Fiyat
Set İçeriği
Boyut/Ebat
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pierre Cardin Uyku Seti

" araması için 33 sonuç listeleniyor

Pierre Cardin Uyku Seti

Pierre Cardin Uyku Seti

Pierre Cardin’in kaliteli kumaşlardan ürettiği yatak odası örtüleri ve nevresim takımları çeyizlerinize veya bebek odalarınıza şıklık ve rahatlığı getirir. Terleme yapmayan, incelikle işlenmiş antialerjik ipliklerle dokunur. Şık tasarımlarıyla odalarınızda farklı bir tarz oluşturur. Her yatak boyutuna uygun olacak şekilde farklı ölçülerde tasarımlar bulunur. Farklı renk ve desenler mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Pierre Cardin uyku seti bu tarz ev tekstili ürünlerinin arasındadır. Şık ve kullanışlı tasarımlar hem yatak odanızın şıklığını yansıtır hem de yumuşak dokusuyla rahatça dinlenmenizi sağlar. Kaliteli ipliklerle işlenmiş yumuşak dokulu ürünler sayesinde geceleri de rahat olabilirsiniz. Bunlar, birbirinden farklı tasarımlarla yatak odalarınıza şıklık getirir. Pierre Cardin uyku seti bebek odaları için tasarlanan farklı modellerle de karşınıza çıkar. Yetişkin odaları için tasarlanan nevresimler yataklarınıza uygun olacak şekilde farklı boyutlarda sunulur. Bebek odaları için hazırlanan ürünler farklı konseptlerde işlenir. Odalarınızın konseptlerini belirlerken yatak örtüleri tamamlayıcı ürünlerdir. Konforunuz düşünülerek tasarlanan nevresimler hem sizin hem çocuklarınızın vazgeçilmezi olur. Günün yoğun saatlerinden sonra bu ürünlerle dinlenebilirsiniz. Evlerinizde şık tasarımları ve yumuşak dokusuyla kullanacağınız bu setleri seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan biri boyutlardır. Yatak boyutunuza uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Konforlu yapısı, şık görünümü ve her yatağa göre tasarlanan boyutlarıyla birbirinden farklı ürünleri Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.

Pierre Cardin Uyku Seti Çeşitleri

Pierre Cardin uyku setleri çeşitlilik açısından geniş bir yelpaze sunar. Evlilik aşamasında genellikle zorlandığınız konulardan biri de nevresim seçimidir. Bu takımlara karar verirken bazı noktalara dikkat edebilirsiniz. Kumaşın kalitesi bunlardan biridir. Kaliteli kumaşlarla üretilen setler, her kullanımda aynı rahatlığı sunar. Bir diğer unsur görsel tasarımdır. Renk seçenekleri sizin tercihinize göre değişir. Desenli veya sade tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Desenli modelleri odanızın tarzına göre seçebilirsiniz. Sade ama şık tasarımlar ise kişiliğinizi yansıtır. Yatak odası tasarımlarında yalnızca mobilyalar değil aynı zamanda tekstil ürünleri de kullanılır. Konseptinizi belirledikten sonra odanıza yakışacak kaliteli ve şık Pierre Cardin nevresimlerini seçebilirsiniz. Çeyizlerinizi hazırlarken veya yatak odalarınızda yenilik yapmak istediğinizde uygun ve şık tasarımlar seçmek isteyebilirsiniz. Pierre Cardin uyku seti çift kişilik yataklarınıza uygun boyutlarda bulunur. Yeni doğacak bebeklerinizin odalarını hazırlarken de belli konseptler belirleyebilirsiniz. Konseptlerinizi belirlerken öncelikle mobilyalara karar verebilir ve duvar düzenlemelerini yapabilirsiniz. Tamamlayıcı unsur olarak uyku setlerinden yararlanabilirsiniz. Bu takımlarda tasarımın yanı sıra rahatlık da önemlidir. Kullanışlı kumaşlarla şık bir görünüm sunan Pierre Cardin Montessori uyku seti tercih edebilirsiniz. Renk, desen ve boyut seçenekleriyle birbirinden fazla alternatif sunulur. Bebek odalarının tasarlanma süreci her zaman heyecan verici olur. Bebekleriniz gelişim sürecinde vaktini çoğunlukla bu odalarda geçirir. Onların gelişimine katkı sağlayacak motifler seçebilirsiniz. Aynı zamanda cinsiyete bağlı kalmaksızın renk seçenekleriyle farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Günümüzde genellikle tercih edilen cinsiyetsiz renk ve motif seçenekleri şık tasarımlarla Pierre Cardin tarafından müşterilere sunulur. Yataklar için yeni doğan bebeklere uygun nevresim seçeneklerine bakabilirsiniz. Şık ve rahat tasarımlarıyla dilerseniz genç odalarınızı dilerseniz kendi odalarınızı ya da bebek odalarını uyku setleriyle tamamlayabilirsiniz. Kumaş olarak zevkinize ve rahatlığınıza göre seçebileceğiniz alternatifler mevcuttur. Pamuklu kumaşlarla bebeklerinize rahat bir uyku sağlayabilirsiniz. Saten kumaşlarla odanızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Pierre Cardin’in her çeşit kumaş, desen ve renkte ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Pierre Cardin Bebek Uyku Setleri

Pierre Cardin Bebek Uyku Setleri

Ebeveynlerin heyecanlı anlarından biri yeni doğan bebeklerin odalarını hazırlamak olur. Hazırlanan odaların önemli unsurlarından biri beşiklerdir. Odalar hazırlanırken hem eğlenceli hem konforlu seçenekler tercih edilir. Duvar süslemeleri, dolaplar ve beşikler bir bütünlük sağlar. Bunların yanı sıra uyku setleri de bu bütünlüğü tamamlayıcı bir ögedir. Uyku setlerininin antialerjik ve antibakteriyel özelliklerinin bulunması önemlidir. Ayrıca düzenli yıkanabilme özelliği de bebek örtülerinde önemli bir noktadır. Beşiklerinizin boyutlarına göre çeşitli seçenekler mevcuttur. Pierre Cardin bebek uyku seti 70x130 boyutlarıyla ideal beşik ölçülerine uygun olarak tasarlanır. Küçük boyutlu bir beşiğe sahipseniz Pierre Cardin bebek uyku seti 60x120 seçenekler ideal olur. Bebeğinizin sağlığı her zaman önce gelir. Pierre Cardin uyku setleri antialerjik ve antibakteriel elyaflardan üretilir. Bunlar pamuklu kumaşıyla bebeğinize rahat bir uyku sağlar. Bu takımlarda baş ve yan korumalar bulunur. Bu sayede bebeklerinizin darbe alması engellenir. Setler içinde yorgan, çarşaf, yan koruma, baş koruma ve yastık kılıfı bulunur. Ürünler sağlıksız hiçbir madde içermez. Kanserojen madde içermeyen ipliklerle işlenir. Böylece bebeğinizin sağlığını korumuş olursunuz. Desenler ve motifler bebeğinizin cinsiyetine veya sizin seçiminize bağlı olarak birçok çeşitte üretilir. Renk skalası geniş ürünler karşınıza çıkar. Beyaz, mavi, pembe, bej gibi renkler ya da birden fazla rengin bir arada kullanıldığı ürünler tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra desenli dekoratif yastıklarla bütünlük sağlayabilirsiniz. Değişik şekillerde yastıklar tercih edebilir, odaları farklı tarzlarda nevresimlerle hazırlayabilirsiniz. Ürünler gülen yıldız, küçük prens veya prenses gibi birçok desenle tamamlayıcı dekoratif öge olur. Pierre Cardin uyku setleri bebek odalarınızı süslemenin yanı sıra sağlığınıza da önem verir. Çeşitli seçeneklerle beşiklerinizi süsleyen ve bebeklerinizin rahat bir gece geçirmesini sağlayan uyku setlerine Trendyol’dan ulaşabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Pierre Cardin Uyku Seti Trendyol’da

Pierre Cardin Uyku Seti Trendyol’da

Günün yorgunluğunu geceleri kaliteli bir uykuyla atabilirsiniz. Bunun için gereken önemli unsurlardan biri yatakların diğeri ise nevresimlerin kalitesi olur. Pierre Cardin uyku setleri terletmeyen kumaşlardan üretilir. Pamuklu veya saten kumaşlar arasından seçim yapabilirsiniz. Pamuklu ürünleri günlük kullanımlarda veya bebek nevresimlerinde tercih edebilirsiniz. Saten ürünler şık tercihler olurken kaygan yapısıyla size rahat bir uyku sağlar. Farklı ebatlardaki yataklarınıza uygun boyutlarda ürünler mevcuttur. Beşik için farklı boyut ve modellerde alternatifler sunulur. Pierre Cardin bebek uyku seti 80x130 boyutlarıyla standartlara uygundur. Bunları ortalama bir beşikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebek odası modellerinin hem sağlıklı materyallerle işlenmiş olması hem de çocuklarınızın hayal dünyalarına hitap edecek desenlerle sunulması önemlidir. Pierre Cardin uyku setlerinde çeşitli desenlerle farklı yaş ve cinsiyete hitap eden modeller bulmanız mümkündür. Pierre Cardin uyku seti 60x120 boyutları ortalama bir beşik boyutuna denk gelir. Beşikler için seçeceğiniz uyku setlerinin boyutlarına dikkat etmenizde fayda vardır. Bir diğer unsur da kumaş seçimidir. Set içerikleri kanserojen madde içermeyen pamuklu kumaşlarla üretilir. Bebek ürünleri düzenli yıkamaya uygundur. Beşikler için ayrı aparatları olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunlarda yan ve baş koruması için ek parçalar bulunur. Pierre Cardin uyku setlerini ihtiyacınızı karşılayacak içeriklerle bulmanız mümkündür. Yastık kılıfı, çarşaf, yorgan, baş koruması ve yan korumaları içeren ürünler mevcuttur. Çift kişilik ürünlerde çeyizlerinize renk katacak farklı materyal ve desen seçenekleri sunulur. Çeyiz seçiminde şıklık ve rahatlığı bir arada bulabilirsiniz. Pierre Cardin uyku setleri size konforu ve şıklığı sağlar. Farklı boyut, model ve desenlerde Pierre Cardin nevresim takımları ve uyku setlerini Trendyol’da bulabilir, müşteri yorumlarını okuyarak ürünleri satın alabilirsiniz.