placeholder
"

Paşabahçe Kadeh

" araması için 945 sonuç listeleniyor

Paşabahçe Kadeh Modelleri ile Sıra Dışı Şıklık

Kadehler sofra kültürünün olmazsa olmazlarından birisi olarak tercih edilmektedir. Paşabahçe kadeh ise çeşitli modelleri ile her türden meşrubat için özel olarak üretilmektedir. Su ve alkollü ya da alkolsüz meşrubatlar için birbirinden özel olarak üretilen seçenekler bulunur. Kadehler masaların mutlaka bulunması gereken mutfak gereçlerinden birisidir. Aksi halde yemek ve içmek konusunda istenen konfor elde edilememektedir. Bu sebeple mutlaka ailece yenilen yemeklerde ya da misafirleri ağırlarken masada bulunmaktadır. Fakat meşrubatları doğru bardak kullanarak tüketmenin önemi büyüktür. Paşabahçe bu alanda sektörün uzun yıllardır tanınan isimlerinden birisi olarak profesyonel olarak üretim yapmaktadır. 1934’den beri hayatımızda olan marka, cam ve porselen olmak üzere farklı tiplerde mutfak araç ve gereçlerini üretmektedir. Bu alanda en beğenilen markalardan birisi olmasında kalitesi büyük rol oynamaktadır. Bardaklar hiçbir mutfakta eksik olmamakla birlikte Paşabahçe kalitesi ile hemen herkesin evinde tercih edilen markalardan birisidir. Ülkemizde alanında üretimde öncü olacak adımları atan marka ısıya dayanıklı cam eşyaları ile adından söz ettirmektedir. Özellikle yemek takımları ve bardaklar konusunda herkes tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Yeni evlenecek çiftler yemek takımları seçimi yaparken tercihini Paşabahçe’den yana kullanmayı tercih etmektedirler. Alanında en iyilerden birisi olarak yıllardır süre gelen kalitesini bozmadan hala mutfakların en vazgeçilmez markalarından birisidir. Üretmekte olduğu kadeh modellerinin her bir ayrıntısı özenle düşünülmektedir. Yüksek kalitede ve son teknoloji kullanılarak üretilen kadehler dayanıklılık ve şıklık konusunda kullanıcılardan tam not almaktadır. Kadeh setleri ve takımları ile sofralarını şık görmek isteyenlerin tercihlerinden birisi olmaktadır. Kadehler bazen dekoratif bazense daha kullanışlı şekilde tasarlanmış olarak karşımıza çıkmaktadır. Kristal tipte olanlar genellikle vitrinlerde misafirleri ağırlamak üzere tercih edilmektedir. Çünkü en şık alternatiflerden birisi olarak bu modeller misafirler için uygun olarak görülmektedir. Günlük kullanımda tercih edilen daha düz modeller ise genellikle akşam yemeklerinde tercih edilmektedir. Misafirler için de tercih edilebilecek klasik modeller de bulunmakla birlikte tercihi tamamen kişiye bağlıdır. Geçmişten günümüze gelmiş olan klasik tasarımlar kullanışlı ve ideal olmaları sebebiyle değişmeyen tasarımı ile hala tercih edilmektedir. Bu modeller tercih edilecek içeceğe göre en ideal olacak şekilde tasarlanmış olarak karşınıza çıkmaktadırlar.

Paşabahçe Kadeh Özellikleri

Paşabahçe Kadeh Özellikleri

Sabahları kahvaltı, akşamları yemek ve dahası için bardaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Kadehler de özellikle akşam yemekleri ve keyifli sohbetler için masalarda bizlere eşlik etmektedir. Aile buluşmaları ya da arkadaşlar ile geçen keyifli bir akşam yemeği sırasında kadehlerin şıklığı sofrayı zenginleştirmektedir. Bunun yanı sıra kadeh içilen meşrubatın tadını almayı ve keyfini çıkarmayı da etkilemektedir. Bu sebeple tercih edilecek kadehin özelliği büyük önem arz etmektedir. Bir diğer nokta ise kadehlerin masa düzeni ile olan uyumudur. Yemek masaları modern ya da klasik tarzda dekore edilmiş olabilmektedir. Yemek masasının stiline uygun olacak şekilde seçilecek kadehler sofranın etkileyiciliğini artırabilir. Örneğin yemek masasında sunum için tercih edilen tabakların etkileyiciliği büyüktür. Aynı şekilde kadehlerde sunumda zarafeti ve etkileyiciliği artıran ayrıntılardan birisidir. Yemek masalarında siyah gibi koyu renkler ağırlıklı olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Antrasit servis tabakları gibi ayrıntıların yanı sıra yemek masası için bardaklarda da renkli seçimler yapıldığı görülmektedir. Farklı özelliklere sahip bardaklar istediğiniz masa düzenini elde edebilmek için imkan sunmaktadır. Yemek masalarına her öğün eşlik etmekte olan tabak ve bardakların uyumu oldukça önemlidir. Kadehlerin uyumu ise diğer bardaklar ve tabaklarla birlikte sağlandığı takdirde etkileyici bir sofra düzeni sağlamak kolaylaşmaktadır. Minimal desene sahip bardaklar bu konuda tercih edilen modern seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern ve sade bir seçim yapmak isteyenlerin tercihi olan bu kadehler istenen doğrultuda abartıdan ve fazla ayrıntıdan uzaktır. Dore renklerinde tercih edilecek ayrıntılara sahip bir masa daha şık alternatifler tercih edenler tarafından dizayn edilmektedir. Bu durumda ise parlak detaylara sahip olan kadehler kullanılmaktadır. Bu kadehler şık bir o kadar da ayrıntılı desenleri ile misafirlerin beğenisini kazanmaktadır. Bazı kadehler ise renk ve desen detaylarından uzak olarak farklı şekillerde üretilmeleri ile dikkat çekmektedir. Paşabahçe farklı şekillere sahip kadeh modelleri ile dikkat çekmektedir. Paşabahçe Elysia kadeh bu modellerden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. 500 cc’lik ebatları ile şampanya ve çeşitli meşrubatlar için tercih edilmektedir. Elysia kadeh aynı isimdeki tabak ve kase takımları ile birlikte ya da ayrı olarak tercih edilebilmektedir. Kristal yapıdaki detayları ile özellikle misafirler için verilen davetlerde kullanılmaktadırlar. Masasında şık ve daha özel seçimlere yer vermek isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olmaktadır. Aynı zamanda sunum için kullanılan kadeh tiplerinden birisidir.

Paşabahçe Kadeh Takımı

Paşabahçe Kadeh Takımı

İster aile ister misafir ile olsun hazırlanan masada bulunan bardakların aynı olması genelde aranan bir özelliktir. Şık sofraların vazgeçilmez kurallarından olan kadehlerin aynı olması kriteri sebebi ile genellikle takımlar bulunmaktadır. İsteğe göre ayrı da alınabilmekle birlikte genellikle takım halinde satın alınmaktadırlar. Çünkü sofrada her bir gerecin birbiri ile uyumlu olması aranmaktadır. Sunum konusunda da etkinliği artıran kadehler çeşitli amaçlarla tercih edilebilmektedir. Genellikle meşrubatların sunumu için tercih edilmekte olan kadehler farklı yapılarda sunulmaktadır. Bu sebeple kullanılacak amaca göre değişen modellere rastlanmaktadır. Fakat en farklı tasarımlara kokteyller için hazırlanan kadehlerde rastlanmaktadır. Bu kadehler kristalimsi yapıları ile birbirinden şık modellere ev sahipliği etmektedir. Paşabahçe kadeh takımları farklı modelleri ve kalitesi ile uzun yıllardır tercih edilenler arasında bulunuyor. Tasarımları ile sofraları zenginleştiren alternatiflere yer veriyor. Misafir kapasitesine göre farklı sayıda takımlar bulundurarak arzu edilen miktarda alınmasına imkan veriyor. Paşabahçe kalitesi ile sofralarda kişiler diledikleri stilde takımlara sahip olarak misafirlerini yemekler için ağırlayabiliyorlar. Sadece yemek değil keyifli sohbetlerin de olmazsa olmazı kadehler için Paşabahçe’nin sunduğu modellerden faydalanılıyor. Kaliteli ve aynı zamanda kullanışlı bir seçim yapmak isteyenler Paşabahçe kadeh bardakları modellerine göz atıyorlar. Bu kategoride yer alan ürünler sudan çeşitli alkollü içeceklere hatta sunum bardaklarına dek her ihtiyaca cevap vermeyi başarıyor. Paşabahçe kadeh seti ise yine bu kategoride ürünler arayanlar için takım olarak alım yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Beğenilen kadehlerin setleri misafirler ağırlanırken uyumlu bir sofra düzeni oluşturmaya yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra tabak ve çatal bıçak takımları çeşitli yemek takımları ile de uyumlu alternatifler bulunmasına yardımcı oluyorlar. Takım olarak almanın başka bir avantajı ise birbiri ile uyumlu olan bardakları kullanma fırsatı bulunmasıdır. Ağırlanan her misafirin aynı kadehi kullanıyor olması sofra düzeni ve adabı için tercih edilen bir ölçüdür.

Sofraların stiline göre takımlar farklılık göstermektedir. Sofra düzeninde sade bir seçim yapmak isteyenler için klasik tipte seçenekler bulunmaktadır. Bunların en çok tercih edilen ve hemen her yerde bulunan modeller olmasına karşın kullanıcılar Paşabahçe’nin üretmekte olduğu kadehlerin kalitesi ile fark yarattığını dile getirmektedir. Bu sebeple hemen her evde bu klasik modeller için Paşabahçe’nin en çok tercih edilenlerden birisi olduğu ifade edilmektedir.Sofra kültürünün vazgeçilmezi kadehler için seçim yapılırken çeşitli özellikler göz önünde bulundurulur. Bazı içeceklerin servis edilişi büyük önem taşımaktadır. Paşabahçe’nin sunmakta olduğu kadehler de bu sebepten farklı özelliklere sahip şekilde üretilmektedir. Genellikle kokteyller için tercih edilen kadehlerin yapısı diğerlerinde göre daha serbest şekildedir. Yani martini ve benzeri alkollü ya da alkolsüz kokteyller için genellikle kadehin tasarımı göz önünde bulundurulur. Tadını ve yapısı etkilememekle beraber bu kadehler için ne kadar çok süslenebilir yapıda olduğu önem taşır. Bu sebeple kokteyl için tercih edilenler daha serbest bir tasarım alanı bulmaktadırlar. Alkolsüz ya da az alkol bulunan içecekler ise daha uzun yapıda kadehler tercih edilir. Tasarımı tüketiminde her bünyenin kaldırabileceği içeriğe sahip olması sebebiyle herhangi bir kısıtlama bulunmamasından kaynaklanmaktadır. Diğerlerine nazaran daha uzun kadeh ve bardaklar bu sebeple su dışındaki meşrubatlar için genellikle tercih edilirler. Uzun su bardakları ise aynı mantık ile yemeğin yanında ya da günlük hayatta tercih edilen meyve suları gibi içecekler için tercih edilir. Yine meyve aromalı gazlı içecekler için de bu yapıdaki kadeh ve bardakların tercih edilmesi uygun olmaktadır. Şarap gibi içecekler için ise tercih edilecek kadehler farklılık gösterir. Paşabahçe bu sebeple şarap tiplerine göre farklı üretmekte olduğu kadehler ile ideal seçenekleri sunmaktadır. Kırmızı şarap için tercih edilmesi gereken kadehlerin boyutları daha büyük olmaktadır. Genellikle beyaz şarap kadehine göre daha büyük bir genişliğe sahip olduğu görülür. Bunun sebebi farklı bir yoğunluğa sahip olmasından ileri gelmektedir. Kırmızı şarap, beyaz olandan daha yoğun bir yapıya sahiptir bu sebepten daha geniş bir kadehte yalnızca üçte biri dolu olacak şekilde servis edilmektedir. Şarap kadehlerinin ayakları genellikle daha uzun olarak tasarlanmaktadır. Elin ısısından etkilenmemesi adına sapı uzun olarak tasarlanmaktadır. İki türde şarap için de değişmeyen özellik budur. Beyaz şarabın ise yoğunluğu daha azdır ve daha küçük bir kadehte üçte ikisi dolu olacak şekilde servis edilmektedir. Kıvamının daha yoğun olmaması sebebiyle de daha dar bir kadeh tipinde servis edilmesi uygun olmaktadır. Paşabahçe Timeless kadeh ise kırmızı şarap için üretilen tüm bu ideallere göre tasarlanmış modellerden birisidir. Kristalize ayrıntıları ile misafirler için en çok tercih edilen kadeh tiplerinden birisidir. Paşabahçe amore kadeh, paşabahçe iconic kadeh evlerin vazgeçilmezi olmuş modellerdir.Paşabahçe Kadeh Takımı

Paşabahçe Kadeh Çeşitleri

Paşabahçe Kadeh Çeşitleri

Kadehler içeceğe göre birbirinden farklı tasarımlarda üretilmektedirler. Günlük kullanım için tercih edilen kadehler su veya farklı tipte meşrubatlar için tercih edilmektedirler. Paşabahçe su kadehi çeşitleri ise oldukça farklı tasarımlar bulunan modeller barındırmaktadır. Paşabahçe 6 lı kadeh çeşitleri günlük olan kullanımlar için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra misafir ağırlamak isteyenler için de 6’lı çeşitler bulunmaktadır. Seçim misafir sayısına göre değişiyor olmak üzere Paşabahçe enoteca şarap kadehi 2’li olan kadehler arasındadır. 4’lü takımlar genellikle kokteyl ve çeşitli meşrubatların sunumu için tercih edilmektedirler. Paşabahçe yaldızlı, flüt, v line, eğik, gold kadeh gibi çeşitler sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Yaldızlı olan kadehler misafirler için en çok tercih edilen şık seçimlerden birisi olarak kabul edilmektedir. Gold kadehler ise sade sofralar yerine daha gösterişli olanlardan hoşlananlar tarafından tercih edilmektedir. Flüt kadehler ise daha çok şampanya gibi içecekler için tercih edilmektedir. Kutlamalar için tercih edilen tasarımlardan birisi olmakla birlikte kahve yanı için sunulan alternatif tasarımlar da bulunmaktadır. Renkli olan modeller flüt kadehler için beğenilen seçeneklerden birisidir. Bunun yanı sıra daha klasik görünümlere ya da elegant tasarımlara da yer verilmiştir. Bazılarında altın renkte detaylar yer almaktadır. 6’lı olarak takımlar bulunmakla birlikte takımlarda birbirinden farklı renklerde flüt kadehler de yer alan çeşitler bulunmaktadır. V line kadehler adından da anlaşılacağı üzere bir kesime sahiptir. Bu kadehler kahve yanına su servisi yapılmak için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra yaz aylarında soğuk içecek servisi için de tercih edilmektedir. Limonata gibi meyve suları için sunumda oldukça etkileyici olan seçeneklerden birisidir. Eğik kadeh modelleri ise belki de en marjinal tasarımlardan birisi olarak alıcıların karşısına çıkmaktadır.

Kadehin sapındaki eğilme detayları oldukça sofistike tasarımlardan birisi olmasını sağlamaktadır. Farklı tasarımlardan hoşlananların tercihlerinden birisi eğik kadehler olmaktadır. Kadehin sadece ağız kısmından eğik kesim yapılarak tasarlanan modeller ise daha klasik bir görünümden hoşlananların tercihidir. Paşabahçe kadeh modelleri hemen her stilden bir tercihte bulunmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Paşabahçe Allegra kadeh hemen her stilde sofranın parçalarından birisi olarak çok tercih ediliyor. Hemen her evde bulunabilen bu kadehler şık seçenekler arasında görülüyor. Oldukça klasik tipte olanlardan birisi olup kırmızı veya beyaz şarap için kullanılıyorlar. Genellikle 6’lı olarak sunulmakta olup günlük kullanım veya davetler için oldukça uygun olarak tanımlanmaktadır.Kadehler masalarda olmazsa olmaz meşrubat bardaklarından birisidir. İçecekleri tutmak için ideal formda tasarlanmıştır. Özellikle aromasının hissedilmesi adına Paşabahçe tarafından üretilen şarap kadehleri tavsiye edilmektedir. Üstün kalitesi ve ideal servis şekli bu kadehler sadece şarap değil her meşrubat için uygun seçenekler sunuyorlar. Meyve suyu, gazlı veya alkollü içeceklerden; suya dek en iyi seçeneklerden birisi olarak görülüyorlar. Paşabahçe Nova kadeh çeşitleri sunulanlardan arasında en dikkat çekicilerinden birisidir. Nova kadeh klasik ve sade görünümü ile beğenilmektedir. Iconic isimli model ise biraz daha geniş ağzı ile şarap kadehi olarak beğeniyle tercih edilmektedir. Bunun dışındaki meşrubatlar için de ideal modellerden olup; hafif köşeli tasarımı ile fark yaratmaktadır. Şarap için belki en klasik fakat zarif hatlara sahip kabul edilen kadeh çeşitlerden birisi de Paşabahçe’nin üretmekte olduğu Paşabahçe Linka amber, lyric kadehlerdir. Oval hatlı fakat geniş olmasına rağmen zarif olarak adlandırılan tasarımı ile sofralar için en çok tercih edilen modellerden birisidir. Bu kadeh genellikle modern, minimal, klasik ya da en renkli sofra tasarımları tarafından tercih edilebilen bir stile sahiptir. Paşabahçe kadehler yıllardır süre gelen kaliteleri ile sofralarda yer almayı sürdürüyor. Yeni evlenen ve tabak takımları ile uygun kadeh arayanlar Paşabahçe’ye başvuruyor. Her stilde üretilen, farklı zevklere hitap eden tasarımları ile herkese uygun alternatifler sunuyor. Paşabahçe Allegra kadehleri ile oldukça tercih edilen markalardan birisidir. Paşabahçe Allegra beyaz kadeh 2’li olarak en çok talep edilenlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Paşabahçe Allegra kadeh 2’li zarafeti ve kalitesi ile alıcılar tarafından beğenilmeyi başaran modellerden birisidir. Kadehler farklı özelliklere göre çeşitlenirken alıcılara bu sayede hitap etmeyi başarıyor. Renk, tasarım ve desen gibi ayrıntıları ile ilgi çekiyorlar. Paşabahçe ayaklı, pembe, küçük, siyah kadeh çeşitleri bunlara örnek olup renkli veya sade sofralar için alternatif oluşturuyorlar. Küçük modellerin yanı sıra Paşabahçe dev kadeh seçeneği de sunulmaktadır. Paşabahçe 2 li şarap kadehi en sık rastlanan çeşitlerden olup sıklıkla tercih edilmektedir. Paşabahçe kadeh fiyatları ise modellere göre değişmektedir. Siz dilediğiniz Paşabahçe kadehlerine veya daha fazlasına Trendyol'da kolayca ulaşabilirsiniz.Paşabahçe Kadeh Çeşitleri