırtıklı prezervatif kullanabilirsiniz. Hafızanızdan çıkmayacak aşk dolu geçireceğiniz anlar için tırtıklı çeşidi denemeniz önerilir. Tırtıklı kondomlar korunma amacını aşıp, kadın erkek arasındaki cinsel bağı hat safhada yaşamaya yönelik tasarlanmıştır. Her boy ve her beklentiye uygun Okey küçük boy prezervatif çeşitleri de mevcuttur. Bedeninizin her zerresinde partnerinizle daha derin bağlar kurmak için aradıklarınız Okey ince prezervatif başlığı altında bulunur. İnceliğin hazzını yükseklerde yaşamak isteyenler için bu kulvara dahil olan bir çeşit olarak Okey Hisset prezervatif seçeneği de uygun bir üründür. Bu kondom size zevki en derinlerde hissetmeniz konusunda yardımcı olur. Verdiği cinsel hazzın yanı sıra revuzar ucu sayesinde oldukça güvenli bir birliktelik yaşamanızı sağlar. Kendisinde bulunan fazladan kayganlaştırıcı sayesinde acısız ve kolay birliktelik yaşarsınız. Ayrıca ekstra başka bir ürüne ihtiyacınız kalmadan zevki ve güveni hissedersiniz. Cinsel birliktelikten sonraki günlerinizde kafanızda soru işaretleri ile yaşamak istemiyorsanız, mutlaka Trendyol’da kondom çeşitlerine göz atmalısınız. Trendyol’un güvenilir alışveriş imkanın tadını çıkararak, hayallerinizdeki cinsel hayata kavuşabilirsiniz.

Kondom Seçiminiz İçin Farklı Modeller

Kondom Seçiminiz İçin Farklı Modeller

Kondomu kullanırken fark edeceğiniz rahatlık ve incelik karşınızdaki kişide hazzı ve rahatlamayı doğurur. Bütün özellikleri birleştirdiğinizde beklentiniz doğrultusunda ürünler bütün istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt verecek yapıdadır. Siz de Trendyol üzerinden onlarca kondom çeşidini inceleyebilirsiniz. Kondom seçeneklerinin detaylarını okuyarak kriterlerinize uygun olanları sepete ekleyebilirsiniz. Bu doğrultuda onlarca ürün skalası bulunan kondomların çeşitliliğini bilerek, karar vermeniz gerekir. Okey prezervatif türleri her zaman sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendisini geliştirerek varlığına devam eder. Yine geciktirici özelliği ile dikkat çeken seçenekler arasında bulunan Okey Ritim prezervatif erkeklerin yavaşlamasını sağlarken kadınlara da hızlı olma imkanı sunar. Kullanılan malzemenin yüksek kaliteli olması hamilelik ihtimalini en aza indirerek güvenlik faktörünü arttırır. Kayganlaştırıcısının etkisiyle de kadınların hızı yakalamadaki hazzını daha da ileri taşır. Aynı zamanda kabartmalı yapısıyla da zevki doruklarda yaşamak isteyenlerin beğenisini toplar. Daha sıkı tutan, tam kavrama sağlayan yapısı ile Okey prezervatif Sımsıkı, tadılacak hisleri ve ilişkiden alabileceğiniz zevki arttırır. Bu sayede size farklı deneyimler yaşatır. Vanilya aroması kayganlaştırıcı özelliğiyle birleştiğinde, doruklarda yaşanan zevk, size kendinizi mutlu ve dinamik hissetme imkanı sağlar. Okey dar prezervatif sımsıkı saran özelliğinden kaynaklı, cinsel birleşme sırasında kondomun çıkması gibi bir sorun yaşamanızı da engeller. Size düşen zevki doruklarda hissederek daha güvenli birlikteliğinizin tadını çıkarmaktır. Güven çoğu zaman hazzın yaşanmasında ön ayaktır. Özel formüle edilmiş dokusu ile sizi cezbedecek bir diğer seçenek ise Okey Ten prezervatif çeşididir. Ateşinizi ve tutkununuzu körükleyecek ürün, cinsel birleşme esnasında hissinizi kaybetmeden yerinde tutacak şekilde tasarlanmıştır. His kaybını en aza indirgeyecek şekilde oluşturulmuş olması yumuşak yapılı olmasını beraberinde getirir. Ürün kadınlarda yaşanan kuruluğu önleme konusundaki oldukça başarılıdır. Ürünün en önemli özelliklerden biri ipeksi su bazlı jele ve maka özlerine sahip olmasıdır. Kaliteli ve benzersiz içerik kayganlaştırıcı özelliği arttırarak daha da keyifli cinsel birliktelik yaşamanızı sağlar. Ürünün üzerinde bulunan kabartmalar ise partnerinizle aranızda olan temasınızı arttırır. Okey Karma prezervatif çeşitleri arasında kıyaslama yaparak kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kondom Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Kondom Fiyatları

Geliştirilmiş formülleri ile Okey prezervatif modelleri, kendine yeni özellikler katarak ilerler. Sadece erkeklerin değil kadınların da ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerin arasında Okey Zero prezervatif alır. İnceliği şaşkınlık yaratacak niteliktedir. 0.05 mm inceliğe sahip olan kondom iki tarafa da yokmuş gibi hissettirir. Geniş kondom skalasında ekstra ince olması sayesinde ilk sıralarda tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Kayganlaştırıcı özelliği ve yokmuş gibi hissettiren yapısıyla birleşme esnasında şehvet dolu anlar yaşamanız kaçınılmazdır. Partnerinizi daha iyi hissetmeniz, karşı tarafla yakalanılacak ortaklaşa uyumu harekete geçirir. Okey beyaz prezervatif çeşidinin ucunda bulunan rezervuar başı ile de alacağınız zevk güvenle birleşir. İnsan sağlığına zararsız ve tamamen sağlam yapıya sahip olan ürün ile birliktelikler rahat bir biçimde devam eder. Ürünün yapısında aroma ve koku bulunmaz. Özellikle cinsel birlikteliklerde hissiyatı önem veren kişilerin denemesi gereken bir seçenektir. Bunlara ek olarak Okey aromalı prezervatif ürünlerini tercih ediyorsanız birçok alternatif bulunur. Bunlar arasında Okey çilekli prezervatif ilgi çeker. Çileğin cinsellikle bağlantısını bilmeyen yoktur. Markanın çilekli seçeneği kayganlaştırıcı yapısı sayesinde, yaşadığınız anları buram buram çilek kokusuyla birlikte unutulmaz kılar. Buna ek olarak yine aromalı bir çeşit olarak bilinen Okey çikolatalı prezervatif de birleşme yaşadığınız zamanlara, mis gibi kokusunu da katar. Bu sayede ateşinizi arttırma konusunda size yardımcı olur. Okey meyveli kabartmalı prezervatif ise hem aroması hem de tırtıklı yapısıyla zevkinizi üst katmanlara çıkarır. Yaşayacağınız anları unutulmaz kılmak istiyor ve “Benim için koku ve aroma da önemlidir.” diyorsanız markanın zengin ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Her bütçeye ve kritere uygun adet sayılarıyla tercih edilebilecek çok sayıda ürün bıulunur. Avantajlı paketleri ve Okey prezervatif set imkanlarını, Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Fiyat performans olarak beklentileri fazlasıyla karşılayan ürün seçeneklerini güvenle kullanarak birçok cinsel hastalığın da önüne geçebilirsiniz. Hazzın ateşini harika tecrübelerle tatmak istiyorsanız, size engeller koyan değil engelleri ortadan kaldıran ürünler kullanmalısınız. Markanın en çok tercih edilen modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Kondom Ürünleri Trendyol’da

Güvenilir Kondom Ürünleri Trendyol’da

Heyecan dolu maceralar yaşamak aynı zamanda karşı tarafa da yaşatmak amacıyla doğru markayı tercih etmeniz gerekir. Cinsel hayatınıza güven katan markanın ürünleri sayesinde zevk ve heyecan bir araya gelir. Çeşitliliğinin merak uyandırdığı, bir ürünü denedikten sonra diğerlerini de denemeyi arzulatan ürünleri Trendyol sizlerin beğenisine sunar. Sayfamız üzerinden Okey özel prezervatif modellerinin neredeyse hepsini bulabilme imkanına sahipsiniz. Kullanım amacınız dahilinde ürünleri değerlendirmeye alabileceğiniz, yorumları kolaylıkla değerlendirebileceğiniz alanın bulunması alışverişinizi kolay hale getirir. Hatta kendinize göre seçeceğiniz, özelliklerini beğendiğiniz çeşitleri kıyaslama da yapabilirsiniz. Bununla birlikte Okey prezervatif indirim günlerini takip ederek, istediğiniz ürünü çok daha uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bu sayede güvenli cinsel hayat deneyimi için kolay alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz. Okey prezervatif tavsiye edilen ürünler arasında başı çeken bir markadır. Yapısı ve dokusu sayesinde tüy kadar hafif olan ürün seçenekleri zevkinizin sınırlarını benzersiz deneyimlerle taçlandırır. Esnekliği, kayganlığı, yokmuş hissi veren inceliği ile karşılıklı olarak partnerinizle ilişkiye devam etmenizi sağlar. Her seferinde zevkin farklı katmanlarında olmanızı kendisine amaç edinmiş çeşitleri sizlerle buluşturan ürün seçenekleri geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Markanın kondom çeşitlerindeki benzersiz özelliklerden bir tanesi de lateks kokusu barındırmamasıdır. Bu yüzden en iyi kondom markaları arasında ilk sıralarda yer alır. Hem doğum kontrolde hem de bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde en etkili korunma yöntemi olan kondomlar ihtiyaca göre kullanılmalıdır. En iyi kondomu bulurken size en çok hitap eden ürünü denemeniz gerekir. Bu nedenle kendinize en doğru gelen ürünü bulmak için farklı modelleri denemekten çekinmemelisiniz. Kendinize uygun olan ürünün bulunması sonrasında değişik yapıdaki ve özellikteki modelleri denemeniz farklı heyecanlar yaşamanızı sağlar. Siz de Okey extra prezervatif başta olmak üzere geniş seçenek yelpazesini göz önüne alarak, farklı bütçelere uygun çeşitleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.