İlgili Kategoriler
Güç (Watt)
Duy Tipi
Renk sıcaklığı
Ampul Teknolojisi
Fiyat
Satıcı Tipi
Dim Özelliği
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Osram Ampul

" araması için 763 sonuç listeleniyor

Osram Ampul Çeşitleri ile Doğru Aydınlatma

Aydınlatma sektöründe bireylerin taleplerini dikkate alarak üretimler yapan Osram lamba, müşteri memnuniyetinin sağladığı güven doğrultusunda başarısını sürdürmeye devam eder. Düşük enerjilerle güçlü ışık yayma prensibini kendisine amaç edinen ve bu düşünceyle tasarımlarını yapan marka ofislerde, evlerde, araçlarda teknolojik değişimleri yakından takip ederek üretimlerini yapmaya devam eder. Kaliteli ışık yayılmasına etki eden Osram T5 ampul 16 mm çapında floresan tarzında bir ışıktır. Az bir enerjiyle çok fazla ışık yaymasından dolayı iş ortamları başta olmak üzere aydınlatmalarının güçlü olması gereken her ortamda kullanılır. İhtiyaca yönelik ürünler bireylerin mutlu olmasını ve bütçelerini sarsmamalarını sağlarken, tüketimdeki tasarrufa kattığı değer ile kaynakların düzenli kullanımına da yararlı etkileri bulunur. Sadece ışıklandırma sisteminde faaliyet göstermesi ile bu alanda kendini geliştirerek öncü statüsüne ulaşan Osram ampul yorum bölümünden yapacağınız incelemeler ışıklandırmanın güç düzeyi hakkında size doğru bilgiler sunar. Watt değerlerinin oda büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre yeterli gelmesi ile ilgili aklınıza takılanların cevaplarını alacağınız bölümde sizlerden önce deneyimleyen pek çok müşterinin önerisiyle karşılaşırsınız. Ev ve iş ortamları dışında araç sinyallerinde de kullanılan Osram diadem ampul turuncu rengiyle dikkat çeker. Güçlü bir ışık yayan diademleri, istediğiniz derecede kısabilir ve açabilirsiniz. Çamurluklarda da aynı ışığın yansıması ile güçlü bir sistem oluşur. Aydınlatmanın yanı sıra estetik görünüm açısından dekor olarak da ev içinde ve dışında yer verilebilen lambalar, sensörlü ve kumandalı gibi özelliklerle avantaj sunarlar. Eğlencelerinizi kendiniz düzenlemek, resim çekinmek istediğinizde, çeşitli renklerle ortamın canlanmasını ve farklı bir havaya bürünmesini sağlayan özelliklerdeki lambaların watt değerlerine karar vererek seçiminizi yapabilirsiniz. Ev ve iş yeriniz için kumandalı modelleri, aracınız için Osram far ampul çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, uzun ömürlü lambaların siparişini kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Yüksek Aydınlatma Özellikli Osram Ampul Çeşitleri

Yüksek Aydınlatma Özellikli Osram Ampul Çeşitleri

Bağlantı çeşitleri 40, 32, 18 watt olma özelliğine göre değişen Osram floresan, iğne uçlu, çanak, kapsül ampul tarzınıza ve bağlantı noktasına göre değişir. Klasik lamba çeşitlerinde farklı olan çanak, iğne uçlu ve kapsüller kablo bağlantı noktaları ve giriş başlıkları değişiktir. Elektrik sisteminin döşenme sistemine ve teknolojinin gelişmişlik derecesine göre çeşitli türlerde aydınlatmalar yer alır. Bunlar kimi zaman gözle görülebilir şekildeyken kimi zaman gömme metoduyla fark edilmez. Görünüşü bozmamak ve estetik açıdan son dönemlerin tercih edilen Osram spot ampul evlerde çoğunlukla panellerin alt kısmına yerleştirilir. Estetik şekilde yüzeyde görülen modelleri olsa da her iki çeşidin de amacı ortamın her bir yerine eşit orantıda ışık yaymaktır. Evinizi veya ofisinizde değişiklik yapmayı düşündüğünüzde bu tarz ürünlerden yararlanabilir, isterseniz dekor olarak da tercih edebilirsiniz. Ofislerde, çalışma ortamlarında aydınlatmaların önemi büyüktür ve bu nedenle seçilen her ürün yeteri kadar aydınlatmayı sağlamak durumundadır. Çalışma verimliliğinin düşmemesi ve enerji kaybı yaşanmaması açısından materyallerin zorlanmadan görünmesine katkı sağlayan lambalar tercih edilir. Osram LED ampul sağladığı tasarruf sayesinde faturaların düşmesine etki ederken aydınlatma bakımından da güçlü ışık yayma özelliğine sahiptir. Koridorlar, mutfaklar, oturma odaları için ideal olan LED’ler görüntü olarak da çeşitli tasarımlarda üretilir. Salonlarınızda farklı bir hava yaşatmak istediğinizde tarzınızı Osram rustik ampul ile yansıtabilir keyifli vakitler geçireceğiniz ortamları dizayn edebilirsiniz. Mobilya takımlarınızla uyumu nu sağladığınız rustik modeller sizi mutlu ederken, ağırladığınız misafirlerinizin de evinize hayran olmasına katkı sağlar. İşyerlerinde klasik tarzların dışına çıkarak kişisel ofislerde farklı konsept yaşatmayı düşündüğünüzde rustik, vintage, antik modellerle bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ortamların dizaynında önemli bir yeri olan lamba seçimi modern ve kültürel görünüm elde etmeniz konusunda önemli detaylardandır. Araç park etmeniz konusunda yardımcı olan ve teknolojik sistemlerle çalışan Osram oto, park, sensör ampul nesneleri hissettiğinde harekete geçer ve bunu dışında yanmaz. Algıladığı nesnelerden dolayı sürücülere haber verirken insanların geçtiği ortamlarda da ışık vererek aydınlatma yapar. Uzun yılların verdiği tecrübe ile yenilikçi anlayışını aydınlatma sektöründe kullanmaya devam eden Osram ampul farklı ortamlarda ve nesnelerde kullanıma uygunluk göstermesiyle müşterilerinin beğenisini kazanarak tercih edilme potansiyelini arttırır.

Verimli ışık kalitesi sayesinde teknolojiyle iç içe çalışmalarını sürdüren markanın, iç ve dış mekanlar için hazırlanan tüm modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, detaylı incelemelerinizden sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Evlerinizde istediğiniz rengi yansıtabilme imkanı tanıyan Osram renk değiştiren ampul kumandalı şekilde sunulur. İstediğiniz renk tonunu kumanda üzerinde yer alan butonlardan tuşlayabilir, istediğiniz süre kadar o rengin yansımasını sağlayabilirsiniz. Beyaz rengin güçlü bir şekilde aydınlatma sağlamasının yanında turuncu, sarı, yeşil, mavi, kırmızı, pembe ana renkleri ve bunların farklı sayıdaki tonları, evinizi eğlence alanlarına çevirmeye yardımcı olur. Özel anlarınızı, davetlerinizi, eğlencelerinizi evinizde kutlamak istediğinizde müzikle birlikte enerjinizi artıracak renk değiştirme özellikli ürün, kendinizi ev yerine başka bir ortama hissetmenize katkı sağlar. Kumanda üzerinden süreklilik butonunu tuşladığınızda sizin tek tek değiştirmenize gerek kalmadan kendisi otomatik olarak değişmeye başlar. Renk sıcaklığını iyi koruyan ve güneşe yakın tonuyla tercih edilen Osram halojen ampul yüksek sıcaklıklarda içinde kullanılan iyot ve brom sayesinde çalışır. Hafif yapısıyla ev dışı alanlarda büyük wattlarda, ev içi kullanımında küçük watt değeri idealdir. Uzun ömürlü de olan halojenler, araba farları, prodüksiyon aydınlatmalarında yeterli ışığı yansıtmasından dolayı tercih edilir. Teknolojinin yakından takip edilerek tasarladığı Osram akıllı ampul wifi ve bluetooth bağlantıları sayesinde telefon üzerinden uzaktan kontrol edilebilir. Çeşitli renklerini de kendinizin ayarlayabildiğiniz ürün müzik seçiminizde ritme göre renk değiştirir. İsterseniz otomatik ayarlama sistemi ile renklerin geçişini, süresini, karışımlarını, ton farklılıklarını belirleyebilirsiniz. Ev dışında olduğunuzda otomatik ayarlamayla ışığı açabilir, her alanı farklı bir tonla canlandırabilirsiniz. 2700-3000 kelvin arası renk sıcaklığının bulunduğu Osram sarı ampul uyku odalarında gözlerinizi dinlendirmeye etki eden özelliğiyle sunulur. İş alanlarındaki güçlü aydınlatmalardan sonra yorgunluğun hafiflemesinde uykuya geçişin kolaylaştırılmasında evinizin pek çok yerinde seçebilirsiniz. Osram beyaz ampul kitap okumanın ve ders çalışmanın çoğunlukla yapıldığı alanlarda tercih edilerek bu işlemlerin rahat yapılmasını sağlar. 6000-6500 kelvinlik sıcaklı değeri ortamın canlı bir etkide aydınlatılmasını sağlarken, uykunuzun gelmesini, göz bulanıklığını, gözlerin kapanmasını önler. Ortam sıcaklığından etkilenmeyen ürünleri istediğiniz watt değerinde bütçenize ve alanın genişliğine göre tercih edebilirsiniz. Gözdeki hassasiyet ve alerji durumunuza göre özel tasarlanan ledlerden destek alabilir, güven içinde kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden yapacağınız ürün incelemeleri neticesinde odanızın ve iş yerinizin büyüklüğüne göre seçimler yapabilir, siparişinizi kolayca verdikten sonra gözde kaşıntıyı önleyen tasarımları kullanmaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz Watt Değeri ile Evinizi Aydınlatın

İstediğiniz Watt Değeri ile Evinizi Aydınlatın

Evinizde aydınlatmayı sağlayan Osram ampul çeşitleri renkleriyle ve watt değerindeki farklılıklarla size seçim hakkı tanır. Odalarınızın metrekarelerindeki değişiklikler her odada farklı bir led kullanmanızı gerektirir. Geç saatlerde işten dönüyorsanız veya ertesi gün erken uyanmanız gerekiyorsa kelvin değerlerini dikkate alım yapabilir, aydınlatmalarınızın yetersiz geldiği noktalarda Osram 250w, 150w, 15 w ampul çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Evlerin dışında ofis alanları ve arabalar içinde özel üretilen LED’ler arasından seçim yaparak yol güzergahınızı net bir şekilde görebilirsiniz. Gelişen teknoloji mumun, gaz lambasının yerini uzaktan kumandayla çalışan ve bu anlamda bireylere eve girmeden ışıklarını açabilme kolaylığı sağlayan tasarımlara bırakır. Osram kumandalı ampul, evde yokken veya şehir dışındayken istediğiniz zaman dilimlerinde evinizin odalarını aydınlatmanızı, istediğinizi süre sonra uzaktan kapatabilmenize katkı sağlar. Aynı işlemi ofislerinizde de deneyebilir güvenlik kontrolünü rahatça yapabilirsiniz. Kolay tuşlanabilen kumandası sayesinde oturduğunuz koltuktan kalkmadan veya yatağınızın bulunduğu noktadan uyunuzu bölmeden tek bir hamleyle ışıkları kapatabilirsiniz. Kumanda avantajını masa, lambader, abajur aydınlatmalarında da kullanarak ışıklandırmalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. İstediğiniz renk seçeneğini ve yanma süresini ayarlayabildiğiniz kumanda özellikli olan Osram RGB ampul ile çocuklarınızı eğlendirebilir, onlarla farklı etkinliklerde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla evde yapacağınız parti, davet ve kutlama organizasyonlarında renklerin sunduğu eğlenceli görsel şölenden yararlanabilirsiniz.

Bahçenizde, bina girişlerinde, dükkan önlerinde yer vereceğiniz RGB’lerle hareketli ve canlı ortamlar sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında balkonlarda ve resim çektirmek istediğiniz ortamlarda istediğiniz renklerle efekt sağlayabilir, dekor olarak istediğiniz alanda yer verebilirsiniz. Bluetooth ve internet üzerinden kurulan bağlantılarla telefon üzerinden yönlendirme yapabilir, hoparlör özelliği ile müziğin keyfine varabilirsiniz. Yakaladığı müzik ritmi sayesinde renk değişimi yapan, eğlencenize katkı sağlayan RGB özellikli ve Osram 100w, 23w, 12w ampul çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, amacınıza göre yapacağınız incelemeler sonucunda siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Evinize aydınlatma seçiminden önce hangi ortamlara takmak istediğinize ve göz sağlığınızda bir problem yaşayıp yaşamadığınıza dikkat ederek alım yapmanız üründen memnun kalmanıza etki eder. 2700 kelvin değerinde filamentler bu konuda gözlerinizin rahatlamasına katkı sağlar. Bütçeye sunduğu katkılardan dolayı Osram tasarruflu ampul, ay sonunda gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ne kadar süre size kullanım imkanı tanıyacağı, uzun ömürlü olması dikkat edilmesi gereken diğer konulardandır. Kullanım amacınıza göre Osram gün ışığı ampul çeşitlerinden yararlanabilir watt değerinizi belirleyebilirsiniz. Sıcaklığın yoğun olduğu gün ışığı tonunu çocuk odaları, yatak odaları için tercih edebilirsiniz. Uyku problemi yaşıyorsanız, uykuya geçişinizin kolaylaşması, iş yorgunluğunuzdan sonra gözlerinizin dinlenmesi için sarı tonlara yakın gün ışığı özellikli üründen faydalanabilirsiniz. Bilgisayar başında yoğun vakit geçiriyorsanız, çizim ve projelere dayalı bir meslek grubundaysanız, kitaplarla ve yazma işleriyle yakından ilgiliyseniz akşam eve döndüğünüzde gözlerinizin dinlenmesi ve ertesi güne dinç uyanabilmeniz için gün ışığı özellikli serilerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli uyku süreci geçirmenize katkı sağlayan bu tarz aydınlatıcıları salonlarda ve oturma odalarında da kullanmanız, otururken aynı zaman dinlenmenize katkı sağlar. İş ortamları için alım yapacağınızda 5000-6000 kelvin sıcaklığında beyaz ışık gözlerinizin yorulmaması ve iyi görebilmeniz için önerilir. Bakteri üretimini engelleyen et ve süt ürünlerinin bulunduğu raflarda kullanılan Osram UVC lamba astım ve alerji gibi durumları yaşayan bireyler için de belirli bölümlerde kullanılabilir. Bitkilerinizi evin içinde yetiştiriyorsanız bakımına dikkat etmeli ve güneş ışığından mahrum bırakmamalısınız. Evin içinde özellikle geceleri fotosentez yapımına devam edebilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için Osram bitki ampulü tercihinde bulunabilirsiniz. Yeşil, pembe, mavi, mor renklerinin sağladığı katkı ile kapalı balkonlardaki ve güneş görmeyen alanlardaki bitkilerin yapraklarının kısa süre içerisinde uzadığını ve yeşil renklerinin canlandığını gözlemlersiniz. Araçlarınız için aydınlatma seçimlerinde kısa ve uzun ışık saçan Osram H4 ampul farlarınızda yeterli aydınlatmayı sizin için sağlar. Trendyol’dan yapacağınız incelemeler sonucunda karar vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Osram Ampul Fiyatları

Osram Ampul Fiyatları

Watt değeri ve kelvin aralığına göre Osram ampul fiyatları değişiklik gösterir. Renkler ve kumandalı olma özelliğine göre değişen fiyatları değişen ürünlerden bütçenize uygun olanını tercih edebilir, çoklu alımlarda indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Salonlarınızda otantik bir görünüm elde etmek istediğinizde Osram Edison, globe, dekoratif, vintage ampul modelleri arasından seçim yapabilir, isteseniz modern görünümlü şık dekorlardan da destek alabilirsiniz. Mobilya takımlarınızla uyum sağlayan aksesuarlar evinizde bütünlük oluştururken, işyerlerinde enerjinizin artmasına, toplantılarınızın başarılı sonuçlanmasına etki eder. Çevresel faktörlerin etkilediği bu tarz durumlarda kendinizi iyi hissetmek için ofisinizin, yaşam alanınızın size hitap eden aksesuarlardan oluşması gerekir. İstediğiniz düzeyde odalarınızı aydınlatmaya yardımcı olan Osram dimmer, şarjlı, spiral, soketli ampul çeşitleri kullanım amacınıza göre sizlere kolaylık sağlar. Elektrik akımını yükseltip düşüren ve bunun yanı sıra tasarruf da sağlayan dimmerler ile elektrik kesintisi olduğunda yanmaya devam ederek karanlıkta kalmanızı engelleyen şarjlı ürünler sağladığı avantajlı özelliklerden dolayı fiyatlarda değişiklik gösterir. Bahçenizdeki hayvan barınaklarınız için Osram ısıtıcı ampul kullanabilir aydınlatma ve ısıtma işlemini tek bir cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Gece kontrol sağlamak istediğinizde veya hayvanların yem, su gibi ihtiyaçlarını rahat karşılayabilmeleri için ısıtıcı ampul tercihi doğru bir seçim olur. Arabaların kısa farlarında kullanabileceğiniz Osram H7 ampul ve diğer tüm çeşitler için Trendyol’u ziyaret edebilir, online alışveriş yönteminin sağladığı kolaylık ile siparişinizi verebilirsiniz.

Kişilerin enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tercih etmesi her dönem rastlanır ve bu konudaki araştırmaları çeşitli ürün incelemelerine onları yönlendirir. Osram dipsiz, mum, filament ampul bireylere çeşitli alanlarda kullanım imkanı sağlarken avantajlı özellikleriyle de beklentilerini karşılamaya yardımcı olur. Evlerde aydınlatmanın önemli olduğu kadar araçlarda da bu durum önemlidir ve bu sebeple pek çok far lambası üretilir. Araçların az elektrik yakarak tasarruf sağlamasına etki eden Osram xenon ampul, görüş parlaklığı açısından da sürücülere rahatlık sağlar. Gece sürüşlerinde net ve aydınlık bir yolda ilerleme imkanını sunan xenonlar, birçok sürücünün rahat bir yolculuk yapmasına katkı sağlar. Sağa ve sola dönüşlerde arkadaki araca haber vermenizi sağlayan Osram sinyal ampulü istediğiniz renk ve kuvvette size sunulur. Gündüzleri de fark edilmeyi kolaylaştıran özelliğiyle marka, tüm ürünlerini hem göz sağlığını hem de kullanan bireylere rahatlık sunmasını dikkate alarak yapar. Araç marka ve modeline göre uygunluk gösteren sis farı, sinyal, uzun ve kısa farlardan alımını yapabilirsiniz. Kamyonet, motor ve sedan araba tiplerinde farklı enerji gücünde aydınlatma kullanıldığı için öncelikli olarak bu konu üzerinden araştırma yapmanız, sonrasında uygun olan watt değerine göre alım gerçekleştirmeniz öneriler arasındadır. Osram E27 ampul genişliği 27 mm çapında olan duy kalındır ve evlerde sıklıkla kullanılan lambalarla uyumluluk gösterir. E27 mm genişliğine sahip bir lambanız varsa duy çeşidini bu şekilde seçmeniz gerekir. Lambalar kendi duylarıyla uyum sağlar ve başka bir aparata yerleştirilmez. Evlerde yer verilen bir diğer duy çeşidi Osram E14 ampuldür ve ince bir başlığa sahiptir. Alımlarınız sırasında bu gibi durumlara dikkat etmeniz yanlış ürünü seçimi yapmamanız için önemli noktalardandır. Kendinizin de kolaylıkla monte edebileceğiniz lambaların tasarruf sağlayan ve bütçenize katkı sağlayan modellerine Trendyol üzerinde ulaşabilir, kampanya fırsatlarından yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz. Pek çok özellik imkanı sunan lamba modellerini isterseniz aydınlatma isterseniz dekoratif amaçlı tercih edebilir, hayvan barınağında, araçlarda ofiste sağladığı imkanlardan yararlanabilirsiniz.