placeholder
"

Patafix

" araması için 82 sonuç listeleniyor
Uhu Pro Power Patafix 47905
KARGO BEDAVA
UhuPro Power Patafix 47905
76 TL
Sepete Git
Scotch Patafix Beyaz
KARGO BEDAVA
ScotchPatafix Beyaz
(2)
78,75 TL
Sepete Git
Uhu Patafix Homedeco 40660
UhuPatafix Homedeco 40660
70,50 TL
Sepete Git
Uhu Patafix Home Deco Hamur Yapıştırıcı
UhuPatafix Home Deco Hamur Yapıştırıcı
63,60 TL
Sepete Git
Uhu Patafix Homedeco Hamur Yapiştirici
UhuPatafix Homedeco Hamur Yapiştirici
62 TL
Sepete Git
Uhu Patafix Hamur Yapıştırıcı Şeffaf 48815
UhuPatafix Hamur Yapıştırıcı Şeffaf 48815
68 TL
Sepete Git
Uhu Hamur Yapıştırıcı Patafix Homedeco
UhuHamur Yapıştırıcı Patafix Homedeco
62,12 TL
Sepete Git

Patafix

Patafix

Yaşam alanlarında gerçekleştirilen küçük tadilatlar ve düzenlemeler, yapılan işleme göre çok sayıda ekipman kullanılmasını gerektirir. Yapılacak işlem eğer yüzeye bir nesne asılmasını gerektiriyorsa vidalama ve delme işlemleri kaçınılmaz hale geliyor.

Çivi ve çekiç kullanılarak yapılan bu işlemlerin uğraşı gerektirmesi, vida ve matkap kullanmanın yaratacağı gürültü, pek çok kullanıcının işlem yapmaktan vazgeçmesine yol açıyor. Tutturma, asma işlemleri sonucunda oluşan dağınıklığın temizlenmesi, duvarda açılan delik ve çatlakların düzeltilmesi ise başlı başına bir uğraşı gerektiriyor. Mini tadilatları veya kişisel düzenlemelerinizi tüm bu zahmete katlanmadan sorunsuz şekilde gerçekleştirmek, özel bir dokuya sahip olan Patafix tutkal bazlı yapıştırıcı ile pratik hale geliyor.

Güçlü, dayanıklı ve çözüm sunan yapısıyla yapıştırma işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlayan ve UHU markası tarafından geliştirilen ürün, yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Yapıştırma işlemlerine farklı bir dokunuş getiren Patafix, farklı ürün çeşitleri ile iş yapma alışkanlıklarınızı yeniden düzenlemenizi sağlıyor. Tamir ve tadilat işlerinizi saniyeler içinde, ekipman kullanmadan halletme özgürlüğü tanıyan yeni nesil yapıştırıcı, sunduğu uygulama alternatifleriyle neden farklı olduğunu kullanıcılara her kullanımda yeniden ispat ediyor.

Zahmetsiz ve Pratik Tamirat İşlemleri

Farklı işlem türlerine farklı formlarda çözüm bulan yeni nesil yapıştırıcı, onarım ve montaj işlemlerinize hız ve pratiklik katmasıyla neden popüler olduğunu gösteriyor. Genel onarım işlemlerinde kullanılmasının yanı sıra, el sanatları ve yaratıcılık gerektiren aktivite çeşitleri de ürünün uygulama alanları arasında yer alıyor. Çok amaçlı kullanıma uygun yapısı, ihtiyaca göre paket seçeneği sunması ve benzeri konularda ortaya koyduğu seçim alternatifi sayesinde uygulamayı dilediğiniz gibi yapma rahatlığı yaratıyor.

Kullanım alanı konusunda oluşturduğu çeşitlilik, yapıştırıcının uygulandığı yüzey alanlarında da sürdürülüyor. Kağıt, metal, plastik ve cam gibi farklı özelliklere sahip malzemeler, çok amaçlı ürün sayesinde kalıcı olarak yapıştırılabiliyor. Tutkal özlere ve hamur yoğunluğuna sahip olan UHU Patafix, yoğurma işlemi sonucunda yumuşatılarak, kullanım için ideal duruma getiriliyor. Nesnelerin bir yüzeye yapıştırılması kadar benzer parçaların birleştirilmesi için de kusursuz çözümler sunuyor. Malzeme türüne göre değişkenlik gösteren ürün içerikleri, farklı ağırlıktaki nesnelerde kullanılmak üzere ürün seçenekleri hazırlıyor.

Kullanım ihtiyacınız ve uygulama alanına göre hazırlanan ürün serileri, kullanıcılara farklı dayanıklılık seviyeleri sunuyor. Ürünün sunduğu bu avantaj, birleştirme veya asma işleminde daha fazla ürün kullanmak yerine, dayanıklılık gücü yüksek olan ürünü tercih etme seçeneği sunuyor. Geliştirilen içerikleri sayesinde dayanıklılığı üst düzeye çıkarılan ürün ailesi, neme dayanıklı olmasıyla uzun süren kalıcılığı elde etmenize imkân tanıyor. 3 kg'a kadar ağırlık taşıyabilmesi, tablo gibi nesneleri asmada, banyo ve tuvaletlere havlu asacaklarını tutturmada kolaylık yaratıyor. Ahşap, plastik ve fayans gibi tamamen farklı yapılara sahip nesnelerde kullanımı ürünün tek başına sağladığı katkıyı gözler önüne seriyor. Tek bir ürününün hem tamirat hem de kişisel aktivitelerde ekipmansız kullanılabilmesi, işlevsel açıdan maksimum fayda sunuyor.

Tek Ürünle Çok Sayıda Çözüm Üretin

UHU ailesinin çok yönlü, güçlü ve kullanışlı yönlerini içeriğinde taşıyan Patafix yapıştırıcı, pratik uygulama katkısı ile işlerinize hız katıyor. Yapıştırıcı ürünlerine bambaşka bir boyut getiren ürün, en büyük avantajını birden çok kez kullanılmasıyla gerçekleştiriyor. Yapıştırma, birleştirme, sabitleme gibi çok sayıda işlem, tek bir ürün parçasıyla sorun olmaktan çıkıyor.

Tutkal bazlı yapısından gelen formülü, ürünü kullandığınız alandan çıkardıktan sonra tekrar tekrar kullanma fırsatı sunuyor. Daha önceden kullanılan yapıştırıcıyı ister yeni ürünle birleştirerek isterseniz tek başına farklı alanda uygulayabilirsiniz. Bir parçayı tekrar tekrar kullanmanın yarattığı kolaylık, yeni ürünlere gerek duymayarak ekonomik anlamda da bütçenizin korunmasına destek oluyor. Hangi yüzeyde ne kadar kullanmanız gerektiğini belirlemede kolaylık sağlayan taneli içerik, gereksiz harcama yapılmasını önlüyor. Patafix hamur dokuya sahip olmasıyla yapılacak tüm işlemlerde standart uygulama avantajı yaratıyor. Söz konusu işlem türü ne olursa olsun tutkal özlü hamur dokuya dilediğiniz şekilde biçim verebilirsiniz.

Sevdiğiniz sporcu, şarkıcı veya oyuncunun posterinin asılmasından, kabloların sabitlenmesine kadar aklınıza gelen onlarca işlem bu ürün serisiyle gerçekleştiriliyor. Yüzeylerle bütünlük yaratmak için renk opsiyonları içeren ürün, cam yüzeylerle kullanırken şeffaf, plastik yüzeylerde siyah, ahşap alanlarda sarı renkli ürünlerle çalışmayı mümkün kılıyor. Bu sayede zemin ve ürün birlikteliği elde edilmiş oluyor. UHU Patafix, uygulama sırasında yarattığı konforu malzemelerden temizleme noktasında da devam ettiriyor. Kullanım sonrası yüzeylerde kalıntı ve leke bırakmadan temizlenen ürün, zahmetsiz kullanımda hanesine bir artı daha ekliyor.

Varlığını Unutturan Başarılı Uygulamalar

Bantlar, yapışkanlar, delme ve sabitleme işlemleri için gerekli ekipmanlarla vedalaşmanın keyfini yaşayacağınız yeni yapıştırıcınız, uygulanan yüzeylere estetik açıdan değer katıyor. Tamir edilecek alanlarda, dekorasyon çalışmalarında ya da el sanatları hazırlama işlemlerinde de kullanılabilen yapısı, ürünün farklı gözükmesini sağlıyor.

Farklı renk seçeneklerinin desteğiyle uygulama alanlarına genişlik katan yapışkanlarla, yüzeyin sadece dış kısmında değil tüm noktalarında kullanım kolaylığı yaratabilirsiniz. Uygulama yapılacak alanla bütünlük yakalayan renk seçenekleri, size estetik bir çalışma yapma imkânı tanıyor. Çıkıntı, iz, kabarıklık gibi olumsuz durumlar yaşatmaması, ürün kullanıldıktan sonra hiç kullanılmamış gibi pürüzsüz yüzeylere sahip olmanızı sağlıyor. Maket ve el yapımı objelerinin tasarlanmasında kullanabileceğiniz ürün, kuruma işlemi olmadan dayanıklı nesneler üretilmesini destekliyor.

Macun gibi kıvamlı ve yoğun, ped gibi ince ve görünmez katmanlarla oluşturan Patafix yapıştırıcı, alan düzenlemelerinde size en iyi çözümleri bulma avantajı yaratıyor. Nesneleri birleştirmek kadar, ön izlemeye şans tanıması ürünün bir başka farklı özelliği olarak dikkat çekiyor. Özellikle sabitleme işlemlerinde zaman tasarrufu sunan içerik, sabitlenecek nesneleri ayrı noktalarda sökme ve takma derdi olmadan görmenize yardımcı oluyor. Dekoratif bir objeyi, bir tabloyu veya duvar saatinizi, Patafix yardımı ile defalarca kez konumlandırabilirsiniz. Markanın ifade ettiği gibi çok amaçlı yapıştırıcı unvanını sonuna kadar hak eden ürün, geçici ve kalıcı onarım ve tamir gerektiren tüm işlemlerde hayatınızı katbekat kolaylaştırıyor.

Her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz yapısı, alan ve mekan farkı olmadan uygulama yapabilme şansını kullanıcısına sunuyor. Patafix'in sahip olduğu yapısal avantajı kullanıcılarla daha fazla üründe buluşturmayı amaçlayan marka, Patafix hamur formunu diğer ürünleri ile birlikte kullanılabilecek şekilde düzenliyor. Stick, sıvı ve bant ürünlerle birlikte de kullanılabilmesi, daha güçlü uygulamaların yapılmasının da önünü açıyor.

Güvenli ve Sorunsuz Kullanım

Sağlam ve uzun ömürlü ürünleriyle birçok deneyde gücünü kanıtlayan UHU markası, Patafix'in de dahil olduğu ürün serilerinde kullanıcı dostu formüller kullanılarak üretiliyor. Ağır kimyasallar olmadan gelişimleri sürdürülen ürünler, kullanıcılar için doğrudan risk oluşturmaksızın kullanılabiliyor. Çevre dostu üreticilere verilen Yeşil Marka Ödülüne sahip ilk yapıştırıcı markası olması, ürün ailesini güvenle kullanmanız konusunda size garanti veriyor.

Uygulama sırasında ciltle temas eden ürünler geliştiren marka, bu nedenle kimyasal içerikli madde olan solvent kullanımına son veriyor. Cilt sağlığınızın korunmasına destek olan uygulama, her yaş grubundan kullanıcının ürünleri sorun yaşamadan kullanmasına imkân tanıyor. Geliştirilen tüm ürünlere dermatolojik testler uygulayarak onay alan marka, formüllerin güvenilir olduğu konusunda akıllarda hiçbir soru bırakmadan, kullanmanızın önünü açıyor. UHU markasının sloganı olan "Her şeyi her zaman yapıştırır" sözüne uygun olarak hazırlanan ürünler, yapıştırma gerektiren işlemlerinizde çok sayıda ürün çeşidine sahip olmanızı sağlıyor.

Çevreye duyarlı bir anlayışla üretim yapısını değiştiren UHU markası, sürdürülebilir ve geri dönüşüme uygun ürünlere hayat veriyor. Ağır kimyasallar ve petrol türevleri olmadan üretilen ürünler, biyo çeşitliliğin gelişimine katkıda bulunuyor. Doğal özlerden oluşan içeriği ile markanın çevresel anlayışını destekleyen Patafix yapıştırıcıyı kullanarak, çevresel etkinin azaltılmasını sağlayabilirsiniz.

Patafix beyaz renkli silikon görünümü, hamur kıvamındaki dokusu nedeniyle sakızlar ile karıştırılabiliyor. Bu durumun yaratacağı olumsuzluklara karşın, ürünler harici hiçbir yere koyulmadan doğrudan paketi içinde saklanması öneriliyor. Böylece yetişkinlerin ve özellikle çocukların güvenliğini riske atacak olaylara karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Patafix Çeşitleriyle Yaratıcılığınızı Gösterin

Onarım, tamirat ve bakım işlemlerinde hayatınızı kolaylaştıran Patafix tutkal hamur, daha güçlü özellikleri bulunan ürün seçenekleri ile daha zorlu işlemlerin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Üç farklı renk seçeneğiyle işlem yapacağınız alanı genişleten ürün, Patafix Deco ve Patafix ProPower serileriyle, zorlu görünen uygulamalara çözüm yaratıyor.

Bant gibi yer kaplamadan kullanılabilmesi, silikon gibi uzun dayanıklılık sunması, ağır nesnelerle çalışmada kolaylık sağlıyor. Ultra güçlü dokusal özelliklere sahip olacak şekilde geliştirilen Patafix ProPower çeşidi, altı parça kullanıldığında 3 kg ağırlığındaki nesnelerin düz zemin üzerinde asılı kalmasını sağlıyor. Düşme ve kayma sorunu olmadan objeleri tutabilen serinin en güçlü ürünü, güneş ışınlarına dayanıklı özellikleriyle siz çıkarana kadar uygulandığı bölgede sabit kalabiliyor.

Yüksek yapışma gücünün getirdiği güvenli kullanım, devrilme riski taşıyan nesnelerin sabitlenmesinde de hayatınıza dahil oluyor. Özellikle çocuklu aileler için sorun olan objelerin düşme ve kırılma riski Patafix yapıştırıcı ailesi ile tarihe karışıyor. Vazo, resim çerçevesi, abajur gibi dekoratif objeler, tek parça yapıştırıcı kullanılarak her zamanki yerlerinde güven içinde sabitlenebiliyor. Gerçekleştirilen bu uygulama ile çocuklarınız için oluşacak riskleri önleyip sevdiğiniz dekor ürünlerini zahmetsizce koruyabilirsiniz.

Patafix ProPower'ın gücünü estetik olarak destekleyen Patafix Deco, uygulama çeşitliliğini dekoratif çalışmalarda kullanma olanağı tanıyor. Küçük objelerin sabitlenmesi, el işi çalışmalarla yaşam alanlarının dekore edilmesi gibi işlemlerde Patafix Deco, imdadınıza yetişiyor. 2 kg ağırlığı taşıyabilme kapasitesi sunan Deco, diğer ürünlerde olduğu gibi hızlı uygulanıp kolay şekilde sökülebiliyor.

Temiz ve Doğru Uygulamanın Püf Noktaları

Yapıştırma işlemlerinde uygulanan malzemenin özellikleri kadar uygulama yapılacak alan, parça ve yüzeylerin özellikleri de işlem kalitesini etkiliyor. Yarattığı güç ve dayanıklılıkla kullanıcıları mutlu eden Patafix hamur yapıştırıcı, uygulama öncesinde belirli aşamalardan geçirilerek kullanılması gerekiyor.

Paketten çıkarıldıktan sonra yoğrularak yumuşak hamur kıvamına getirilmesi, ürünün kullanımındaki püf noktadır. İstenilen kıvama getirilen yapıştırıcı, yapılan bu işlemle yapışma etkisinin katlanarak artmasında kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Yapıştırıcının kullanılacağı yüzey malzemesi ne olursa olsun, kesinlikle ve kesinlikle toz, kir, yağ ve nemden arındırılmış olması gerekiyor. Esnek dokusuyla işlem yapmayı pratik hale getiren Patafix, ideal miktarı ayarlamayı da kolaylaştırıyor. Yüzeylerde istenilen düzenlemeleri yaptıktan sonra ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tek parça ürünle pek çok sorunun üstesinden gelebileceğiniz gibi; birkaç parça ürünü bir arada kullanarak ağır nesneler üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Yüzey ve ürün birleşimi için ideal ortamın yaratılması, daha uzun ömürlü olması ve sorun yaşamadan kalıcı sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Uzman denetiminde test edilerek onaylanan uygulama adımları, hem ilk kullanımda hem de sökme işlemlerinde istediğiniz kolaylığı elde etmenize imkân tanıyor. Doğru şekilde kullanılmış hamur yapıştırıcı, parçaların yüzeyden ayrılmak istendiği durumlarda zahmetsiz çözümler yaratıyor. Yüzeye baskı uygulayarak tutturulan ürün parçaları, çıkarma anında vida söker gibi döndürerek yüzeyden aynı basitlikle koparılabiliyor.

Kullanım sonunda hamur parçalarına ait kalıntıların temizliği için yine ürünün kendisini kullanmanız yeterli oluyor. Parçalar üzerinde gezdirerek birbirine yapışmasını sağlamanız, istenmeyen izlerden kurtulmanızı sağlıyor. Ürün kullanımında dikkat edilmesi gereken noktaların başında nem ve tozlu alanlarda uygulama yapılmaması geliyor. Hamur dokusu ve içinde hava tanecikleri barındırması, nemi çekerek sahip olduğu yapışkan özelliğin kaybolmasına neden oluyor. Toz ise nemin aksine, ürünün dış tabakasına yapışma etkisini kaybettirip kullanılamaz hale getiriyor. Patafix hamur yapıştırıcı, tekrar kullanılabilen formunu koruyabilmesi için nemden uzak, kuru bir noktada saklanması gerekiyor. Talimata uygun olarak korunan ürün, dayanıklı dokusunu uzun süre, aksilik yaşamadan kullanmanıza imkân tanıyor.

Sıra Dışı ve Yaratıcı Kullanım Alanları

Çok amaçlı dokusunu kullanıcılar için avantaja çeviren UHU patafix yapıştırıcı ailesi, yapıştırma işlemleri dışında alternatif kullanım yöntemlerine de sahiptir. Çatlaklara nüfuz etme, tekrar tekrar kullanılabilme ve kolay temizlenme özellikleri, ürünü kullanıcı dostu bir ürün haline getiriyor.

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz paket tasarımına sahip olan ürün koleksiyonları, anlık sorunlarla karşılaştığınız anlarda yaratıcı fikirlerin hayata geçmesine imkân tanıyor. Kağıt üzerinde kurşun kalemle yapılan hatalı bir işlemin silinmesi, ahşap yüzeylerde bulunan çatlaklarda dolgu malzemesi şeklinde kullanılması, Patafix ile çözüme kavuşturulabiliyor. Bu uygulamalar dışında elle ulaşamadığınız kılcal çatlaklarda yer alan kir ve tozların temizlenmesi farklı bir uygulama olarak ürünün vadettikleri arasındaki yerini alıyor.

Onarım işlemlerinin dışında yaratıcı çalışmalar ve süslemelerde kullanılan ürün, farklı yaş gruplarındaki çocukların eğitimsel aktivitelerine de katkıda bulunuyor. Yaş gruplarına göre maketler ve model oyuncakların yapılması ile teknik çalışmalarda, hamur yapıştırıcı işlemleri basitleştiriyor. El becerilerinin ve hayal güçlerinin gelişmesine yaptığı katkı, ürünün bir yapıştırıcıdan daha fazlası olduğunu kanıtlıyor.

Tamirat işlemlerinde iki parçayı birbirine tutturma işleminde çift taraflı bant yerine kullanılabilme, ürünün yarattığı faydalar arasında bulunuyor. Şeffaf forma sahip ürünü hamur gibi yayarak yüzeyler arasında kullanmak, bant bulamadığınız durumlarda hayatınızı kolaylaştırabiliyor. Hayatın içinde, karşılaşılacak pek çok soruna karşı pratik çözümler sunan ürün serisiyle evde, okulda ya da iş yerinizde işinize yarayacak katkılar sunuyor.

Tüketici Dostu Çözüm Alternatifi

Yaratıcılığınızı ortaya koyma konusunda sunduğu teşvik, işlerinizi kendi kendinize yaratmayı kolaylaştırması ve onarım işlemlerine zahmetsiz çözümler getirmesi, yeni nesil yapıştırıcı ile elde edilen kazanımlar arasında yer alıyor. Tüm bu işlemler için minimum ücret ve zaman harcanması ise ürünün yarattığı en önemli detay olarak öne çıkıyor.

İhtiyacınıza uygun paket ve ürün içerikleriyle Trendyol yapıştırıcı kategorisinde yerini alan ürün, daima en avantajlı koşullarla sahip olacağınız şekilde satışa sunuluyor. Özel fırsatları her zaman yaşatan ürün, okul dönemi kampanyaları ve indirim günleri kapsamında kullanıcılara bambaşka ayrıcalıklar yaşatıyor. 21 adetlik paketten 80 adetlik pakete kadar dört farklı ürüne sahip olan Patafix fiyat konusundaki başarısıyla her yaştan kullanıcıya ulaşıyor. Montaj işlemlerinde kullanılan harici ekipmanlara harcanan ücrete son verip yorucu işlemlerle uğraşılmasını ortadan kaldırarak, bütçeniz kadar zaman ve enerjinizden de tasarruf yaptırıyor.

Evlerde tamirat ve tadilat işlerinden sorumlu olanların alet çantasında, öğrencilerin çalışma masalarında mutlaka bulundurması gereken ürünün, düşündüğünüzden daha fazla sorunu çözdüğünü göreceksiniz. Satış fiyatı üzerinden adete göre hesaplama yapıldığında tek bir yapıştırıcı hamur kullanarak, sorunların hayal ettiğinizden uygun maliyetlerle çözdüğünüzü anlayacaksınız. Patafix şeffaf bant kullanımı gerektiren durumlarda bant yerine, vidalama işleminde vida yerine kullanılarak, ekonomik olarak değerli bir ürün olduğunu kullanıcılara kanıtlıyor.

E-Ticaret işlemlerinize kusursuz deneyim kazandırmak adına çalışan Trendyol, yapıştırıcı konusunda çığır açan UHU Patafix serileriyle, en iyi ürüne en avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olmanıza imkan tanıyor.