"

Pantene

" araması için 1245 sonuç listeleniyor
Pantene Nem Terapisi Şampuan 350 ml

PanteneNem Terapisi Şampuan 350 ml

(25)
Nem Terapisi Şampuan 350 ml
65,99 TL
Sepete Git

Dikkat Çekici Pantene Çeşitleri Trendyol’da!

Öncü kozmetik markalarından biri olan Pantene, ilk olarak 1947 yılında, bir İsviçre şirketi olan Hoffmann-La Roche tarafından geliştirilir. Özellikle kadın müşterilerine yönelik kişisel bakım ürünleriyle öne çıkan marka, 1985 yılında Procter & Gamble tarafından satın alınır. Şirket bünyesinde birçok farklı markaya ev sahipliği yaparak gelişimlerine katkı sağlar. Bu sayede hedef kitlesini genişleten marka, Pantene erkek kategorisinde de adını duyurur Sürekli gelişmeyi ve müşterileri için iyi ürünler geliştirmeyi amaçlayan marka, 2012 yılında dünya çapındaki doktor ve bilim insanlarını bir araya getirerek Pantene Saç Araştırma Enstitüsünü hayata geçirir. Enstitünün kurulmasındaki en büyük amaçlardan biri saç bakımı alanında ilerlemelerin kaydedilmesi ve işlem sırasında karşılaşılan sorunlara karşı etkin çözümlerin geliştirilmesidir. Her geçen gün başarısını arttıran markanın, şu anda 150'den fazla ülkede pazarı bulunur. Pantene ürünleri kullanıldığı ülkelerde tavsiye edilen ve tüketilenler arasında yer alır. Bu başarısının altında her geçen gün ürün çeşitliliğini başarılı bir şekilde arttırması yatar. Pantene temel bakım kategorisinde öncü olması, farklı kesimlerin karşılaştığı bakım problemlerine çözüm bulmasından kaynaklanır. Marka, tam koruma sağlamak amacıyla Pantene onarıcı ve koruyucu bakım serisini geliştirir. Etkili içeriğinin yanı sıra yüksek etkinliği ile dikkatleri çeker. Etkili fakat hafif dokusu sayesinde kolay bir uygulama imkanı sağlar ve yağlı bir his bırakmaz. Bu sayede herhangi bir ağırlaşma görülmez. Duştan sonra, küçük bir miktar alınarak saçların ucundan ortalarına kadar uygulanır ve durulanma gerektirmez. Onlarca farklı probleme karşı geliştirdiği Pantene şampuanları, öne çıkan başlıca ürünler arasında yer alır. Bu ürünler, problemlerin oluşumu engellemeye yardımcı olmak için müşteriler tarafından çokça tercih edilir. Marka, günümüzde halen Procter & Gamble şirketinin bünyesi altında üretimini gerçekleştirir. Trendyol ise bünyesinde onlarca çeşit kozmetik seçeneğini barındırır. Sahip olduğu içerikleri, kaliteli hizmetiyle birleştirerek ilgililerine ulaştırarak onları her zaman mutlu eder. Trendyol'un sağladığı bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, seçeneklere kolaylıkla ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun olanı temin edebilirsiniz.

Pantene ile Sağlıklı Saçlara Kavuşun

Pantene ile Sağlıklı Saçlara Kavuşun

Saç problemlerini hedef alarak pek çok farklı ürün geliştiren marka, kaliteli içerikleri ile öne çıkar. İçeriğinde yer verdiği maddeler sayesinde söz konusu problemlerin çözümünde etkin rol oynar. Birçok insanda görülen ve uzun süre devam eden dökülme problemine karşılık geliştirdiği Pantene dökülme karşıtı serisi, dökülme sorunu yaşayanların imdadına yetişir. Böylece özellikle mevsim geçişlerinde herkesin yaşadığı bu sorun artık büyük bir problem olmaktan çıkar. Ayrıca dökülmeye neden olan cansızlık ve güçsüzlük problemine karşı geliştirilmiş olan birçok farklı maske bulunur. Bu maskeler, saç özelliğine göre geliştirildiği için müşterilerine etkin bir çözüm sunar. Pantene saç maskesi en etkin kullanımı nemli haldeyken uygulanmasıdır. Masaj yaparak uç kısımdan kök tarafına doğru uygulanması, maskenin bütünleşmesi için önemli bir adımdır. 2 dakikalık kısa bir bekleyişin ardından durulanır. Hemen sonra şekillendirme işlemine hazırdır. Üstelik renge göre farklı seçenekleri bulunan maskeler bu sayede boyama işleminden dolayı görülen yıpranmalara karşı da etkilidir. Böylece kısa süre içerisinde sağlıklı ve güçlü bir görünüme kavuşulur. Pantene uzun ve güçlü serisi içerisinde yer alan maske, Bambu ve Biyotinin bir arada kullanılmasıyla Pro-V gücüne ulaşır. Saç tellerini güçlendirmeyi, hızlı uzayan ve güçlü saçlara kavuşmayı vadeden içerik, kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilir. Ayrıca dökülmeleri azaltarak sağlıklı bir görünüm kazandırır. Zayıf telleri hedefleyen Pantene keratin özlü onarıcı yağ, Pro-V formülünü, E vitamini ile birleştirir. Bu sayede yüksek ısıdan ve şekillendirmeden kaynaklı meydana gelen yıpranmalara karşı koruma ve bakım sağlar. Silikon ve renklendirici gibi istenmeyen bileşenleri içermemesi sayesinde koruyucu etkisi artar. Ayrıca, saç için oldukça önemli ve besleyici olan vitaminlerle zenginleştirilen ürün, İsviçre Vitamin Enstitüsü’nde test edilen ve kullanım için gereken başarıyı sağlayan bir formüldür. Pantene ipeksi yumuşaklık sağlayan içeriklere sahip olmasının yanında saç köklerini besler. Sık duş almanın sonucu olarak görülen ve genellikle ince telli ve seyrek saçlı kişilerin yaşadığı en büyük problemlerden biri olan çabuk yağlanma sorununu da atlamayan marka, Pantene Aqua Light ürününün zenginleştirilmiş içeriği ile çözümü sağlar. Birçok kişinin yaşadığı çabuk yağlanma sorununu geciktirmeyi vaad eden ürün, birçok kişinin bu sorununa çözüm olarak her gün duş almanın önüne geçer. Her gün olan yıkanma süresini, 2-3 güne çıkaran içerik, aynı zamanda saçları hafifletir. Tüm bunların yanı sıra fresh bir kokuya sahip olması, kişileri mutlu eder. Çabuk yağlanma soruyla birlikte en sık rastlanan problemlerden biri olan kepeklenme problemine karşı geliştirilmiş olan Pantene kepeğe karşı içerikler pek çok ürünün içeriğinde yer alır. Trendyol’un müşterileri için hiçbir zaman ödün vermediği kaliteli hizmeti sayesinde, ihtiyacınıza yönelik olana kolayca ulaşabilirsiniz.

Marka sadece maske ve şampuanlarıyla sınırlı kalmamış, kozmetik dünyası için önemli olan pek çok çeşit ürünün üretiminde başarılıdır. Birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılan, saçlara kazandırdığı ipeksi yumuşaklık ve parlaklığın yanı sıra sağladığı güç ile öne çıkan Pantene Elixir yağ başlıca dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Pantene argan yağı formülü, saçlara güç, parlaklık ve dayanıklılık kazandırasıyla bilinen argan yağının, ürüne başarıyla optimize edilmesiyle geliştirilir. Argan yağının, kökleri beslemesi, hızlı uzamaya katkı sağlar. Elixir yağ, saçı nemlendirirken, 24 saat boyunca yıpranmaya karşı koruma ve besleyicilik sağlar. Bu formül, pek çok doğal yağın aksine ağırlık vermeden bakım yapar. Aynı zamanda elektriklenme ve kabarmaları önleyen yağ, parlak bir görünümü de beraberinde getirir. Hem kuru saça hem de ıslak durumdaki saçlar için kullanılır. Saçların ortasından uçlarına doğru az miktarda uygulanmasıyla kolay bir kullanım sunar. Durulanma gerektirmez ve kolay şekil verme imkanı sağlar. Küçük boyu sayesinde çantada taşıma kolaylığına sahip olması sebebiyle gün içerisinde kolayca kullanılır. Büyük dişleri sayesinde saçları kırmadan, acıtmadan ve yıpratmadan kolaylık tarama imkanı sağlayan Pantene tarak ise müşterilerinden tam not almayı başarır. Pantene E vitaminini etkin bir içerik olarak kullanarak birçok kişinin beğenisini toplar. Gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan E vitamini oldukça besleyicidir. Önemli bir antioksidan oluşu, beyazlaşmanın gecikmesine, saçların sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasına ve parlak olmasına, kırılma, kopma ve dökülmelerin önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, E vitamini, vücuda giden oksijen miktarını arttırır, bu sayede saç derisine kan ve oksijen gitmesine katkı sağlar. Tüm bunların sonucunda kuru saç ve saç derisi tedavisinde kullanılan değerli bir bileşendir. Hem nemli hem de kuruyken kullanım imkanı sunan bir diğer bakım seçeneği Pantene saç spreyidir. İki fazlı yapısı sayesinde çift koruma sağlarken elektriklenmenin önüne geçer. Gün içinde sıklıkla kullanılabilen ürün ayrıca sprey formuyla kullanım kolaylığına sahiptir. İpeksi ve pürüzsüz bir görünüm vadederken, kokusuyla herkesi etkisi altına alır. Trendyol üzerinden onlarca farklı kozmetik seçeneğini inceleyebilir ve kendinize uygun olana sahip olabilirsiniz.

Pantene ile Göz Alıcı Saçlara Ulaşın

Pantene ile Göz Alıcı Saçlara Ulaşın

Hemen hemen herkes gün içerisinde uzun bir süreyi ayna karşısında geçirir. Her gün saatlerce kıyafetlerden saçlara kadar uyumlu olmaya özen gösterilir. Fakat tüm bunları yaparken herkes minimum çabayı göstermek ister. Bundan dolayı, kullanım kolaylığına sahip, kullanımı pratik ürünlere olan yönelim gittikçe artar. Pantene 3 Minute Miracle, üç dakika gibi kısa bir süre içerisinde güç ve parlaklık sağlamayı vadeder. Dünya çapında tanınan ve yurt dışında bulunan kuaförlerin de sık sık tercih ettiği içerik, derinlemesine nüfuz ederek kökten uca gerekli bakımı uygular. Pek çok kişi şampuandan sonra genellikle krem de kullanılır. Duş sonrasında kolay tarama olanağı sağlaması kullanımının tercih edilmesi için başlıca sebeplerdendir. Pantene saç kremi, kırılmaların önüne geçen, uçlara uygulandığında canlılık ve ışıltı kazandıran bir içeriğe sahiptir. Pantene yağ terapisi ise maske seçeneği de sunar. Seçenekleri ve bileşenleri sayesinde saça derinlemesine bakım yaparak yıpranmış saç yüzeyini onarır. Sadece 2 dakika içerisinde ısı ve şekillendirme işlemlerinin neden olduğu yıpranma ve hasarlara karşı güç kazandırırken ipeksi bir yumuşaklığı da beraberinde getirir. Pantene saç bakım yağı çeşitleri ise içeriğinde yer alan birçok faydalı vitamin ve bileşen sayesinde kökten uca bir onarım sağlar. Kabarmaların önüne geçer, durulanma gerektirmez ve ufak bir miktarı tüm saça yeterli gelir. Pantene doğal sentez, yapısındaki guar kompleksi ile güç ve kolayca fark edilebilir bir parlaklık kazandırır. Kökten uca yapılanmaya yardımcı olur. Pantene 7/24 etki sayesinde saçlarınızın her zaman sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmasını isterseniz Trendyol ile yüzlerce farklı seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Kozmetik dünyasında başarılı olan şirketlerin ortak özelliklerinden biri geniş bir kitleye hitap edilmekten geçer. Her cilt tipi, her saç tipi gibi kişilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinmek başarıyı da beraberinde getirir. Marka, geliştirdiği ürünlerinde sadece tek bir tip sorunu ele almakla yetinmez. Müşterilerinin karşılaştığı her soruna çözüm arar. Kitlelerin sahip olduğu her cilt tipi, her saç rengi ve şekline yönelik seçenekler geliştir. Dalgalı ve kıvırcık saça sahip müşterileri için geliştirdiği seçenekler içerisinde en çok bilinenlerden biri olan Pantene Belirgin Bukleler, kolay kullanımıyla da dikkatleri çeker. Saç uzunluğu ve yoğunluğuna göre avuca uygun miktarda sıkılarak uç ve orta kısımlara dalga verilecek şekilde baskı yapılmasıyla uygulanır. Üstelik durulama gerektirmeyen yapısı sayesinde zamandan tasarruf edilmesini de sağlar. İçeriğinde yer alan kalsiyum ve keratin sayesinde nem verirken aynı zamanda onarım da sağlar. Böylece, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüş kazandırır. Birçok kişi tarafından tercih edilen içerik, kullanım sonrasında gün boyu süren hacimli, canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Pantene güç ve parlaklık vadeden birçok içeriğe ev sahipliği yapar. Bunlardan birisi olan Pantene Pro V, yıpranmış saçlar üzerinde onarıcı bir etkiye sahiptir. Mikro-bakım maddeleri içeren yapısı sayesinde yoğun bakım yaparken aynı zamanda gücünü geri getirerek yıpranmaya karşı saçı korumaya yardımcı olan bir formüle sahiptir. Kolay kullanımı ve besleyici içerikleriyle dolu onlarca farklı seçeneği Trendyol üzerinden keşfedebilir ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Pantene ile Her Saça Uygun Ürünler

Pantene ile Her Saça Uygun Ürünler

Kozmetik sektöründe doğal yağ ve esansların kullanımı yeni akımlardan biridir. Besleyici yağlar içerisinde yer alan türlerden biri bambu yağıdır. Bambunun işlenmesiyle üretilen esans ve yağlar sayesinde yapılan işlemler aroma terapi olarak bilinir. Ayrıca dünyanın en hızlı uzayan bitkilerinden biri olan bambu, bu özelliği sayesinde saçın hızlı uzaması ve hacimli olması için geliştirilen içeriklerde de sık sık kullanılır. Saçlara yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Pantene bambu, tüm bu avantajlara sahip olarak üretilmiş başarılı bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde toplar. Geliştirilen ürünlerin başarılı olmasındaki en büyük kriterlerden biri de kullanım pratikliği ve taşıma kolaylığına sahip olmasıdır. Bu yüzden markalar genellikle geliştirdikleri formülleri, farklı ebatlarda müşterilerine sunarlar. Pantene 1 litre seçeneklerine göz atabilirsiniz. Pantene 90 ml, Pantene 200 ml, Pantene 1000 ml seçenekleri ile her ihtiyaca uygun miktarda üretilir. Bu sayede müşterilerine ürünün hem evde kullanmak için 1000 ml'lik büyük boyunu hem de gün içerisinde kullanmak için uygun olan 90 ml’lik küçük boyunu sunar. Sunduğu kullanım alanına göre değişen Pantene 550 ml, Pantene 600 ml, Pantene 650 ml ebatlarında seçenekler de bulunur. Herkese uygun boyut seçenekleri içerisinde evde kullanım için en çok tercih edilen Pantene 700 ml boyutudur. Bunun yanı sıra seyahat için ise Pantene 500 ml genellikle tercih edilir. Bazen kozmetik bakımlarının ortak kullanıldığı durumlar da yaşanır. Bu gibi durumlara uygun olarak tasarlanan büyük boylar vardır. Pantene 900 ml ebat seçenekleri buna örnektir. Trendyol’un içerisinde yer alan binlerce farklı seçenek bulunur. Ayrıca Trendyol'un, müşterileri için geliştirmiş olduğu pek çok kolaylık vardır. Hiçbir zaman üst düzey kalitede sunduğu hizmetinden vazgeçmeyen Trendyol sayesinde, kolay ve pratik bir şekilde ihtiyacınıza yönelik ürünleri belirleyerek temin edebilirsiniz.

Pantene Türkiye sınırları içerisinde adını yıllardır başarıyla duyuran bir markadır. Bunun yanı sıra her geçen gün online alışverişe artan ilgi ve yönelim, markaları internet ortamında aktif olmaya yönlendirir. Pantene, uzun yıllardır aktif olarak başarıyla gerçekleştirdiği satışlarını bu sayede online platformlara da taşıyarak müşterilerine daha rahat ulaşır. Birçok kişi online alışverişi kolay ve pratik bulduğu için tercih eder. Ayrıca ürünler hakkında daha kolay bilgi edinebilme imkanına sahiptirler. Önemli olan bir diğer nokta ise müşterileri buluşturabilecek güvenilir ve kullanımı kolay bir platformdur. Trendyol, Türkiye içerisinde başarısıyla söz ettiren öncü online alışveriş platformlarından biridir. Sürekli olarak yenilikleri takip etmesi, gelişime açık olması ve kendini dönüşümlere başarıyla optimize edebilmesi en dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Bünyesinde yer alan yüzlerce farklı çeşitteki ürün ile birçok kişinin istek ve ihtiyaçlarını başarıyla karşılar. Geniş bütçe aralığında, kalitede, renk ve modelde çeşitli satıcıların ürünlerine ev sahipliği yaparken müşteri için de pek çok kolaylık sağlar. Buna paralel olarak bünyesinde onlarca farklı kozmetik seçeneği bulunur. İlgili herkes kendisine ya da sevdiklerine yönelik kozmetik içeriklerine kolayca ulaşabilir. Ayrıca Trendyol tarafından özenle geliştirilen inceliklerden de yararlanabilirsiniz. Bunlardan biri tercih edilen ürün özelliğine göre akıllı sıralama seçeneğidir. Kriterlerinize uygun olanları bulduktan sonra akıllı sıralama özelliği sayesinde belirlediğiniz önceliğe göre ilgili içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol’un geliştirdiği özelliklerinden bir diğeri olan akıllı filtreleme özelliği sayesinde Pantene fiyatlarından kendi bütçenize uygun olanları görebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, satıcılara soru sorma imkanı da sağlar. Ayrıca daha önce, ürünü kullanmış olanların yorum yaptığı bölümde objektif bir şekilde değerlendirmelerini görerek detaylı bir fikir edinebilirsiniz.Trendyol ayrıca bünyesinde yüzlerce farklı ebatta ürüne yer verir. Her zaman ve her yerde kullanıma uygun olarak geliştirilen Pantene 400 ml, Pantene 450 ml, Pantene 470 ml seçeneklerini inceleyerek size uygun olanı belirleyebilirsiniz. Tüm bu inceliklerden faydalanarak Trendyol bünyesinde yer alan binlerce farklı Pantene çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.