Marka
Güç (Watt)
Renk sıcaklığı
Duy Tipi
Araç Ampul Tipi
Fiyat
Ampul Teknolojisi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Dim Özelliği
Fiyat Geçmişi
Araç Marka ve Model
Ürün Puanı
"

Osram

" araması için 1990 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Beğeni Kazanan Osram Ürünleri Trendyol'da!

Dünyanın aydınlatma sektöründeki öncü markalarından biri olan Osram; konutlar, ofisler, araçlar veya eğlence alanları için aydınlatma ürünleri geliştirir. Çok uluslu bir şirket olarak faaliyet gösteren marka, pek çok ülkede üretim tesisleri bulunan, 120'den fazla ülkede faaliyet gösteren bir dünya markası olarak öne çıkar. Enerji tasarruflu kompakt Osram floresan lambalar ile Türkiye pazarında önemli bir atılım yapan Osram Türkiye, aralarında Sultanahmet Camii, Kız Kulesi gibi tarihi yapıların da bulunduğu çok sayıda binanın aydınlatma sistemlerini üstlenir. Markanın oldukça geniş olan ürün yelpazesinde yüksek teknoloji tasarımlarıyla beraber inovatif çözümler önemli yerdedir. Farklı özellikteki alanlar için çok özel çözümler geliştiren markanın, LED ampul modellerinden geleneksel aydınlatma sistemlerine kadar pek çok farklı kategoride gelişmiş aletler bulunur. LED projektörlerden lazer teknolojilerine, otomatik sensörlü gece lambalarından floresanlara kadar seçenekleri bulunan Osram ampul çeşitleri büyük ilgi görür. Yüz yıllık Alman kalitesini en yenilikçi teknolojilerle buluşturan marka, dünyanın dört bir yanında faaliyet gösterir ve aydınlatma sistemleri denilince ilk akla gelen markalardan biridir. Osram bünyesinde yer alan çeşitler, bütçe açısından incelendiğinde oldukça avantajlı seçenekler sunar. Osram Türkiye, dünyada gelişen en yeni teknolojileri ve yenilikçi aydınlatma sistemlerini anında Türkiye’ye getirir. Her kesimden bireyin ulaşabileceği fiyat aralığına sahip markanın, müşteri memnuniyet seviyesi de oldukça yüksektir. Işıklı hortumlardan rustik ampullere, elektronik balastlardan kristal cam spotlara kadar oldukça geniş ürün çeşitliliği bulunan marka, en yenilikçi teknolojiler ve üstün malzeme kalitesi ile büyük beğeni toplar. Markanın özellikle araçlar için geliştirdiği lazer teknolojileri geniş kesimler tarafından büyük ilgi görür. Markanın gelişmiş aydınlatma teknolojileri büyük fabrikalar için de kusursuz aydınlatma seçenekleri ile öne çıkar. Birbirinden farklı Osram modelleri her kesimden müşterinin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilir. Oldukça avantajlı satın alma koşulları sunan Trendyol, Osram indirim ve kampanya dönemlerinde sağladığı kaçırılmayacak fiyat seçenekleri ile öne çıkar. Trendyol’a girerek üretimler arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir, beğendiğiniz seçenekleri indirim fırsatlarıyla satın alarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Osram Aydınlatma Sistemleri

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Osram Aydınlatma Sistemleri

Ampul çeşitleri arasında sarı ve beyaz ışıklı LED klasik lambalar başı çeker. Markanın LED üretimleri Avrupa kalite standartlarında üretilirken, beyaz ışık türü en popüler seçenekler arasında bulunur. Reflektör özelliği bulunan beyaz ışıklı ampuller çevre dostu yapılarıyla enerji tasarrufu da sağlar. Sarı ışıklı aydınlatma çeşitleri ise farklı açılarda ışık yayma özelliği ve tasarruflu bir kullanım sunar. Markanın ampul seçenekleri 2700K sarı ışık yayar ve sadece 8,5 Watt enerji tüketimi ile 60 Watt’lık ışık oluşturur. Gün ışığı beyaz ampul çeşitleriyle de kusursuz performans gösterir. Yüksek kalite aletler ve üstün performans sağlayan standart LED ampul çeşitleri, 15 bin saat kullanım ve 100 bin aç-kapa ömrü sunar. 6500K yüksek beyaz ışık gücü sağlayan ampuller, Osram E27 duylar ile her alanda rahatlıkla kullanılır. Markanın farklı standartlardaki duy tiplerinin pek çok çözümü bulunur. Gözü yormayan, dinlendirici özellik taşıyan ampuller, ev ve ofislerden vitrin ve mağazalara uzanan geniş bir kullanım alanı sunar. Yüzde 80’e varan enerji tasarrufu sunan Osram çeşitleri, 10 yıla varan kullanım ömürleri ile sık sık değiştirme zahmetine yol açmaz. Osram kullananlar ürünlerin uzun ömürlü yapısından oldukça memnundur. Doğru kullanıldığı takdirde uzun süre ilk günkü performansını koruyan aletler sayesinde ekstra masraf çıkmaz. Bu sayede bireyler bütçesini de koruyabilir. Halojen ampul çeşitleri ışığı kısma ve açma fonksiyonlarıyla ihtiyaç duyulan ışık yoğunluğunu ayarlama fırsatı verir. Osram klasik aydınlatma gereçleri ve LED teknolojilerinin yanı sıra en yeni lazer teknolojileri ile kusursuz aydınlatma sistemleri hazırlamaya imkan verir. Konut, ofis ve işyeri aydınlatma sistemleri ile birlikte sinema ve tiyatro sahneleri ile stüdyoların aydınlatılmasında büyük işlev üstlenen LED projektör ve diğer aydınlatma araçları büyük ilgi görür. Osram aydınlatma ürünleri arasında önemli bir yer tutan Osram projektör ürünleri özellikle dış mekan aydınlatmalarında özel bir rol üstlenir. Yüksek aydınlatma gücü sağlayan projektör ürünleri, dış mekan LED armatürlerinde büyük bir değişim yaratır. Farklı Watt gücünde ve 2 temel ışık renginde çeşitlere sahip olan LED projektör çeşitleri her bir Watt bașına 100 lümenlik ıșık verimliliği sunar. Halojen temelli projektörlere oranla yüzde 90’lara varan enerji tasarrufu imkânı sağlayan bu özel projektörler temperli camları sayesinde parlamanın önüne geçer ve homojen bir ışık oluşturur. Osram spot seçenekleri kompakt tasarımları, hafif yapıları ve su geçirmez özellikleri sayesinde her türlü ortamda kusursuz biçimde çalışır. Bahçe, avlu, bina cephesi, otopark ve daha pek çok alanda kullanılan Osram lamba çeşitleri, aydınlatma ve güvenlik işlevini başarıyla yerine getirir. Trendyol, markanın oldukça ilgi gören gereçlerini tek bir panelden size sunar. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan aleti kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Gece Lambaları ve Renk Değiştiren Ampuller

Gece Lambaları ve Renk Değiştiren Ampuller

Evlerdeki aydınlatma sistemlerinin vazgeçilmez bir parçasını oluşturan gece lambası ürünleri rahatsız etmeyen bir ışık düzeyiyle, ortamın aydınlatılmasını sağlar. Acil durumlar için de düşünülen gece lambası alternatifi sensörlü modelleriyle büyük ilgi görür. Çocuk odaları başta olmak üzere yatak odası, antre ve hol için farklı seçenekler sunan gece lambası modelleri, uykuya yardımcı olmalarının yanı sıra desenli çeşitleriyle estetik bir görünüm de sunar. Gece lambası çeşitleri tasarruflu ve çevre dostu yapılarıyla oldukça işlevsel bir kullanım sağlar. Osram elektronik balast ve otomatik sensörlü gece lambası LED’li ürünleriyle yenilikçi ve çevre dostu çizgisini sürdürür. Otomatik sensörleri ile oldukça verimli bir gece lambası seçeneği oluşturan modeller, çocuk odaları başta olmak üzere pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Tasarımıyla öne çıkan Osram Xenon modeller ise hareket tespit ettiği anda yandığından uyku sırasında kendiliğinden söner. Bu tipteki lambalar yatak odalarının dışında antre, hol gibi alanlar ile çocuk odalarında sıklıkla tercih edilir. Uzaktan kumandalı renk değiştiren ampul modelleri oldukça işlevsel bir rol üstlenmek üzere tasarlanır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen bu ampuller, standart E27 duya takılabilir ve uzaktan kumandası yardımıyla sayısız renkte ışık yayabilir. A+ enerji sınıfında yer alan ve oldukça tasarruflu bir kullanım sunan renk değiştiren aydınlatma araçları, uzun ömürlü yapıları ile de öne çıkar. Kolayca kurulan ve kullanılmaya başlanan ampullerde ısınma süresi olmadığı için anında %100 ışık verimliliği sağlanır. Bu çok özel ampullerde Osram kumanda yardımı ile renkler kolayca değiştirilebilir. Osram ışıldak aydınlatma ürünlerinde de ideal çözümleriyle öne çıkar. Bu ürünler vitrinlerden ofislere, mağaza iç mekanlarından fotoğraf stüdyolarına geniş bir kullanım alanına sahiptir. Işıldak modeller kullanım alanına göre hem işlevsel, hem de dekoratif açıdan kusursuz işlevler üstlenir. Dekoratif ve işlevsel tasarımlar yapmaya olanak tanıyan, ihtiyaca göre farklı ışık renkleri kullanılabilen ve değişik ışık güçleri ile her türlü aydınlatma ihtiyacını büyük bir başarıyla çözen ürün, Osram güvencesiyle tercih listelerinde ilk sıralarda yer alır. Markanın bu özel aydınlatma sistemlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, Osram online ürünleri satın alabilirsiniz.

Yenilikçi Osram Tavsiye ve Önerileri

Yenilikçi Osram Tavsiye ve Önerileri

Yöneldiği alanları dezenfekte eden yüksek yoğunluklu UV ışığı teknolojisi ile çalışan temizlik lambaları özellikle endüstriyel ya da sıhhi kullanım için tercih edilir. Konut veya ofis alanlarında daha kaliteli bir yaşam oluşturmak ya da konfor düzeyini yükseltmek için çalışan marka, Ar-Ge faaliyetlerine de bu amaçla büyük yatırım yapar. Bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmaların ortadan kaldırılması için kullanılabilen özel teknolojili UV ışığı lamba armatürleri, ışınlar yoluyla bu zararlıların genetik yapısını bozabilir. Bir dezenfeksiyon sistemi olarak öne çıkan UV ışığı özellikle 253.7 nm dalga boyunda oldukça etkili olur. Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri kimyasal ya da başka türlü maddeler kullanılmadığı için kalıntı bırakmaz bu sayede daha sağlıklı bir dezenfeksiyon sağlar. UV ışığın dezenfektan etkisinden yararlanan bu yenilikçi teknolojik ürünler hastaneler, eczaneler, muayenehaneler, et, süt veya gıda tesisleri, giyim ve ayakkabı mağazaları, spor salonları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilir. Elektronik balast ve otomatik sensörlü gece lambası LED’li ürünler kategorilerinde de dünya kalite standartlarına uygun, yüksek nitelikli ürünler geliştirir. Floresan ve gaz deşarjlı lambalarda ideal gerilim ve akımı sağlayan elektronik balastlar, ampullerin çok daha verimli çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Farklı kişilik özellikleri ve alışkanlıklara bağlı olarak istenen ışık renginin seçilebildiği, ışık yoğunluğunun ayarlanabildiği Osram RGB modelleri de bulunur. Uzaktan kumandalı modeller olabildiği gibi yataktan açılıp kapatılabilen modeller de tercih edilebilir. Hareket sensörleri sayesinde hareket algılayınca otomatik olarak yanmaya başlayan sensörlü gece lambaları büyük kullanım kolaylığı sağlar. Osram tavsiye edilen markalar arasında yer alır. Birbirinden farklı modeller sürekli müşteriler tarafından tavsiye edilir. Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz.

Dikkat Çeken Osram İndirim Seçenekleri

Dikkat Çeken Osram İndirim Seçenekleri

Osram araba ampul ürünleri, farklı araç marka ve modelleriyle uyumlu olarak kullanılabilir. Araçlarda ihtiyaç duyulan tüm aydınlatmalar için gerekli ampulleri üreten marka, yüksek kaliteli veya güçlü performanslı ürünleri ile dikkat çeker. Araba ampul tipleri arasında far, park, gösterge, stop ampulleri gibi pek çok ürün bulunur. Night Breaker gibi yenilikçi teknolojiler geliştiren marka, yeni nesil lazer lambalar ile araç farlarında yeni bir çığır açar. Yeni nesil uzun mesafe ampul ürünlerinin yer aldığı Night Breaker Laser ampuller normal ampullere oranla %150 daha fazla ışık sağlar. Daha uzun ya da daha yoğun aydınlatma sağlayarak görüş alanını belirgin biçimde artıran Night Breaker Laser ürünleri yüksek standartlarda üretilir, ikili setler halinde satılır. Yüksek teknoloji ile üretilen, üstün malzeme kalitesi ile yolda bırakmayan otomobil aydınlatma sistemleri, sürüş güvenliğini artıran olumlu bir fonksiyon da üstlenir. Osram Diadem ampul otomobillerdeki sinyal lambaları için kusursuz bir çözüm oluşturur. Şeffaf ya da renkli olabilen Diadem ampul ürünleri yüksek enerji tasarrufu veya güçlü görünürlük sağlar. Uzun yanma ömrü ile öne çıkan bu ampuller, çevreye duyarlı teknolojiler ile geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretilir. Aynı şekilde park ampulü ürünleri de yüksek kaliteli yapılarının yanında uzun ömürlü kullanımları ile büyük beğeni toplar. 12 Volt çalışma özelliği ve 5 Watt aydınlatma sunan ampuller, dipsiz tip duylarla kullanılabilir. Turuncu renkteki park ampulü ürünleri tavan, bagaj, plakalık aydınlatmaları ile araç parklarında yaygın olarak kullanılır. Osram D1S, D2S, D3S ürünleri araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bütçe tasarrufu yapmayı kolaylaştıran modeller müşterilerin beğenisini toplar. Osram satın almak için Trendyol’a girebilir, ürünleri inceleyerek farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Farklı Otomobiller İçin Farklı Osram Tasarımları

Farklı Otomobiller İçin Farklı Osram Tasarımları

Otomobillerin iç ya da dış ışıklandırmaları için her modelde ampuller geliştiren markanın ürünleri, sarsıntılardan etkilenmeyen dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Araçların farklı marka ve modelleri için uygun özellikte otomobil ampulleri tasarlayan marka, en doğru aydınlatmayı sağlamak için gelişmiş teknolojiler kullanır. Standart ya da LED olmak üzere iki farklı seçenek sunan otomobil ampulleri, araçların yaşına veya özelliğine göre farklı serilerde yer alabilir. Osram H4, H7, H11, H15 serisi daha çok uzun, kısa far aydınlatması ya da sis farları için kullanılırken, başka bir seri otomobil ampulleri ise fren, park, plaka lambası gibi dipsiz duylarla kullanılır. Her bir araç modelinin kendine özgü tasarımları veya bağlantı noktaları olabildiğinden mutlaka doğru duy ve bağlantı seçeneğinin tercih edilmesi gerekir. Sofit serisi bazı otomobillerde plaka aydınlatması ya da tavan aydınlatması olarak öne çıkar. Duy yapıları sayesinde kolayca takılabilen bu serinin yanında stop veya sinyal lambası gibi işlevler üstlenen iki tırnaklı veya duylu Osram 23W, 36W serisi de bulunur. Otomobil marka ya da modelleri ile uyumlu olacak biçimde tasarlanan araba aydınlatma ürünleri fiyat düzeyleri bakımından da oldukça geniş bir skala sunar. Set halinde olan ampuller biraz daha yüksek fiyatlarda olabilse de, toplu çözümler sağladığından daha ekonomik olabilir. Osram fiyatları herkes için makul seviyeleri sunar. Otomobil aydınlatma ürünlerini satın alırken bazı noktalara dikkat edilmesi tavsiye edilir. İç aydınlatmaların gözü yormaması veya kamaştırmaması sürüş güvenliği için büyük önem taşır. Gece sürüşleri için özellikle 6000K otomobil ampulleri önerilir. Yüksek kaliteden taviz verilmemesi, markanın dünyaca ünlü güvenilir ürünlerinin seçilmesi tavsiye edilir. Trendyol sayesinde markanın kaliteli tüm üretimlerine tek bir panelden ulaşabilir, Osram yorum panelinden müşterilerin değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Ürünler Sunan Osram Modelleri ve Fiyatları

Kaliteli Ürünler Sunan Osram Modelleri Ve Fiyatları

Osram katalog ürünleri farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış çok özel modellerle tercih listelerinde ilk sıralarda yer alır. Başta konutlar, iş yerleri veya araçlar olmak üzere bütün alanlardaki aydınlatma ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan marka, yüksek teknolojili ürünleri ile adından sıklıkla söz ettirir. Aydınlatma sistemlerindeki 100 yılı aşkın tecrübesini, en yenilikçi teknolojiler ile bir araya getiren marka, klasik Alman kalitesi ile dijital çağın yenilikçi teknolojilerinin eşsiz uyumundan güç alır. Osram katalog ürünleri arasında bulunan modeller uzun ömürleri, dayanıklı malzemeleri veya yüksek dünya standartlarını karşılayan kalite düzeyleriyle büyük beğeni toplar. Fiyat düzeyi bakımından erişilebilir bir segmentte bulunan aydınlatma ürünleri, bütçe tasarrufu açısından ideal seçenekler oluşturur. Küçük konutlardan büyük fabrikalara, araçlardan açık alanlara hemen her kategoride kusursuz çözümler sunan marka, çevre dostu yapısıyla beraber tasarruflu teknolojilerle ekonomik açıdan avantajlı bir alternatif oluşturur. Osram kompresör gibi her ihtiyacı karşılayacak ürünler sunan marka, müşterinin memnuniyetini ön planda tutar. Trendyol’un avantajlı satın alma koşulları ile Osram’ın yüksek teknoloji ürünlerini edinmek çok daha kolay hale gelir. Özellikle kampanya veya indirim dönemlerinde fiyatlar çok daha uygun düzeylere inebilir. Outlet ürünlerde kaçırılmayacak fırsat olanakları müşterileri beklerken, Osram ürünleri yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla almak veya uzun ömürlü kullanım ile ekonomik çözümler geliştirmek isteyenlerin tercih listelerinde ilk sıralarda yer alır. Müşterisine birçok farklı avantaj sunan markanın üretimleri sayesinde ev, işyeri veya aracınızı kontrollü şekilde aydınlatabilir, yüksek teknolojik özelliklerden faydalanabilirsiniz. Trendyol üzerinden müşteri yorumları panelini ziyaret ederek ürünleri hali hazırda kullanan müşterilerin değerlendirmelerini inceleyebilir, alışverişinizden önce aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Yüksek performans istiyorsanız Trendyol tarafından sunulan seçeneklerle alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.