İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Dokuma Tipi
Ortam
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Materyal
Boy
Desen
Ek Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Penti Gecelik

" araması için 57 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık ve Kaliteli Penti Gecelik Modelleri Trendyol'da!

Penti gecelik ve iç giyim markası olarak yarım asırdan fazla süredir faaliyette olan bir markadır. Özellikle, bu markanın 1950 yılından bu yana imal ettiği tasarımlardan kumaş kalitesi ve kullanışlı oluşu birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar. Yatarken giyilecek olan ürünlerin, rahat ve kullanışlı olması çok önemlidir. Uyku kalitesinin yüksek olması kişiler için önemlidir. Akşamleyin yatakta rahat hareket edebilmek ve rahat bir uyku çekebilmek için kumaş olarak batmayan ve cildi rahatsız etmeyen kumaşlar tercih edilir. Sağlıklı ve rahat olan imalatlar ile Penti lohusa geceliği ve takımları, dikkat çeker. Kısa ya da uzun çeşitler ile Penti kışlık, yazlık gecelik gibi birçok model vardır. Tasarımlar hakkında tercih tamamen müşteriye bırakılır. Akşam yatakta uyurken, baş etken rahatlık ve kumaşın kaliteli oluşudur. Sentetik kumaşlar ve ürünlerin, cildi boyamayacak düzeyde kaliteli oluşu önemlidir. Kimyasal maddeler, cilde ve insan sağlığına zarar verir. Bunun sonucu ise kaşıntı ve rahatsızlık verici bazı durumdur. Rahat uyku çekememenin yanı sıra uykusuz geçen akşamlara neden olur. Bu durumu yaşamamak adına Penti gecelik modellerinde saten kumaşlı ürünler tercih edilir. Saten kalitesi yüksek ve cilde rahatsızlık vermeyecek şekilde dikişler ile sunulur. Bu durumda ürün kalitesini ön plana çıkarır. Ayrıca tasarımları da uyurken asla rahatsızlık vermeyecek şekilde imal edilir. Yani kişileri bir şekilde rahatsız edecek ya da uyutmayacak etkenlerin oluşmaması için tasarımlar ve imalatlar buna göre sağlanır. Çeşitler için mevsimsel kullanımlar da çok önemlidir. Genellikle mevsimlere uygun olarak tasarım modelleri seçilir. Yazın çok kalın bir ürün giyilirse, bu durum rahatsızlık verir. Bu nedenle ise tercih edilebilecek birçok model çeşitliliği vardır. İster askılı ister uzun kollu olan bütün tasarım ürünleri seçilerek kullanım amaçlarına uygun giyilir. Tasarımların, farklı kullanım amaçlarıyla tercihi de sağlanır. Kişi zevkine uygun olarak Penti dantelli gecelik modelleri de seçenekler arasındadır. Dantel detayları, ürünün göğüs kısmı, etek kısmı ya da farklı tasarım şekillerinde sunulur. Trendyol aracılığıyla tüm seçeneklere göz atabilirsiniz.

Konforlu Penti Gecelik Tasarımları

Konforlu Penti Gecelik Tasarımları

Penti özel gece modelleri ile rahat ve huzurlu uykuların elde edilebilmesi mümkündür. Uyurken elbette ki rahatlık çok önemlidir. Uyku esnasında cildin rahat nefes alması ve herhangi bir sağlık probleminin olmaması adına kumaşların kaliteli olması gerekir. Saten kumaşlar, yazın askılı tasarım çeşitleri ile farklı tasarımlara ayrılır. Geniş renk çeşitliliği ve marka kalitesi ile rahat modeller uyku kalitesini yükseltir. Saten olan kumaşlar, tekli olarak ya da Penti gecelik takımı şeklinde de sunulur. Takım içinde sabahlığa uygun şekilde tasarlanır. Renk çeşitliliği her zevke uygun olarak imal edilir. Giyilirken ya da çıkarılırken zorluk çıkarmaz ve tenin akşam uyurken rahat nefes almasına yardımcı olur. Penti tül gecelik yapımında kullanılan kumaşlar, genel olarak kaliteli malzemedir. Yazın terletmez, kışın ise sıcak tutacak şekilde tasarlanır. Penti termal gecelik, bu özelliği taşıyan ürünlerden bir tanesidir. Kısa ve uzun modeller mevsimsel değişimlere uygun olarak seçilir. Kişiler genellikle, kullanım sağlayacağı amaçlara uygun olarak seçenek tercihi yapar. Kimileri, sade şeklinde modellerden hoşlanırken, kimileri de ikili takım pijamalardan hoşlanır. Uyku sırasında herkesin rahat olduğu giyim tarzı farklıdır. Bunun yanı sıra markanın fantazi modelleri de çeşitler arasındadır. Bu ürünler de transparan, dantel, tül detaylar ile tasarlanan şekiller ile müşteriler ile buluşturulur. Şunu unutmamak gerekir ki, uyurken uyku rahatlığı giyilen kıyafetler ile sağlanır. Giyilecek tasarımların batmaması ya da cildi tahriş etmemesi gerekir. Kumaş kalitesi düşük olan ürünlerin, insan sağlığını bir hayli etkiler. Bu durumu yaşamamak için ürün çeşitliliğinden yararlanılabilir. Akşam uyurken giymek için bunlar ya da pijama alınırken o ürünün kullanım amacı önemli bir durumdur. Günlük modeller her gün uyurken giyilen çeşitlerdir. Fantezi tarzda alınan bir model ise kişilerin isteklerine uygun şekilde bazı günler tercih edilir. Bu nedenle ne için alınacağına iyi karar verilmelidir. Herkesin günlük yaşamda ya da uyurken, bir tarzı bulunur. Bu tarzlar doğrultusunda seçimler yapılır. Akşam uyurken, uzun kollu gömlekli modeller ya da etekli olarak tercih edilebilecek çeşitler vardır. Bu durum ise tarzlara uygun belirlenir. Uyku kalitesini herkes aynı kıyafetlerle elde edemeyebilir. Kimisi saten kumaşlarla imal edilmiş seçeneklerden hoşlanırken, kimisi penye kumaşlı ürünlerden hoşlanır. Bu seçimler tamamen kişilerin zevklerine bırakılır. Uyurken, şıklığı ve rahatlığı yakalayabilmek için ürün çeşitliliği yüksek sunulan türler de bulabilmek mümkündür. Markanın modelleri spor ya da fantezi giyim seçenekleri ile çeşitlere ayrılır. Bu çeşitler ise her zevke hitap edebilecek türdedir. Kaliteli bir uyku çekebilmek için mevsimsel ve kullanılacak alanlara uygun şekilde tercihler yapılabilir. Penti ipek gecelik ve sabahlık takımlarına Trendyol aracılığıyla kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Penti Gecelik Çeşitleri

Dikkat Çeken Penti Gecelik Çeşitleri

Penti elbise gecelik modelleri, kumaş kaliteleri ve sağlamlıkları ile dikkat çeker. Penti uzun gecelik çeşitleri ise genellikle uyurken sık kullanılan ev giyim ürünleridir. Bu nedenle de yıpranmaya ya da çabuk eskimeye müsaittir. Marka üretmiş olduğu bunlar ve pijama takımlarındaki kaliteli tasarımlar ile uzun süreli kullanılır. Tasarımların, uyurken rahatsızlık vermemesi ve kolay giyilip çıkarılması önemlidir. Bu durumda kaliteye dahildir. Kumaşlardaki dikimlerin cildi rahatsız etmemesi ve kaşındırmaması önemlidir. Bu açıdan Penti gecelik saten çeşitleri, şık seçimler olur. Dikim ve saten kaliteleriyle dilediğiniz seçeneği gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Saten kumaşlar, yazlık tercih edilebilecek çeşitte üretilir. Cilde ferahlık vererek asla rahatsızlık hissettirmez. Askılı ve uzun kollu olarak seçenekler vardır. Tekli ya da takım şeklinde seçimler yapabilirsiniz. Sabahlıklara önem veren kişiler için bunlar ve sabahlık kombinli takım ve setler vardır. Yazlık kullanımlar için üretim kalitesi ile dikkat çeken Penti pamuklu gecelikler, değişik renk seçenekleri ile sunulur. Fantezi tarz ya da günlük spor tarz model şeklinde de seçeneklere ayrılır. Fantezi ürünler, dantel ya da tül kalitesi yüksek olarak sunulur. Bu tarz kumaşlar, hassastır. Hassas ürünleri, sağlam işçilik ile marka ürünlerinde bulabilmek mümkündür. Kumaş kalitesinin yüksek olması insan sağlığına da zarar vermeyecek özelliktedir. Kumaşların boya vermemesi ya da yıkandıktan sonra solmaması gerekir. Aynı zamanda uzun süreli kullanım sağlanır. Modellerdeki kaliteli üretimlerin yanı sıra pijamalar için de aynı durum geçerlidir. Penti gecelik pijama takımları da yazın terletmeyen ve kışın da sıcak tutan kumaşlar ile tercihe sunulur. Güvenilir bir kullanım ve uzun ömürlü ürünler ile memnun kalınacak seçenekleri bulabilmek mümkündür. Tasarımlar ve pijama alınırken, öncelikli dikkat edilmesi gereken etmenler arasında ürünlerin kullanımlarının kolay olmasıdır. Elbise askılarının sağlam ve kolaylıkla kopmaması gerekir. Bu yönden marka ürünleri, tasarımlarında ki dikiş kalitesi ve şık tasarımlar ile dikkat çeker. Pijama takımları da aynı şekilde vücut yapılarına uygun şekilde imal edilir. Ürünlerdeki kalite oranı yüksek ve uzun bir kullanıma müsaittir.

Her Mevsime Uygun Penti Gecelik Seçenekleri

Her Mevsime Uygun Penti Gecelik Seçenekleri

Penti kadife gecelik, saten, penye, polar gibi kumaşlar ile farklı tasarımlar ya da desenler şeklinde imal edilir. Her mevsim için uygun seçenekleri ile birçok zevke hitap eder. Kadife seçenekler, kışın hem şık duruşları hem de sıcak tutma özellikleri ile kaliteli seçimler olur. Soğuk kış günlerinde aranılan sıcaklığı ya da şıklığı bulabilmek için kadife ya da polar modellerden faydalanabilirsiniz. Kış ya da yaz sezonuna özel yeni ürünleri seçenekler arasında bulabilmek mümkündür. Kışlık seçeneklerin yanı sıra yazın, cildin hava alarak terlememesi önemlidir. Bu durumu sağlayan bir takım olan Penti çiçekli gecelik, oldukça rahat ya da içeriği zengin olan çeşitliliğiyle dikkat çeker. Saten kalitesi ya da kışa uygun tasarımlarıyla farklı modeller bulunur. Bu model çeşitliliği, renk seçenekleriyle tamamlanır. Genellikle alınan tasarım için mevsimsel şartlar önemli bir etkendir. Marka her sezona uygun olarak uyku kalitesinin üstte tutulabilmesi için ürün çeşitliliği sunar. Ürün sağlamlıkları ya da yaz kış uygun olarak termal özellikleri olan seçenekler modelleri bulunur. Kadınlar, özellikle yaz aylarında terleme sorunu ile karşılaşmak istemez. Bu nedenle, alacakları eşya ya da ürünleri bu duruma uygun olarak tercih eder. Bu tasarımlar ya da pijamalarda bunlardan bir tanesidir. Marka, yaz aylarında terletmeyen ya da cilde zarar vermeyen yapıda imal edilen seçenekleri müşterilere sunar. Bu unsur kadınlar için oldukça önemlidir. Uyku esnasında her kadın, rahat hareket edebilmek ister. Özellikle, yazın kavurucu sıcaklarda uyurken giyilecek kıyafetler oldukça önemlidir. Cilde nefes alacak olanağı sağlayan ürünleri bulabilmek mümkündür. Böylelikle, yazın sıcağın etkisini Penti gecelik satın alarak ile azaltabilirsiniz. Yaz kadar kış ayı da çok önemlidir. Trendyol'dan Penti gecelik indirim fırsatlarından yararlanarak kendinize uygun çeşitleri kolayca sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Penti Gecelik Çeşitleri

Şık Tasarımlı Penti Gecelik Çeşitleri

Penti uzun kollu gecelik modelleri, kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir ürün grubudur. İkili takım şeklinde sunulan ve buna uygun tasarlanan settir. Uyurken, kişilerin kendini rahat ve huzurlu hissedebilmesi için kaliteli seçimler olur. Hem tasarımı hem de yeni sezon modelleri ile uyurken şıklığı yakalayabilmek mümkündür. Spor şıklığın yanı sıra fantezi ürünlerden hoşlanan bayanların tarzına uygun Penti düğmeli gecelik desenli olarak ürünlerden yararlanır. Kadınların, transparan detaylardan hoşlandığı ürün seçeneklerini oluşturur. Tekli olarak ya da set şeklinde kadınların zevkine uygun ürünler vardır. Sabahlıklı modellerden hoşlananlar için sabah uyanıldığında kadınların üstüne alabileceği, harika tasarım sabahlıklar bulunur. Bu çeşitler ise her tarza ve stile uygun çeşitlilikte sunulur. Penti anne gecelik ürünlerinde şık tasarımları bulabilmek mümkündür. Hem şık hem de ergonomik kullanımları ile kadınlar tarafından dikkat çeker. Ürünlerde şıklığın oluşumu birçok özellik ile meydana gelir. Tasarımlardan rengine ya da kullanımından sağlıklı oluşuna kadar birçok unsur birleşip şıklık ve rahatlığı meydana getirir. Mevsimsel anlamda şıklığın yakalanabilmesi için Penti gömlek gecelik ürünleri yaz aylarında kısa kollu olarak tercihe sunulurken, kışın ise uzun kollu seçenekleri ile bulunur. Yani gömlekli takımlardan hoşlananlar için her sezona uygun çeşitlilikte tür ya da pijama modellerini marka da bulabilmek mümkündür. Gömlek seçenekler, ikili takım şeklinde ya da elbise şeklinde çeşitliliğe ayrılır. Zevke ve kullanım amacına uygun olarak bu ürünlerden yararlanır. Şıklık, her yaş aralığı için farklı seçeneklerin sunulması ile kadınlar tarafından sağlanır. Yaş aralığına uygun olarak tercih edilebilecek modeller ile desenli, desensiz, şortlu, uzun ya da kısa gibi birçok seçenek vardır. Trendyol’da yer alan Penti gecelik tavsiyelerini inceleyerek model seçiminde bulunabilirsiniz.

Hayatı Renklendiren Penti Gecelik Ürünleri

Hayatı Renklendiren Penti Gecelik Ürünleri

Yaz sezonuna uygun olarak normal kesim diz üstü modeller dikkat çeker. Dinlenme esnasında konforu ikiye katlayarak kullanım sağlanır. Yaka detayları her ürün için değişkenlik gösterebilir. Bisiklet yaka, V yaka ve yuvarlak yaka gibi seçenekler vardır. Ayrıca yaka kısmında dantel ya da fisto detayından hoşlananlar için bu tarz yazlık Penti kadın gecelik bulunur. Bu özellikler, etek kısmı için de kullanılarak tasarımlar ile yapılır. Hareketli bir model olan markanın kirazlı seçenekleri üzerindeki kiraz detayları ile cıvıl cıvıl bir görünüm sunar. Bu kiraz detayları yazı simgeleyecek şekilde tasarlanır. Yaza uygun ya da ergonomik bir kullanımları vardır. Askılı oluşu bunaltmayan ve terletmeyen bir kullanım yakalanmasına yardımcı olur. Bazı kadınlar ise hareketli modellerin yanı sıra sade ya da düz seçeneklerden hoşlanır. Ev şıklığına önem veren kadınlar için düz renk modeller oldukça fazladır. Geniş bir renk skalası ile tasarımlar buluşur. Uyurken de siyahın asilliğini tercih eden kadınlar için, Penti gri, mor gecelik; renkli tasarımlar kaliteli seçimler olur. Askılı, kısa, uzun kol olarak özelliklere ayrılır. Yaka detayları değişkenlik gösterebileceği gibi aynı zamanda farklı renkleri de vardır. Kumaşları ise sezona uygun şekilde seçeneklere ayrılır. Asil renklerden hoşlananlar için bu modeller model, kumaş türü, tasarım özelliklerine göre fiyat değişkenliği gösterir. Asil olan bir diğer renk ise kırmızıdır. Kadınların şüphesiz ki fazla tercih ettiği renkler arasındadır. Penti gecelik kırmızı renginde yazlık ya da kışlık tasarım çeşitliliği sunar. Şık tasarımları ya da göz dolduran modelleri ile kadınların zevkine bırakılır. Siz de Penti gecelik yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm tasarım seçeneklerine göz atabilir, Penti gecelik kullananların yorumlarına bakıp tarzınıza uygun çeşitleri seçebilirsiniz.

Bütçe Dostu Penti Gecelik Fiyatları

Bütçe Dostu Penti Gecelik Fiyatları

Kışın alınacak Penti yılbaşı gecelik kumaşları, genellikle polar, kadife, pamuklu kumaşlar ile imal edilir. Yılbaşına özel bu tasarımları giyerek kendinize farklı bir hava katabilirsiniz. Kış ayını uyandıran bu tasarımlar müşteriye konfor sağlar ya da kaliteli bir uyku çekebilirsiniz. İlgili kumaşların kaliteli olması aranan özellikler arasındadır. Kış ayları için konforlu ya da rahat bir uyku sunan yapılar ile marka ürünleri dikkat çeker. Ürünler, vücut ısısını koruyacak şekilde yapılmış ve ten için sıcak dokunuşlar sağlayarak rahat bir uyku sunar. Penti polar gecelik, yumuşacık ya da insan sağlığı için zararsız şekilde imal edilir. Tasarımları da yatarken rahat uyuyabilmeye müsaittir. Düğmeli olan ürünler, tene batmayacak şekilde tasarlanır. Ya da işlemeli olan modeller ya da pijamalar, kişilere rahatsızlık vermeyecek kalitededir. Penti gecelik fiyatları, tasarımın belli başlı özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Tasarımlar, farklı modellere ayrılır. Spor tarza uygun çeşitler, klasik tarza uygun seçenekler, termal seçenekleri, yazlık ya da kışlık modeller, elbise seçenekler, şortlu modeller, fantezi tasarımlar, uzun ya da kısa kollu olarak birçok çeşitte ürün bulunur. Bu çeşitler ise farklı tarzlara uygun şekilde tasarlanır. Marka modelleri, her sezona uygun olarak seçenekler sunar. Yazın yaza özel tasarımlar, askılı ya da ince kumaşlar ile imal edilir. Şortlu modeller de seçenekler arasındadır. Markanın pek çok renkte modelleri mevcuttur. Bunlar arasında Penti beyaz, pembe, bordo, mavi, yeşil gecelik renk seçenekleri bulunur. İstediğiniz ya da sevdiğiniz rengi seçerek yatak odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla Penti gecelik online alışveriş yöntemini deneyimleyebilirsiniz. Böylelikle gereksinim duyduğunuz seçeneği yalnızca dakikalar içerisinde temin edebilirsiniz.