İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Boy / Ölçü
Kalıp
Yaka Tipi
Kol Tipi
Desen
Fiyat Geçmişi
Kullanım Alanı
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Palto

" araması için 1281 sonuç listeleniyor

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Palto ile Kusursuz Bir Stil

Palto

Kalın kumaştan üretilen ve soğuk kış günlerinde sıcak ve konforlu bir kullanım sağlayan palto, sevilen dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Çoğunlukla önden düğmeli olarak tasarlanan ve dize kadar uzayan palto modelleri, şık ve klasik görünümüyle büyük ilgi görüyor. Kışlık palto seçenekleri arasında dizi geçen uzun modeller ve kalçanın hemen altında biten kısa ürünler bulunuyor. Klasik modellere yakışan kalın ve yüksek kaliteli kumaş dokusu, en soğuk havalarda dahi sıcak tutma özelliği ile öne çıkarken, vücudun nefes almasını sağlıyor ve konforlu bir kullanım sunuyor. Yünlü detaylar, kapüşonlar ve estetik cep tasarımları ile farklı beğenilere hitap eder hale gelebilen palto modelleri, hem erkekler, hem kadınlar, hem de çocuklar için sayısız seçenek sunuyor. Kışlık palto ve yün palto başta olmak üzere değişik kumaş seçenekleri bulunan bu özel ürünler, özellikle erkeklerin gardıroplarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

Yün ve kaşeden başka kaşmir, örme, kürk, deri, deve tüyü ve daha pek çok kumaştan üretilen palto çeşitleri, kusursuz tasarımları ve işlevsel yapılarıyla göz dolduruyor. Ünlü markaların elinden çıkan yüksek kaliteli modellere Trendyol aracılığıyla kolayca erişilebiliyor. Dönemsel indirimler ve özel kampanyalar sayesinde oldukça makul palto fiyatları sağlayan Trendyol, avantajlı satın alma koşulları ile her bütçeye hitap edebiliyor. Outlet ya da sezon sonu kategorisinde yer alan indirimli palto seçenekleri, yüksek kaliteyi kaçırılmayacak fiyat fırsatları ile satın alma imkânı sunuyor.

Palto Çeşitleri ve Özellikleri

Erkek palto seçenekleri klasik, ağırbaşlı ve olgun görünümleriyle yoğun olarak tercih ediliyor. Kalın yün palto ürünleri başta olmak üzere farklı modeller şıklıkları ve kaliteleri ile dikkatleri üzerlerine çekiyor. Farklı giyim stilleri ile uyumlu biçimde giyilebilen yüzde yüz yün palto ürünleri, hem sıcak tutan, hem de vücuda nefes aldıran sağlıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Yüksek kaliteli yün kumaşlardan titiz bir işçilik ve üstün bir tasarım gücü ile üretilen yüzde yüz yün palto seçenekleri, yumuşak dokusuyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Kumaş palto ürünleri de kullanılan kumaşın kalitesi ve özelliklerine göre rahat ve sıcak bir kullanım sunabiliyor. Kumaş palto seçenekleri gibi örme palto ürünleri de oldukça şık ve sağlıklı sonuçlar veriyor. Özel dokuları ve kusursuz kumaş yapılarıyla göz alıcı bir estetik sunan örme palto ürünleri, şık kesimleri ile klasik giyimin vazgeçilmez modelleri arasında yerini alıyor. Aynı biçimde kaşmir palto seçenekleri de hem kadınlar, hem erkekler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Soğuk kış günlerinde sıcak tutmanın yanı sıra yumuşak bir dokunuş hissi oluşturan kaşmir palto, özel dokusu ile kusursuz bir seçenek oluşturuyor. Yumuşacık dokusu ile özellikle kadın palto seçeneklerinde tercih edilen kumaşlar arasında ilk sıralarda yer alan kaşmir gibi, kaşe kumaşlar da büyük ilgi görüyor. Oldukça şık ve estetik modeller olarak öne çıkan kaşe palto ürünleri, kısa kesim casual modeller ya da uzun palto seçenekleri olarak dikkat çekiyor. Kış kombinlerinde yerini alan çok özel palto tasarım modelleri olarak öne çıkan kaşe palto ürünleri, her dönemin trendleri arasında yer alıyor ve çalışma hayatı dahil pek çok alanda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Tercihe göre kaşe, yünlü kumaş türlerinden tasarlanan kruvaze palto seçenekleri de klasik giyim stilinin vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Uzun palto seçeneklerinin yanı sıra kısa palto olarak da tercih edilebilen kruvaze palto ürünleri, özel kesim stilleri ile benzersiz bir şıklık sunuyor. Daha çok kadınların tercihi olan kürk palto ürünleri ise, suni ya da gerçek kürk kullanılarak tasarlanabiliyor. Rahat kesimli düğmeli yapıları, geniş yaka ve cep tasarımları ile dikkat çeken kürk palto seçenekleri arasında klasik modeller kadar, çağdaş çizgilerde tasarlanmış yenilikçi ürünler de bulunuyor. Kullanılan kürkün cinsine, yapısına göre yüksek fiyatlarda da olabilen kürklü modeller, suni kürkten yapıldıklarında herkes için erişilebilir düzeyde fiyat seçenekleri sunuyor. Aynı şekilde deri palto seçenekleri de kullanılan malzemeye göre farklı fiyat ve tasarım özellikleri sunuyor. Hem kadın, hem erkek giyiminde özel bir yeri olan deri palto ürünleri, rüzgar ve suyu geçirmiyor, özel astar yapılarıyla sıcaklık hissini artırıyor.

Farklı Palto Tasarım Seçenekleri

Palto design trendleri dönemsel olarak farklı içerikler sunsa da, zamansız tasarımlar her dönem ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Soğuk kış ayları için özel olarak seçilen ve giyim stilinin ayrılmaz parçası olan modeller farklı tasarım özellikleriyle değişik beğenilere hitap ediyor. Bu modellerin tasarım özellikleri arasında uzunluk önde gelen kriterler arasında bulunuyor. Dizi geçen uzunlukta modeller olduğu gibi, diz üstü ya da bel altı uzunluklarda farklı seçenekler de tercih edilebiliyor. Kısa palto seçenekleri cekete yakın kesimleriyle daha rahat ve hareketi kısıtlamayan bir kullanım sunuyor. Ağırlıkla kadınların tercihi olan maksi palto ürünleri ise ayak bileğine kadar uzanan uzunluklar sunabiliyor. Neredeyse bütün vücudu saran ve sıcak tutma özelliği yanında mükemmel bir estetik sunan maksi palto seçenekleri, kadın giyiminde çok özel stiller oluşturmayı kolaylaştırıyor. Farklı kombinlere uyum sağlayabilen maksi modeller, özellikle uzun boylu kadınların tercihi olarak öne çıkıyor. Daha ortalama boya sahip kadınların ise mutlaka yüksek topuklar ile birlikte kullanması tavsiye ediliyor. Oversize modern devetüyü palto kadın modelleri arasında sıra dışı etkisi ve göz alıcı şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İddiası yüksek olan ürünler arasında yer alan oversize modern devetüyü palto kadın giyim stilinin genç ve savaş kombinlerinde başarıyla yerini alıyor. Diz altı palto ürünleri ise hem vücudun büyük bölümünü sıcak tutuyor, hem de rahat hareket etme imkânı veriyor. Kadınlarda etek ve pantolon, erkeklerde ise farklı pantolon modelleriyle uyumlu biçimde giyilebilen diz altı palto seçenekleri, estetik ve işlevsel açıdan benzersiz kombinler oluşturmaya yardımcı oluyor.

Popüler bir ürün olarak her dönem palto design trendleri arasında özel bir yeri olan hakim yaka palto, özellikle erkek modasının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaşe ve yün kumaştan üretilen hakim yaka palto seçenekleri kısa kesim yapılarıyla etkileyici çalışma hayatı kombinleri yapmayı kolaylaştırıyor. Kadınlar için ise şal yaka palto seçenekleri zamansız modeller olarak büyük ilgi görüyor. Geniş yaka yapılarıyla daha gösterişli bir görünüm sunan şal yaka palto ürünleri, her dönem kış modasının önemli unsurlarını oluşturuyor. Her iki yaka çeşidinin hem kadınlar, hem de erkekler için olan ürünlerde de kullanılabildiğini ve özel seçenekler sunabildiğini akıldan çıkarmamak gerekiyor. Hakim yaka gibi kaşe modeller arasında bulunan diğer dik yaka palto ürünleri de oldukça ilgi görüyor. Dik yaka palto seçenekleri farklı pantolon ve gömlek modelleriyle ile gönül rahatlığıyla kombinlenebiliyor ve eşsiz stiller oluşturmaya imkân tanıyor.

İnce ve Kalın Palto Alternatifleri

İnce palto ürünleri bahar aylarında terletmeyen, ama soğuktan ve yağıştan koruyan özellikleriyle tercih ediliyor. Daha ince kumaştan tasarlanan ve vücuda nefes aldıran ince palto seçenekleri, hafif ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Baharlık ince kumaşlı uzun palto ürünleri şık tasarımları ile dikkat çekici bir şıklık oluşturuyor. Özellikle kadın giyiminde özel bir noktada bulunan baharlık ince kumaşlı uzun palto seçenekleri, stil sahibi kadınların kendilerine has kombinler oluşturmasını kolaylaştırıyor. İnce kumaştan yapılan ürünleri renk ve desen seçenekleriyle de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Dönem dönem yükselen trendler arasına giren ve bazı kadınların stilinin bir parçası haline getirdiği pelerinli palto ürünleri de oldukça iddialı dış giyim modelleri arasında yer alıyor. Kalın palto ürünleri de tıpkı ince kumaştan üretilenler gibi, her dönem kombinlerin aranan parçaları olarak öne çıkıyor. Tasarımcıların özel koleksiyonlarında mutlaka bulunan pelerinli palto ürünleri, havalı ve şık yapılarıyla öne çıkıyor. Etek, elbise, pantolon, tayt, abiye elbiseler ve daha pek çok kıyafet ile tam uyumlu biçimde seçilebilen bu özel ürünler, tercihe göre uzun ya da kısa olabiliyor. Oldukça geniş renk seçeneği sunan pelerinli modeller gibi peluş kürk palto seçenekleri de her dönem tercih listelerinde kendine yer buluyor.

Farklı renk ve doku seçenekleri sunan peluş kürk manto ürünleri, yumuşak dokuları ve sıcak tutan yapılarıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Kesim tarzları farklı stillerdeki kombinler için uygun seçenekler oluşturan bu özel ürünler, günlük ve salaş giyimi tercih edenler için de kusursuz bir seçim oluşturuyor. Spor palto ürünleri hem kadınlar, hem erkekler için vazgeçilmez model tercihleri arasında yer alıyor. Üstün malzeme kalitesi ve detaylarda kendini gösteren estetik yapılarıyla öne çıkan spor palto seçenekleri, değişik boy ve tasarım özellikleriyle öne çıkıyor. Kapüşonlu palto ürünleri tıpkı parka ve kabanlar gibi ihtiyaç halinde boyun ve baş bölgesini sıcak tutmayı kolaylaştırıyor. Geniş ve kürklü biçimde tasarlanan kapüşonlu palto ürünleri aynı zamanda şık ve gösterişli tercihler sunuyor. Kuzu postundan yapılan astragan palto ürünleri ise her dönem şıklığından ve gösterişli kombinlerden vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor. Astragan palto seçenekleri gibi geniş yakalı suni kürklü palto da dikkatleri üzerine çekmeyin sevenlerin tercih listelerinde ilk sıralarda bulunuyor. Geniş yakalı suni kürklü palto, abiye kıyafetlerden ofis stiline günlük giyimden klasik tarza pek çok kıyafet ile sorunsuz şekilde kombinlenebiliyor.

Özel Modeller ve Değişik Renk Seçenekleri

Camel palto da özel tonu ve tasarımıyla öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Yünlü yapıdaki Camel palto seçenekleri şıklığından vazgeçmeyen erkeklerin tercihi olurken, daha geniş bedene sahip olanlar için büyük beden palto seçeneklerine de rahatlıkla ulaşılabiliyor. Büyük beden palto gibi palto slim fit seçenekleri de özel ihtiyaçlara yanıt veriyor. Askeri palto ürünleri subay kıyafetlerin çağrıştıran özel tasarımları ile meraklılarının gözdesi olmayı sürdürüyor. Kalın kumaşları ile konforlu bir kullanım sunan askeri palto seçenekleri estetik açıdan da gösterişli bir görünüm sağlıyor. Ekose, kapitone genç palto modelleri gibi pek çok model seçeneği de meraklıları için Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içindeki yerlerini alıyor. Palto slim fit ya da ekose, kapitone genç palto modelleri gibi ürünler kendine has stil oluşturmak isteyenlerin yöneldiği ürünler olarak dikkat çekiyor.

Dar kesim beyaz kürk paltodan farklı kumaşlardan tasarlanmış modellere pek çok ürün özel tasarım ve renk alternatifleri sunuyor. Siyah palto ürünleri her dönem şıklık ve asaletin simgesi olarak yoğun ilgi görürken, gri palto estetik ve klasik bir görünüm sağlıyor. Siyah palto, gri palto gibi seçenekler yanında daha az tercih edilir olsa da beyaz palto da özellikle kadınlar için vazgeçilmez renkler arasında yerini alıyor. Dar kesim beyaz kürk palto dikkatleri üzerine çeken iddialı bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Canlılık ve ferahlık hissi veren beyaz palto gibi, kırmızı palto gibi iddialı seçenekler ya da lila palto gibi daha pastel ürünler de öne çıkabiliyor. Kahverengi palto hem kadınlar, hem erkekler için farklı tonlarıyla en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Pek çok kıyafetle kolaylıkla uyum sağlayan kahverengi palto gibi, lacivert palto seçenekleri de uyumlu ve şık bir görünüm sağlıyor. Kırmızı palto canlılık ve cesaret, mavi palto dinginlik ve huzur gibi anlamlara gelirken, farklı tonlarıyla yeşil palto ya da bej palto da kusursuz seçimler olarak ön plana çıkıyor. Kış aylarında güneş ışıklarını daha iyi çekebilsin diye siyah, kahverengi ya da lacivert palto seçenekleri ön plana çıkarken, koyu yeşil palto ürünleri de hem estetik, hem işlevsel sonuçlar sağlayabiliyor. Beyaz, bej ya da krem palto ise daha ferah ve aydınlık bir kullanım sağlıyor ve özelikle kadınlar tarafından dikkat çekici kombinler oluşturmak için sıklıkla tercih ediliyor. Bej palto, krem palto gibi sütlü kahve palto seçenekleri de özel pastel dokularıyla kusursuz bir estetik ve çağdaş bir görünüm oluşturuyor. Mavi palto erkek çocuklar için tercih edilen renkler arasında yer alırken, lila palto daha çok kız çocukları için ön plana çıkıyor. Sütlü kahve palto ya da sarı palto ise hem erkek, hem kız çocukları için tercih edilebiliyor. Sarı palto ve benzeri tonlardaki modeller iddialı ürünler olarak kadınlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Çocuk Modelleri ve Palto Fiyatları

Yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de farklı tasarım, renk ve modellere sahip ürünler bulunuyor. Çocuk palto ürünleri arasında kız çocuklara ya da erkek çocuklara uygun modeller olması yanında unisex modeller de büyük ilgi görüyor. Çocuk palto seçenekleri sağlıklı ve konforlu bir kullanım sunacak şekilde yüksek kaliteli kumaştan üretiliyor ve kış ayları boyunca sıcak hissetmelerini sağlıyor. Kız çocuk palto ürünleri arasında içi dolgulu ürünler, kaz tüyü modeller ve kalın kumaştan eşsiz tasarımlar bulunuyor. Soğuk kış aylarının sağlıklı ve sıcak biçimde atlatılmasını kolaylaştıran kız çocuk palto seçenekleri canlı renk ve desen alternatifleri de sağlıyor. Erkek çocuk palto ürünleri de konforlu kesimler, kalın kumaşlar ve özel hareketi engellemeyen tasarımlar sunuyor. Erkek çocuk palto seçenekleri arasında yünlü, naylon, pamuklu ve diğer su geçirmez kumaş türlerinden ürünler bulunabiliyor.

Kampanyalı, indirimli palto seçenekleri her dönem uygun fiyatlı ürünler satın almayı kolaylaştırırken, yeni sezon modellerin fiyatları markalarına, kumaş kalitelerine, kesim biçimlerine ve diğer özelliklerine göre değişebiliyor. Maksi modeller uzun ve bol yapıları ile daha fazla kumaş ve işçilik istediğinden biraz daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Gerçek kürk modeller ise kürkün niteliğine göre üst segmentlerde yer alıyor ve çok yüksek fiyatlara alıcı bulabiliyor. Yünlü kumaşlardan ince bir işçilik ile üretilen ürünlerde marka ve modellerine göre makul sayılabilecek fiyatlarla satın alınabiliyor. Değişik modellerin kumaş ve astar yapıları, yaka ve aksesuar özellikleri de fiyatları üzerinde etkili olabiliyor. Trendyol’un geniş ürün gamı içinde yer alan pek çok markaya ait farklı modeller oldukça uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaşılıyor. Özel indirimler ve dönemsel kampanyalar takip edildiğinde yüksek kaliteyi makul fiyatlarla satın almak mümkün oluyor. Trendyol’un outlet kategorisinde bulunan ya da sezon sonu indirimine giren modeller de kaçırılmayacak fiyat fırsatları ile kolayca satın alınabiliyor. Trendyol'da satın alabileceğiniz paltoları sonbahar kıyafet kombinlerinize ekleyip, şık bir sohbaharın tadını çıkartabilirsiniz.