İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Kumaş Tipi
Boy / Ölçü
Boy
Kalıp
Kol Tipi
Desen
Yaş
Yaka Tipi
Ortam
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayı
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Kumaş/İplik Özellik
Koleksiyon
Ek Özellik
Paket İçeriği
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Panço

" araması için 3122 sonuç listeleniyor

Panço Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Panço Ne Zaman Giyilir?

Salaş görünümleri ile dikkat çeken panço modelleri, sonbahar ve kış aylarında değerlendirilmeye uygun dış giyim alternatifleridir. Farklı kumaş türlerinden üretilerek yazın da kullanma uygun hale getirilebilen panço modelleri, serin yaz akşamlarında içinizi ısıtan parçalardır. Püsküllü, ponponlu, sade ve desenli çeşitleri bulunan pançolar; boğazlı kazak modeliyle üretilerek dış giyim tarzından çıkıp üst giyim parçalarına dönüşebilir. Kalın örgülerle üretien panço alternatifleri, soğuk kışa günlerinde değerlendirmek için son derece idealdir. İnce kumaşlardan dokunarak şık bir yazlık kıyafete dönüştürülebilen panço modelleri, dar pantolon türleri ile estetik şekilde kombinlenir. Tarzınızı ön plana çıkaran panço modelleri ile her ortama uyum sağlayacak şekilde giyinebilirsiniz.

Panço Nerede Satılır?

Trendyol tarafından farklı ve dikkat çekici modellerle satışa sunulan panço modelleri, herkese hitap eden alternatifler barındırır. Dört mevsim kombin edilebilen farklı parçalardan oluşan birçok model, şık desenler ya da sade çizgilerle donatılır. Klasik tarza yatkınlığı ile dikkat çeken siyah kaşmir panço çeşitleri, zarif bir kullanım için idealdir. Ayrıca kovboy çizmeleri ve püskül detaylı bir panço ile son derece spor bir kombin yaratılabilir. Pançolar dar pantolon ya da taytlarla rahatlıkla kullanılabilir. Trendyol'dan temin edebileceğiniz farklı seçeneklerle giyip çıkma rahatlığı sunan panço modellere sahip olabilirsiniz.

Panço Tarzı Nedir?

Bohem bir stil yansıtan panço modelleri, salaş görüntüler yansıtarak göze hitap eder. Bootieler ile son derece uyumlu şekilde kullanabileceğiniz bu kıyafetleri kullanılırken spor ayakkabılardan kaçınmak gerekir. Kendi tarzınıza uyumlu hale getirebileceğiniz panço türlerini kumaş kalınlığına göre seçebilirsiniz. İlk olarak erkek kıyafeti olarak üretilen bu tasarımlar, modaya uygun desen ve kumaşlarla birleştirilerek kadın, çocuk, genç ya da yetişkin herkese hitap eder. Yumuşak dokunuşlu parçalar olması sebebiyle çocuklar tarafından da çok beğenilen pançolar, sıcak tutan üst giyim çeşitlerinden biridir. Kombinlerinizi bu bohem tarzında kıyafet tasarımı ile tamamlayarak göze hitap eden bir görünüm sergileyebilirsiniz.