"

Paşabahçe Allegra

" araması için 514 sonuç listeleniyor

Paşabahçe Allegra Su Bardağı Takımı Modelleri Trendyol'd

Paşabahçe Allegra Bardak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Paşabahçe Allegra Bardak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Paşabahçe, cam, porselen, seramik, ahşap gibi mutfak ve sofra eşyaları üreten bir markadır. Bunun yanı sıra sınırlı sayıda üretilen ve kültür mirasını yansıtan tasarımlara sahip özel parçaları da bulunur. Dekoratif ürünler de üreten bu marka hem modern hem de çağdaş çizgilerden oluşan tasarımlara sahiptir. Mutfakların ve sofraların ihtiyaçlarına yönelik ürün seçenekleri bulunur. Günlük kullanımda ve özel davetlerde kullanabileceğiniz Paşabahçe Allegra bardak modelleri ile mutfaklarınızda ve sofralarınızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Uyumlu parçalar kullanarak yemek masanızı daha bütün ve şık bir hale getirmenizi sağlayan Paşabahçe Allegra bardakları sayesinde içecek servisini konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu bardaklar, soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklıdır. Yemek takımlarınızla ve çatal bıçaklarınızla uyum sağlayan tasarımlara sahip olan bu ürünler ile sofralarınızı şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İşlevsel bir kullanım sunan bu bardaklar aynı zamanda modern tasarımlarıyla sofralarınızı tamamlamanızı sağlar. Hem bulaşık makinesinde hem de elde yıkayabileceğiniz bu bardaklar çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra bu ürünler birçok yıkamadan sonra bile kusursuz ve parlak görünümlerini kaybetmez. Sofralarınızda şık ve estetik bir görünüm oluşturan bu parçaları uzun süre konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünleri pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yemek masalarının, kahvaltıların ve çay saatlerinin vazgeçilmez bir parçası olan su ve meşrubat takımları ile sofralarınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İçeceklerin sunumunda ve servisinde kullanacağınız bu bardaklar şık bir görüntü oluşturur. Şık ve zarif tasarımlara sahip olan bu parçaları içeceklere uygun olarak seçerek daha işlevsel ve konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. İş yerlerinde, evlerde ve birçok yaşam alanında masalarınıza zarif ve modern bir hava katan bu parçalar sayesinde içeceklerinizi konforlu bir şekilde içebilirsiniz. Farklı renk, desen ve boyut seçeneklerine sahip Paşabahçe su ve meşrubat takımları arasından beğendiğiniz ürünleri bulabilirsiniz.

Paşabahçe Allegra Bardaklar ile Şık Sofralar

Paşabahçe Allegra Bardaklar ile Şık Sofralar

İşlevsel bir kullanım sunan Paşabahçe Allegra set ürünleri modern tasarımlarıyla sofralarınızda şık bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Farklı parçalarla uyum sağlayabilen modelleri sayesinde sunumunuzu kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bardakların yanında servisinizi tamamlamak için ideal olan Paşabahçe Allegra sürahi ürünleriyle sofranızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra Paşabahçe Allegra kahve yanı bardak kahve servislerinizde işlevsel bir kullanım sunar. Kahve ikramlarınızda fincanlarınıza uyumlu bir su bardağı tercih ederek servisinizde şık bir kompozisyon oluşturabilirsiniz. Her konsepte uyum sağlayabilen tasarımları sayesinde konforlu ve işlevsel bir kullanım sunan bu bardaklar ile hem yemeklerinizde hem de su ve meşrubat ikramlarınızda konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Şık tasarımlara sahip bu bardak modelleri ile mutfaklarınızda estetik bir görünüm oluşturmanızın yanı sıra içeceklerinizi keyifli bir şekilde içebilirsiniz. Birçok farklı tasarım, renk ve boyut seçeneğine sahip olan su ve meşrubat bardağı modeli bulunur. Sağlıklı bir kullanım sunan cam bardaklar sayesinde içeceklerinizi güvenli bir şekilde içebilirsiniz. Bunun yanı sıra modern ve şık tasarımlara sahip olan bu ürünler sofranızda kullandığınız tabaklarla ve diğer parçalarla uyum sağlar. Sofraların tamamlayıcısı olan bardaklar ile mutfaklarınızda ve sofralarınızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların konforuna ve beğenisine uygun olarak tasarlanan su ve meşrubat bardaklarını evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra alkollü içecek bardakları seçenekleri de bulunan bu bardak çeşitlerini özel kutlamalarda tercih edebilirsiniz. Modern tasarımlara sahip olan bu parçalar ile sofralarınıza şıklık katabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu parçaları uzun yıllar boyunca konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım ve temizleme kolaylığına sahip olan parçalar sayesinde mutfaktaki işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızda yer kaplamayan zarif tasarıma sahip olan bu parçalar sayesinde alandan tasarruf edebilirsiniz. Bu meşrubat takımları ile vitrinlerinizde şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Paşabahçe Allegra Bardaklar ile Sofralarınızı Taçlandırma İmkanı

Paşabahçe Allegra Bardaklar ile Sofralarınızı Taçlandırma İmkanı

Evlerde, restoranlarda ve iş yerlerinde kullanılan su bardakları masaların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Şık tasarımlara sahip olan Paşabahçe Allegra uzun su bardağı modellerini kullanarak sofralarınızı taçlandırabilirsiniz. Günlük kullanım için hem modern tasarımlara sahip hem de işlevsel bir model arıyorsanız Allegra koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızda, masanızda ve sofralarınızda şık bir görünüm oluşturan bu bardaklar günlük kullanım için idealdir. Farklı renk ve tasarımlardan oluşan modeller bulabileceğiniz ürün seçenekleriyle mutfaklarınızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Su bardağı setleri 3, 6 ve 12’li parça olarak satışa sunulur. Tabaklarınızla ve diğer parçalarla uyum sağlayan bu ürünler arasından ihtiyaç duyduğunuz parçalardan oluşan setleri tercih edebilirsiniz. Şık sofraların vazgeçilmez parçalarından biri olan bu ürünler ile aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesine sahip olan bu ürün seçenekleri arasından evinizin ihtiyacına ve zevkinize uygun ürünler bulabilirsiniz. Sofraların tamamlayıcısı olan bu ürünleri hem günlük kullanımda hem de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ofislerde, restoranlarda ve birçok alanda kullanılabilen bu ürünler sayesinde içeceklerinizi şık bir şekilde servis edebilirsiniz. Kahvaltı ve akşam yemeği gibi birçok sofrada kullanılan bardakları hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. Her mutfağın vazgeçilmezi olan bu ürünleri arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Modern tasarımlara sahip olan bu bardakları hem günlük olarak hem de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunan bu ürünleri hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Bu cam bardakları hem içecekleri servis ederken hem de tatlıları servis etmek amacıyla dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Kadeh tasarımına sahip olan modelleri dondurma ve tatlı servisi yaparken kullanabilirsiniz. İhtiyaca ve kullanım alanınıza göre tercih edebileceğiniz parça seçeneklerine sahip olan ürünler arasından ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Kalabalık bir aileniz ya da kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa çok sayıdan oluşan setleri tercih ederek işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Paşabahçe Allegra 18 parça, Paşabahçe Allegra 24 parça ve Paşabahçe Allegra 12 parça ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz.

Paşabahçe Allegra ile Konforlu Kullanım

Paşabahçe Allegra ile Konforlu Kullanım

Sofraların vazgeçilmezi olan su bardakları sağlıklı malzemelerden üretilmesinin yanı sıra pratik bir kullanım sunar. Şık ve modern tasarımlara sahip olan Paşabahçe Allegra 6'lı su bardağı modelleri ile sofralarınızı taçlandırabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünleri hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Yeni evlenen ya da evini yenileyen arkadaşlarınız için bu meşrubat takımlarını tercih edebilirsiniz. Hem yemek masalarını hem de kahvaltı masalarını renklendiren bu parçalar ile modern ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Farklı parça seçeneklerine sahip olan ürünler arasından ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz. Kalabalık bir aileye sahipseniz ya da kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa Paşabahçe Allegra 18 parça set ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra az sayıda bardağa ihtiyacınız varsa Paşabahçe Allegra 3'lü set seçeneğini tercih edebilirsiniz. Zarif ve şık tasarımlara sahip olan bu modeller ile etkileyici masalar hazırlayabilirsiniz. Her masaya ve her konsepte uyum sağlayabilen bu tasarımlar sayesinde konforlu ve işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Sofraların ve mutfakların vazgeçilmez parçalarından biri olan bardaklar farklı çeşitleri ile mutfak, iş yeri, restoran ve okul gibi birçok alanda kullanılır. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu parçaları uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu bardaklar camdan üretildiği için sağlıklı bir kullanım sunar. Modern ve estetik tasarımlara sahip olan Allegra bardaklar sofralarınızın şıklığını tamamlamak için idealdir. Hem günlük sofralarda hem de şık davetlerde kullanabileceğiniz bu ürünler tasarımları ile mutfak dolaplarınızda da estetik ve düzenli bir görünüm oluşturur. Kahve servis ederken yanına su bardağı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler ile şık sunumlar yapabilirsiniz. Kahvaltılarınızı, yemeklerinizi ve özel davetlerinizi taçlandırmak için ideal tasarımlara sahip olan bu ürünler konforlu bir kullanım sunar. Aynı zamanda camdan üretilen bu ürünlerin kolay temizlenebilme özelliği sayesinde işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunan cam bardaklar, zarif tasarımlarıyla vazgeçilmez mutfak eşyaları arasında yer alır. Farklı boyut, renk ve desen alternatiflerine sahip olan bu bardaklar arasından zevkinize uygun olan ürünü bulabilirsiniz.

Modern ve Şık Tasarımlar İçin; Paşabahçe Allegra

Modern ve Şık Tasarımlar İçin; Paşabahçe Allegra

Mutfaklarda en sık kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan parçalardan biri olan su bardakları hem işlevsel bir kullanım sunar hem de farklı boyut ve tasarımlarıyla şık bir görünüm sunar. Farklı renk, boyut ve tasarımlara sahip olan bardak çeşitleri arasından beğendiğiniz bir modeli bulabilirsiniz. Paşabahçe allegra renkli su bardağı modelleri ile su içmeyi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Farklı içecekleri servis ederken kullanabileceğiniz Paşabahçe Allegra neon bardak seçenekleri sayesinde canlı ve eğlenceli bir sunum oluşturabilirsiniz. Sofralarınızda daha renkli bir görünüm oluşturmak için Paşabahçe Allegra mavi, mor ve pembe renk seçeneklerine sahip olan bardakları tercih edebilirsiniz. Sofralarda şık bir görünüm sunan bardaklar dolaplarda ve vitrinlerde de düzenli ve zarif bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Kolay temizlenebilen ve sağlıklı bir kullanım sunan bu bardaklar konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. Su ve diğer birçok içeceği servis etmenizi sağlayan bardaklar zarif tasarımlarıyla sunumlarınıza farklı bir hava katar. Bunun yanı sıra bu bardaklar kolay kullanımı ile her zevke ve her masaya uyum sağlayabilir. Sofralarınızda bütünlük oluşturmanıza yardımcı olan bu ürünler sofralarınızda kusursuz bir şıklık oluşturur. Su ve diğer içecekleri içmek için kullanılan cam bardaklar, sağlıklı bir kullanım sunar. Zarif ve modern tasarımlara sahip olan bu ürünler arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bardakları seçebilir, sofralarınıza kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Mutfaklarınızda ve sofralarınızda uyumlu bir görüntü yakalamak için bardak setlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kahve sunumlarında da kullanabileceğiniz bardaklar sayesinde sunumlarınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri bulunan ürünler arasından mutfak dolaplarınızda fazla alan kaplamayacak ürün alternatiflerini tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Hayatın her anında ve her ortamda kullanılan bardaklar şık ve zarif tasarımlarıyla sofralarınızı tamamlamanızı sağlar. Konforlu bir kullanım sunan bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mutfakların vazgeçilmez malzemelerinden biri olan ürünleri hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Sunumunuzda kullandığınız diğer parçalarla uyum sağlayan ve konforlu bir kullanım sunan Allegra bardak koleksiyonunu ürün sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelerden Üretilen Paşabahçe Allegra Bardaklar

Dayanıklı Malzemelerden Üretilen Paşabahçe Allegra Bardaklar

Klasik cam görünümüne sahip olan bardakların farklı renk ve tasarımları bulunur. Zengin ürün seçenekleri bulunan su bardakları ile sofralarınızı tamamlayabilirsiniz. Estetik ve modern tasarımlara sahip Paşabahçe Allegra su takımı ile hem mutfaklarınızda hem de sofralarınızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu bardaklar uzun ömürlü bir kullanım sunar. Temizleme kolaylığı sunan bu ürünler aynı zamanda çizilmeye karşı dayanıklıdır. Sofra düzenini oluşturmak için vazgeçilmez parçalardan biri olan bardaklar sağlıklı bir kullanım sunmasının yanı sıra modern tasarımları sayesinde sofranızda şık bir görüntü oluşturmanızı sağlar. Yemek takımlarının ve diğer parçaların yanında tamamlayıcı olan oldukça önemlidir. Diğer parçalarla uyum sağlayan Paşabahçe Allegra bardak takımı ile sofralarınızda ve mutfaklarınızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Hem klasik hem de modern çizgilerden oluşan Paşabahçe Allegra şarap kadehi ve Paşabahçe Allegra kadeh biçimine sahip olan su bardakları sofralarınıza farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Günlük kullanım için ideal olan bu bardaklar özel davetlerde de işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Bu bardaklar zarif tasarımlarıyla misafirleriniz için özel davet masalarınıza hoş bir hava kazandırır. Her zevke uyum sağlayabilen bu modeller mutfaklarınızda düzenli ve şık bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Şık ve modern tasarıma sahip olan bu parçaları hem günlük olarak hem de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Masalarınıza şıklık katmak için ideal olan bu bardaklar dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptir. Bu bardak takımları dayanıklı yapıları sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Kolaylıkla temizleyebileceğiniz bu ürünleri isterseniz elde isterseniz bulaşık makinesinde hızlı ve pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kahve ve çay saatlerinizde de kullanabileceğiniz bu parçaları günün her saatinde kullanabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünler camdan üretildiği için oldukça dayanıklı ve kullanışlıdır. Hemen şimdi siz de Trendyol üzerinden Paşabahçe Allegra su bardaklarını satın alarak sofralarınızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.