İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Olta Kaşığı

" araması için 3264 sonuç listeleniyor

Tasarım Avantajı Sunan Olta Kaşıkları Modelleri Trendyol’da!

Hobi amaçlı ve kazanç elde etmek için yapılan balıkçılıkta kullanılan malzemeler özellikleri açısından birbirinden farklıdır. Olta kaşığı, balık avında tercih edilen bir malzeme olup özelliği ve yapısı itibarıyla su altında dikkat çekmeye yardımcı olur. Malzeme özellikleri ve yapıları noktasında birbirinden farklı alternatif seçenekleri mevcuttur. Su altında balıkların dikkatini çekerek av sürecinin verimli geçmesini sağlar. Olta misinasının uç kısmına yerleştirilen parça, formu ve yapısı itibarıyla farklı seçenekler sunar. Avlanmak istenilen balık türüne bağlı olarak olta kaşıkları farklı teknik özelliklerde üretilir. Büyüklük, malzeme yapısı ve tasarımı açısından balık türünün cinsine uygun seçimler yapılması avın keyifli geçmesini sağlar. Yapay yem çeşitleri içerisinde yer alan olta kaşığı markaları tarafından tasarlanan modelleri Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Vadeden Olta Kaşık Çeşitleri

Olta kaşık çeşitleri balık türüne, su koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Avcının kişisel tercihleri açısından birbirinden farklı alternatif seçenekleri mevcuttur. Yapay yem olarak kullanılan balık kaşık çeşitleri genellikle metal malzemelerden üretilir. Silikon, plastik gibi malzeme çeşitleri de mevcuttur. Balıkların ilgisini çekmeye yardımcı olma amacıyla yaprak formundaki çeşitleri, metal malzemeden farklı renk seçeneklerinde tasarlanır. Lüfer, alabalık, turna kaşığı hayvanın doğal avını taklit etmeye yardımcı olur. Plastik ve metal malzemelerden üretilen yapay yem, parlak renkleri ve dikkat çekici tasarımı ile su altında önemli bir etki oluşturur. Tatlı sularda yapılan avcılıkta kullanılan malzemeler ile tuzsu su avlarındaki malzemelerin özllikleri birbirinden farklıdır. Çinekop, palamut, levrek kaşığı; boyut özellikleri, renk ve malzeme yapısı itibarıyla alternatif seçeneklere sahiptir. Balık görünümünde tasarlanmış olan balık kaşığı ışığı kırarak parlak bir görünüm sunar. Bu sayede dikkat çekerek balık avının kolay olmasını sağlar. Kullanım alanınıza bağlı olarak olta kaşıkları modelleri arasında doğru seçim yapmanız için Trendyol’dan yararlanabilir ve farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Balık Avında Zirveye Ulaşmanızı Sağlayan Olta Kaşıkları

Olta kaşık seti içerisinde farklı tasarımlardaki yapay yemler, misina, ip, çubuk, kanca, aksesuar çeşitleri gibi avcılıkta ihtiyacınız olan malzemeler bulunur. Kaşık olta çeşitleri kullanım alanları açısından oldukça çeşitlidir. Kaşık olta, tasarım özellikleri ve boyutlarına bağlı olarak farklı balık türlerinde kullanılır. Döner olta kaşığı, spinner çeşitlerinin uç kısmında döner bir bıçak bulunur. Genellikle akarsularda tercih edilen döner yapay yemler suya girdiği anda dönerek balıkların ilgisini çeker. Uzun olta kaşığı kullanım amacı doğrultusunda farklı boyut çeşitlerinde tasarlanır. Yapay yemler arasında çeşitler, özel olarak tasarlanır. Bu sayede yem yanına ekstra kurşun kullanmanıza gerek kalmaz. Farklı renk ve tasarımlardaki yapay yemler su altında ışığın kırılmasını sağlar ve balıkların dikkatini çekerek avcılığın kolay geçmesini destekler. Olta kaşık fiyatlarını, malzeme özelliklerine bağlı alternatif çeşitlerini, boyut yapılarına ve kullanım alanlarına bağlı yapay yemleri Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Balık Kaşık Fiyatları

Balık kaşık fiyatları teknik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Birbirinden farklı olta kaşıkları markaları tarafından tasarlanan yapay yemler, malzeme özellikleri açısından birbirinden farklıdır. Plastik, silikon metal malzeme özelliğine bağlı olarak yapay yemlerin fiyat oranları değişir. Kaşık olta fiyatları; tatlı su, akarsu, tuzlu su gibi alanlara uygun olarak farklı tasarlanmış olmasından kaynaklı olarak değişkenlik gösterir. Kaşık olta takımı ile tek yapay yemler arasında malzeme özelliklerinin farklı olmasından kaynaklı olarak takımların fiyatları özelliklerine bağlı olarak belirlenir. İnce ve hafif yapıya sahip olan Fransız olta kaşığı, su altında sessiz olduğu gibi dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Böylece avcılığın verimli olarak geçmesine yardımcı olur ve avcıların keyifli vakit geçirmesini sağlar. Birbirinden farklı modelde tasarlanan yapay yem markalarının uygulamış olduğu olta kaşıkları indirim fırsatlarından Trendyol sayesinde faydalanabilir ve alışverişlerinizi bütçenize uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.