placeholder
"

Pioneer

" araması için 1240 sonuç listeleniyor

Pioneer

Pioneer ile Kaliteli Ses Sistemlerinin Keyfini Çıkarın

Pioneer, Tokyo’da kurulan ve dünya ile paylaşım amacı güdülen müzik tutkularını üretmeye başlamıştır. Geçmişten bu yana ürün portföyünü genişleten markanın ev, eğlence bileşenlerini yüksek kalitede sunduğu söylenebilir. Kalite düzeyi yüksek olan ürünler arasında birçok ses ekipmanı bulunmaktadır. Kulaklıklar, ev AV ve dijital yaşamda ihtiyaç duyulan bütün bölümleri kapsar. Üretim hayatına 80 yılı aşkın bir süredir devam eden markanın, ses ve video tutkunluğunu başarılı bir şekilde devam ettirdiği söylenebilir. Olağanüstü eğlence tecrübeleri yaratarak kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Markanın teknolojik gelişimlerin varlıklarını aktaracak ilgili operasyonlarını sonuçlandıracağı da söylenebilir. Hizmet kategorisini pedal monitörleri, bisiklet bilgisayarları ve diğer bazı ürünler ile satışa sunmaktadır. Günlük hayatta eğlence, haber, müzik amaçlı olarak kullanılabilecek ürünlerden olan Pioneer teyp modelleri vardır. Kayıtlı olan müzikleri dinlemek, radyo dinlemek, haber ve çeşitli kayıtların dinlenebilmesine yardımcı olmaktadır. Oto içinde kullanım sağlanan teypler, üst seviyede performans oranları ile çalışmaktadır. Teyplerdeki farklı özellikler, oto içi rahat bir kullanım yakalayamaya yardımcı olur. Ses kalitesi yüksek olan teypler, arka görüş kamerası ve işlevsel kullanımları ile dikkat çekmektedir. Son teknolojik gelişimlere uyumlu olarak tasarlanan modeller, oto içi kullanımlarda çeşitlere ayrılmaktadır. Oto içi kullanımlar için büyük bir öneme sahip olan Pioneer hoparlör modelleri, farklı teknik donanımlar ile üretilmiştir. Bas hoparlörler, hoparlör sistemleri olarak oto içinde kullanım sağlanabilecek sistemlerdir. Bas hoparlörler, daha fazla bas elde edebilmek için tasarlanmış ve bununla birlikte müziğe daha fazla keskinlik katabilmek için derinlik oluşturur. Daha güçlü bas tonları alarak, club, pop, rock, caz, elektronik, klasik müzik olarak farklı çalma özellikleri elde edilebilir. Hoparlör üretiminde öncü olan firmanın kullandığı teknolojileri ile bütün bas hoparlörlerin en derin frekanslarında bile üstün bir performans sağlar. Sesin bu yönden etkili ve çarpıcı bir şekilde dinlenebilmesine yardımcı olur. Hoparlör sistemi olarak kullanılan modeller ise araç içinde eğlence sistemini oluşturabilmek için muhteşem ürünlerdir. Hoparlörleri iyileştirmek ve yüksek bir ses kalitesi ile erişim sağlayabilmek mümkündür. Markanın hoparlör tasarımları da geçmiş yıllardan bu yana çarpıcı görünümler ile süregelmektedir. TS-Q seviyesi, Komponent, özel uyumlu hoparlör sistemleri ile tercih edilebilirliği yüksek modeller bulunmaktadır.

Kaliteli Ses Düzenekleri ile Üretilen Pioneer Sistemleri

Markanın ürettiği ses düzenekleri hayatın hemen hemen her alanında ihtiyaç duyulan kategorileri sunmaktadır. Pioneer oto teyp dijital radyo desteği, CD, akıllı telefon sese kadar müzikal kaynak, FM ve DAB desteği ile geniş bir kullanım olanağı sunar. Favori olan müzikleri dinlemek, eller serbest bir şekilde arama yapmak, akıllı telefon üzerinden USB ya da Bluetooth bağlantısı kurabilmek gibi birçok özelliği vardır. Oto içi teypler, Android, IOS işlemciler ile rahatlıkla bağlantı kurularak, müzik keyfi çıkartmaya yardımcı olur. Ayrıca renk kişiselleştirme ile ekran ve tuş takımları farklı tonlarda belirlenebilir. Teyplerin özellikleri arasında, Dijital radyo devrimi, DJ servis gibi hizmetler de bulunmaktadır. Ses sistemlerinde büyük bir öneme sahip olan bass özelliği ile birçok hoparlör ve ses sistemi ürünü vardır. Pioneer bass hoparlörler, sesin daha baskın çıkabilmesi için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Ayrıca farklı tarz müzikleri net ve daha derin bir şekilde çalarak, müziklere farklı bir hava katar. Ses basınçlarında rekor kıran markanın, derin frekanslarda üstün güç özelliği gösterir. Kullanım sağlanacak alanlarda, etkili bir şekilde bas özelliği sunan hoparlörler, üstün dayanıklılığı ile de uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Ultra rijit olan ve hafif kasaları ile kaya gibi bir bas veren IMPP kompozit konili üretimler bulunmaktadır. Sıkı desibeller ile etkin bir ses kalitesi sunan hoparlörler, herhangi bir cızırtı ve bozuk ses ortaya çıkartmaz. Aksine basların netliği ve derinliği yüksek seslerde bile rahatsızlık vermez. Otomobiller içinde yer alan eğlencelerden bir tanesi de amflikatörlerdir. Pioneer amfi bir ya da daha fazla eklenerek müziğin daha rahat bir şekilde duyulmasına yardımcı olur. Ayrıca daha ayrıntılı ve keyif veren dinamizm ile ses derinliği hissedilir. Akıllı tasarımlar ile imal edilen amflikatörler, son derece portatif ve küçüktür. Uzaktan bas kontrolleri sayesinde gelen uzaktan kumanda kullanımı sağlanarak, bas oranları kontrol edilebilmektedir. Bu özellik ile sistemin başlık ünitesindeki menülere giriş işlemi sağlamadan bas seviyeleri ayarlanabilir. Tek kanal özelliği bulunan amflikatörlerin bas hoparlörü güçlendirmek için tasarlandığı söylenebilir. Amfilerdeki ayrıntılı ses çok güç istediği için birinci sınıf sesleri ve yüksek sesli SPL çıkışları bilinecektir. Bu özellik ise en yeni club müziklerini senfonik bir şekilde tam olarak güç sağlayarak çalar. Amflikatörlerin teknolojileri etkin D sınıf olarak ayarlanmıştır.

Sevilen Müzikler Pioneer Ses Sistemleri ile Dinlenir

Müzik dinlemek, günlük aktiviteleri takip etmek, haber dinlemek ve eğlence amacı ile ses sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Farklı alanlarda kullanım sağlanabilmesi için tasarlanan ses sistemleri marka kalitesi ile kullanıcılara sunulur. Pioneer kolon modelleri, hoparlöre benzer üretimlerdir. Özel tasarım nitelikleri ile kaliteli ses netliği sunmaktadır. Bütün serilerde daha iyi ve etkileyici ses sunmak için birçok kolon modeli de vardır. Ses meraklısı kişiler için tasarlanan ürünler arasında mükemmel ses senkronizesi sunan kolonlar kullanıcılar tarafından beğeni toplamaktadır. Müzik dinlemek, eğlence, film, haber gibi birçok alanda ihtiyaç duyulanı kullanıcılara sağlamaktadır. Derin bas özelliklerine sahip olan kolonlar, kullanılacak ortamlarda etkin bir ses performansı yakalamaya yardımcı olmaktadır. Gelişmiş duyarlılık ve azaltılmış olan bozulmalar için uyumlu kolon modelleri vardır. Bu doğrultu da ihtiyaçlara göre ürün modellerini tercih edebilmek mümkündür. Markanın tasarlamış olduğu Pioneer ses sistemi farklı parçaları oluşturmaktadır. Sistemde en üst düzeyde performans gösterecek olan birçok aksesuar bulunmaktadır. Hoparlörleri iyileştiren ürünler ile amfi ve baslı sistemleri bu modeller içinde bulabilmek mümkündür. Ses kalitelerini en üst düzeyde yükselterek, farklı kullanım amaçları için tercih edilebilir. Sistemi güçlendirebilmek için ses gücünün yepyeni seviyeler taşıyacak olan amfiler ve hoparlörler, sistemlerin içindedir. Hoparlör sistemlerinin yükseltilerek, kullanılabileceği sistemler, ev ve oto kullanımları için geniş bir çeşitlilik sunar. Ses sistemlerinde güç ve dinamizminin bulunabileceği ayrıntılı rafine sesler bulunmaktadır. Ergonomik ve işlevsel bir kullanımı olan Pioneer ekranlı teyp teknolojinin oto araçlar içinde en mükemmel getirilerinden bir tanesidir. Ekranlı teyp modelleri hem güvenilirlik sağlar hem de kolay arka görüş kameraları ile kolay kullanımlıdır. Pioneer multimedya sisteminde kolayca bağlanabilen bir yapıya sahiptir. Arka görüş kameraları ise rahat park yapabilmeye yardımcı olacaktır. Ekranlı teyplerdeki özellikler arsanda SD kart girişi, HDMI girişi, motorize ekran, Bluetooth, CD/ DVD oynatıcı, navigasyon desteği, hırsızlık önleme paneli, çoklu renk aydınlatması, Android telefon ile çalışma desteği gibi özellikleri bulunmaktadır. Ürünlerdeki ekran destekleri, geniş müzikal keyif sunarak, arabada muhteşem klip ve müzikler dinlemeye yardımcı olur. Çok yönlü ve yüksek kaliteli alıcılar keşfedilerek, favori müzikler dinlenebilir ya da farklı hizmetlerden yararlanılabilir. Ekranlardaki yüksek çözünürlük ile yolu net bir şekilde görebilmek de mümkün olacaktır.

Hayatın Her Alanına Dokunan Pioneer Sistemleri

Günlük hayatta ses, görüntü ve teknolojik cihazlardan geniş çapta yararlanılmaktadır. Hayatı kolaylaştıran ve rahat bir şekilde kullanım sağlanacak birçok teknolojik alet bulunmaktadır. Ev sinema sistemleri, Hi-Fi bileşenleri, dijital yaşam kulaklıkları, Pioneer club konuşmacı sistemleri gibi birçok alanda üretim yapılmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi de Pioneer kulaklık modelleridir. Kulaklıklar, müzik için ve sahne için farklı kullanım alanlarında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda kulak içi kulaklıklar, kablolu, kablosuz, kulak üstü, spor kulaklıkları, gerçek kablosuz kulaklıklar, aktif gürültü önleme kulaklıkları gibi birçok model vardır. Kulaklıkların sağlam malzeme kalitesi ve bazı işlevsel özellikleri farklı kullanım alanlarını desteklemektedir. Kulaklıkların işlevselliklerinin yanı sıra kulağa uyumlu olarak tasarlanmış olmaları ve görsellikleri de dikkat çekicidir. Günlük hayatta çok sık kullanılan Pioneer kulak içi kulaklık sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyenler için ya da eğitimli sporcular için rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Gimbal eklem özellikleri ile tasarlanan kulak içi kulaklıklar, 3D Active Fit tasarımları ile esnek kulak kancaları kulağa takılırken, kulakta baskı olmadan sesi dengeli bir şekilde duyabilmek mümkündür. Akıllı tasarımları ile müzik ve aramalar için uzaktan kumanda eklemesi sağlanarak ya da standart kablo ile de kullanım sağlanabilmektedir. Kulak içi kulaklıkların dış tasarımları da bir hayli şık ve geniş renk yelpazesi ile harika bir görünüm yakalanır. Ses, tasarım, diğer bütün özellikler son teknolojik gelişimlere uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tasarlanan ses sistemi imalatları arasında yer alan Pioneer Bluetooth bağlantılı ürünler, birçok açıdan kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünler arasında, multimedya oynatıcı, radyolar, navigasyon gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bluetooth destekleri ile farklı cihazlarla da bağlantılı bir şekilde çalışabilmektedir. Bluetooth destekli multimedya navigasyon ürünleri, en iyi ses ve video teknolojisini sunan modellerdir. Bluetooth özellikli olması üstün bir navigasyon desteği sunmaya yardımcı olacaktır. Son derece güçlü olan yükseltme özellikleri ile muhteşem bir performans sunar. Aynı zamanda Bluetooth bağlantı özelliğinin yanı sıra DVD, VD, Carplay, Android, akıllı cihazlar, USB gibi bağlantılar ile müzik akışı sağlanacaktır. Akıllı cihazlar, Bluetooth özelliği ile bağlanarak, birçok alanda farklı uygulamalardan yararlanılacaktır. Bu nedenle Bluetooth işlemi büyük bir öneme sahiptir. Bu işlemin yanı sıra farklı işlevlerde de kullanım sağlanabilecek ürün modelleri vardır.

Pioneer ile İşlevsel Kullanımlı Ürünlerden Yararlanın

Teknolojik gelişimlerin son zamanlarda bir hayli artmasından dolayı birçok alanda kolay kullanımlı ürünler imal edilmeye başlamıştır. İşleri kolaylaştıran aletlerden bir tanesi de Pioneer kumanda modelleridir. Farklı cihazların kullanımına özel olarak tasarlanan birçok kumanda modeli bulunmaktadır. Kumandalar, oto teyp kumandası, amfi çıkışlı teyp uzaktan kumandalı ürünler seçenekler arasındadır. Uzaktan kumanda işlevleri rahat ve kolay bir kullanıma olanak sağlar. Aux girişli, direksiyon kumanda çıkışları, renk değiştirme özellikleri, CD çalar sistemleri uzaktan kumanda ile yönlendirilebilen amfi çıkışlı teypler bulunmaktadır. Ayrıca Subwofer kontrol sistemi ile de uzaktan kumanda edilebilen teyp seçenekleri muhteşem özelliklere sahiptir. Pioneer teyp ayarları da uzaktan kumanda ile kullanım sağlanabilecek ürünlerdir. Farklı işlevsellikleri, kumanda ile değiştirilebilir, kapatılabilir ve üzerinde farklı işlemler de yapılabilmektedir. Kumandasız olan teypler ise açma kapama düğmelerinden, program değiştirme butonundan değiştirilerek, farklı kullanım özellikleri sunar. Akıllı telefonların en iyi arkadaşı konumuna gelecek olan Pioneer teyp soketi modelleri, farklı teknolojik donanımlar ile dizayn edilmiştir. Akıllı cihazlar ile uyumlu olmaları farklı modlarda kullanmaya olanak sağlar. Android oto, CarPlay, Appradio modu gibi farklı uygulamaların keyfini çıkarabilmek soketlerin özellikleri ile mümkün kılınmıştır. USB ve Bluetooth üstünden de bağlantı olanağı sağlayan ürünler, sesli komutlarını kullanacak olan ya da en sevilen uygulamaları kontrol edebilmek için dokunmatik ekrandan destek alınabilir. Teyp soketleri, video ve ses teknolojilerinden ödün vermeden geliştirilmiş aletlerdir. Ayrıca Bluetooth özelliğine sahip olan üstün navigasyon sistemleri bu alanlar ile birleştirilmiştir. Araç için güçlü yükseltme işlemi sağlanacak birçok uygulama da vardır. Bu uygulamalar, akıllı cihazlar ile uyum sağlayan sistemler olarak ifade edilebilir. Böylece istenilen yola ulaşmak için yol gösterici olarak kullanıcılara yardımcı olacaktır. Teyp soketlerindeki özellikler arasında dijital radyo teknolojisi, video eğlenceleri ve geniş çözünürlük ile ekstra boyut sunan ekranlar bulunmaktadır. Radyo teknolojisinin dijital hale getirilmesi, sayısız olan radyo istasyonunun kristal netliğinde ses kalitesine ulaştırılmasıdır. Aynı zamanda Pioneer zaman atlama işlevleri ve canlı dijital yayın özellikleri ile geri almaya yardımcı olmaktadır. Video eğlenceleri, DVD ya da USB cihazlarının içreğini oynatır. Bir ya da birden fazla ekranın bağlantı ile kesintisiz izlenmesine de yardımcı olacaktır. Böylece oto kullanımlarında ufak çaplı eğlence sistemi oluşturulabilir.

Pioneer Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın tasarladığı ürettiği birçok ses sistemi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra farklı alanlara dokunan ve yön veren üretimleri de dikkat çekicidir. Üretilen kategoriler arasında yer alan; Pioneer USB teyp, oto teyp, oto mp3 çalar, müzik sistemi, kulak üstü kulaklık, optik sürücü, hoparlör, kulak içi kulaklık, Bluetooth kulaklık, SSD hard disk, hoparlörler, amfiler, bagaj düzenleyici, şarj cihazları, diğer oyun takımları, sahne- stüdyo ürünleri, ağ modem, ev sinema sistemleri, kedi maması- su kapları, figür oyuncaklar, diğer oyuncaklar, hard disk, multimedya görüntü sistemleri, taşınabilir SSD, taşınabilir disk ve Pioneer müzik seti olarak üretim modelleri vardır. Hayatın hemen hemen her alanında ses sistemleri alanında hizmet veren markanın, gürültü önleyici kulaklıkların yanı sıra DJ’lik yapan ve yapmayı düşünen kişiler için de sağladığı hizmetler vardır. Ev ya da stüdyoda derinlik katabilmek için mükemmel ses üretimlerini sağlayan ekipman destekleri sunulmaktadır. DJ ekipmanları, net ve güçlü ses üretimi ile hizmetler verilir. Ayrıca DJ yazılımları ile çizik, misk ve usta performans yakalanabilmesine de olanak sağlanır. Geliştirilen sistemler ile yeni müzikler keşfedilerek global anlamda müziklerin duyurulması sağlanacaktır. Markanın spor alanına da önem verdiği teknolojiler ürettiği söylenebilir. Belirli ekipmanlar ile dünyanın önde gelen bisikletlerini birleştirerek üretim aşamasını tamamlamaktadır. Aynı zamanda devir ürünleri ve hizmetleri ile alakalı kullanıcı istekleri doğrultusunda talepleri kabul ederek, üretim hizmetlerini sunmaya devam eder. Özgün teknolojiler ile otonom sürüş yakalanmasına yardımcı olacak işitsel ve görsel eğlence sektörlerini geliştiren markanın, çoğu hizmeti bir arada verdiği söylenebilir. Elde edilen yüksek değerleri sağlayarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ürün kategorileri kendi içinde farklılık göstermektedir. Ev sinema sistemi, oto araç içi kullanımlar, çeşitli kulaklık ve aksesuar gibi üretimler bulunmaktadır. Bu doğrultu da ihtiyaçlara uygun olan ses sistemlerini bulabilmek mümkün olacaktır. Fiyat unsuru da modeller arasında değişkenlik gösteren bir durumdur. Ses sistemleri arasında en sık tercih edilen hoparlörler, kendi içinde farklı kullanım alanlarına ayrılır. Pioneer hoparlör fiyat aralıkları ise model, teknik donanım, bas özellikleri, ses netliği ve benzeri durumlara göre farklılık gösterir. Fiyatların herkesin alım gücüne hitap eden oranlamaları olduğu da söylenebilir. Kullanım amaçlarınız doğrultusunda birçok ses sistemi ürününü sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.