Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pakmaya

" araması için 501 sonuç listeleniyor

Birbirinden Farklı Pakmaya Ürünleri Trendyol’da!

Pakmaya şirketler grubunun temeli 1923 yılında atılır. Köklü bir geçmişe sahip olan bu şirketin temelleri 1973 yılında ilaç firması şeklinde atılır ve yine aynı yıl gıda sektörüne geçilir. O günden bu yana gıda sektöründe birbirinden farklı içerikleri ile önemli bir yer edinir. Fırıncılık sektöründe öncü bir konuma yerleşen firma ile birlikte fenni maya, ekmek üretiminin vazgeçilmez unsurlarından biri olur. Marka öncü konumunu yurt içi ve yurt dışı piyasalarında devam ettirir. Fabrikalarda üretim, yüksek kalite standartlarındadır. Kalite ve hijyen standartları uluslararası standartlara uygun bir şekilde, bilgisayar kontrollü sistemler ile yapılır. Pakmaya, büyük ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Gelişen teknolojik donanıma sahip tesislerde, kaliteli bir şekilde Pakmaya yaş maya, aktif kuru ve instant maya çeşitleri üretilir. Kurulduğu günden bu güne sağladığı istikrar ile firma, yaklaşık 250 bin ton yaş maya eşdeğerinde kapasiteye ulaşır. Dünyanın zirvedeki maya üreticileri arasında yer alır. Maya üretiminin yanında Pakmaya puding, pasta kremaları, Türk tatlıları, tatlı soslar, krem şantiler, toz sıcak içecekler, çikolatalar, çörek ve ekmek karışımları üretir. Ürün yelpazesi oldukça geniştir. Mutfakta, fırında, pastanede ve değirmende kullanıma uygun içerikler üretilir. Tüm içeriklere pakmaya online satış ile erişim imkanı sunar. Siz de mutfaktaki ihtiyaçlarınızı güvenilir ve köklü bir firma olan Pakmaya’dan Trendyol aracılığı ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Pakmaya’nın Geniş Ürün Yelpazesi

Pakmaya’nın Geniş Ürün Yelpazesi

Gıda sektörünün öncü firmalarından biri olan Pakmaya kuru maya, yaş maya ve instant maya ile üretimine başlar. Pakmaya ekşi maya da önemli maya çeşitlerindendir. İleri görüşlü ve çağı yakalayan bir sisteme sahip olması sayesinde sadece maya üretimi değil; Pakmaya cupcake seti gibi pişirme yardımcıları üretir. Aynı zamanda Pakmaya krema, çikolata sosu, nişasta, vanilya gibi çeşitli pastacılık ana ürünleri, firmanın geniş yelpazesi içinde yer alır. Kek karışımları, ürün geliştiriciler, jöleler, pastanede kullanıma uygun çikolatalar, meyveli dolgular ve dolgu kremalar, bitkisel sıvı krem şantiler, toz krem şanti ve toz kremalar, pudingler, Türk tatlıları serisi, şarlot karışımları, şeker hamurları, mayalı harçlar, pasta süsleri, süsleme şekerler, kuru meyveler, pasta jelleri ve un geliştiriciler de Pakmaya çeşitlerine dahildir. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarında üretilir. Ürünleri kullanırken herhangi bir güvenlik sıkıntısı çekilmez. Kalitesi sayesinde pişirme sonrası sürpriz bir sonuçla karşılaşma ihtimali olmaz. Kaliteli ve güvenli yemek yapma sürecini aynı zamanda pratikleştirir. Pakmaya aşure gibi hazır harçlar sayesinde çok zor görünen tarifleri bile kolaylıkla yapabilirsiniz. Üretilen çeşitli malzemeler, yapılması çok zor görülen birçok tarifi kolaylaştırır. Örneğin birçok kişinin kıvamını tutturmakta zorlandığı pastacı kreması, Pakmaya pastacı kreması ile pratik ve kolay bir hale gelir. Sadece yapım aşamasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda pişirme sonrasında doğacak ürünün kabarmaması gibi sorunlardan korur. Pakmaya mayalı kek harcı kullanıldığında ek bir kabartma tozu ya da vanilya kullanımı gerekmez. Kek, harç sayesinde kendiliğinden kabarır. Pakmaya pasta kreması gibi sadece iç harç malzemeleri ve karışımları değil Pakmaya pasta süsü gibi dış yapı için de üretim yapılır. Böylece lezzetli yiyecekleriniz aynı zamanda görsel olarak da bir o kadar tatmin edici olur. Aynı amaçla Pakmaya pul çikolata kullanılır. Pasta süsleri ve Pakmaya çikolata, pastanızın dış yapısına kolaylıkla tutunur, renk salmazlar. Matlaşma ve beyazlaşma yapmazlar. Bu sayede uzun süre muhafaza edilmeye müsaittir. Pakmaya pasta jeli de bunlardan biridir. Bu gibi Pakmaya ürünleri görsel bir bütünlük oluşturulmasına yardımcıdır. Bu sayede siz de hem lezzetine hem görselliğine güvendiğiniz pastaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Herkes İçin Kullanışlı Pakmaya Ürünleri

Herkes İçin Kullanışlı Pakmaya Ürünleri

Envai çeşit malzeme ile mutfakların vazgeçilmezi olan firma, aynı zamanda her çeşit mutfak ortamı için üretim yapar. Mutfak, fırın, pastanede ve değirmenler için ürün bulunur. Her biri kullanıldığı yere göre paketlenir. Farklı gramajlarda üretim yapılır. Pakmaya 10 gr, 42 gr, 100 gr, 450 gr, 500 gr, 1 kg gibi çeşitli ölçülerde ya da daha büyük toplu ölçülerde paketlemeler yapar. Aynı şekilde Pakmaya 4 lü paketler gibi çoklu ve toptan satın alma imkanı sunar. Bu sayede her müşteri ihtiyacı olan ürünü ihtiyacı kadar temin etmeyi sağlar. Örneğin Pakmaya poğaça harcı 30 gramlık paketlerde 6’lı olarak satılır. Ya da Pakmaya şeker hamuruna 200 gramlık tekli paketlerde ulaşabileceğiniz gibi yine 200 gramlık 12’li paketlerde de ulaşabilirsiniz. Böyle çoklu alımlar aynı zamanda cep dostudur ve maddi olarak tasarruf etmeyi sağlar. Toptan alımlar uzun vadeli kullanım için oldukça pratiktir. Hemen her tarifin vazgeçilmezi olan Pakmaya krem şantiyi toptan alarak uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Böylece lazım olduğu her vakitte tekrar alışveriş yapma zorunluluğu ortadan kalkar. Pakmaya damla çikolata da aynı şekilde toptan alınabilir. Çünkü matlaşmayan ve beyazlaşmayan yapısı ile uzun süreli kullanıma uygundur. Hemen her ürün kaliteli bir içeriğe sahiptir ve titiz çalışmalar sonucunda üretilir. Bu sayede uygun koşullar sağlanıp güzelce muhafaza edildiğinde çok uzun süreler kullanılabilir. İçerikler çevre ve sağlık dostudur. Bitkisel kökenli malzemeler ile üretilir. Yapay madde kullanımından sakınılır. Her biri laboratuvarlarda özenle, titizlikle ve zararlı içeriklerin hepsinden uzak durularak hazırlanır. Dikkatli üretim ve hijyen dostu çalışmalar sayesinde vücudunuza zararlı maddeler girmez. Sağlık dostu bu ürünler sayesinde gönül rahatlığı ve zevk ile yemeklerinizi tüketebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Pakmaya Ürünleri Trendyol’da!

Birbirinden Farklı Pakmaya Ürünleri Trendyol’da!

Pakmaya fiyat listesi kalite standartlarına paralel olarak belirlenir. Sterilize edilen ortamlarda, uluslararası hijyen kurallarına uyularak ve son teknoloji aletler kullanılarak yapılan ürünler uygun koşullarda müşteri ile buluşturulur. Kullanımı kolay ve pratiktir. Ek malzeme kullanımını en aza indirir. Örneğin Pakmaya ekmek geliştirici sadece un ile karıştırılarak kullanılır ve içinde bulunan geliştirici enzimleri sayesinde kolay, lezzetli ve incecik kabuklu, çıtır bir ekmek yapımını mümkün kılar. Pakmaya kuru meyve karışımları gibi karışımlar da ek tatlandırıcı kullanımı gerekmeksizin keklerinizi lezzetlendirir. Pakmaya fiyat politikası tüm bunlar göz önüne alınarak hesaplanır. Aynı zamanda çoklu ve toptan alımlarda fiyatlar daha uygun bir hale gelir. Pakmaya kakao gibi toptan alıma uygun olanlar çoklu alındığında, fiyatlar bütçenizi zorlamaz. Uzun süre kullanılır. Uzun süre kullanımda hiçbir paket bozulmaya uğramaz. Kuru yerlerde, belirli ısı derecelerinde, uygun bir şekilde muhafaza edilen ürünlerin raf ömrü uzundur. Raf ömrünü uzatmak adına yapay maddeler kullanılmaz. Tüm ürünler doğal, çevre ve sağlık dostudur. Gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Paketlerin üzerinde her birinin nasıl kullanılacağına dair talimatlar açık bir dille ve herkesin anlayacağı şekilde ifade edilir. Böylece yapım aşamasında kafa karışıklığı yaşatmaz. Gram gram tüm birleşimlerin oranları tarif edilir. Hangi ürünün hangisi ile kullanılacağı ve nasıl kullanıldığında daha iyi sonuç elde edileceği gibi tavsiyeler de mevcuttur. Siz de eğer tariflerde zorluk yaşıyorsanız bu sayede kolaylıkla yemeğinizi yapabilirsiniz. Paketler birçok avantajı beraberinde getirir. Lezzetli bir yemek yapmak için gerekli olan birbirinden farklı içeriklere, Pakmaya ne kadar gibi akla takılan tüm sorulara ve faydalı ürün yorumlarına bir tık ile Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.