İlgili Kategoriler
Fiyat
Bağlantılar
Klavye Dili
Aydınlatma
Touchpad
Numerik Tuşlar
Multimedya Tuşları
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Tuş Düzeni
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Philips Klavye Modelleri ile En Doğru Dokunuşlar

Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte kullanılan eşyalarda da artış gözlemlenir. Teknoloji sayesinde hayata giren birçok ürün vardır. Bunlardan birisi de klavyelerdir. Klavyeler, bilgisayarları kullanabilmeniz için sizlere kolaylık sağlar. Birçok modele sahip olan bu ürün, birden fazla marka tarafından tasarlanır ve üretilir. Philips, Bu markalar arasında öne çıkmayı başarmıştır. Teknoloji ve müşterilerinin beklentileriyle birlikte modellerini şekillendiren marka, klavye konusunda sizlere birçok alternatif sunar. Bu alternatifler arasında klasik tasarıma sahip seçeneklerin yer aldığı gibi, farklı tasarımdaki seçenekler de bulunur. Philips oyuncu klavye bu ürünlerden biridir. Günümüzde bilgisayarda oyun oynamayı seven kişilerin sayısı oldukça fazladır. Marka, bu kişilerin oyun oynayarak vakit geçirirken daha rahat etmeleri için alternatifler tasarlar. Bu alternatifleri sahip olduğu kabloyu bilgisayarınıza takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klavyenin tuşlarının altında yer alan renkli ışıklar, gece karanlıkta bile rahatlıkla oyun oynamanıza yardımcı olur. Bu ışıklar sayesinde tuşların yerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Tuşlar, seçeneğin üstüne yapışık bir şekilde yer almaz. Bu özelliği sayesinde tuşlara basmanız daha kolay ve rahat bir hale gelir. Tuşlar Q dizilimine sahiptir. Bu da bilgisayarda yazı yazabilmenizi kolaylaştırırken aynı zamanda da hızlandırır. Tuşların yapışık olmamasının bir diğer avantajı kolaylıkla çıkarılıp takılabilir olmasıdır. Bu sayede seçenek kirlendiği ya da tozlandığı zaman alternatifi rahat bir şekilde temizleyebilir, tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Tuşların üzerinde yer alan simgeler ve harfler uzun süre dayanıklıdır. Bu sayede ürünü uzun zaman boyunca deforme olmadan kullanabilirsiniz. Philips klavye masaüstü bilgisayarlara uyumlu olduğu gibi, dizüstü bilgisayarlara da uyumlu olarak çalışır. Dizüstü bilgisayarınızda bulunan klavyeyi kullanmakta zorlanıyorsanız da klavye bozulmuşsa bu ürün sizler için birebirdir. Her yaştan müşteriye hitap eden ürün, hayatınızı kolaylaştıran alternatifler arasında yerini alır. Ürünün muhafaza edilebilmesi oldukça kolaydır. Bu sayede dilediğini her yere götürebilirsiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızla birlikte kullanmayı düşünüyorsanız bilgisayar çantanızın içinde de kolayca taşıyabilirsiniz. Markanın sahip olduğu klavye modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz alternatifi seçerek satın alabilirsiniz.

Teknolojiyi Yansıtan Philips Klavyeler

Teknolojiyi Yansıtan Philips Klavyeler

Klavyeler, bilgisayarların vazgeçilmez parçalarındandır. Bu parça sayesinde bilgisayar kullanımınız kolaylaşır. Bilgisayarda sıklıkla vakit geçiren müşterilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde tutularak ürünler şekillenir. Modellerden birisi Philips mekanik klavye seçeneğidir. Ergonomik yapıya sahip olan seçeneğin tuşlarının arasında ışıklandırma sistemi yer alır. Böylelikle klavyeniz klasik görünüm dışında daha estetik bir görünüme sahip olur. Ayrıca bu ışıklandırma sayesinde karanlıkta bile tuşların yerini kolaylıkla bulabilir, zorlanmadan kullanabilirsiniz. Mekanik modelin ön panel mekanizması bulunur. Bu mekanizma bileklerinizi rahatsız etmeden ürünü kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. USB 2.0 kabloya sahip olan modeli dilerseniz masaüstü, dilerseniz de dizüstü bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. Tuşların üzerinde yer alan simgeler ve harfler silinme gibi olumsuz durumlar yaratmaz. Bu sayede uzun süre boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Tuşların kullanım ömrü 50 milyon vuruşluk uzun bir ömre sahiptir. Dilerseniz tuşları yerinden çıkararak tozunu ya da kirini kolay ve zahmetsiz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tuşların arasında orta tuş mesafesi bulunur. Bu sayede bir tuşa bastığınızda yanlışlıkla diğer tuşa dokunmanız önlenir. Sıklıkla tercih edilen alternatiflerden birisi de Philips Bluetooth klavye seçeneğidir. Bu ürün, markanın sahip olduğu teknolojiyi yansıtan alternatifler arasındadır. Kablolu ürünlerde bulunan USB kabloları masayı dağınık gösterebilir ya da kırılma gibi olumsuz durumlar yaratabilir. Bunun önüne geçmeyi amaçlayan Bluetooth sistemi sayesinde çalışan modelleri müşteriler sıklıkla tercih eder. 2.4 GHz kablosuz bağlantıya sahip olan ürünün kablosuz bağlantı mesafesi 10 metredir. 10 metre boyunca ürünün Bluetooth bağlantısı kopmadan kullanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar başında oturma gerekliliği de kalmaz. Ürün pil desteğiyle çalışır. Tuşları diğer seçeneklere göre daha nazik bir yapıya sahiptir. Ayrıca diğer alternatiflerden bir diğer farkı da daha ince olmasıdır. Bu sayede ağırlık yapmadan modeli dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında oyun oynamayı sevenlerin tercih ettiği bir model Philips Momentum Klavye alternatifidir. Bu model, diğer oyuncu klavyelerine göre farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Seçeneğin üzerinde yer alan tuşların modelden yüksekliği diğer oyuncu klavyeleri gibi fazla değil, bitişiktir. Ayrıca ürün ince bir tasarıma sahiptir. Modelde tuşların altında rengarenk ışıklandırma yer alır. Bu da kullanım esnasında farklı bir hava katar. USB kablo ile çalışan ürünü dilediğiniz herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz. Hafif yapısı sizlere kolay taşıma imkanı sunar. Türkçe Q klavye düzeniyle dizilen tuşlar hassastır.

Bu sayede bir tuşa birden fazla kez basmanız gerekmeden kullanabilirsiniz. Sadece oyun oynamayı sevenler için değil, farklı tasarıma sahip model kullanmayı isteyen müşteriler için de birebirdir. Birden fazla avantaj sunan markanın ürünleri müşterilerin isteklerine doğru yanıt verecek şekilde tasarlanır. Size uygun olan seçeneği kolaylıkla bulabilmek için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Gün içerisinde bilgisayarı farklı amaçlarla sıklıkla kullanan müşteriler için tasarlanan seçenekler, birden fazla alternatife sahiptir. Philips de müşterilerine iyi bir deneyim sunabilmeyi hedefleyerek birçok modele bünyesinde yer verir. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına doğru şekilde yanıt verebilmeyi hedefleyerek şekillendirdiği bu modeller birbirlerinden farklıdır. Alternatifleri en çok kullanan müşterilerin arasında oyun oynamayı seven müşteriler yer alır. Philips buna göre çeşitli tasarımlar üretir. Philips gamer klavye bu alternatiflerden bir tanesidir. Bu alternatif, tuşlarının altında rengarenk ışıklandırma sistemine sahiptir. Bu sayede, klasik tip klavyeler yerine daha estetik bir görünüme kavuşur. Modellerde, müşterilerin oyun oynarken sürekli olarak kullandığı W, A, S ve D tuşları da farklı ışıklarla renklendirilir. Aynı zamanda kontrol yön tuşları da farklı renk ışıklara sahiptir. Bu da oyun oynarken kolaylık sağlar ve daha rahat bir kontrol imkanı sunar. Geceleri karanlıkta oyun oynamayı seven müşteriler için de bu seçenek birebirdir. Aydınlatması sayesinde karanlıkta dahi tuşları kolaylıkla birbirlerinden ayırt edebilir, rahat bir şekilde kullanarak oyun oynayabilirsiniz. Philips ışıklı klavye seçeneği klasik ürünleri tercih etmeyen müşteriler için de uygundur. Bu modelleri gün içerisinde dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Evde oturarak çalışmayı sevmiyorsanız kütüphane ya da kafe gibi mekanlara giderken de yanınızda kolaylıkla götürebilirsiniz. İstediğiniz an kullanabileceğiniz bu ürün, her açıdan sizlere kolaylık sağlamayı hedefler. USB kablosu sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Dilediğiniz cihazla birlikte kullanabileceğiniz seçeneği isterseniz sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Model üzerinde yer alan bir tuşla seçeneğin ışıklarını dilediğiniz zaman kapatıp, açabilirsiniz. Her anlamda kullanım kolaylığı sağlayan seçenek, neredeyse her müşteriye hitap etmeyi başarır. Markanın sahip olduğu teknolojiyle üretilen ürünler, uzun ömürlüdür. Eğer ürünü doğru şekilde kullanırsanız ömrünü daha da uzatabilme şansınız olur. Birçok seçenek arasından sizlere uygun olan modeli tercih etmeniz oldukça kolaydır. İş yerinde, evde, okulda, dışarıda kısacası her ortamda kullanabilir, dikkat çeken tasarımı sayesinde beğenileri toplayabilirsiniz. Markanın sahip olduğu klavye modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, ürünün özelliklerine göz atabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Klavyeler

Pratik Kullanım Sağlayan Klavyeler

Müşterilere kolay kullanım avantajı sunan Philips klavyeler, birçok modele sahiptir. Bu sayede her müşteri kendine uygun olan alternatifi kolayca bulabilir. Philips TV klavye sizlere kolaylık sağlayan modellerdendir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygın olan akıllı televizyonlar da İnternet bağlantısına sahiptir. Bu sayede televizyondan İnternete bağlanarak bir şeyler dinlemeniz ya da izlemeniz daha kolaydır. Bu durumu sizler için daha da kolaylaştıran marka, televizyona bağlanabilir alternatifler üretir. Bu modeller sayesinde televizyonunuzdan dilerseniz bir şeyler izleyip dinleyebilir, dilerseniz de oyun oynayabilirsiniz. Oyun oynamayı seven müşteriler büyük ekranlarda oynamayı tercih eder. Televizyon da bu işlevi yerine getirebilen bir üründür. Televizyondan oyun oynamayı kolay hale getiren TV seçenekleri sıklıkla tercih edilir. Dilerseniz televizyondan oyun oynarken Philips gaming klavye modelini de kullanabilirsiniz. Oyunlara uygun şekilde tasarlanan alternatif, renkli ışıklandırma sistemiyle fark yaratır. Akıllı televizyonlarınıza da bağlayabileceğiniz bu alternatif sayesinde oyun oynamanız daha zevkli bir hale gelir. Oyuncuların oyun oynarken sürekli kullandıkları W, A, S, D ve yön tuşları diğer tuşlardan farklı renkte ışıklarla aydınlatılır. Bu sayede müşterilere oyun oynarken kolaylık sağlar. USB kabloyla kullanılabilen bu ürünü dilediğiniz cihazlarda kullanabilirsiniz.

Kalın tasarımların yanı sıra ince tasarımlara sahip olan alternatifler de yer alır. Farklı tasarımlara sahip olan çeşitler arasından istediğinizi kolayca seçebilirsiniz. Bu alternatifler arasında ön panele sahip seçenekler de yerini alır. Bu ön panel bileğinize destek vererek ürünü zahmetsiz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Bütün bu özelliklere sahip olan modeller arasından ihtiyaç ve isteğinize uygun olan alternatifi seçebilirsiniz. Diğer modellere de göz gezdirmeyi isterseniz Trendyol’u detaylı olarak inceleyebilir, seçiminizi yaparak güvenli bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Philips, müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verirken alternatiflerinin modern tasarımlara sahip olmasına da dikkat eder. Philips renkli klavye farklı tasarıma sahip olan alternatiflerinden birisidir. Ürünün sahip olduğu renkli ışıklar, seçeneğe farklı bir hava katmayı başarır. Bu da ürünü diğerlerinden ayırır. Müşteriler tarafından beğenileri toplamayı başaran alternatif, aynı zamanda sahip olduğu ön panelle de farklılık yaratır. Seçenekleri kullanırken bilekleriniz uzun süre havada kaldığı için rahatsızlık hissedebilirsiniz. Ancak ön panele sahip olan bu alternatifi tercih ederseniz, bu durumun önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Philips gökkuşağı klavye seçeneği de ışıklandırma sistemine sahiptir. Rengarenk aydınlatması sayesinde ışık açık olmayan, karanlık ortamlarda bile ürünü kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Modelin üzerinde yer alan tuş sayesinde istediğiniz zaman ışıkları açıp kapatabilirsiniz. Çeşitlerde yer alan ışıklandırma sistemi farklıdır. Bazılarında aynı sırada yer alan tuşlar aynı renge sahipken, bazıları karışık şekilde ışıklandırılır. Marka bu modellerin yanı sıra klasik tasarımlara da yer verir. Bu sayede her müşteriye hitap etmeyi başarır. Bu modelleri sadece masaüstü bilgisayarlarda değil, dilerseniz dizüstü bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Eğer televizyonunuz uyumluysa dilerseniz televizyonlarda da bu klavyeleri tercih edebilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan alternatifler USB 2.0 kablosuyla çalışır. 104 adet tuşa sahip olan seçeneklerin ön panelleri plastik kullanılarak üretilir. Model üzerinde yer alan tuşlar, 50 milyon vuruşluk ömre sahiptir. Eğer klavyelerinizi doğru şekilde kullanırsanız ömrünü uzatma şansına sahip olabilirsiniz. Tuşların arasındaki mesafeler bazı modellerde orta mesafeye sahipken bazılarında daha kısa mesafelidir. Birden fazla avantaja sahip olan Philips markasının ürettiği klavyeler, istek ve ihtiyaçlarınıza doğru şekilde yanıt vermeyi başarır. Bu avantajlı özelliklere sahip olan tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Olan Philips Klavye

Her Bütçeye Uygun Olan Philips Klavye

Klavyeler bilgisayarların olmazsa olmazlarındandır. Seçenekler sayesinde bilgisayar kullanımı pratik ve kolay bir hale gelir. İsterseniz masaüstü, isterseniz dizüstü bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bu ürün, birçok marka tarafından üretilir. Bu markalar arasında Philips de bulunur. Philips’in sahip olduğu alternatifler müşterilerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Her müşteriye hitap etmeyi başaran seçeneklerin fiyatlandırılması yapılırken marka birçok unsuru göz önünde tutarak bu işlemi gerçekleştirir. Philips klavye fiyatları konusunda marka, ürünlerin sahip olduğu tasarımlara ve özelliklere uygun olacak şekilde fiyatlandırma yapar. Markanın sahip olduğu alternatifler arasında ışıklandırmaya sahip seçenekler de yer alır. Bu seçenekler, ışıklandırmasız alternatiflerden farklı olacak şekilde fiyatlandırılır. Aynı şekilde klasik tasarıma sahip olan modellerle, ön panele sahip modeller de birbirlerinden farklı fiyatlara sahiptir. Türkçe Q klavye düzenine uygun olan seçenekleri kullanmanız oldukça pratiktir. 2.0 USB kabloya sahip olan modelleri dilediğiniz herhangi bir cihaza bağlayarak kullanabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde yerini alan simgeler ve harflerse uzun süreler kullansanız bile modelin üzerinden silinmez. Eğer ürünü kullanım talimatlarına uygun olarak kullanırsanız ömrünü de uzatabilme şansınız olur. Philips Red Switch klavye modelinin tuşları yerlerinden kolaylıkla çıkarılabilir.

Alternatif toz tuttuğunda ya da kirlendiğinde tuşları tek tek yerinden sökerek temizliğinizi gerçekleştirebilir, işinizi hallettikten sonra hepsini tekrar kolay bir şekilde yerine takabilirsiniz. Birçok seçeneğe sahip olan markanın ürünleri arasından zevkinizi yansıtan modeli bulmanız oldukça kolaydır. Dilerseniz klasik modellerden dilerseniz de markanın sahip olduğu teknolojiyi kolaylıkla yansıtabildiği modern alternatiflerden seçiminizi yapabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, isterseniz özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak da seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Philips markasına ait olan klavye modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerin sahip oldukları isteklere ve beklentilere doğru şekilde yanıt vermeyi amaçlayan Philips, son teknolojiye uygun olarak tasarlar ve geliştirir. Klavye konusunda diğer markalardan sıyrılmayı başaran markanın ürünleri hakkında yer alan yorumlara göz atarak seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yorumlar, ürünleri daha önce tercih etmiş ve kullanmış olan müşteriler tarafından yapılır. Seçenekler arasından ilk defa tercih yapacaksanız bu yorumlar sizlere birer yol gösterici olacaktır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan modeller, kaliteli ham maddeler kullanılarak üretilir. Philips membran klavye markanın sıklıkla tercih edilen seçeneklerinden yalnızca bir tanesidir. Bu alternatifin sürekli tercih edilme sebeplerinin başında ışıklandırma sistemine sahip olması gelir. Tuşların altında yer alan ışıklar hem son teknolojiye uygundur hem de farklı bir görünüm yaratır. Klasik alternatifleri tercih etmeyen müşteriler için birebir olanlar kabloludur. Kablolu seçenekler tercih etmeyen müşteriler için uygun olan ürünse Bluetooth klavyedir. Bu modeller 10 m kapsama alanına sahip olup kablosuz yapıdadır. Bilgisayar ya da televizyonlarda bulunan Bluetooth sistemiyle kolaylıkla bağlantı kurabilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kablosuz olması ürünün kullanımını pratik bir hale getirdiği gibi, bilgisayar başında olmadan da kullanmanıza olanak sağlar. Philips RGB klavye seçeneklerini Trendyol’dan inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca; yorumlar kısmından hem ürün hakkında bilgi sahibi olabilir, hem de sizler için uygun olup olmadığına kolaylıkla karar verebilirsiniz. Müşterilerin isteklerine göre alternatifler sunan markanın fiyatları da her bütçeye uygun olacak şekildedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz alternatifi kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Markanın sahip olduğu birçok ürüne kolay ve rahat şekilde Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Burada ürün hakkında detaylı bilgilere yer verilir, bu sayede kolay ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.