İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Paket İçeriği
Ortam
Koleksiyon
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Tip
Topuk Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çetik

" araması için 130 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Kullanışlı Çetik Çeşitleri Trendyol’da!

Çetik, çorabın üzerine giyilen ve ayağı sıcak tutma performansıyla öne çıkan bir üründür. Farklı renk, desen ve tasarıma sahip modelleri bulunur. Kadın, erkek ve çocuk müşteriler için üretim yapılır. Çetik patik dizaynı için farklı kumaşlar tercih edilir. Genellikle örgü ve peluş tasarımlar ön plana çıkar. Yün iplik kullanılarak örülen çetik çorap kullanım konforu ile dikkat çeker. Tercih edilen doğal malzeme kışın ihtiyaç duyulan sıcaklık desteğini sağlar. Özel yapısı sayesinde nefes alır ve ayakların üşümesini engeller. Ayrıca yün ipliklerden örülen ürün, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar. Birbirinden şık ve kaliteli modellere çetik online fiyat avantajlarından yararlanarak Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Tasarımıyla Dikkat Çeken Çetik Modelleri

Tasarımıyla Dikkat Çeken Çetik Modelleri

Çetik modelleri farklı zevklere hitap edebilmek adına çeşitlendirilir. Klasik tasarımların yanı sıra bazı motiflerin yapıldığı tasarımlar da üretilir. Tabanlı çetik revize edilen modellerden biridir. Eskiye dayanan tasarım çizgisinin dışına çıkılır. Ürüne sert bir taban eklenir. Bu özellik sayesinde soğuğa karşı ekstra bir önlem alınır. Ayağın yerle temas ettiği kısma yerleştirilen malzeme sayesinde hissedilen sıcaklık bir üst seviyeye çıkarılır. Çetik ayakkabı müşteriler tarafından sık tercih edilir. Kolay bir şekilde giyilir ve çıkarılır. Farklı uzunluklarda tasarlanan çeşitleri bulunur. Bazı modeller bilek kısmına kadar uzatılır. Yetişkinler için üretilen çeşitlerin yanı sıra bebek çetik seçenekleri de mevcuttur. Birbirinden renkli ve şık tasarımlara imza atılır. Bebeklerin ciltlerine dost üretim malzemesi tercih edilir. Peluş modeller, yumuşak dokuları ve sıcaklığı muhafaza etme performanslarıyla dikkat çeker. Miniklerin ilgisini çekmek adına farklı desenler kullanılarak üretilir. Ürünlerin taban kısımları genelde kaymaz özelliğe sahiptir. Trendyol tarafından sunulan geniş model seçeneği arasından tarzınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Çetik Çeşitleri

Öne Çıkan Çetik Çeşitleri

Çetik çeşitleri üretim özelliklerine göre kategorilere ayrılır. Kullanım amacı ve hedef kitlenin beklentileri dikkate alınır. Bu doğrultuda da günlük giyim için tasarlanan model ile çeyizlik çetik model arasında bazı farklılıklar oluşur. Özel günler için dizayn edilen tasarımlarda görsellik ön plandadır. Birinden şık çeşitler hazırlanır. Ürünler ek malzemelerle süslenir. Boncuklu çetik müşterilerin ilgisini çeken modellerden biridir. Ürün üzerine farklı işlemeler yapılır. Süsleme için kullanılan boncukların renkleri, büyüklükleri ve özellikleri ise değişiklik gösterir. Günlük kullanım için dizayn edilen ürünler için sade bir çizgi benimsenir. Genellikle düz modeller üretilir. Gösterişten ziyade sıcak tutma performansına odaklanılır. Yün çetik, sahip olduğu özelliklerle adından söz ettirir. Soğuk havalar için ideal bir tercih olarak değerlendirilir. Uzun ömürlü ve konforlu bir deneyim için ürün çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Çetik Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Çetik Fiyatları

Çetiklerin üretim süreci hitap edilen kitlenin beklentilerine göre şekillendirilir. Erkek çetik modeli için sade bir çizgi benimsenir. Çoğunlukla koyu renkler tercih edilir. Kadın müşteriler için üretilen modeller ise geniş seçim alanı sunar. Hem düz hem de boncuklarla süslenen tasarımlar hazırlanır. Modellerin kesimleri noktasında farklı seçenekler mevcuttur. Babet çetik, zarif tasarımıyla ön plana çıkar. Birbirinden farklı özelliklerle tasarlanan ürünler için talep edilen ücretler de değişiklik gösterir. Genel olarak çetik fiyatları makul bir seviyede yer alır. Böylece müşterilerin ilgili ürüne ulaşması kolaylaşır. Ücret belirlemesi yapılırken doğrudan üretim özellikleri dikkate alınır. Çetik satın alan müşteriler tarafından bırakılan yorumlar ile ürün özellikleri ve modeller hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla hem bütçenize hem de zevkinize uygun olan ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.