İlgili Kategoriler
Temizlik Fırçası
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım
Renk
Fiyat Geçmişi
Tip
Otomatik Kapanma
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Remington Epilatör ile Tüylerinizden Kurutulun

Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için Remington epilasyon aleti çeşitleri arasında yer alan farklı tipteki epilatörlerden yararlanabilirsiniz. Remington epilasyon aleti çeşitleri arasında; ıslak ve kuru epilasyon aleti, Remington yüz epilasyon aleti, Remington lazer epilasyon cihazı, traş makinesi gibi epilasyon cihazlarını bulabilirsiniz. Hem yüz hem de vücutta bulunan istenmeyen tüyleri zahmetsizce almak için Remington epilasyon cihazlarını kullanabilirsiniz. Tüm vücutta kısa sürede pürüzsüz bir görünüm için en kısa ve ince tüylerde bile etkili Remington epilatör çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Banyoda ve duşta kullanılabilen hem ıslak hem de kuru çalışma imkanı sunan epilasyon cihazı seçenekleri ile istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Masaj fonksiyonu da bulunan epilasyon aleti çeşitlerini tercih ederek epilasyon kullanımı sonrası vücudunuza masaj yapabilirsiniz. Yüz epilatörü ile kaş, çene ve bıyık bölgesinde etkili bir epilasyon yapıp haftalar sürecek pürüzsüzlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Vücut epilatörü çeşitlerini ise koltuk altı, kol ve bacak ile bikini bölgesinde kullanabilirsiniz. Değiştirilebilir Remington epilasyon aleti başlıkları, epilatörün vücudunun farklı bölgelerinde kullanılabilmesini sağlar. Farklı başlık seçenekleri bulunan epilatörleri tercih ederek tek bir epilatör ile yüzünüz ve vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

baslık1

Remington Epilasyon Cihazı Kullanımı

Remington epilasyon cihazları, başlık sayılarına göre farklılıklar gösterir. Üçü bir arada, beşi bir arada ve yedisi bir arada gibi farklı başlık sayılarına sahip epilatörler arasında vücudunuzun ihtiyacına en uygun olanı seçebilirsiniz. Konforlu bir epilasyon deneyimi için kompakt ve masaj başlıklı epilasyon aletlerini tercih edebilirsiniz. Banyo ve duşta kullanılabilen bir epilasyon aleti için hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun kablosuz kullanılabilen Remington epilasyon cihazı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Remington epilasyon makinesi kablosuz çeşitleri arasında hızla şarj olarak 40 dakikaya kadar çalışma imkanı sunan kablosuz kullanıma uygun epilatörler yer alır. İki hız ayarı olan modeller ise epilasyon aletini farklı hız kademelerinde çalıştırabilme imkanı sunar. Haftalar süren pürüzsüzlük için en kısa ve ince tüyleri bile alabilen ve 40 konfor cımbızlı Remington epilatör çeşitlerini kullanabilirsiniz. Hassas epilasyon için masaj teknolojisi bulunan ürünleri tercih ederek epilasyon sırasındaki rahatsızlık hissini azaltabilirsiniz. Ölü deriden arındırma başlığı bulunan ürünleri tercih ederek epilasyon sırasında etkili bir bakım yapabilirsiniz. Remington epilatör kullanımı, farklı başlık değişim imkanı ile oldukça kolaydır. Vücudunuzun farklı bölgelerinin epilasyonu için özel tasarlanan başlıklar ile vücudu rahatlatan masaj başlıkları konforlu bir epilasyon imkanı sunar. Remington epilasyon aleti yedek parça ve başlıkları ile vücudun en hassas bölgelerinde bile rahat bir epilasyon yapmayı sağlar. Bikini bölgesi epilasyonu için ise küçük alanlar için özel tasarlanmış ince başlığa sahip olan epilatörleri tercih edebilirsiniz. Yıkanabilir başlıklar ve temizleme fırçası epilasyon sırasında ve epilasyon sonrasında cihazı kolaylıkla temizlemeye yardımcı olur. Daha kompakt bir epilatör arayışındaysanız Remington mini epilatör çeşitleri uygun bir seçim olabilir. Remington epilasyon aleti yorum yazılarını okuyarak hangi epilatörü seçeceğinize karar verebilirsiniz. Tek geçişte bile %60 daha fazla tüyü kökünden alma performansına sahip epilasyon aleti çeşitlerini tercih ederek hızlı bir istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Tüyleri hem kısa sürede alan hem de daha geç çıkmasını sağlayan epilatör çeşitlerini tercih ederek uzun süren pürüzsüzlük hissinin keyfini çıkarabilirsiniz. Detaylı bölgeler için lambası bulunan Remington epilatörler ile en kısa ve ince tüyleri dahi görebilirsiniz. Kontur başlığı ve vücuttaki küçük alanlarda etkili epilasyon için ince başlık gibi farklı başlıklar epilasyon sırasında vücudun farklı bölgelerinde zorlanmadan epilasyon yapabilmenizi sağlar. Epilasyon sonrasında cildinizi rahatlatmak için Aloe Vera içeren masaj başlıklı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Remington Yüz Epilasyon Aleti

Remington Yüz Epilasyon Aleti

Remington yüz epilatörü çeşitleri arasında pille çalışan ve epilasyon yapmanın yanı sıra masaj ve yüz temizleme için de kullanılabilen epilatör çeşitlerini bulabilirsiniz. Çene, alın ve bıyık çevresindeki istenmeyen tüyleri almanın yanı sıra kaş almak ve kaşları düzeltmek için de pratik bir şekilde kullanılabilen Remington yüz epilasyon aleti çeşitleri ile dört haftaya kadar cildinizde pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Mini kalem kesici özelliği bulunan epilatör modellerini tercih ederek daha özenli ve hassas bir epilasyon yapabilirsiniz. Özellikle kaş alırken hassas ve detaylı kesimlerde mini kalem kesici kullanabilirsiniz. Kaş alma işlemi için her iki kaşta da rahatlıkla kullanılabilen çift yönlü epilasyon başlığı bulunan yüz epilatör çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Remington yüz epilatörü kullananlar için epilasyon sonrası cildi rahatlatan ve canlandıran masaj silindiri başlığı bulunuyor. Yüz epilasyonunun yanı sıra yüz bölgesinde etkili temizlik için epilasyon fırçasına ek olarak yüz temizleme başlığı bulunan yüz epilatörlerini tercih edebilirsiniz. Fırça ile yüz temizliği, el ile temizlemeye göre cildi daha etkili temizler. Yüzünüzde epilasyon başlığı ile uzun süreli pürüzsüzlük, masaj başlığı ile canlılık ve yüz temizleme fırçası başlığı ile etkili temizlik için çok fonksiyonlu Remington yüz epilasyon cihazlarını tercih edebilirsiniz. İnce ve hafif tasarımı ile makyaj çantasına dahi sığabilecek yüz epilasyon cihazları yüzünüze masaj, temizlik ve epilasyon ile üç etkili bakım yapar. Remington epilasyon kullanıcı yorumları arasında tavsiye edilen yüz epilatörleri ile hem yüz hem vücutta kullanılan epilatörleri inceleyerek en uygun olanı seçebilirsiniz.

Remington Epilasyon Aleti Fiyatları Trendyol’da

Remington Epilasyon Aleti Fiyatları Trendyol’da

Remington epilasyon aleti fiyatları, epilatörün sahip olduğu başlık sayısına ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kompakt bir görünümdeki, mini epilatörler vücut epilasyonu için kullanılabiliyor. Farklı başlıkları bulunan hem yüze hem de vücuda epilasyon yapma imkanı veren epilatörler ise iki ayrı epilatör kullanmak yerine tek bir cihaz ile tüm epilasyon işlemini yapmak isteyenlere hitap ediyor.Beş ve yedi aksesuarlı epilasyon aletleri farklı başlıkları ile epilasyon, masaj ve pedikür gibi farklı bakımları yapma imkanı sunar. Kontür başlığı, masaj başlığı, tıraş başlığı, ince başlık ile bikini bölgesi tarağı gibi başlıkları olan epilatörler rahat bir epilasyon deneyimi yaşamanızı sağlar. Tercihe bağlı olarak ıslak ya da kuru olarak kullanılabilen epilasyon cihazları ise hem banyoda hem de banyo sonrası hızlı ve pratik epilasyon yapmayı sağlar. Epilasyon aletinin muhafaza çantaları ise seyahatlerinizde de epilatörü hijyenik bir biçimde saklamanıza yardımcı olur. Evinizdeki kullanım için çok özellikli ve çok başlıklı epilatörleri seyahatleriniz için ise kompakt epilatör çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hangi epilatörü tercih edeceğinize karar veremiyorsanız Remington epilatör yorumları ve Remington epilatör kullanıcı yorumları okuyarak sizin için en uygun epilatörü seçebilirsiniz.Remington lazer epilasyon cihazları ise evinin ortamında lazer epilasyon yapmak isteyen erkek ya da kadın kullanıcılar için uygun bir seçim olarak öne çıkıyor. Remington lazer epilasyon cihazları arasında çoklu flaş ve tek flaş modu bulunan 300.000 atım sayısı bulunan epilasyon aleti çeşitlerini bulabilirsiniz. Remington epilasyon sınırsız atış yapan profesyonel lazer epilasyon ile benzer sonuçlarda tüy azaltır. Kalıcı sonuçlar için Remington lazer epilasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz. FDA onaylı güvenliği klinik olarak kanıtlanmış Remington lazer epilasyon cihazları arasında entegre cilt sensörü ve beş enerji ayarı bulunan lazer epilatör çeşitleri bulunuyor. Remington lazer epilasyon aleti çeşitleri ile bacak, bikini ve yüz gibi farklı bölgelere pratik bir şekilde lazer epilasyon yapabilirsiniz. Lazer epilasyon yapabilen Remington epilatör kullananlar üzerinde yapılan incelemelerde tüylerin belirgin ölçüde azaldığı tespit edilmiştir. Trendyol ile yüz ve vücut için farklı özelliklere sahip Remington epilasyon cihazlarına hemen sahip olabilirsiniz.