placeholder
"

Panasonic

" araması için 1837 sonuç listeleniyor

Panasonic

Panasonic

Japon elektronik ve teknoloji ürünleri markası Panasonic, farklı kategorilerdeki elektronik ürünleri ile büyük beğeni topluyor. Yenilikçi teknolojiler ve üstün performans ürünleri ile tanınan marka, telefonlardan fotoğraf makinelerine, kişisel bakım aletlerinden ses sistemlerine oldukça geniş bir ürün gamı sunuyor. Japonya’da 1918 yılında kurulan marka, bugün dünyanın pek çok ülkesinde üretim tesisleri olan, yüz binlerce çalışanı bulunan küresel bir elektronik devi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Japonya’nın Osaka kentinde ampul imalatı ile faaliyetlerine başlayan marka, 1923 yılında çift-döngülü bisiklet lambası geliştiriyor. Ardından 1931 yılında ilk radyosunu, 1935 yılında ise ilk televizyonunu üretmeyi başarıyor. Cep telefonlarının ilk dönemlerinde oldukça yaygın bir pazar payı bulunan marka, son dönemlerde akıllı telefon seçenekleriyle de gündeme geliyor. Pil konusunda oldukça uzman olan marka, Nokia’nın cep telefonu bataryalarını üretiyor ve ayrıca pil kategorisindeki ürünleri ile de büyük beğeni topluyor.

Panasonic Türkiye ise 1981 yılından bu yana telsiz telefonlar ve piller başta olmak üzere farklı kategorilerdeki ürünleri ile göz dolduruyor. Markanın yüksek kaliteli fotoğraf makineleri ve video kameralardan bilgisayar ve çevre birimlerine, gelişmiş ev sinema ses sistemi ve kulaklık modellerinden klimalara pek çok ürünü Panasonic Türkiye tarafından satışa sunuluyor. Türkiye’de kendi mağazası olmayan markanın tüm elektronik ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. Çok özel fiyat fırsatları sunan Trendyol, özellikle dönemsel indirimler ve kampanya seçenekleri ile kaçırılmayacak fiyat fırsatları sağlıyor.

Telsiz Telefon Modelleri ve Özellikleri

Yenilikçi teknolojiler, işlevsel özellikler ve üstün performansı ile büyük beğeni toplayan Panasonic telsiz telefon ürünleri, özellikle ofisler için sıklıkla tercih ediliyor. Masaya bağlı kalmanın önüne geçen ve belirli bir mesafeye kadar mükemmel konuşma imkânı sağlayan telsiz telefonlar, yenilikçi teknolojiler sayesinde mesafeleri ortadan kaldırıyor. IP santrali sayesinde uzak mesafeler yakına taşınırken, telefon ile iletişim oldukça pratik hale geliyor. Markanın pil teknolojilerindeki deneyimi telsiz telefonlar konusunda da kendini gösteriyor ve telsiz telefonların şarjları uzun süre dayanabiliyor. Ayrıca telefonlarda yer alan şarj göstergesi sayesinde istenmeyen kesintilerin önüne geçilebiliyor. Arama kaydı tutma, yeniden arama belleği, özel zil melodileri, gürültü azaltma teknolojileri, çağrı engelleme, alarm ve daha pek çok özellik Panasonic telefon seçeneklerinin sunduğu özellikler arsında yer alıyor.

Markanın geliştirdiği telsiz telefonlar yüksek hassasiyetleri ve etkili ses özellikleri ile öne çıkıyor. Markanın ses sistemi ve kulaklıklar konusunda biriktirdiği tecrübe, telsiz telefonlarda da kendini gösteriyor. Kusursuz konuşma netliği sağlayan ve boğukluğun önüne geçen teknolojiler, verimli ve pürüzsüz bir ses deneyimi sağlıyor. Telefonlarda bulunan küçük LCD ekranlar ve fon ışığı gibi özellikler her koşulda rahat bir kullanım oluşturuyor. Ergonomik ahize tasarımları kadar telsiz telefonların dect bölümleri de hem fonksiyonel, hem de estetik tasarımlar sunuyor. Eller serbest gibi özellikler ofis çalışanlarının etkili biçimde çalışmasını sağlarken, konuşurken not almak ya da bilgisayarda verileri incelemek olanaklı hale geliyor. Hoparlör ya da konferans gibi seçenekler sayesinde telsiz telefonlar daha işlevsel biçimde kullanılabiliyor, birden fazla noktadan telefon konuşmasına katılmak mümkün oluyor. Özellikle cep telefonları ilk çıktığında adından sıklıkla söz ettiren Panasonic cep telefon modelleri, son yıllardaki atılımlarla büyük ilgi görüyor. Tamamen çerçevesiz üretilen Eluga serisi telefonlar iddialı Panasonic cep telefon seçenekleri arasında yer alıyor. Android işletim sistemine uygun olarak üretilen cep telefonları, gelişmiş donanımları, yüksek çözünürlüklü kamera sistemleri ve canlı ekran yapılarıyla öne çıkıyor. Marka diğer kategorilerde edindiği eşsiz tecrübeleri akıllı telefon üretimi için de kullanıyor ve performansı yüksek modelleri ile göz dolduruyor.

Panasonic Ses Sistemi ve Kulaklık Modelleri

Ses sistemleri konusunda özel bir uzmanlığa sahip olan marka, sayısız hoparlör, ev sinema sistemi ve kulaklık modeli geliştiriyor. Kulak içi ve kulak üstü ürünleriyle hem kişisel kullanıma, hem de profesyonellere yönelik seçenekler sunan Panasonic kulaklık, yüksek ses düzeylerinde dahi cızırtı yapmayan ses teknolojisiyle öne çıkıyor. Mikrofonlu kulaklık modelleri ile sesli ve görüntü konuşma yapmak oldukça pratik hale gelirken, kablolu modellerin yanı sıra Bluetooth özellikli kulaklıklar da büyük ilgi görüyor. Bilgisayar ve akıllı telefonlar ile uyumlu olacak biçimde tasarlanan kişisel kullanım kulaklıkları, kulak üstü modellerde kusursuz ses yalıtımı da sağlıyor. Kablosuz kulaklıklar geniş bir hareket alanı sağlarken, spor aktiviteleri için de uygun bir seçim oluşturuyor. Suya ve tere dayanıklılığı ile öne çıkan bu modeller, hafif yapıları ile konforlu egzersizler için gereken kolaylığı sağlıyor. Spor aktiviteleri için tasarlanan kimi Panasonic kulaklık modellerinde gece görünür olmayı sağlayan ışık sistemleri de bulunuyor. Kimi modellerde özel bas ayarları yapmak, daha dinamik ses performansı elde etmek mümkün olabiliyor.

Markanın kulak üstü modelleri gibi kulak içi kulaklıklar da etkili bir ses yalıtımı sağlayabiliyor. Tercihe göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilen kulak içi kulaklıklar, günlük kullanım için de ideal çözümler oluşturuyor. Kanal tipi kulak içi kulaklık modelleri, güçlü ses yalıtım özellikleri sayesinde dış sesleri önlüyor ve çok daha konforlu bir müzik dinleme, konuşma performansı gösteriyor. Kompakt tasarımları ile işlevsel kullanımları ile öne çıkan kulaklık seçenekleri, makul fiyat düzeyleri ile de kullanıcı dostu bir çizgide bulunuyor.

Harici hoparlörler ve ev sinema sistemleri konusunda mükemmel seçenekler geliştiren marka, çok yönlü hoparlör sistemleri ile zengin ve net sesler oluşmasını kolaylaştırıyor. Panasonic hoparlör ürünleri, yüksek çözünürlüklü sesleri sayesinde konforlu bir dinleme deneyimi sunuyor. Panasonic ses sistemi modelleri, daha kompakt ve etkili seçenekler sunduğu gibi, oldukça gelişmiş sistemler de içeriyor. Gelişmiş Woofer ve güçlü amplifikatörlere sahip sistemler, iç mekanların yanı sıra dış mekan kullanımına uygun seçenekler de sunuyor. Panasonic hoparlör modelleri farklı ses güçleri ve teknolojik özellikleri ile her türlü ihtiyaca yanıt verebiliyor.

Kameralar, Televizyonlar, Küçük Ev Aletleri

Dijital teknolojiler konusunda öncü bir marka olan Panasonic, video kameralar ve dijital fotoğraf makineleri ile büyük beğeni topluyor. Marka, görünüm açısından oldukça estetik olan ve pratik olarak kullanılabilen kompakt makinelerin yanı sıra, gelişmiş fotoğrafçılar için özel Lumix serileri de geliştiriyor. Kompakt ve profesyonel fotoğraf makineleri için özel teknolojiler geliştiren marka, özellikle lensler konusunda iddialı ürünler sunuyor. Fotoğrafseverler için farklı niteliklere sahip, özel etkiler sağlayan lensler üreten markanın televizyonları da dünya genelinde beğeni topluyor. Kişisel kullanım için üretilen kompakt video kameraların yanı sıra profesyonel kullanım için yıllardır benzersiz modeller geliştiren marka, bu konudaki uzmanlığı ile dünya çapında tercih edilen markalar arasında bulunuyor.

İşlevsel arayüzleri, estetik tasarımları ve pratik kulanım özellikleri ile dikkat çeken televizyon modelleri, LED panel ve diğer yenilikçi teknolojiler içeriyor. Görüntü kalitesi, renk canlılığı ve parlaklığı ile kusursuz bir izleme deneyimi oluşturan televizyon, tasarruflu enerji tüketimi ile çevre dostu bir özellik gösteriyor. Yüksek kaliteli malzeme yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan televizyonlar, gelişmiş bağlantı noktaları sayesinde diğer elektronik ve akıllı cihazlarla tam uyumlu biçimde kullanılabiliyor. Markanın televizyon modelleri arasında LED TV’den OLED TV’ye pek çok farklı seçenek ve farklı çözünürlük özelliklerine sahip modeller bulunuyor.

Panasonic şarj edilebilir pil, hafıza kartı, 3D gözlük ve daha pek çok ürün seçeneği ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Markanın kişisel bakım modelleri arasında erkek tıraş makineleri de bulunuyor. Kadınlara yönelik tüy alma ürünleri ve epilatörler de geniş model çeşitliliği ile beğeni topluyor. Markanın ürünleri tercihe göre ıslak ya da kuru olabildiği gibi, sensörlü, yıkanabilir ve LED göstergeli yapılarıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Paslanmaz çelikten keskin bıçak yapısı ile etkili ve uzun süreli bir kullanım sağlayan tıraş makineleri, düşük ses seviyesi ile konforlu ve rahat bir kullanım sağlıyor. Tıraş makineleri tercihe göre pilli, şarjlı ya da doğrudan şebekeye bağlı olarak kullanılabilirken, can yakmayan ve ciltte kızarıklık oluşturmayan epilasyon cihazları kolayca pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlıyor. Genel kullanım için tasarlanan cihazların yanı sıra kulak ve burun bölgesine özel makineler de bulunuyor.

Piller ve Ofis Sarf Malzemeleri

Ofis eşyaları, bilgisayar çevre birimleri ve elektronik sarf malzemeleri konusunda da yaygın bir ürün yelpazesi bulunan marka, faks makinelerinden yazıcılara, toner ve kartuş gibi sarf ürünlerinden her çeşit pillere pek çok ürün geliştiriyor. Telefonlar ve telsiz telefonlar ile birlikte faks ve yazıcılar konusunda da iddialı olan marka, her türlü ihtiyaca yönelik yazıcı seçenekleri sunuyor. Uzun ömürlü, üstün performanslı toner ve kartuşlar verimli kullanım özellikleri sunarken, Panasonic yazıcı modelleri fotokopi ve tarama gibi yan özellikler de sunuyor. Tek cihaz ile bir çok işlevi yerine getirme fırsatı sağlayan Panasonic yazıcı seçenekleri, siyah beyaz ya da renkli olarak tercih edilebiliyor. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli çıktılar almayı kolaylaştıran yazıcılar için her türlü toner ve kartuş desteği de marka tarafından sağlanıyor.

Uzun ömürlü ve yüksek kapasiteli pilleri ile büyük beğeni toplayan marka, zengin pil çeşitliliği ile her türlü ihtiyacı kolaylıkla karşılayabiliyor. Telefon bataryalarından kumanda pillerine, fotoğraf makinesi pillerinden özel pil ihtiyaçlarına çok yönlü bir üretim yapan Panasonic şarj edilebilir pil, hafıza kartı, 3D gözlük ve diğer teknolojik ürünlerle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Daha çevre dostu bir yaşam için yenilikçi teknolojiler içeren güneş pilleri ve çok özel enerji depolama bataryaları geliştiren marka, sürdürülebilir enerji çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Endüstriyel kullanım için geliştirdiği modeller kadar günlük kullanım alanındaki ürünleri ile de yaygın bir pazara sahip olan marka, farklı pil çeşitleri ile her türlü ihtiyacı kolaylıkla karşılayabiliyor. Günlük yaşamdaki her türlü pilli cihaz için özel piller tasarlayan marka, farklı ihtiyaçlara uygun olarak lityum, manganez ya da lityum iyon gibi pil teknolojilerini kullanıyor. 1.5 Volt’tan 6.0 Volt’a bir çok farklı seçenek sunan piller, kapasite bakımından da geniş bir çeşitlilik sunuyor.

Şarj edilebilir piller kategorisinde nikel metal hidrit piller ya da lityum iyon ürünler ile öne çıkan marka, uzun ömürlü bir kullanım sağlayan şarjlı pilleri oldukça ekonomik çözümler oluşturuyor. Şarjlı piller hem günlük hayatta, hem de sayısız sektörde etkin biçimde kullanılırken, farklı boy ve güç seçenekleri sayesinde herkesin ihtiyacına uygun ürün mutlaka bulunuyor. Kişisel kullanıcıların yaygın biçimde kullandığı kalem piller tek tek ya da toplu biçimde satın alınabiliyor. Pil fiyatları ürünün kapasitesine, teknolojik özelliklerine ve boyutlarına göre değişim gösterebiliyor.

Klima Modelleri ve Özellikleri

Panasonic klima modelleri sahip oldukları ısıtma ve soğutma teknolojileri sayesinde verimli ve etkili sonuçlar alınmasını sağlıyor. Hem ev tipi klimalar, hem de endüstri tipi klima sistemleri üreten marka, zengin ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyaca yanıt verebiliyor. Etkileyici tasarımları ve işlevsel özellikleri ile öne çıkan klimalar, yaz aylarında serinletme, kış aylarında ısıtma amaçlı olarak kullanılabiliyor. Dört mevsim istenen sıcaklığı sağlayan klima seçeneklerinde etkili ve çevre dostu bir gaz türü yer alıyor. İnsan ve çevre sağlığını gözeten markanın ürünlerinde enerji sarfiyatı da oldukça tasarruflu olarak gerçekleşiyor. Verimli ve sessiz çalışan klima modelleri, günün her saati kimseyi rahatsız etmeden, sorunsuz biçimde kullanılabiliyor.

Ortamdaki hava sıcaklığını belirlemenin yanı sıra hava kalitesini de doğrudan etkileyen klima modelleri, ortam havasının çok daha iyi ve kaliteli olması için özel teknolojiler içeriyor. Nanoe adı verilen bu teknoloji sayesinde ortama hidroksit molekülleri salınıyor ve kötü kokular ortamdan uzaklaştırılıyor. Virüs, bakteri ve alerjenlerin üremesini önleyen özel filtreler içeren klimalar, özellikle hassas bireyler ve çocuklar için sağlıklı, temiz hava solumayı kolaylaştırıyor. Klima modellerinde yer alan toz sensörleri ortam havası toz yoğunluğu bakımından sürekli denetlerken, sigara, evcil hayvan ya da ter kokusu gibi istenmeyen kokular kolayca bertaraf edilebiliyor.

Duvara monte edilen klimalarda hava akışını yönlendiren özel mekanizmalar sayesinde kişisel tercihe uygun hava akım yönü sağlanabiliyor. Wider Top Airflow teknolojisi serin havanın odanın her yerine eşit biçimde dağılmasını sağlarken, özel pervane kanatları serinliğin daha güçlü biçimde yayılmasını kolaylaştırıyor. Radyant soğutma teknolojisi içeren modeller, ortam havasında ve içeride bulunan kişilerin ciltlerinde kuruma gibi sorunların önüne geçiyor. Markanın inverter motora sahip olarak tasarlanan klimaları, ihtiyaca en uygun çalışma hızını otomatik olarak belirleyerek, gereksiz çalışmanın önüne geçiyor. Enerji sarfiyatını ciddi oranda azaltan, klimalara ekonomik ve çevre dostu bir nitelik kazandıran bu özellik, çok daha konforlu bir kullanım sağlıyor. İhtiyaca uygun yoğunlukta serin hava vermeyi ve gerektiğinde yüksek, gerektiğinde stabil serin hava üflemeyi sağlayan teknolojiler de bu konforu daha da artırıyor.

Markanın Farklı Ürünleri ve Fiyat Seçenekleri

Panasonic ürünleri şarjlı tornavidalardan özel projeksiyon cihazlarına, televizyon kumanda seçeneklerinden ofis sarf malzemelerine oldukça geniş bir ürün gamı sunuyor. Darbeli matkaplardan akülü darbeli vidalama aletlerine kişisel ve profesyonel el aletleri konusunda zengin bir ürün yelpazesi sunan marka, uzun şarj süreleri ile verimli bir kullanım sağlıyor. Markanın elektrikli el aletleri tek tek satın alınabildiği gibi içinde farklı ihtiyaçlara uygun ürünlerin bulunduğu setler halinde de tercih edilebiliyor. Yüksek çalışma süresi ve maksimum verimlilik ile profesyonel el aletleri konusunda ustaların tercihi olan marka, vidalama, delme, somun sıkma, avuç taşlama, üfleme, testereler gibi pek çok el aleti üretiyor. Panasonic ürünleri şarjlı ve kablosuz yapılarıyla her ortamda rahat ve esnek çalışma imkânı sağlıyor.

Markanın telefondan televizyona, fotoğraf makinelerinden ofis malzemelerine, her türlü pil seçeneğinden elektrikli el aletlerine tüm ürünlerine Trendyol güvencesiyle ulaşılabiliyor. Markanın televizyon, kamera, yazıcı gibi cihazlarının şarj aleti, kumanda gibi yedek parçaları rahatlıkla bulunabiliyor. Aynı biçimde markanın ürünlerine ait toner ve kartuşlar, piller ve diğer sarf malzemeleri de uygun fiyatlarla kolayca alınabiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında markanın ürünleri tek tek ya da setler halinde satın alınabiliyor, özellikle sarf malzemelerinde çoklu alımlarda özel fiyat seçenekleri elde edilebiliyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirim seçenekleri sayesinde markanın farklı ürünleri oldukça makul fiyatlarla satın alınabiliyor.